http://kariera.mk

I akuzojë gazetarët se nuk po dinë anglisht, ja si flet Kryeministri Haradinaj gjuhën angleze!

para 5 muajve - GazetaBlic

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, së fundi u përfshi në polemika me një gazetare të cilës i tha se “mediat nuk po dinë anglisht”. “Kam respekt për media shumë, më besoni por shumica prej juve,...

Spahiu për Haradinajn: Kur më është dasht për me më ndihmuar nuk më ka ndihmuar, është treguar burrë i ligë!

para 5 muajve - GazetaBlic

Analisti i njohur Nexhmedin Spahiu, ka thënë se aspak nuk ndihet i ofenduar ndaj deklaratave të sotme të Kryeministrit të vendit Ramush Haradinaj ndaj gazetarëve. Në Info Magazine të Klan Kosova, Spahiu...

Spahiu: Vetëm gazetarët e padijshëm ndihen të ofenduar nga Haradinaj

para 5 muajve - Zhurnal

Në Info Magazine të Klan Kosova, Spahiu madje ka thënë se nga deklarimet e tilla të ofenduar ndihen gazetarët e padijshëm, prandaj dhe reagohet nga ta. ”A jeni ju patriotë të këtij vendi apo tradhtar....

Gazetari i njohur, ironizon me Ramush Haradinajn e Halil Matoshin: A thu a e din Halili anglishten!

para 5 muajve - GazetaBlic

Gazetari, Fidan Jupolli ka ironizuar me Kryeministri Haradinaj duke thënë se këto janë kushtet e reja të Qeverisë, duhet me ditë gjuhën angleze, raporton Gazeta Blic. “Ju pleq e plaka nuk mundeni me marrë...

Godet analisti i njohur: Vetëm gazetarët e padijshëm ndihen të ofenduar nga deklarimet e Haradinajt

para 5 muajve - GazetaBlic

Analisti i njohur Nexhmedin Spahiu, ka thënë se aspak nuk ndihet i ofenduar ndaj deklaratave të sotme të Kryeministrit të vendit Ramush Haradinaj ndaj gazetarëve. Në Info Magazine të Klan Kosova, Spahiu...

Haradinaj gazetarëve: Shkoni më shumë në shkollë

para 5 muajve - RTV 21

Asociacioni i Gazetarëve: Bëhu bashkëpunues e jo ofendues Kryeministri i vendit Ramush Haradinaj, pak ditë pasi mori detyrën si kryeministër i vendit, nuk hezitoi t’i fyejë gazetarët. Kryeministri u sugjeroi...

Spahiu: Vetëm gazetarët e padijshëm ndihen të ofenduar nga deklarimet e Haradinajt

para 5 muajve - Klan Kosova

Analisti i njohur Nexhmedin Spahiu, ka thënë se aspak nuk ndihet i ofenduar ndaj deklaratave të sotme të Kryeministrit të vendit Ramush Haradinaj ndaj gazetarëve. Në Info Magazine të Klan Kosova, Spahiu...

Hysenaj: Haradinaj s’mund t’i vlerësojë gazetarët

para 5 muajve - Klan Kosova

“Mendoj se përgatitjen e gazetarëve e vlerësojnë pronarët e mediave, ndërsa i fundit që duhet ta bëjë këtë gjë është kryeministri i vendit. Ajo që kemi parë sot ka qenë ofenduese” Kryetari i Asociacionit...

Kur Haradinaj shpërtheu në akuza e ofendim kundër gazetarëve

para 5 muajve - Koha.net

Për vizitën e kryeministrit në Ministrinë e Infrastrukturës, që tash udhëhiqet nga AAK-ja, mediat u ftuan që ta përcjellin takimin, por nga aty gazetarët dolën të ofenduar nga shefi i ekzekutivit, Ramush...

Matoshi: Haradinaj nuk ofendoi, të gjithë kemi nevojë për më shumë shkollë

para 5 muajve - Telegrafi

Drejtori  i zyrës për Marrëdhënie me Media në Kryeministri, Halil Matoshi, lidhur me përgjigjen kryeministrit Haradinaj drejtuar gazetarëve gjatë një konference për media, ka thënë që është keqkuptuar...

Matoshi: Haradinaj nuk ofendoi, të gjithë kemi nevojë për më shumë shkollë

para 5 muajve - Klan Kosova

Shefi i zyrës për Marrëdhënie me Media, Halil Matoshi, lidhur me përgjigjen kryeministrit Haradinaj drejtuar gazetarëve gjatë një konference për media, ka thënë që është keqkuptuar dhe se ka marrë një...

Matoshi komenton deklaratën e Haradinajt: Të gjithë kemi nevojë për më shumë shkollë

para 5 muajve - Albeu

Drejtori i zyrës për Marrëdhënie me Media në Kryeministri, Halil Matoshi , lidhur me përgjigjen kryeministrit Haradinaj drejtuar gazetarëve gjatë një konference për media, ka thënë që është keqkuptuar...

Matoshi: Haradinaj nuk ofendoi, të gjithë kemi nevojë për më shumë shkollë

para 5 muajve - Tetova Sot

Drejtori  i zyrës për Marrëdhënie me Media në Kryeministri, Halil Matoshi, lidhur me përgjigjen kryeministrit Haradinaj drejtuar gazetarëve gjatë një konference për media, ka thënë që është keqkuptuar...

Hysenaj: Haradinaj s’mund t’i vlerësojë gazetarët

para 5 muajve - GazetaBlic

Kryetari i Asociacionit të Gazetarëve të Kosovës, Shkëlqim Hysenaj, në Info Magazine të Klan Kosovës, ka thënë se nuk është në thirrjen e kryeministrit të vendit të vlerësojë profesionalizmin e gazetarëve....

Ish-gazetari Halil Matoshi: Edhe unë do t'i përgjigjesha gazetares si Ramush Haradinaj

para 5 muajve - Zeri

Përgjigjja e kryeministrit Ramush Haradinaj ndaj një gazetareje për qëndrimin e SHBA’së për çështjen e Demarkacionit nxiti reagime. Ai në vend që t’i përgjigjej, i tha se gazetarët po interpretojnë gabimisht...

Ish-gazetari Halil Matoshi: Edhe unë do t'i përgjigjesha gazetares si Ramush Haradinaj

para 5 muajve - Gazeta Express

Përgjigjja e kryeministrit Ramush Haradinaj ndaj një gazetareje për qëndrimin e SHBA’së për çështjen e Demarkacionit nxiti reagime. Ai në vend që t’i përgjigjej, i tha se gazetarët po interpretojnë gabimisht...

Matoshi: Haradinaj nuk i ofendoi gazetarët, e as nuk i quajti të pashkollë

para 5 muajve - Lajmi.net

Shefi i Zyrës për Informim në qeverinë e Kosovës, Halil Matoshi është shprehur i bindur se kryeministri, Ramush Haradinaj sot nuk i ka fyer gazetarët. Sipas tij, reagimi i Haradinajt ndaj gazetares së...

Haradinaj ofendon gazetarët, i quan të pashkollë

para 5 muajve - Tetova Sot

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, ka ofenduar gazetarët gjatë një konference për media që ka mbajtur pas vizitës në Ministrinë e Infrastrukturës. I pyetur nga gazetarët se Ambasada Amerikane, sipas...

Halil Matoshi arsyeton Ramush Haradinajn për deklaratën ndaj gazetarëve!

para 5 muajve - GazetaBlic

Ish-gazetari Halil Matoshi, i cili u bë pjesë e partisë së kryeministrit Ramush Haradinaj (AAK), para zgjedhjeve të 11 qershorit, ka komentuar polemikat që ndodhën mes Haradinajt dhe një gazetareje, gjatë...

Ofendimi i gazetarëve nga Haradinaj, vjen përgjigja nga Zyra e Kryeministrit

para 5 muajve - Telegrafi

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, pak ditë pasi mori detyrën si kryeministër i vendit, nuk ka hezituar t’i fyejë gazetarët. Gjatë një konference për shtyp, një pyetje të gazetarëve rreth Demarkacionit...

Ramush Haradinaj ofendon gazetarët: Shkoni më shumë në shkollë

para 5 muajve - BalkanWeb

KOSOVE -Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, ka ofenduar gazetarët gjatë një konference për media që ka mbajtur pas vizitës në Ministrinë e Infrastrukturës. I pyetur nga gazetarët se Ambasada Amerikane,...

Zyra e Kryeministrit: Haradinaj kërkon profesionalizëm nga gazetarët

para 5 muajve - Klan Kosova

Zyra e Kryeministrit ka reaguar pas polemikës së kryeministrit Haradinaj dhe gazetares së Ekonomia Online e ku i pari i ekzekutivit u rekomandoi gazetarëve që të mësojnë gjuhën angleze. Ata e kanë konsideruar...

Zyrës së Kryeministrit për Komunikim me Publikun “i vjen keq për mosdije të gazetarëve”

para 5 muajve - Koha.net

Një akuzë tjetër kundër gazetarëve ka ardhur sot nga Kryeministria, transmeto n Koha.net. Ka qenë Zyra për Komunikim me Publikun në Zyrën e Kryeministrit, që, sikur dhe kryeministri Haradinaj, gazetarët...

Fyerja ndaj gazetarëve, vjen përgjigjja nga Zyra e kryeministrit

para 5 muajve - RTV 21

Haradinaj ka kërkuar vetëm profesionalizëm dhe etikë prej disa gazetarëve Zyra e Kryeministrit përmes një komunikate për media thotë se kryeministri Ramush Haradinaj ka kërkuar vetëm profesionalizëm dhe...

Le t’ia përsëritim pyetjen kryeministrit

para 5 muajve - Gazeta Express

Gazetarët (një pjesë e caktuar e tyre) mund të jenë të pashkollë, por gazetarja ishte me shkollë dhe pyetja e saj meritonte përgjigje me shkollë. Bile, ajo ishte pyetja që e kishim ndërmend të gjithë,...

Reagimi i Haradinajt për anglishten e gazetarëve shfrytëzohet për marketing

para 5 muajve - Klan Kosova

Kryeministri i vendit, Ramush Haradinaj sot gjatë ditës u ka rekomanduar gazetarëve që të mësojnë gjuhën angleze. Ai gjatë një polemike që ka pasur me gazetaren e Ekonomia Online ka thënë se shumica e...

Info Magazine: Polemika e Kryeministrit Haradinaj me gazetarët

para 5 muajve - Klan Kosova

Sot në Info Magazine do të diskutohet për polemikën që pati kryeministri Ramush Haradinaj me gazetaren Kaltrina Zymberi. Haradinaj gjatë konferencës për media që ka mbajtur pas vizitës së tij në Ministrinë...

Zyrës për Komunikim me Publikun e Kryeministrit “i vjen keq për mosdije të gazetarëve”

para 5 muajve - Koha.net

Një akuzë tjetër kundër gazetarëve ka ardhur sot nga Kryeministria, transmeto n Koha.net. Ka qenë Zyra për Komunikim me Publikun në Zyrën e Kryeministrit, që, sikur dhe kryeministri Haradinaj, gazetarët...

Haradinaj ofendon rëndë gazetarët: Shumica prej jush nuk dinë të lexojnë, shkoni në shkollë…

para 5 muajve - Koha Jone

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, ka ofenduar gazetarët gjatë një konference për media që ka mbajtur pas vizitës në Ministrinë e Infrastrukturës. I pyetur nga gazetarët se Ambasada Amerikane, sipas...

Fyerja ndaj gazetarëve, vjen përgjigjja nga Zyra e kryeministrit

para 5 muajve - GazetaBlic

Zyra e Kryeministrit përmes një komunikate për media thotë se kryeministri Ramush Haradinaj ka kërkuar vetëm profesionalizëm dhe etikë prej disa gazetarëve dhe asgjë më shumë. “Sot pasdite kemi marrë një...

Kështu flet anglisht Kryeministri Ramush Haradinaj

para 5 muajve - Klan Kosova

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, së fundi u përfshi në polemika me një gazetare të cilës i tha se “mediat nuk po dinë anglisht”. “Kam respekt për media shumë, më besoni por shumica prej juve,...

Kështu flet anglisht Kryeministri Ramush Haradinaj

para 5 muajve - Klan Kosova

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, së fundi u përfshi në polemika me një gazetare të cilës i tha se “mediat nuk po dinë anglisht”. “Kam respekt për media shumë, më besoni por shumica prej juve,...

Zyra e Kryeministrit: Haradinaj kërkon profesionalizëm nga gazetarët

para 5 muajve - Lajmi.net

Zyra e Kryeministrit ka reaguar pas polemikës së kryeministrit Haradinaj dhe gazetares së Ekonomia Online e ku i pari i ekzekutivit u rekomandoi gazetarëve që të mësojnë gjuhën angleze. Ata e kanë konsideruar...

Zyra e Kryeministrit: Haradinaj kërkon profesionalizëm nga gazetarët

para 5 muajve - Zeri

Zyra e Kryeministrit ka reaguar pas polemikës së kryeministrit Haradinaj dhe gazetares së Ekonomia Online e ku i pari i ekzekutivit u rekomandoi gazetarëve që të mësojnë gjuhën angleze. Ata e kanë konsideruar...

Zyra e Kryeministrit: Haradinaj kërkon profesionalizëm nga gazetarët

para 5 muajve - Politiko

Zyra e Kryeministrit ka reaguar pas polemikës së kryeministrit Haradinaj dhe gazetares së Ekonomia Online e ku i pari i ekzekutivit u rekomandoi gazetarëve që të mësojnë gjuhën angleze. Ata e kanë konsideruar...

Kështu flet anglisht Kryeministri Ramush Haradinaj

para 5 muajve - Zeri

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, së fundi u përfshi në polemika me një gazetare të cilës i tha se “mediat nuk po dinë anglisht”. “Kam respekt për media shumë, më besoni por shumica prej juve,...

Beteja e humbur e Ramushit

para 5 muajve - Gazeta Express

Në vend se të fillojë betejën kundër korrupsionit, krimit e paligjshmërisë, Ramush Haradinaj zgjodhi atë me gazetarët. Një betejë e humbur qysh në fillim. Kryeministri duhet ta dijë se nuk ka pyetje idioteske...

Analistit që i ngeli hatri pse nuk i ndihmoi Ramush Haradinaj

para 5 muajve - Insajderi

Analisti politik, Nexhmedin Spahiu i ka dalë në mbështetje kryeministrit Ramush Haradinaj, pas polemikave që ky i fundit i pati me një gazetare, gjatë një konference për media. Pas pyetjes që gazetarja...

‘Haradinaj u tregua burrë i ligë – nuk më ndihmoi kur u dashtë’

para 5 muajve - Periskopi

Analisti politik, Nexhmedin Spahiu i ka dalë në mbështetje kryeministrit Ramush Haradinaj, pas polemikave që ky i fundit i pati me një gazetare, gjatë një konference për media, shkruan Periskopi. Pas pyetjes...

Matoshi: Haradinaj nuk ofendoi, të gjithë kemi nevojë për më shumë shkollë

para 5 muajve - Almakos

Drejtori  i zyrës për Marrëdhënie me Media në Kryeministri, Halil Matoshi, lidhur me përgjigjen kryeministrit Haradinaj drejtuar gazetarëve gjatë një konference për media, ka thënë që është keqkuptuar...

Nexhmedin Spahiu i servilet Haradinajt, sulmon gazetarët

para 5 muajve - Gazeta Express

Analisti i zhvillimeve politike Nexhmedin Spahiu i është servilur kryeministrit të ri Ramush Haradinajt, duke i dalë në mbrojtje për deklaratat që ky i fundit i bëri sot, kur ofendoi një gazetare për pyetjen...

Godet analisti i njohur: Vetëm gazetarët e padijshëm ndihen të ofenduar nga deklarimet e Haradinajt

para 5 muajve - Bota Press

Analisti i njohur Nexhmedin Spahiu, ka thënë se aspak nuk ndihet i ofenduar ndaj deklaratave të sotme të Kryeministrit të vendit Ramush Haradinaj ndaj gazetarëve.Në Info Magazine të Klan Kosova, Spahiu...

Haradinaj “kapet” me gazetarët: Shkoni më shumë në shkollë, lexoni më shumë

para 5 muajve - Alsat-M

Kryeministri i vendit Ramush Haradinaj, pak ditë pasi mori detyrën si kryeministër i vendit, nuk hezitoi t’i fyejë gazetarët. Kryeministri u sugjeroi gazetarëve të kryejnë shkollë dhe të lexojnë më shumë,...

Haradinaj “kapet” me gazetarët: Shkoni më shumë në shkollë, lexoni më shumë

para 5 muajve - Ina

Kryeministri i vendit Ramush Haradinaj, pak ditë pasi mori detyrën si kryeministër i vendit, nuk hezitoi t’i fyejë gazetarët. Kryeministri u sugjeroi gazetarëve të kryejnë shkollë dhe të lexojnë më shumë,...

Halil Matoshi arsyeton Ramush Haradinajn për deklaratën ndaj gazetarëve!

para 5 muajve - Infokusi

Ish-gazetari Halil Matoshi, i cili u bë pjesë e partisë së kryeministrit Ramush Haradinaj (AAK), para zgjedhjeve të 11 qershorit, ka komentuar polemikat që ndodhën mes Haradinajt dhe një gazetareje, gjatë...

AGK: Kryeminstër bëhu bashkëpunues jo ofendues

para 5 muajve - RTV 21

AGK shpreh shqetësimin ndaj reagimit të kryeministrit që u cilësua si ofendim i gazetarëve Asociacioni i Gazetarëve të Kosovës- AGK ka deklaruar se është i dëshpëruar me deklaratat e kryeministrit të vendit,...

“Haradinaj s’mund t’i vlerësojë gazetarët”

para 5 muajve - Gazeta e re

“Mendoj se përgatitjen e gazetarëve e vlerësojnë pronarët e mediave, ndërsa i fundit që duhet ta bëjë këtë gjë është kryeministri i vendit. Ajo që kemi parë sot ka qenë ofenduese”. Kryetari i Asociacionit...

AGK: Kryeministër bëhu bashkëpunues, e jo ofendues

para 5 muajve - Klan Kosova

Asociacioni i Gazetarëve të Kosovës ka reaguar lidhur me deklaratat e kryeministrit të vendit Ramush Haradinaj i cili ironizoi me përgatitjen profesionale të gazetarëve. AGK e konsideron të papranueshëm...

AGK reagon ndaj kryeministrit Haradinaj: Bëhu bashkëpunues e jo ofendues!

para 5 muajve - Telegrafi

Asociacioni i Gazetarëve të Kosovës ka reaguar lidhur me gjuhën e përdorur të kryeministrit Ramush Haradinaj, ndaj gazetarëve gjatë një konference. “AGK është i dëshpëruar me deklaratat e kryeministrit...

Spahiu: Vetëm gazetarët e padijshëm ndihen të ofenduar nga Haradinaj

para 5 muajve - Gazeta e re

Analisti Nexhmedin Spahiu, ka thënë se aspak nuk ndihet i ofenduar ndaj deklaratave të sotme të Kryeministrit të vendit Ramush Haradinaj ndaj gazetarëve. Në Info Magazine të Klan Kosova, Spahiu madje ka...

Matoshi: Haradinaj nuk i ofendoi gazetarët

para 5 muajve - Gazeta e re

Shefi i zyrës për Marrëdhënie me Media, Halil Matoshi, lidhur me përgjigjen kryeministrit Haradinaj drejtuar gazetarëve gjatë një konference për media, ka thënë që është keqkuptuar dhe se ka marrë një...

AGK Haradinajt: Po të mësojmë se cili është misioni i gazetarisë

para 5 muajve - Albeu

Asociacioni i Gazetarëve të Kosovës ka reaguar lidhur me gjuhën e përdorur të kryeministrit Ramush Haradinaj , ndaj gazetarëve gjatë një konference. “AGK është i dëshpëruar me deklaratat e kryeministrit...

Kjo është gazetarja e cila u ofendua nga kryeministri Haradinaj

para 5 muajve - Lajmi.net

Në konferencën e mbajtur sot në Ministrinë e Infrastrukturës, kryeministri i sapo emëruar, Ramush Haradinaj, është nervozuar kur është pyetur në lidhje me çështjen e Demarkacionit. Gazetarja Kaltrina Zymberi...

AGK i reagon kryeministrit Haradinaj: Bëhu bashkëpunues, jo ofendues

para 5 muajve - Lajmi.net

Asociacioni i Gazetarëve të Kosovës është i dëshpëruar me deklaratat e kryeministrit të vendit Ramush Haradinaj i cili ironizoi me përgatitjen profesionale të gazetarëve. AGK e konsideron të papranueshëm...

AGK i reagon kryeministrit Haradinaj: Bëhu bashkëpunues, jo ofendues

para 5 muajve - Zeri

Asociacioni i Gazetarëve të Kosovës është i dëshpëruar me deklaratat e kryeministrit të vendit Ramush Haradinaj i cili ironizoi me përgatitjen profesionale të gazetarëve. AGK e konsideron të papranueshëm...

AGK: Kryeministër, bëhu bashkëpunues, jo ofendues

para 5 muajve - GazetaBlic

Asociacioni i Gazetarëve të Kosovës thotë se është i dëshpëruar me deklaratat e kryeministrit të vendit Ramush Haradinaj, i cili ironizoi me përgatitjen profesionale të gazetarëve. AGK e konsideron të...

AGK i reagon kryeministrit Haradinaj: Bëhu bashkëpunues, jo ofendues

para 5 muajve - Gazeta Express

Asociacioni i Gazetarëve të Kosovës është i dëshpëruar me deklaratat e kryeministrit të vendit Ramush Haradinaj i cili ironizoi me përgatitjen profesionale të gazetarëve. AGK e konsideron të papranueshëm...

Gazetarët i Reagojnë Kryeministrit Haradinaj

para 5 muajve - Kallxo

Asociacioni i Gazetarëve të Kosovës është shprehur i dëshpëruar me deklaratat e kryeministrit të vendit Ramush Haradinaj i cili ironizoi me përgatitjen profesionale të gazetarëve kur u pyet rreth qëndrimit...

Haradinaj polemizon me gazetaren: Shkoni më shumë në shkollë

para 5 muajve - Zhurnal

Prishtinë,13 shtator - Kryeministri i vendit, Ramush Haradinaj gjatë ditës së sotme ka polemizuar me një gazetare lidhur me qëndrimin e Ambasadës Amerikane për çështjen e Demarkacionit. Haradinaj gjatë...

AGK: Askush s’do të mund ta kontrollojë përmbajtjen e pyetjes së gazetarëve, Kryeministër

para 5 muajve - Koha.net

Asociacioni i Gazetarëve të Kosovës është i dëshpëruar me deklaratat e kryeministrit të vendit Ramush Haradinaj i cili ironizoi me përgatitjen profesionale të gazetarëve. AGK e konsideron të papranueshëm...

Kjo është gazetarja e cila u ofendua nga kryeministri Haradinaj

para 5 muajve - GazetaBlic

Në konferencën e mbajtur sot në Ministrinë e Infrastrukturës, kryeministri i sapo emëruar, Ramush Haradinaj, është nervozuar kur është pyetur në lidhje me çështjen e Demarkacionit. Gazetarja Kaltrina Zymberi...

Haradinaj “sulmon” gazetarët: S’dini anglisht, duhet të bëni me shumë shkollë

para 5 muajve - Koha Jone

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj ka debatuar me një gazetare lidhur me qëndrimin e Ambasadës Amerikane për çështjen e Demarkacionit. Haradinaj gjatë konferencës për media që ka mbajtur pas vizitës...

Beteja e humbur e Ramushit

para 5 muajve - Infokusi

Në vend se të fillojë betejën kundër korrupsionit, krimit e paligjshmërisë, Ramush Haradinaj zgjodhi atë me gazetarët. Një betejë e humbur qysh në fillim. Kryeministri duhet ta dijë se nuk ka pyetje idioteske...

Matoshi: Haradinaj nuk ofendoi, të gjithë kemi nevojë për më shumë shkollë

para 5 muajve - Gazeta Fjala

Shefi i zyrës për Marrëdhënie me Media, Halil Matoshi, lidhur me përgjigjen kryeministrit Haradinaj drejtuar gazetarëve gjatë një konference për media, ka thënë që është keqkuptuar dhe se ka marrë një...

Ofendimi i gazetarëve nga Haradinaj, vjen përgjigja nga Zyra e Kryeministrit

para 5 muajve - Almakos

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, pak ditë pasi mori detyrën si kryeministër i vendit, nuk ka hezituar t’i fyejë gazetarët. Gjatë një konference për shtyp, një pyetje të gazetarëve rreth Demarkacionit...

Kjo është gazetarja e cila u ofendua nga kryeministri Haradinaj

para 5 muajve - Gazeta Express

Në konferencën e mbajtur sot në Ministrinë e Infrastrukturës, kryeministri i sapo emëruar, Ramush Haradinaj, është nervozuar kur është pyetur në lidhje me çështjen e Demarkacionit. Gazetarja Kaltrina Zymberi...

Ish-gazetari Halil Matoshi: Edhe unë do t’i përgjigjesha gazetares si Ramush Haradinaj

para 5 muajve - Bota Press

Përgjigjja e kryeministrit Ramush Haradinaj ndaj një gazetareje për qëndrimin e SHBA’së për çështjen e Demarkacionit nxiti reagime. Ai në vend që t’i përgjigjej, i tha se gazetarët po interpretojnë gabimisht...

Ja çfarë thotë Halil Matoshi për “ofendimin” e Haradinaj ndaj gazetarës

para 5 muajve - Sovrani

Përgjigjja e kryeministrit Ramush Haradinaj ndaj një gazetareje për qëndrimin e SHBA’së për çështjen e Demarkacionit nxiti reagime. Ai në vend që t’i përgjigjej, i tha se gazetarët po interpretojnë gabimisht...

Haradinaj polemizon me gazetaren: Shkoni më shumë në shkollë

para 5 muajve - Klan Kosova

Kryeministri i vendit, Ramush Haradinaj gjatë ditës së sotme ka polemizuar me një gazetare lidhur me qëndrimin e Ambasadës Amerikane për çështjen e Demarkacionit. Haradinaj gjatë konferencës për media...

Haradinaj ofendon gazetarët, i quan të pashkollë

para 5 muajve - Albeu

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj , ka ofenduar gazetarët gjatë një konference për media që ka mbajtur pas vizitës në Ministrinë e Infrastrukturës. I pyetur nga gazetarët se Ambasada Amerikane,...

Haradinajt nuk i pëlqen pyetja për Demarkacionin, ofendon gazetarët: Kryeni shkollë e lexoni, se s’po i kuptoni gjërat

para 5 muajve - Telegrafi

Kryeministri i vendit Ramush Haradinaj, pak ditë pasi mori detyrën si kryeministër i vendit, nuk hezitoi t’i fyejë gazetarët. Kryeministri u sugjeroi gazetarëve të kryejnë shkollë dhe të lexojnë më shumë,...

Haradinaj “sulmon” gazetarët: S’dini anglisht, duhet të bëni me shumë shkollë

para 5 muajve - Ora news

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj ka debatuar me një gazetare lidhur me qëndrimin e Ambasadës Amerikane për çështjen e Demarkacionit. Haradinaj gjatë konferencës për media që ka mbajtur pas vizitës...

Nexhmedin Spahiu i servilet Haradinajt, sulmon gazetarët

para 5 muajve - Infokusi

Analisti i zhvillimeve politike Nexhmedin Spahiu i është servilur kryeministrit të ri Ramush Haradinajt, duke i dalë në mbrojtje për deklaratat që ky i fundit i bëri sot, kur ofendoi një gazetare për pyetjen...

Haradinaj ofendon gazetarët, ja me çfarë fjalor u drejtohet ai

para 5 muajve - InfoShqip

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, ka ofenduar gazetarët gjatë një konference për media që ka mbajtur pas vizitës në Ministrinë e Infrastrukturës. I pyetur nga gazetarët se Ambasada Amerikane, sipas...

Vjen oferta e parë për gazetarët që të mësojnë anglishten, pas komenteve të Ramush Haradinajt

para 5 muajve - Periskopi

Kryeministri i vendit, Ramush Haradinaj sot gjatë ditës u ka rekomanduar gazetarëve që të mësojnë gjuhën angleze. Ai gjatë një polemike që ka pasur me gazetaren e Ekonomia Online ka thënë se shumica e...

Haradinaj ofendon gazetarët

para 5 muajve - Lajmi.net

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, ka ofenduar gazetarët gjatë një konference për media që ka mbajtur pas vizitës në Ministrinë e Infrastrukturës. I pyetur nga gazetarët se Ambasada Amerikane, sipas...

Matoshi arsyeton Haradinajn: Në kohën time si gazetar nuk ka pas sajime të tilla

para 5 muajve - Insajderi

Ish-gazetari Halil Matoshi, i cili u bë pjesë e partisë së kryeministrit Ramush Haradinaj (AAK), para zgjedhjeve të 11 qershorit, ka komentuar polemikat që ndodhën mes Haradinajt dhe një gazetareje, gjatë...

Haradinaj fyen gazetarët: Kryeni shkollë e lexoni, se s’po i kuptoni gjërat

para 5 muajve - 10minuta

Kryeministri i vendit Ramush Haradinaj, pak ditë pasi mori detyrën si kryeministër i vendit, nuk hezitoi t’i fyejë gazetarët. Kryeministri u sugjeroi gazetarëve të kryejnë shkollë dhe të lexojnë më shumë,...

Haradinaj sulmon gazetarët: Nuk dini anglisht, nuk dini ç'raportoni, shkoni në shkollë

para 5 muajve - Syri

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, ka ofenduar gazetarët gjatë një konference për media që ka mbajtur pas vizitës në Ministrinë e Infrastrukturës. I pyetur nga gazetarët se Ambasada Amerikane, sipas...

Ish-gazetari Halil Matoshi arsyeton Ramush Hardinajn për deklaratën ndaj gazetarëve

para 5 muajve - Periskopi

Ish-gazetari Halil Matoshi, i cili u bë pjesë e partisë së kryeministrit Ramush Haradinaj (AAK), para zgjedhjeve të 11 qershorit, ka komentuar polemikat që ndodhën mes Haradinajt dhe një gazetareje, gjatë...

Fyerja ndaj gazetarëve, vjen përgjigjja nga Zyra e Kryeministrit

para 5 muajve - Gazeta e re

Zyra e Kryeministrit përmes një komunikate për media thotë se kryeministri Ramush Haradinaj ka kërkuar vetëm profesionalizëm dhe etikë prej disa gazetarëve dhe asgjë më shumë. “Sot pasdite kemi marrë një...

Kryeministri Haradinaj nis konflikt të hapur me media: Gazetarët të shkojnë në shkollë

para 5 muajve - Gazeta Express

​Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, ka ofenduar gazetarët gjatë një konference për media që ka mbajtur pas vizitës në Ministrinë e Infrastrukturës. I pyetur nga gazetarët se Ambasada Amerikane,...

Haradinaj ofendon gazetarët, i quan të pashkollë

para 5 muajve - Zeri

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, ka ofenduar gazetarët gjatë një konference për media që ka mbajtur pas vizitës në Ministrinë e Infrastrukturës. I pyetur nga gazetarët se Ambasada Amerikane, sipas...

Haradinaj fyen gazetarët: Kryeni shkollë e lexoni, se s’po i kuptoni gjërat

para 5 muajve - GazetaBlic

Kryeministri i vendit Ramush Haradinaj, pak ditë pasi mori detyrën si kryeministër i vendit, nuk hezitoi t’i fyejë gazetarët. Kryeministri u sugjeroi gazetarëve të kryejnë shkollë dhe të lexojnë më shumë,...

Kjo është gazetarja e cila u ofendua nga kryeministri Haradinaj

para 5 muajve - Infokusi

Në konferencën e mbajtur sot në Ministrinë e Infrastrukturës, kryeministri i sapo emëruar, Ramush Haradinaj, është nervozuar kur është pyetur në lidhje me çështjen e Demarkacionit. Gazetarja Kaltrina Zymberi...

AGK i reagon kryeministrit Haradinaj: Bëhu bashkëpunues, jo ofendues

para 5 muajve - Infokusi

Asociacioni i Gazetarëve të Kosovës është i dëshpëruar me deklaratat e kryeministrit të vendit Ramush Haradinaj i cili ironizoi me përgatitjen profesionale të gazetarëve. AGK e konsideron të papranueshëm...

Haradinaj ofendon gazetarët, i quan të pashkollë

para 5 muajve - Koha.net

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, ka ofenduar gazetarët gjatë një konference për media që ka mbajtur pas vizitës në Ministrinë e Infrastrukturës. I pyetur nga gazetarët se Ambasada Amerikane, sipas...

Fyerja ndaj gazetarëve, vjen përgjigjja nga Zyra e kryeministrit

para 5 muajve - KosovaPress

“Sot pasdite kemi marrë një letër nga AGK, e cila një apel të Kryeministrit Haradinaj që disa gazetarë të jenë më profesionistë dhe më të shkolluar, e ka konsideruar si ofendim ndaj gazetarëve dhe mediave....

Kështu flet anglisht Kryeministri Ramush Haradinaj

para 5 muajve - Periskopi

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, së fundi u përfshi në polemika me një gazetare të cilës i tha se “mediat nuk po dinë anglisht”. “Kam respekt për media shumë, më besoni por shumica prej juve,...

Zyra e Kryeministrit insiston se Haradinaj ka të drejtë mbi gazetarët

para 5 muajve - Insajderi

Disa orë pasi kryeministri Ramush Haraidnaj në një konferencë për media së bashku me ministrin e Infrastrukturës, Pal Lekaj, tha se shumica e gazetarëve as nuk dinë të lexojnë anglisht dhe se janë të pashkolluar,...

AGK reagon ndaj kryeministrit Haradinaj: Bëhu bashkëpunues e jo ofendues!

para 5 muajve - Almakos

Asociacioni i Gazetarëve të Kosovës ka reaguar lidhur me gjuhën e përdorur të kryeministrit Ramush Haradinaj, ndaj gazetarëve gjatë një konference. “AGK është i dëshpëruar me deklaratat e kryeministrit...

Ofendimi i gazetarëve nga Haradinaj, vjen përgjigja nga Zyra e Kryeministrit

para 5 muajve - Gazeta Fjala

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, pak ditë pasi mori detyrën si kryeministër i vendit, nuk ka hezituar t’i fyejë gazetarët. Gjatë një konference për shtyp, një pyetje të gazetarëve rreth Demarkacionit...

Zyra e Kryeministrit: Haradinaj kërkon profesionalizëm nga gazetarët

para 5 muajve - Sovrani

Zyra e Kryeministrit ka reaguar pas polemikës së kryeministrit Haradinaj dhe gazetares së Ekonomia Online e ku i pari i ekzekutivit u rekomandoi gazetarëve që të mësojnë gjuhën angleze. Ata e kanë konsideruar...

VIDEO/ Ramush Haradinaj ofendon gazetarët: Shkoni më shumë në shkollë

para 5 muajve - Gazeta Telegraf

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, ka ofenduar gazetarët gjatë një konference për media që ka mbajtur pas vizitës në Ministrinë e Infrastrukturës. I pyetur nga gazetarët se Ambasada Amerikane, sipas...

Haradinaj nuk tërhiqet, tani ka një kërkesë për gazetarët

para 5 muajve - Periskopi

Zyra e Kryeministrit ka reaguar pas polemikës së kryeministrit Haradinaj dhe gazetares së Ekonomia Online e ku i pari i ekzekutivit u rekomandoi gazetarëve që të mësojnë gjuhën angleze. Ata e kanë konsideruar...

AGK: Kryeministër bëhu bashkëpunues jo ofendues!

para 5 muajve - Tetova Sot

Asociacioni i Gazetarëve të Kosovës është i dëshpëruar me deklaratat e kryeministrit të vendit Ramush Haradinaj i cili ironizoi me përgatitjen profesionale të gazetarëve. AGK e konsideron të papranueshëm...

Haradinaj fyen gazetarët: Kryeni shkollë e lexoni, se s’po i kuptoni gjërat

para 5 muajve - Antpress

Kryeministri i vendit Ramush Haradinaj, pak ditë pasi mori detyrën si kryeministër i vendit, nuk hezitoi t’i fyejë gazetarët. Kryeministri u sugjeroi gazetarëve të kryejnë shkollë dhe të lexojnë më shumë,...

Kjo është anglishtja e kryeministrit

para 5 muajve - Insajderi

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, së fundi u përfshi në polemika me një gazetare të cilës i tha se “mediat nuk po dinë anglisht”. “Kam respekt për media shumë, më besoni por shumica prej juve,...

Kështu flet anglisht Kryeministri Ramush Haradinaj

para 5 muajve - Sovrani

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, së fundi u përfshi në polemika me një gazetare të cilës i tha se “mediat nuk po dinë anglisht”. “Kam respekt për media shumë, më besoni por shumica prej juve,...

Nexhmedin Spahiu ‘krah’ Haradinajt, sulmon gazetarët

para 5 muajve - Bota Press

Analisti i zhvillimeve politike Nexhmedin Spahiu i është servilur kryeministrit të ri Ramush Haradinajt, duke i dalë në mbrojtje për deklaratat që ky i fundit i bëri sot, kur ofendoi një gazetare për pyetjen...

Nexhmedin Spahiu mbron Haradinajn, sulmon gazetarët

para 5 muajve - Periskopi

Analisti Nexhmedin Spahiu ka mbrojtur kryeministri Ramush Haradinaj për ofendimin ndaj gazetarëve, të cilët i quajti ‘të pashkollë’. Ai ka sulmuar Asociacionin e Gazetarëve duke thënë se doli ‘në mbrojtje...

Nexhmedin Spahiu i servilet Haradinajt, sulmon gazetarët

para 5 muajve - Gazeta Fjala

Analisti i zhvillimeve politike Nexhmedin Spahiu i është servilur kryeministrit të ri Ramush Haradinajt, duke i dalë në mbrojtje për deklaratat që ky i fundit i bëri sot, kur ofendoi një gazetare për pyetjen...

Ofertë ekskluzive për  mësimin e anglishtes gazetarëve

para 5 muajve - Arbresh

Pas rekomandimit të kryeministrit Ramush Haradinaj që gazetarët kosovarë të mësojnë gjuhën angleze,  ka ardhur edhe oferta speciale nga “Qendra Evropiane për studimin e gjuhës angleze me 20 për qind zbritje...

Në ditën e tretë të qeverisjes, Haradinaj i ofendon gazetarët

para 5 muajve - Albinfo

Haradinaj i ka thënë gazetares që të shkojnë më shumë në shkollë sepse nuk po e kuptojnë esencën, ndërsa menjëherë ka reaguar Asociacioni i Gazetarëve të Kosovës Në ditën e tretë të detyrës së tij si kryeministri...

Haradinaj i ofendon gazetarët, i quan “të pashkollë”

para 5 muajve - Illyria

Prishtinë, 13 shtator 2017 – Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, i ka ofenduar gazetarët gjatë një konference për media, pas vizitës në Ministrinë e Infrastrukturës. I pyetur nga një gazetare lidhur...

Reagon AGK: Kryeministër bëhu bashkëpunues, jo ofendues

para 5 muajve - Arbresh

Asociacioni i Gazetarëve të Kosovës është i dëshpëruar me deklaratat e kryeministrit të vendit Ramush Haradinaj i cili ironizoi me përgatitjen profesionale të gazetarëve. AGK e konsideron të papranueshëm...

Kështu flet anglisht Ramush Hardinaj

para 5 muajve - Gazeta Fjala

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, gjatë një konference për media të mbajtur sot, ofendoi rëndë gazetarët lidhu me njohjen e gjuhës angleze. Ai u rekomandoi atyre që të shkojnë në shkollë dhe ta...

Reagojnë gazetarët ndaj Haradinajt: Pyetjet tona nuk mund t’i kontrollojë askush

para 5 muajve - Sovrani

Asociacioni i Gazetarëve të Kosovës ka reaguar ndaj deklaratës së kryeministrit të vendit Ramush Haradinaj i cili ironizoi me përgatitjen profesionale të gazetarëve. “Duke përcjellë me shqetësim këtë deklarim...

AGK: Kryeministër bëhu bashkëpunues jo ofendues!

para 5 muajve - KosovaLive360

Asociacioni i Gazetarëve të Kosovës është i dëshpëruar me deklaratat e kryeministrit të vendit Ramush Haradinaj i cili ironizoi me përgatitjen profesionale të gazetarëve. AGK e konsideron të papranueshëm...

AGK reagon ndaj ofendimit të Haradinajt: Bëhu bashkëpunues

para 5 muajve - Periskopi

Asociacioni i Gazetarëve të Kosovës është i dëshpëruar me deklaratat e kryeministrit të vendit Ramush Haradinaj i cili ironizoi me përgatitjen profesionale të gazetarëve. AGK e konsideron të papranueshëm...

Haradinajt nuk i pëlqen pyetja për Demarkacionin, ofendon gazetarët: Kryeni shkollë e lexoni, se s’po i kuptoni gjërat

para 5 muajve - Almakos

Kryeministri i vendit Ramush Haradinaj, pak ditë pasi mori detyrën si kryeministër i vendit, nuk hezitoi t’i fyejë gazetarët. Kryeministri u sugjeroi gazetarëve të kryejnë shkollë dhe të lexojnë më shumë,...

Kryeministri Haradinaj nis konflikt të hapur me media: Gazetarët të shkojnë në shkollë

para 5 muajve - Infokusi

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, ka ofenduar gazetarët gjatë një konference për media që ka mbajtur pas vizitës në Ministrinë e Infrastrukturës. I pyetur nga gazetarët se Ambasada Amerikane, sipas...

AGK i reagon kryeministrit Haradinaj

para 5 muajve - Gazeta Fjala

Asociacioni i Gazetarëve të Kosovës është i dëshpëruar me deklaratat e kryeministrit të vendit Ramush Haradinaj i cili ironizoi me përgatitjen profesionale të gazetarëve. AGK e konsideron të papranueshëm...

AGK: Kryeministër bëhu bashkëpunues jo ofendues

para 5 muajve - Gazeta Fjala

Asociacioni i Gazetarëve të Kosovës (AGK), ka reaguar ndaj ofendimit që kryeministri Ramush Haradinaj u ka bërë gazetarëve. Ky është reagimi i AGK-së: AGK: KRYEMINISTËR BËHU BASHKËPUNUES JO OFENDUES! Asociacioni...

AGK: Kryeministër, bëhu bashkëpunues, jo ofendues

para 5 muajve - Gazeta e re

Asociacioni i Gazetarëve të Kosovës thotë se është i dëshpëruar me deklaratat e kryeministrit të vendit Ramush Haradinaj, i cili ironizoi me përgatitjen profesionale të gazetarëve. AGK e konsideron të...

AGK reagon ndaj gjuhës ofenduese të kryeministrit

para 5 muajve - Insajderi

Asociacioni i Gazetarëve të Kosovës, ka reaguar ndaj deklaratve ofenduese të kryemistrit Ramush Haradinaj, që u bëri gazetarëve gjatë një konference. AGK e konsideron të papranueshëm veprimin e kryeminsitrit...

Kjo është gazetarja që polemizoi me Haradinajn

para 5 muajve - Sovrani

Në konferencën e mbajtur sot në Ministrinë e Infrastrukturës, kryeministri i sapo emëruar, Ramush Haradinaj, është nervozuar kur është pyetur në lidhje me çështjen e Demarkacionit. Gazetarja Kaltrina Zymberi...

AGK: Kryeministër, bëhu bashkëpunues, jo ofendues

para 5 muajve - KosovaPress

AGK e konsideron të papranueshëm veprimin e kryeministrit ndërkohë që deklaratat e bëra nga ai paraqesin ofendim ndaj gazetarëve në vend. “Duke përcjellë me shqetësim këtë deklarim të kryeministrit të...

AGK: Kryeministër bëhu bashkëpunues, e jo ofendues

para 5 muajve - Bota Press

Asociacioni i Gazetarëve të Kosovës ka reaguar lidhur me deklaratat e kryeministrit të vendit Ramush Haradinaj i cili ironizoi me përgatitjen profesionale të gazetarëve. AGK e konsideron të papranueshëm...

Kjo është gazetarja e cila u ofendua nga kryeministri Haradinaj

para 5 muajve - Gazeta Fjala

Në konferencën e mbajtur sot në Ministrinë e Infrastrukturës, kryeministri i sapo emëruar, Ramush Haradinaj, është nervozuar kur është pyetur në lidhje me çështjen e Demarkacionit. Gazetarja Kaltrina Zymberi...

Kjo është gazetarja që ofendoi kryeministri Haradinaj

para 5 muajve - Bota Press

Në konferencën e mbajtur sot në Ministrinë e Infrastrukturës, kryeministri i sapo emëruar, Ramush Haradinaj, është nervozuar kur është pyetur në lidhje me çështjen e Demarkacionit. Gazetarja Kaltrina Zymberi...

Haradinaj-gazetarëve: Shumica nuk dini anglisht, shkoni më shumë në shkollë

para 5 muajve - Arbresh

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, ka ofenduar gazetarët gjatë një konference për media që ka mbajtur pas vizitës në Ministrinë e Infrastrukturës. I pyetur nga gazetarët se Ambasada Amerikane, sipas...

Haradinaj poleminizon me gazetarët për demarkacionin

para 5 muajve - Sovrani

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, ka ofenduar gazetarët gjatë një konference për media që ka mbajtur pas vizitës në Ministrinë e Infrastrukturës. I pyetur nga gazetarët se Ambasada Amerikane, sipas...

Haradinaj ofendon gazetarët

para 5 muajve - Gazeta Fjala

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, ka ofenduar gazetarët gjatë një konference për media që ka mbajtur pas vizitës në Ministrinë e Infrastrukturës. I pyetur nga gazetarët se Ambasada Amerikane, sipas...

Kjo është gazetarja që ofendoi kryeministri Haradinaj

para 5 muajve - Periskopi

Në konferencën e mbajtur sot në Ministrinë e Infrastrukturës, kryeministri i sapo emëruar, Ramush Haradinaj, është nervozuar kur është pyetur në lidhje me çështjen e Demarkacionit. Gazetarja Kaltrina Zymberi...

Kjo është gazetarja e cila u ofendua nga kryeministri Haradinaj

para 5 muajve - Insajderi

Në konferencën e mbajtur sot në Ministrinë e Infrastrukturës, kryeministri i sapo emëruar, Ramush Haradinaj, është nervozuar kur është pyetur në lidhje me çështjen e Demarkacionit. Gazetarja Kaltrina Zymberi...

Haradinaj ofendon gazetarët: Kryeni shkollë e lexoni, se s’po i kuptoni gjërat

para 5 muajve - Bota Press

Kryeministri i vendit Ramush Haradinaj, pak ditë pasi mori detyrën si kryeministër i vendit, nuk hezitoi t’i fyejë gazetarët. Kryeministri u sugjeroi gazetarëve të kryejnë shkollë dhe të lexojnë më shumë,...

Haradinaj ofendon gazetarët, i quan të pashkollë

para 5 muajve - Sovrani

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, ka ofenduar gazetarët gjatë një konference për media që ka mbajtur pas vizitës në Ministrinë e Infrastrukturës. I pyetur nga gazetarët se Ambasada Amerikane, sipas...

Haradinaj fyen gazetarët: Kryeni shkollë e lexoni, se s’po i kuptoni gjërat

para 5 muajve - Gazeta e re

Kryeministri i vendit Ramush Haradinaj, pak ditë pasi mori detyrën si kryeministër i vendit, nuk hezitoi t’i fyejë gazetarët. Kryeministri u sugjeroi gazetarëve të kryejnë shkollë dhe të lexojnë më shumë,...

Ramush Haradinaj i ofendon rëndë gazetarët, shikoni si i quan

para 5 muajve - Periskopi

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, ka ofenduar gazetarët gjatë një konference për media që ka mbajtur pas vizitës në Ministrinë e Infrastrukturës. I pyetur nga gazetarët se Ambasada e Amerikane,...

Haradinaj fyen gazetarët: Kryeni shkollë e lexoni, se s’po i kuptoni gjërat

para 5 muajve - KosovaPress

Kryeministri u sugjeroi gazetarëve të kryejnë shkollë dhe të lexojnë më shumë, sepse nuk po i kuptojnë gjërat. Reagimi i kryeministrit erdhi pas një pyetje që iu bë lidhur me qëndrimin e SHBA-ve, për çështjen...

Haradinaj ofendon gazetarët, i quan të pashkollë

para 5 muajve - Insajderi

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, ka ofenduar gazetarët gjatë një konference për media që ka mbajtur pas vizitës në Ministrinë e Infrastrukturës. I pyetur nga gazetarët se Ambasada e Amerikane,...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK