http://kariera.mk

Veliaj: Rikandidoj për bashkinë, përballë dua Bashën ose Berishën

para 10 muajve - Koha Jone

Erjon Veliaj do të rikandidojë për Bashkinë e Tiranës në zgjedhjet e 2019 ndërsa sfidon Bashën dhe Berishën të garojnë përballë tij. Duke folur në një interviste për emisionin Repolitix të gazetarit Denis...

Veliaj sfidon Bashën e Berishën: Rikandidoj për bashkinë, ju dua përballë

para 10 muajve - Sot News

Kreu i Bashkisë së Tiranës Erion Veliaj i ftuar në emisionin “Repolitix” të gazetarit Denis Minga është shprehur se do të rikandidojë në zgjedhjet e ardhshme për bashkinë. Ndërohë ai sfidon Bashën dhe...

Veliaj: Rikandidoj për bashkinë dua Lulin ose Berishën përballë

para 10 muajve - Shqiptarja

​Erjon Veliaj do të rikandidojë për Bashkinë e Tiranës në zgjedhjet e 2019 ndërsa sfidon Bashën dhe Berishën të garojnë përballë tij. Duke folur në një interviste për emisionin Repolitix të gazetarit Denis...

Erjon Veliaj del hapur dhe lëshon sfidën e radhës/Ja çfarë thotë dhe për LSI-në

para 10 muajve - Opozita

​Erjon Veliaj do të rikandidojë për Bashkinë e Tiranës në zgjedhjet e 2019 ndërsa sfidon Bashën dhe Berishën të garojnë përballë tij. Duke folur në një interviste për emisionin Repolitix të gazetarit Denis...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK