http://kariera.mk

Vjen risia e shumëpritur, iPhone 8 me rimbushës wireless (FOTO LAJM)

para 10 muajve - Albeu

Apple ka sjellë me bashkë me iPhone 8 risinë e shumëpritur – rimbushjen ëireless. Telefonat e rinj, iPhone 8 dhe 8 Plus do të mbushen me wireless duke u vendosur në një sipërfaqe induktive. Sigurisht,...

Vjen risia e shumëpritur: iPhone 8 mbushet me wireless

para 10 muajve - Lajmi.net

Apple ka sjellur me iPhone 8 risinë e shumëpritur - mbushjen me wireless. Telefonat e rinj, iPhone 8 dhe 8 Plus do të mbushen me wireless duke u vendosur në një siperfaqe induktive, transmeton lajmi.net...

Vjen risia e shumëpritur: iPhone 8 mbushet me wireless

para 10 muajve - Fol

Apple ka sjellur me iPhone 8 risinë e shumëpritur – mbushjen me wireless. Telefonat e rinj, iPhone 8 dhe 8 Plus do të mbushen me wireless duke u vendosur në një siperfaqe induktive. Sigurisht, kjo nuk...

Vjen risia e shumëpritur: iPhone 8 mbushet me wireless

para 10 muajve - Gazeta Monitor

Apple ka sjellur me iPhone 8 risinë e shumëpritur – mbushjen me wireless. Telefonat e rinj, iPhone 8 dhe 8 Plus do të mbushen me wireless duke u vendosur në një siperfaqe induktive, transmeton lajmi.net...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK