http://kariera.mk

Formacionet zyrtare: Real – APOEL

para 8 muajve - Telegrafi

Real Madrid do të filloi sonte të mbrojë titullin e fituar të Ligës së Kampionëve. Madridlenët para shikuesve të vetë do të mirëpresin skuadrën e qipriote APOEL. Tashmë te dyja skuadrat kanë publikuar...

Real Madrid – APOEL, formacionet zyrtare

para 8 muajve - GazetaBlic

Real Madrid dhe APOEL takohen sonte në Ligën e Kampionëve. Më poshtë i keni formacionet zyrtare. Real Madrid: Navas; Carvajal, Nacho, Ramos, Marcelo; Casemiro, Kovacic, Modric, Isco; Bale, Ronaldo. APOEL: Pas pak.

Formacionet zyrtare: Real Madrid – Apoel

para 8 muajve - Zeri

Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes Real Madridit e Apoelit. Kampioni, Real Madridi, do të nisë mbrojtjen e titullin në “Santiago Bernabeu” ndaj Apoelit. Kjo sfidë zhvillohet nga ora 20:45,...

Reali nis ndaj Apoelit mbrojtjen e titullit, Zidane vendos nëse do të luajë apo jo Ronaldo

para 8 muajve - Syri

Kampioni në fuqi i Ligës së Kampioneve, Real Madridi, do të nisë mbrojtjen e titullin në “Santiago Bernabeu” ndaj skuadrës qipriote të Apoel. Kjo sfidë zhvillohet në orë 20:45 dhe sapo janë publikuar formacionet...

Real Madrid – APOEL, formacionet zyrtare

para 8 muajve - Lajmi.net

. Real Madrid dhe APOEL takohen sonte në Ligën e Kampionëve. Më poshtë i keni formacionet zyrtare. Real Madrid: Navas; Carvajal, Nacho, Ramos, Marcelo; Casemiro, Kovacic, Modric, Isco; Bale, Ronaldo. APOEL: Pas pak.

Formacionet zyrtare: Real Madrid – Apoel

para 8 muajve - Indeks online

Janë bërë publike formacionet e ndeshjes Real Madrid – APOEL, që zhvillohet sonte nga “Santiago Bernabeu” nga ora 20 e 45, shkruan IndeksOnline. Real Madrid: Keylor, Carvajal, Nacho, Sergio Ramos, Marcelo,...

Formacionet zyrtare: Real Madrid – Apoel

para 8 muajve - Gazeta Express

​Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes Real Madridit e Apoelit. Kampioni, Real Madridi, do të nisë mbrojtjen e titullin në “Santiago Bernabeu” ndaj Apoelit. Kjo sfidë zhvillohet nga ora 20:45,...

Formacionet zyrtare: Real Madrid – Apoel

para 8 muajve - Tetova Sot

Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes Real Madridit e Apoelit. Kampioni, Real Madridi, do të nisë mbrojtjen e titullin në “Santiago Bernabeu” ndaj Apoelit. Kjo sfidë zhvillohet nga ora 20:45,...

Formacionet zyrtare: Real – APOEL

para 8 muajve - Almakos

Real Madrid do të filloi sonte të mbrojë titullin e fituar të Ligës së Kampionëve. Madridlenët para shikuesve të vetë do të mirëpresin skuadrën e qipriote APOEL. Tashmë te dyja skuadrat kanë publikuar...

ZYRTARE: Reali merr super lajm nga Ronaldo

para 8 muajve - GazetaBlic

Real Madridi do të nisë aventurën për mbrojtjen e titullit në Ligën e Kampionëve ndaj kampionit të Qipros, APOEL Nicosias. Real Madridi për këtë duel nuk mund të llogarisë në Karim Benzeman për shkak të...

ZYRTARE: Reali merr super lajm nga Ronaldo

para 8 muajve - GazetaBlic

Real Madridi do të nisë aventurën për mbrojtjen e titullit në Ligën e Kampionëve ndaj kampionit të Qipros, APOEL Nicosias. Real Madridi për këtë duel nuk mund të llogarisë në Karim Benzeman për shkak të...

Ronaldo ia jep një super-lajm Realit

para 8 muajve - Lajmi.net

. Real Madridi do të nisë aventurën për mbrojtjen e titullit në Ligën e Kampionëve ndaj kampionit të Qipros, APOEL Nicosias. Real Madridi për këtë duel nuk mund të llogarisë në Karim Benzeman për shkak...

Rikthehen mbretërit me "Perandorin" e tyre në Champions League

para 8 muajve - Albeu

Real Madridi do të nisë aventurën për mbrojtjen e titullit në Ligën e Kampionëve ndaj kampionit të Qipros, APOEL Nicosias. Real Madridi për këtë duel nuk mund të llogarisë në Karim Benzeman për shkak të...

Formacionet e mundshme: Real Madrid – APOEL, rikthehet CR7

para 8 muajve - Zhurnal

Real Madridi do të nisë aventurën për mbrojtjen e titullit në Ligën e Kampionëve ndaj kampionit të Qipros, APOEL Nicosias. Real Madridi për këtë duel nuk mund të llogarisë në Karim Benzeman për shkak të...

Real Madrid – APOEL, formacionet zyrtare

para 8 muajve - Arbresh

Real Madrid dhe APOEL takohen sonte në Ligën e Kampionëve në kuadër të ndeshjes së parë të fazës së grupeve. Janë publikuar edhe formacionet zyrtare. /arbresh.info/ Real Madrid: Navas; Carvajal, Nacho,...

Real Madrid – Apoel, formacionet zyrtare

para 8 muajve - Sovrani

Real Madrid dhe Apoel do të takohen sonte me fillim nga ora 20:45, në kuadër të fazës së grupeve të Champions League, shkruan Sovrani.info Dy skuadrat kanë bërë të ditura formacionet zyrtare: Real Madrid:...

Formacionet e mundshme: Real Madrid – APOEL, rikthehet CR7

para 8 muajve - Telegrafi

Real Madridi do të nisë aventurën për mbrojtjen e titullit në Ligën e Kampionëve ndaj kampionit të Qipros, APOEL Nicosias. Real Madridi për këtë duel nuk mund të llogarisë në Karim Benzeman për shkak të...

Real Madrid-APOEL, ja përbërja e skuadrave në përballjen e mbrëmjes

para 8 muajve - Te Sheshi

Real Madridi do të nisë aventurën për mbrojtjen e titullit në Ligën e Kampionëve ndaj kampionit të Qipros, APOEL Nikosias. Real Madridi në këtë duel nuk mund të llogarisë Karim Benzema, për shkak të një...

Formacionet e mundshme: Real Madrid – APOEL

para 8 muajve - Infokusi

Real Madridi do të nisë aventurën për mbrojtjen e titullit në Ligën e Kampionëve ndaj kampionit të Qipros, APOEL Nicosias. Real Madridi për këtë duel nuk mund të llogarisë në Karim Benzeman për shkak të...

Ronaldo ia jep një super-lajm Realit

para 8 muajve - Infokusi

Real Madridi do të nisë aventurën për mbrojtjen e titullit në Ligën e Kampionëve ndaj kampionit të Qipros, APOEL Nicosias. Real Madridi për këtë duel nuk mund të llogarisë në Karim Benzeman për shkak të...

Real Madrid – APOEL, formacionet e mundshme

para 8 muajve - Zeri

Kampioni aktual i Ligës së Kampionëve, Real Madridi e fillon edicionin e ri në shtëpi kundër APOEL Nicosias, raporton zeri.info Ndeshja fillon prej orës 20:45. Formacionet e mundshme: Real Madrid: Keylor...

Formacionet: Real Madrid- Apoel

para 8 muajve - GazetaBlic

Real Madridi luan sonte ndeshjen e parë në Champions League për sezonin 2017/18. Klubi Madrilen e pret skuadrën e Apoelit në Bernabeu sonte nga ora 20:45, me qëllimin e vetëm; fitoren pas dy barazimeve...

Formacionet e mundshme: Real Madrid – APOEL, rikthehet CR7

para 8 muajve - Almakos

Real Madridi do të nisë aventurën për mbrojtjen e titullit në Ligën e Kampionëve ndaj kampionit të Qipros, APOEL Nicosias. Real Madridi për këtë duel nuk mund të llogarisë në Karim Benzeman për shkak të...

Real Madridi pa talentin Marco Asensio ndaj Apoelit

para 8 muajve - Arbresh

Real Madridi ka zbuluar listën e skuadrës së tyre për ndeshjen e së mërkurës kundër Apoelit. Marco Asensio është befasia në Santiago Bernabeu, i cili mungon për shkak të një lëndi, transmeton portali arbresh.info....

Real Madrid – Apoel Nicosia, formacionet e mundshme

para 8 muajve - Sovrani

Real Madridi do t’a pres sonte në ‘Santiago Bernabeu’ me fillim nga ora 20:45 Apoel Nicosian në ndeshjen e parë të fazës së grupeve të Ligës së Kampionëve. Sulmi i ‘Los Blancos’ do të jetë i frikshëm për...

Real Madrid – APOEL, formacionet e ndeshjes në Bernabeu

para 9 muajve - Lajmi.net

. Real Madrid (4-3-3) : Navas; Carvajal, Nacho, Ramos, Marcelo; Kroos, Casemiro, Modric; Isco, Mayoral, Asensio. APOEL (4-4-2) : Waterman; Milanov, Rueda, Carlao, Lago; Ebecilio, Morais, Vinicius, Farias; de Camargo, Efrem

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK