http://kariera.mk

E rëndë për Realin e Madridid,  shpërthen në lot Mateo Kovaçiç

para 8 muajve - Shqiptarja

Lojtari i Real Madridit, Mateo Kovaçiç  në ndeshjen e sotme ndaj Apoelit është lënduar  në minutën e 25 të takimit. Në vendin e kroatit Mateo Kovaçiç , u fut mesfushori  gjerman, Tono Kroos, pasi siç duket...

E rëndë për Realin e Madridid,  shpërthen në lot Mateo Kovaçiç

para 8 muajve - Shqiptarja

Lojtari i Real Madridit, Mateo Kovaçiç  në ndeshjen e sotme ndaj Apoelit është lënduar  në minutën e 25 të takimit. Në vendin e kroatit Mateo Kovaçiç , u fut mesfushori  gjerman, Tono Kroos, pasi siç duket...

Shokohet Reali, ja çfarë ndodhi në Madrid

para 8 muajve - Syri

Mateo Kavacic është dëmtuar ndaj Apoelit dhe ka lënë fushën e lojës në minutën e 25’të. Vendin e tij e ka zënë Toni Kroos. Nuk dihet nëse dëmtimi është serioz, por Kovacic për disa çaste edhe shpërtheu...

Katastrofë për Realin, lëndohet Kovacic dhe shpërthen në lot

para 8 muajve - Gazeta Express

Mateo Kavacic është lënduar ndaj Apoelit dhe ka lëshuar fushën e lojës në minutën e 25’të. Vendin e tij e ka zënë Toni Kroos. Nuk dihet nëse lëndimi është serioz, por Kovacic për disa çaste edhe shpërtheu...

Katastrofë për Realin, lëndohet Kovacic dhe shpërthen në lot

para 8 muajve - Tetova Sot

Mateo Kavacic është lënduar ndaj Apoelit dhe ka lëshuar fushën e lojës në minutën e 25’të. Vendin e tij e ka zënë Toni Kroos. Nuk dihet nëse lëndimi është serioz, por Kovacic për disa çaste edhe shpërtheu në lot.

Surprizuese/ Blerja e shekullit nuk është Neymar, por ky super-lojtar

para 8 muajve - Koha Jone

“Real Madridi bëri blerjen e shekullit kur nënshkroi me Toni Kroosin nga Bayern Munich në vitin 2014”, ka thënë agjenti i tij Volker Struth. Mesfushori gjerman ka qenë lojtar shumë i rëndësishëm për skuadrën...

Surprizuese/ Blerja e shekullit nuk është Neymar, por ky super-lojtar

para 8 muajve - Syri

“Real Madridi bëri blerjen e shekullit kur nënshkroi me Toni Kroosin nga Bayern Munich në vitin 2014”, ka thënë agjenti i tij Volker Struth. Mesfushori gjerman ka qenë lojtar shumë i rëndësishëm për skuadrën...

“Toni Kroos është blerja e shekullit”

para 8 muajve - Tetova Sot

Real Madridi bëri blerjen e shekullit kur nënshkroi me Toni Kroosin nga Bayern Munich në vitin 2014, ka thënë agjenti i tij Volker Struth. Mesfushori gjerman ka qenë lojtar shumë i rëndësishëm për skuadrën...

“Toni Kroos është blerja e shekullit”

para 8 muajve - GazetaBlic

Real Madridi bëri blerjen e shekullit kur nënshkroi me Toni Kroosin nga Bayern Munich në vitin 2014, ka thënë agjenti i tij Volker Struth. Mesfushori gjerman ka qenë lojtar shumë i rëndësishëm për skuadrën...

“Toni Kroos është blerja e shekullit”

para 8 muajve - GazetaBlic

Real Madridi bëri blerjen e shekullit kur nënshkroi me Toni Kroosin nga Bayern Munich në vitin 2014, ka thënë agjenti i tij Volker Struth. Mesfushori gjerman ka qenë lojtar shumë i rëndësishëm për skuadrën...

Kroos është ujdia e shekullit

para 8 muajve - Zeri

Menaxheri i Toni Kroos, Volker Struth konsideron se Real Madridi ka arritur të bëj marrëveshjen e shekullit pas nënshkrimit me klientin e tij për vetëm 25 milionë euro, transmeton zeri.info Kroos është...

“Toni Kroos është blerja e shekullit”

para 8 muajve - Gazeta Express

. Real Madridi bëri blerjen e shekullit kur nënshkroi me Toni Kroosin nga Bayern Munich në vitin 2014, ka thënë agjenti i tij Volker Struth. Mesfushori gjerman ka qenë lojtar shumë i rëndësishëm për skuadrën...

“Toni Kroos është blerja e shekullit”

para 8 muajve - Infokusi

Real Madridi bëri blerjen e shekullit kur nënshkroi me Toni Kroosin nga Bayern Munich në vitin 2014, ka thënë agjenti i tij Volker Struth. Mesfushori gjerman ka qenë lojtar shumë i rëndësishëm për skuadrën...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK