http://kariera.mk

Agjencive qeveritare u ndalohet përdorimi i produkteve “Kaspersky”

para 9 muajve - RTV 21

Deklarojnë se është subjekt i ndikimit nga Kremlini Administrata e presidentit amerikan Donald Trampa ka urdhëruar agjencitë qeveritare në vend që të heqin produktet “Kaspersky” nga sistemet e tyre të...

Agjencive qeveritare në SHBA u ndalohet përdorimi i produkteve Kaspersky

para 9 muajve - Medial

Administrata e presidentit amerikan Donald Trampa ka urdhëruar agjencitë qeveritare në vend që të heqin produktet “Kaspersky” nga sistemet e tyre të informacionit, duke deklaruar se janë të shqetësuar,...

Agjencive qeveritare në SHBA u ndalohet përdorimi i produkteve Kaspersky

para 9 muajve - Gazeta e re

Administrata e presidentit amerikan Donald Trampa ka urdhëruar agjencitë qeveritare në vend që të heqin produktet “Kaspersky” nga sistemet e tyre të informacionit, duke deklaruar se janë të shqetësuar,...

Agjencive qeveritare në SHBA u ndalohet përdorimi i produkteve Kaspersky

para 9 muajve - KosovaPress

Departamenti Amerikan i Sigurisë Kombëtare lëshoi një direktivë për agjencitë, ku i urdhëruan të identifikojnë produktet e brendit "Kaspersky" brenda sistemeve të tyre informative brenda 30 ditëve, të...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK