http://kariera.mk

Howedes do ta zëvendësonte Mustafin te Arsenali

para 8 muajve - Telegrafi

Mbrojtësi gjerman, Benedikt Howedes ishte në bisedime me klubin anglez Arsenal, para se t’i bashkohet Juventusit, njoftoi agjenti i tij. Howedes u largua nga Schalke drejtë Italisë me një marrëveshje njëvjeçare,...

Howedes do ta zëvendësonte Mustafin te Arsenali

para 8 muajve - Almakos

Mbrojtësi gjerman, Benedikt Howedes ishte në bisedime me klubin anglez Arsenal, para se t’i bashkohet Juventusit, njoftoi agjenti i tij. Howedes u largua nga Schalke drejtë Italisë me një marrëveshje njëvjeçare,...

Arsenali synonte gjermanin, në rast të largimit të Mustafit

para 8 muajve - RTV 21

Howedes ishte në bisedime me Arsenalin Mbrojtësi gjerman, Benedikt Howedes ishte në bisedime me klubin anglez Arsenal, para se t’i bashkohet Juventusit, njoftoi agjenti i tij. Howedes u largua nga Schalke...

Howedes mund t’i bashkohej Arsenalit

para 8 muajve - Medial

Para se ti bashkohej Juventusit, mbrojtësi gjerman Benedikt Howedes ishte në bisedime me Arsenalin. Këtë gjë e ka bërë të qartë agjenti i tij. Howedes u largua nga Schalke në drejtim të Italisë duke iu...

Howedes do ta zëvendësonte shqiptarin

para 8 muajve - Arbresh

Mbrojtësi gjerman, Benedikt Howedes ishte në bisedime me klubin anglez Arsenal, para se t’i bashkohet Juventusit, njoftoi agjenti i tij. Howedes u largua nga Schalke drejtë Italisë me një marrëveshje njëvjeçare,...

Howedes te Juventus, tani konfirmohet një lajm i papritur

para 8 muajve - Ina

Agjenti i Benedikt Howedesit, ka thënë se Arsenali, Roma dhe Leicester City, e kanë kërkuar lojtarin e tij para se të bashkohej me Juventusin. Mbrojtës është bashkuar me Bianconerët nga Schalke 04 si huazim...

Arsenali synonte gjermanin, në rast të largimit të Mustafit

para 8 muajve - Gazeta e re

Mbrojtësi gjerman, Benedikt Howedes ishte në bisedime me klubin anglez Arsenal, para se t’i bashkohet Juventusit, njoftoi agjenti i tij. Howedes u largua nga Schalke drejtë Italisë me një marrëveshje njëvjeçare,...

Howedes te Juventus, tani konfirmohet një lajm i papritur

para 8 muajve - Lajmi.net

Agjenti i Benedikt Howedesit, ka thënë se Arsenali, Roma dhe Leicester City, e kanë kërkuar lojtarin e tij para se të bashkohej me Juventusin. Mbrojtës është bashkuar me Bianconerët nga Schalke 04 si huazim...

Arsenali synonte gjermanin, në rast të largimit të Mustafit

para 8 muajve - KosovaPress

Howedes u largua nga Schalke drejtë Italisë me një marrëveshje njëvjeçare, pasi iu hoq shiriti i kapitenit nga trajneri i ri, Domenico Tedesco. Para se të transferohej në Juventus, për te ishin të interesuar...

E kërkoi Arsenali, Roma dhe Leicester City, ja pse ylli i madh zgjodhi Juventusin

para 8 muajve - Infokusi

Agjenti i Benedikt Howedes, thotë se Arsenali, Roma dhe Leicester City dëshironin klientin e tij para se ai  të bashkohej me Juventusin, transmeton ORAinfo. Howedes  u bashkua me Bianconerët një ditë para...

?Howedes kishte kërkesa nga Arsenali, Roma dhe Leicesteri?

para 8 muajve - Albeu

Agjenti i Benedikt Howedesit, ka thënë se Arsenali, Roma dhe Leicester City, e kanë kërkuar lojtarin e tij para se të bashkohej me Juventusin. Mbrojtës është bashkuar me Bianconerët nga Schalke 04 si huazim...

Howedes te Juventus, tani konfirmohet një lajm i papritur

para 8 muajve - Infokusi

Agjenti i Benedikt Howedesit, ka thënë se Arsenali, Roma dhe Leicester City, e kanë kërkuar lojtarin e tij para se të bashkohej me Juventusin. Mbrojtës është bashkuar me Bianconerët nga Schalke 04 si huazim...

“Howedes kishte kërkesa nga Arsenali, Roma dhe Leicesteri”

para 8 muajve - Zhurnal

Agjenti i Benedikt Howedesit, ka thënë se Arsenali, Roma dhe Leicester City, e kanë kërkuar lojtarin e tij para se të bashkohej me Juventusin. Mbrojtës është bashkuar me Bianconerët nga Schalke 04 si huazim...

“Howedes kishte kërkesa nga Arsenali, Roma dhe Leicesteri”

para 8 muajve - Telegrafi

Agjenti i Benedikt Howedesit, ka thënë se Arsenali, Roma dhe Leicester City, e kanë kërkuar lojtarin e tij para se të bashkohej me Juventusin. Mbrojtës është bashkuar me Bianconerët nga Schalke 04 si huazim...

“Howedes kishte kërkesa nga Arsenali, Roma dhe Leicesteri”

para 8 muajve - Almakos

Agjenti i Benedikt Howedesit, ka thënë se Arsenali, Roma dhe Leicester City, e kanë kërkuar lojtarin e tij para se të bashkohej me Juventusin. Mbrojtës është bashkuar me Bianconerët nga Schalke 04 si huazim...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK