http://kariera.mk

VIDEO/ Reali bën ‘tris’, shënon Ramos me roveshiatë

para 8 muajve - Syri

Reali ka trefishuar rezultatin përballë Apoelit në minutën e 61'. Ramos ka shënuar me një roveshiatë nga brenda zone. Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti: Komentet Shto koment

Ramos shënon me “rovershat”

para 8 muajve - Indeks online

Sergio Ramos ka shënuar golin e tretë për Real Madridin kundër Apoelit. Golin spanjolli e realizoi në minutën e 61-të, në stilin “rovershat”, shkruan IndeksOnline S by Jek09Pre

VIDEO/ Realit i mjaftojnë vetëm 13 minuta lojë, ja kush e ngre peshë ‘Santiago Bernabeun’

para 8 muajve - Syri

Vetëm 13 minuta lojë i mjaftojnë Real Madridit për të kaluar në avantazh ndaj Apoelit, njofton SYRI.net . Rikthehet Cristiano Ronaldo pas dëmtimit dhe nuk ka ngurruar të shënojë për 1-0. Cristiano Ronaldo...

Realit i mjaftojnë vetëm 13 minuta lojë, ja kush e ngre peshë ‘Santiago Bernabeun’

para 8 muajve - Syri

Vetëm 13 minuta lojë i mjaftojnë Real Madridit për të kaluar në avantazh ndaj Apoelit, njofton SYRI.net . Rikthehet Cristiano Ronaldo pas dëmtimit dhe nuk ka ngurruar të shënojë për 1-0. Bëje LIKE dhe...

Realit i mjaftojnë vetëm 13 minuta lojë, ja kush e ngre peshë ‘Santiago Bernabeun’

para 8 muajve - Tetova Sot

Vetëm 13 minuta lojë i mjaftojnë Real Madridit për të kaluar në avantazh ndaj Apoelit, Rikthehet Cristiano Ronaldo pas dëmtimit dhe nuk ka ngurruar të shënojë për 1-0.

Reali me lehtësi merr tri pikët  e para

para 8 muajve - Insajderi

Real Madrid ka shënuar fitore të lehtë ashtu edhe siç ishte pritur kundër Apoel-it. Cristiano Ronaldo shënojë qysh në minutën e 12 pas asistimit të Bale. I njëjti arriti ta dyfishojë epërsinë e Madridit,...

Nuk është vetëm Sergio Ramos, ja kush janë kapitenët e tjerë të Realit

para 9 muajve - GazetaBlic

Sergio Ramos është kapiteni i Real Madrid por, si çdo skuadër edhe Reali ka zv/kapitenët e tij. I dyti pas mungesës së Ramos është mbrojtësi Marselo dhe më pas vijnë Cristiano Ronaldo dhe Karim Benzema.

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK