http://kariera.mk

Këtë mos e bëni assesi nëse telefoni ju ka rënë në ujë

para 10 muajve - Antpress

Nëse telefoni ju ka rënë në ujë, është e mundshme që ta shpëtoni vetëm nëse keni pak durim. Megjithatë, ajo që është vdekjeprurëse për çdo telefon që ka rënë në ujë është rryma, transmeton KosovaPress....

Çfarë nuk duhet të bëni nëse ju bie celulari në ujë

para 9 muajve - Albeu

Orizi, tharësja e flokëve dhe furra e sobës… janë disa nga gjërat për të cilat besohej se mund t’ua shpëtojë telefonin që ju ka rënë në ujë. Edhe nëse ju ka rënë telefoni në uji, ekzistojnë gjasa të mëdha...

Këtë mos e bëni assesi nëse telefoni ju ka rënë në ujë

para 10 muajve - AlbPortali

Nëse telefoni ju ka rënë në ujë, është e mundshme që ta shpëtoni vetëm nëse keni pak durim. Loading... Megjithatë, ajo që është vdekjeprurëse për çdo telefon që ka rënë në ujë është rryma, transmeton KosovaPress....

Këtë mos e bëni assesi nëse telefoni ju ka rënë në ujë

para 10 muajve - Gazeta e re

Nëse telefoni ju ka rënë në ujë, është e mundshme që ta shpëtoni vetëm nëse keni pak durim. Megjithatë, ajo që është vdekjeprurëse për çdo telefon që ka rënë në ujë është rryma. Pasi ta keni nxjerrë nga...

Këto gjëra assesi mos i bëni nëse ju ka rënë telefoni në ujë

para 10 muajve - Gazeta Express

Orizi, tharësja e flokëve dhe furra e shporetit… janë disa nga gjërat për të cilat besohej se mund t’ua shpëtojë telefonin që ju ka rënë në ujë. Edhe nëse ju ka rënë telefoni në uji, ekzistojnë gjasa të...

Këto gjëra assesi mos i bëni nëse ju ka rënë telefoni në ujë

para 10 muajve - Telegrafi

Orizi, tharësja e flokëve dhe furra e shporetit… janë disa nga gjërat për të cilat besohej se mund t’ua shpëtojë telefonin që ju ka rënë në ujë. Edhe nëse ju ka rënë telefoni në uji, ekzistojnë gjasa të...

Këto gjëra assesi mos i bëni nëse ju ka rënë telefoni në ujë

para 10 muajve - Almakos

Orizi, tharësja e flokëve dhe furra e shporetit… janë disa nga gjërat për të cilat besohej se mund t’ua shpëtojë telefonin që ju ka rënë në ujë. Edhe nëse ju ka rënë telefoni në uji, ekzistojnë gjasa të...

Kurrsesi mos veproni kështu nëse iu ka rënë telefoni në ujë

para 10 muajve - Periskopi

Orizi, tharësja e flokëve dhe furra e shporetit… janë disa nga gjërat për të cilat besohej se mund t’ua shpëtojë telefonin që ju ka rënë në ujë. Edhe nëse ju ka rënë telefoni në uji, ekzistojnë gjasa të...

Gjërat që nuk duhet ti bëni assesi nëse telefoni ju ka rënë në ujë

para 10 muajve - Zhurnal

Nëse telefoni ju ka rënë në ujë, është e mundshme që ta shpëtoni vetëm nëse keni pak durim. Megjithatë, ajo që është vdekjeprurëse për çdo telefon që ka rënë në ujë është rrym. Pasi ta keni nxjerrë nga...

Këtë mos e bëni assesi nëse telefoni ju ka rënë në ujë

para 10 muajve - RTV 21

Nëse telefoni ju ka rënë në ujë, është e mundshme që ta shpëtoni vetëm nëse keni pak durim Megjithatë, ajo që është vdekjeprurëse për çdo telefon që ka rënë në ujë është rryma. Pasi ta keni nxjerrë nga...

Gjërat që nuk duhet ti bëni assesi nëse telefoni ju ka rënë në ujë

para 10 muajve - Indeks online

Nëse telefoni ju ka rënë në ujë, është e mundshme që ta shpëtoni vetëm nëse keni pak durim. Megjithatë, ajo që është vdekjeprurëse për çdo telefon që ka rënë në ujë është rrym. Pasi ta keni nxjerrë nga...

Këtë mos e bëni assesi nëse telefoni ju ka rënë në ujë

para 10 muajve - 10minuta

Nëse telefoni ju ka rënë në ujë, është e mundshme që ta shpëtoni vetëm nëse keni pak durim. Megjithatë, ajo që është vdekjeprurëse për çdo telefon që ka rënë në ujë është rryma, transmeton KosovaPress....

Këtë mos e bëni assesi nëse telefoni ju ka rënë në ujë

para 10 muajve - KosovaPress

Megjithatë, ajo që është vdekjeprurëse për çdo telefon që ka rënë në ujë është rryma, transmeton KosovaPress. Pasi ta keni nxjerrë nga uji, assesi mos e shtini në mbushës, por as mos e provoni për të parë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK