http://kariera.mk

“Të ka marrë koka erë”, e dhunuara nga ish- burri rrëfen sjelljen e gjykatëses

para 8 muajve - BalkanWeb

TIRANE – Një 29-vjecare nga Tirana ka rrëfyer dhunën psikologjikë dhe fizike nga ish bashkëshorti i saj në emisionin ‘Njerëz në Fokus’ të gazetares Ola Bruko në ‘News24’. 29-vjecarja nga Tirana, nënë e...

Rrëfimi tronditës i 29-vjeçares: Burri më rrihte dhe shtatzënë, familja e tij bënte sehir

para 8 muajve - BalkanWeb

TIRANE – Një skenar i denjë për filmat e Hollywood-it. E tillë është historia e Anës, nënës së tre fëmijëve, e cila ka thyer sot heshtjen dhe tregon dhunën që ish-bashkëshorti ushtronte ndaj saj prej vitesh....

"Isha shtatzënë, por ai më theu dhëmbët me të rrahura", rrëfimi rrëqethës i 29 vjeçares

para 8 muajve - Albeu

Një skenar i denjë për filmat e Hollywood-it. E tillë është historia e Anës, nënës shqiptare së tre fëmijëve , e cila ka thyer sot heshtjen dhe tregon dhunën që ish-bashkëshorti ushtronte ndaj saj prej...

Rrëfimi tronditës i 29-vjeçares: Burri më rrihte edhe kur isha shtatzënë

para 8 muajve - NOA

Një skenar i denjë për filmat e Hollywood-it. E tillë është historia e Anës, nënës së tre fëmijëve, e cila ka thyer sot heshtjen dhe tregon dhunën që ish-bashkëshorti ushtronte ndaj saj prej vitesh. Në...

Historia e dhimbshme e 29 vjeçares: Isha shtatzënë, por ai më theu dhëmbët me të rrahura

para 8 muajve - Gazeta Express

Një skenar i denjë për filmat e Hollywood-it. E tillë është historia e Anës, nënës shqiptare së tre fëmijëve, e cila ka thyer sot heshtjen dhe tregon dhunën që ish-bashkëshorti ushtronte ndaj saj prej...

Historia e dhimbshme e 29 vjeçares: Isha shtatzënë, por ai më theu dhëmbët me të rrahura

para 8 muajve - Gazeta Monitor

Një skenar i denjë për filmat e Hollywood-it. E tillë është historia e Anës, nënës shqiptare së tre fëmijëve, e cila ka thyer sot heshtjen dhe tregon dhunën që ish-bashkëshorti ushtronte ndaj saj prej...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK