http://kariera.mk

Prezantohet Apple TV4K

para 10 muajve - Telegrafi

Kompania Apple sonte ka prezantuar edhe gjeneratën më të re të Apple TV, e cila do të ketë mbështetje për videot me rezolucion 4K dhe HDR. Në fakt, kjo pajisje do të quhet Apple TV4K dhe ka procesor më...

Prezantohet Apple TV4K

para 10 muajve - Almakos

Kompania Apple sonte ka prezantuar edhe gjeneratën më të re të Apple TV, e cila do të ketë mbështetje për videot me rezolucion 4K dhe HDR. Në fakt, kjo pajisje do të quhet Apple TV4K dhe ka procesor më...

Mësohet çmimi i Apple TV 4K

para 10 muajve - Gazeta e re

Gjenerata më e re e Apple Tv 4K do të kushtojë duke filluar nga 179 dollarë. Porositë e para të pajisjes do të bëhen duke filluar nga data 22 shtator./KP/

Mësohet çmimi i Apple TV 4K

para 10 muajve - Medial

Gjenerata më e re e Apple Tv 4K do të kushtojë duke filluar nga 179 dollarë. Porositë e para të pajisjes do të bëhen duke filluar nga data 22 shtator

Prezantohet Apple TV4K

para 10 muajve - KosovaPress

Në fakt, kjo pajisje do të quhet Apple TV4K dhe ka procesor më të mirë për të mbështetur incizimet në rezolucionin 4K dhe videot HDR, transmeton KosovaPress. Në gjeneratën më të re të Apple TV do të ketë...

Mësohet çmimi i Apple TV 4K

para 10 muajve - KosovaPress

Porositë e para të pajisjes do të bëhen duke filluar nga data 22 shtator./KosovaPress/ Temat: mësohet çmimi Apple Tv4K Kjo web faqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress. KosovaPress...

Prezantohet Apple TV4K

para 10 muajve - Medial

Kompania Apple sonte ka prezantuar edhe gjeneratën më të re të Apple TV, e cila do të ketë mbështetje për videot me rezolucion 4K dhe HDR. Në fakt, kjo pajisje do të quhet Apple TV4K dhe ka procesor më...

Britania e përkushtuar pa kushte për ruajtjen e sigurisë së Evropës

para 10 muajve - Koha.net

Britania e Madhe pa kushte është e përkushtuar për ruajtjen e sigurisë evropiane, ka bërë të ditur sot ky shtet në dokumentin, në të cilin jepen detaje të marrëdhënieve që dëshiron t’i ketë me BE-në pas...

Britania pa kushte është e përkushtuar për ruajtjen e sigurisë së Evropës

para 10 muajve - RTV 21

Briatnia shpalosi marrëdhëniet që dëshiron t’i ketë me BE-në pas Brexit Britania e Madhe pa kushte është e përkushtuar për ruajtjen e sigurisë evropiane, ka bërë të ditur sot ky shtet në dokumentin, në...

Vuçiq mban konferencë për media, do të flasë edhe për Kosovën

para 10 muajve - KosovaPress

Mediat serbe shkruajnë se ai do të flasë për tema të gjera politike, përfshirë edhe dialogun e brendshëm në Kosovë. Vuçiq publikut do t’i drejtohet në një konferencë për media. Temat: Vuçiq Kosova konferenca...

Britania pa kushte është e përkushtuar për ruajtjen e sigurisë së Evropës

para 10 muajve - Gazeta e re

Britania e Madhe pa kushte është e përkushtuar për ruajtjen e sigurisë evropiane, ka bërë të ditur sot ky shtet në dokumentin, në të cilin jepen detaje të marrëdhënieve që dëshiron t’i ketë me BE-në pas...

Britania pa kushte është e përkushtuar për ruajtjen e sigurisë së Evropës

para 10 muajve - KosovaPress

Në dokument përmenden disa sfera në të cilat Britania dëshiron t’i ruajë ose të thellojë bashkëpunimin për sigurinë. Temat: Britania kushte siguria evropiane Kjo web faqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK