http://kariera.mk

Tre të vrarë gjatë një sulmi vetëvrasës para stadiumit për kriket në Kabul

para 10 muajve - MRT

Së paku tre persona e humbën jetën, mes të cilëve edhe një polic, ndërsa pesë janë lënduar... Së paku tre persona e humbën jetën, mes të cilëve edhe një polic, ndërsa pesë janë lënduar, gjatë një sulmi...

Tre të vrarë gjatë një sulmi vetëvrasës para stadiumit për kriket në Kabul

para 9 muajve - Fakti Ditor

Së paku tre persona e humbën jetën, mes të cilëve edhe një polic, ndërsa pesë janë lënduar… Së paku tre persona e humbën jetën, mes të cilëve edhe një polic, ndërsa pesë janë lënduar, gjatë një sulmi vetëvrasës...

Tre të vrarë gjatë një sulmi vetëvrasës para stadiumit për kriket në Kabul

para 10 muajve - Portalb

Së paku tre persona e humbën jetën, mes të cilëve edhe një polic, ndërsa pesë janë lënduar, gjatë një sulmi vetëvrasës me bombë para stadiumit për kriket në kryeqytetin afgan, Kabul. Sulmi është kryer...

Sulm me bombë në pikën e kontrollit të Stadiumit. Ja ku ka ndodhur

para 10 muajve - Syri

Një sulm vetëvrasës ka ndodhur në Afganistan, Kabul, ku si pasojë kanë humbur jetën të paktën tre persona. Sipas raportimeve shpërthimi ka ndodhur në një pikë kontrolli në një stadium ku do të zhvillohej...

Sulm me bombë në pikën e kontrollit të stadiumit. Ja ku ka ndodhur

para 10 muajve - Opozita

Një sulm vetëvrasës ka ndodhur në Afganistan, Kabul, ku si pasojë kanë humbur jetën të paktën tre persona. Sipas raportimeve shpërthimi ka ndodhur në një pikë kontrolli në një stadium ku do të zhvillohej...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK