http://kariera.mk

“Amerikanët u siguruan strehë të sigurt talebanëve, e jo Pakistani”

para 10 muajve - Portalb

Shtetet e Bashkuara të Amerikës (SHBA), e jo Pakistani, u kanë mundësuar talebanëve një strehë të sigurt duke u dhënë 40 për qind të territorit të Afganistanit në 15 vitet e fundit, theksoi ministri i...

"Amerikanët u siguruan strehë të sigurt talebanëve, e jo Pakistani"

para 10 muajve - Anadolu Agency

Speciale arkiv ANKARA (AA) - UĞUR ÇİL Shtetet e Bashkuara të Amerikës (SHBA), e jo Pakistani, u kanë mundësuar talebanëve një strehë të sigurt duke u dhënë 40 për qind të territorit të Afganistanit në...

Kryediplomati pakistanez: Amerikanët u siguruan strehë të sigurt talebanëve, e jo Pakistani

para 9 muajve - Almakos

Shtetet e Bashkuara të Amerikës (SHBA), e jo Pakistani, u kanë mundësuar talebanëve një strehë të sigurt duke u dhënë 40 për qind të territorit të Afganistanit në 15 vitet e fundit, theksoi ministri i...

Kryediplomati pakistanez: Amerikanët u siguruan strehë të sigurt talebanëve, e jo Pakistani

para 9 muajve - Shenja

Shtetet e Bashkuara të Amerikës (SHBA), e jo Pakistani, u kanë mundësuar talebanëve një strehë të sigurt duke u dhënë 40 për qind të territorit të Afganistanit në 15 vitet e fundit, theksoi ministri i...

Kryediplomati pakistanez: Amerikanët u siguruan strehë të sigurt talebanëve, e jo Pakistani

para 9 muajve - AlbPortali

Shtetet e Bashkuara të Amerikës (SHBA), e jo Pakistani, u kanë mundësuar talebanëve një strehë të sigurt duke u dhënë 40 për qind të territorit të Afganistanit në 15 vitet e fundit, theksoi ministri i...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK