http://kariera.mk

Berisha: E vërteta e përplasjes me Dumën dhe Salianjin në mbledhjen e grupit

para 10 muajve - Mapo

Ish-kryeministri Sali Berisha ka komentuar në një intervistë të dhënë për gazetarin Çim Peka në Syri.net atë çfarë ndodhi në mbledhjen me dyer të mbyllura të Grupit Parlamentar pas rrjedhjes së të paktën...

Berisha degjeneron Grida Dumën: Është thjesht zëdhënesja e grupit

para 10 muajve - Albeu

Ish-kryeministri Berisha ka folur sot në “Fakt” me Çim Pekën edhe për debatin që ka patur në mbledhjen e grupit parlamentar të PD-së me deputetët Salianji dhe Duma, ku nuk është kursyer për këtë të fundit....

Berisha flet për debatin me Grida Dumën dhe Salianjin: Ja e vërteta

para 10 muajve - Opinion

Ish-kryeministri Berisha ka folur sot në “Fakt” me Çim Pekën për debatin që ka patur në mbledhjen e grupit parlamentar të PD-së me deputetët Salianji dhe Duma. Berisha tha se raportimet e mediave kanë...

Salianji mashtroi, ç’ndodhi me Grida Dumën/ Berisha tregon për mbledhjen e PD-së

para 10 muajve - Opozita

Ish-kryeministri Berisha ka folur për herë të parë për atë që ndodhi në mbledhjen e grupit parlamentar të PD-së pas shitjes skandaloze të deputetëve të kësaj force politike në Parlament. Berisha tregoi...

Berisha rrëfen përplasjen me Dumën dhe Salianjin: E vërteta se…

para 10 muajve - Koha Jone

Ish-kryeministri Sali Berisha ka komentuar atë çfarë ndodhi në mbledhjen me dyer të mbyllura të grupit parlamentar pas rrjedhjes së të paktën 2 votave në zgjedhjen e Gramoz Ruçit në krye të Kuvendit. Berisha...

Gjekmarkaj: Berisha po bëhet një UFO në PD…

para 10 muajve - Opozita

AGRON GJEKMARKAJ Sali Berisha gjendet në një situatë atipike. Ai që historinë e ka bërë si themelues i opozitës së parë shqiptare, si President i Republikës, si një i rrëzuar me dhunë nga pushteti dhe...

Gjekmarkaj: Berisha po bëhet një UFO në PD…

para 10 muajve - Opozita

AGRON GJEKMARKAJ Sali Berisha gjendet në një situatë atipike. Ai që historinë e ka bërë si themelues i opozitës së parë shqiptare, si President i Republikës, si një i rrëzuar me dhunë nga pushteti dhe...

Agron GJEKMARKAJ/ Xhentilesa e Ramës ndaj opozitës, kurthi i madh për Lulzim Bashën

para 10 muajve - Opozita

“Sali Berisha gjendet në një situatë antipatike…”.Me këtë frazë e nis shkrimin e sotëm opinion, me titull: “Sali Berisha ndërmjet Bashës, Ruçit dhe Ramës”, publikuar në “Panorama”, analisti i djathtë Agron...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK