http://kariera.mk

A do ta vazhdojë Messi kontratën me Barçën?

para 8 muajve - Klan Kosova

Drejtori i katalunasve ka theksuar se vazhdimi i kontratës së asit argjentinas me skuadrën është krejtësisht cështje procedurale, pasi ka tashmë akord për këtë gjë Drejtori i Barcelona, Albert Soer, ka...

Iniesta në Juventus? Ja si përgjigjet Marotta

para 8 muajve - Albeu

Andres Iniesta , është në vitin e fundit të kontratës me Barcelonën dhe ka pasur spekulime të shumta se mund të transferohet te Juventusi në vitin 2018. Por, diçka të tillë e ka hedhur poshtë, Giuseppe...

Iniesta në Juventus? Kështu përgjigjet Marotta

para 8 muajve - Gazeta Express

Marotta beson se Iniesta nuk do të largohet nga “Camp Nou”. Andres Iniesta, 33 vjeçar, është në vitin e fundit të kontratës me Barcelonën dhe ka pasur spekulime të shumta se mund të transferohet te Juventusi...

Beppe Marotta: Iniesta rinovon me Barcelonën

para 8 muajve - Koha Jone

Drejtori i përgjithshëm i Juventusit, Beppe Marotta beson që Andres Iniesta do të qëndrojë te Barcelona. Spanjolli ishe ndër më të mirët në fushë gjatë fitores së Barcelonës 3-0 ndaj Juventusit. “Ai është...

Largimi? Iniesta konfirmon lajmin e hidhur për të gjithë tifozët e Barcelonës

para 8 muajve - Koha Jone

Pas fitores 3-0 ndaj Juventusit, Andres Iniesta tha se Barcelona tha se Barcelona dominoi lojën përballë kundërshtarit. Në një intervistë për mediat spanjolle, mesfushori ka befasuar me përgjigjen e tij...

Bartomeu: Messi e Iniesta kanë arritur marrëveshje me Barcelonën

para 8 muajve - Koha.net

Presidenti i Barcelonës, Josep Maria Bartomeu, ka siguruar tifozët se marrëveshjet e reja me Lionel Messin dhe Andres Iniestan janë arritur. Dyshimet për të ardhmen e futbollistëve në Camp Nou ishin ngritur...

Iniesta në Juventus? Kështu përgjigjet Marotta

para 8 muajve - Tetova Sot

Marotta beson se Iniesta nuk do të largohet nga “Camp Nou”. Andres Iniesta, 33 vjeçar, është në vitin e fundit të kontratës me Barcelonën dhe ka pasur spekulime të shumta se mund të transferohet te Juventusi...

A do ta vazhdojë Messi kontratën me Barçën?

para 8 muajve - Gazeta Fjala

Drejtori i katalunasve ka theksuar se vazhdimi i kontratës së asit argjentinas me skuadrën është krejtësisht cështje procedurale, pasi ka tashmë akord për këtë gjë. Drejtori i Barcelona, Albert Soer, ka...

Iniesta në Juventus? Kështu përgjigjet Marotta

para 8 muajve - Infokusi

Marotta beson se Iniesta nuk do të largohet nga “Camp Nou”. Andres Iniesta, 33 vjeçar, është në vitin e fundit të kontratës me Barcelonën dhe ka pasur spekulime të shumta se mund të transferohet te Juventusi...

A do ta vazhdojë Messi kontratën me Barçën?

para 8 muajve - Sovrani

Ende nuk dihet se a do të rinovojë kontratën Messi me klubin e tij aktual, Barcelona. Presidenti i Barcelonës, Albert Soer ka folur rreth kësaj çështjeje, ku tha se lojtari do të rinovojë së shpejti kontratën...

Iniesta në Juventus, mbyllet gjithçka

para 8 muajve - Sovrani

Skuadra e Juventusit gjatë gjithë merkatos verore e ka kërkuar mesfushorin e Barcelonës, Andres Iniesta, por në fund lojtari nuk ka arritur marrëveshje me italianët, shkruan Sovrani.info Ceo i Juves, Marotta...

Iniesta në Barcelonë, mbyllet gjithçka

para 8 muajve - Sovrani

Skuadra e Juventusit gjatë gjithë merkatos verore e ka kërkuar mesfushorin e Barcelonës, Andres Iniesta, por në fund lojtari nuk ka arritur marrëveshje me italianët, shkruan Sovrani.info Presidenti i Juves,...

Beppe Marotta: Iniesta rinovon me Barcelonën

para 8 muajve - Syri

Drejtori i përgjithshëm i Juventusit, Beppe Marotta beson që Andres Iniesta do të qëndrojë te Barcelona. Spanjolli ishe ndër më të mirët në fushë gjatë fitores së Barcelonës 3-0 ndaj Juventusit. “Ai është...

Kontrata e re, ja çka deklaron ylli i Barcelonës

para 8 muajve - Arbresh

Mesfushori i Barcelonës, Andres Iniesta, ka njoftuar se nuk ka asnjë risi momentalisht rreth të ardhmes së tij, përcjellë arbresh.info nga mediat e huaja. Iniesta ka thënë se nuk ka asgjë të re rreth kontratës...

Marotta: Iniesta do të qëndrojë te Barcelona

para 8 muajve - Zhurnal

Drejtori gjeneral i Juventusit, Beppe Marotta, beson që Andres Iniesta do të qëndrojë te Barcelona. Iniesta ka qenë i lidhur me një kalim të Juventusi shkaku që ende nuk është vazhduar kontrata me të....

Marotta: Iniesta do të qëndrojë te Barcelona

para 8 muajve - Albeu

Iniesta ka qenë i lidhur me një kalim të Juventusi shkaku që ende nuk është vazhduar kontrata me të. Spanjolli ishe ndër më të mirët në fushë ku Barceona shpartalloi Juventusin me rezultat 3-0. “Ai është...

Marotta: Iniesta do të qëndrojë te Barcelona

para 8 muajve - Telegrafi

Drejtori gjeneral i Juventusit, Beppe Marotta, beson që Andres Iniesta do të qëndrojë te Barcelona. Iniesta ka qenë i lidhur me një kalim të Juventusi shkaku që ende nuk është vazhduar kontrata me të....

Menaxheri i përgjithshëm i Juventusit tregon nëse Juve do ta transferojë Iniestan

para 8 muajve - Gazeta Express

. Menaxheri i përgjithshëm i Juventus, Beppe Marotta, beson se Andres Iniesta nuk do të larohet nga Barcelona as sezonin e ardhshëm. Iniesta ka theksuar vazhdimisht se nuk është afër nënshkrimit të kontratës...

Largimi? Iniesta konfirmon lajmin e hidhur për të gjithë tifozët e Barcelonës

para 8 muajve - Syri

Pas fitores 3-0 ndaj Juventusit, Andres Iniesta tha se Barcelona tha se Barcelona dominoi lojën përballë kundërshtarit. Në një intervistë për mediat spanjolle, mesfushori ka befasuar me përgjigjen e tij...

Pas fitores, deklarata e Iniestas nuk do t’i pëlqejë Juventusit

para 8 muajve - Koha Jone

Pas fitores 3-0 ndaj Juventusit, Andres Iniesta tha se Barcelona dominoi lojën përballë kundërshtarit. Në një deklaratë për mediat iberike, mesfushori theksoi se skuadra e tij e dominoi ndeshjen falë punës...

Drejtori i Juventusit e jep lajmin për Iniestan

para 8 muajve - Zeri

Drejtori i Juventusit, Beppe Marotta ka bërë të ditur se mesfushori i Barcelonës, Andres Iniesta nuk do të transferohet te klubi italian. Marotta ka theksuar se ka raporte të mira me klubin katalan por...

Iniesta zbulon gjithçka për të ardhmen e tij

para 8 muajve - Infokusi

Pas kthimit në performancën e tij më të mirë të sezonit, kapiteni i Barcelonës Andres Iniesta shprehu lumturinë e tij tani me tani gjërat janë duke shkuar në mënyrën më të mirë të mundshme, ORAinfo. Veterani...

Drejtori i Juventusit e jep lajmin për Iniestan

para 8 muajve - Lajmi.net

. Drejtori i Juventusit, Beppe Marotta ka bërë të ditur se mesfushori i Barcelonës, Andres Iniesta nuk do të transferohet te klubi italian. Marotta ka theksuar se ka raporte të mira me klubin katalan por...

Marotta: Iniesta nuk vjen te Juve

para 8 muajve - KosovaPress

Drejtori gjeneral i Juventusit, Giuseppe Marotta duket se ka hequr dorë nga transferimi i Andres Iniestas në Torino. Ai ka thënë se mesfushori spanjoll nuk dëshiron të largohet nga Barcelona dhe se Juve...

Pas fitores, deklarata e Iniestas nuk do t’i pëlqejë Juventusit

para 8 muajve - Syri

Pas fitores 3-0 ndaj Juventusit, Andres Iniesta tha se Barcelona tha se Barcelona dominoi lojën përballë kundërshtarit. Në një deklaratë për mediat iberike, mesfushori theksoi se skuadra e tij e dominoi...

Drejtori i Juventusit e jep lajmin për Iniestan

para 8 muajve - Infokusi

Andres Iniesta nuk do të transferohet në Juventus. Drejtori i Juventusit, Beppe Marotta ka bërë të ditur se mesfushori i Barcelonës, Andres Iniesta nuk do të transferohet te klubi italian. Marotta ka theksuar...

Juve pesimist në largimin e Iniestas

para 8 muajve - Arbresh

Andres Iniesta nuk do të largohet verën e ardhshme nga Barcelona pavarësisht se do të mbetet pa kontratë, kështu beson drejtori të përgjithshëm të Juventusit, Beppe Marotta. Marrëveshja e 33-vjeçarit në...

Iniesta: Rinovimi? Nëse do të ketë diçka të re do ua themë, momentalisht asgjë por sërish jam i kënaqur

para 9 muajve - Albeu

Andres Iniesta foli në konferencë mbrëmë pas ndeshjes duke shprehur entuzuziazmin e tij për atë fitore të merituar dhe duke prekur dhe çështjen e rinovimit të tij duke e cilësuar si një situatë që nuk...

Marotta: Iniesta do të qëndrojë te Barcelona

para 8 muajve - Almakos

Drejtori gjeneral i Juventusit, Beppe Marotta, beson që Andres Iniesta do të qëndrojë te Barcelona. Iniesta ka qenë i lidhur me një kalim të Juventusi shkaku që ende nuk është vazhduar kontrata me të....

Marotta: Iniesta do të qëndrojë te Barcelona

para 8 muajve - Gazeta Max

Drejtori gjeneral i Juventusit, Beppe Marotta, beson që Andres Iniesta do të qëndrojë te Barcelona. Iniesta ka qenë i lidhur me një kalim të Juventusi shkaku që ende nuk është vazhduar kontrata me të....

Marotta flet për transferimin e Iniestas në Juventus

para 8 muajve - Insajderi

Andres Iniesta po vazhdon t’a mbaj pezull të ardhmen e tij pasi nuk po e rinovon kontratën aktuale me Barcelonën e cila skadon në vitin 2018. Reprezentuesi spanjoll disa herë ishte lidhur me një kalim...

Marotta flet për transferimin e Iniestas në Juventus

para 8 muajve - Sovrani

Andres Iniesta po vazhdon t’a mbaj pezull të ardhmen e tij pasi nuk po e rinovon kontratën aktuale me Barcelonën e cila skadon në vitin 2018. Reprezentuesi spanjoll disa herë ishte lidhur me një kalim...

Iniesta: Barcelona kontrolloi Juven

para 8 muajve - Arbresh

Andres Iniesta beson që loja si “një skuadër” e Barcelonës ka ndikuar në “kontrollimin” e Juventusit në fitoren 3 me 0 të së martës. Barcelona mposhti “Zonjën e Vjetër” me rezultat të njëjtë me të cilin...

Kjo është deklarata e Iniestas pas takimit me Juventusin.

para 9 muajve - Gazeta e re

Mesfushori i Barcelonës, Andres Iniesta, u shpreh tejet i kënaqur me fitoren ndaj Juventusit. Ai cilëson lart Bianconerët si kundërshtarë tejet të vështirë. Iniesta ishte i mrekullueshëm duke zotëruar...

Iniesta: Mirë të fitosh ndaj një kundërshtari kaq të vështirë

para 9 muajve - Telegrafi

Mesfushori i Barcelonës, Andres Iniesta, u shpreh tejet i kënaqur me fitoren ndaj Juventusit. Ai cilëson lart Bianconerët si kundërshtarë tejet të vështirë. Iniesta ishte i mrekullueshëm duke zotëruar...

Iniesta: Mirë të fitosh ndaj një kundërshtari kaq të vështirë

para 9 muajve - Almakos

Mesfushori i Barcelonës, Andres Iniesta, u shpreh tejet i kënaqur me fitoren ndaj Juventusit. Ai cilëson lart Bianconerët si kundërshtarë tejet të vështirë. Iniesta ishte i mrekullueshëm duke zotëruar...

Kjo është deklarata e Iniestas pas takimit me Juventusin

para 9 muajve - Sovrani

Skuadra e Barcelonës ka mposhtur Juventusin me rezultatin 3-0, në ndeshjen që u zhvillu në kuadër të fazës së grupeve të Ligës së Kampionëve, shkruan Sovrani.info. Pas këtij takimi, mesfuhsori i Barcelonës,...

Foto/ Lojtarët bardheblu rinovojnë te Tirana, firmosin edhe për një sezon

para 9 muajve - Newsport

Klubi i Basketbollit Tirana, ka njoftuar përmes një publikimi në faqen e tyre në “Facebook” se dy lojtarët e skuadrës kanë rinovuar kontratën e tyre. Bëhet fjalë për Gerti Shimën dhe Endrit Hysenagollin....

Vazhdon lufta Barcelona – Iniesta

para 9 muajve - Infokusi

Barcelona dhe Andres Iniesta tash e disa ditë kanë nisur një luftë fjalësh, rreth kontratës së re Kapiteni i Barcelonës, Andres Iniesta ditë më parë mohoi lajmet se ai ka arritur marrëveshje për vazhdimin...

​Vazhdon lufta Barcelona – Iniesta

para 9 muajve - Gazeta Express

Barcelona dhe Andres Iniesta tash e disa ditë kanë nisur një luftë fjalësh, rreth kontratës së re Kapiteni i Barcelonës, Andres Iniesta ditë më parë mohoi lajmet se ai ka arritur marrëveshje për vazhdimin...

​Vazhdon lufta Barcelona – Iniesta

para 9 muajve - Gazeta Liria

Barcelona dhe Andres Iniesta tash e disa ditë kanë nisur një luftë fjalësh, rreth kontratës së re Kapiteni i Barcelonës, Andres Iniesta ditë më parë mohoi lajmet se ai ka arritur marrëveshje për vazhdimin...

​Vazhdon lufta Barcelona – Iniesta

para 9 muajve - Insajderi

Barcelona dhe Andres Iniesta tash e disa ditë kanë nisur një luftë fjalësh, rreth kontratës së re Kapiteni i Barcelonës, Andres Iniesta ditë më parë mohoi lajmet se ai ka arritur marrëveshje për vazhdimin...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK