http://kariera.mk

Aksident i frikshëm në Elbasan, trajleri me betonieren përsipër "palos" veturën

para 10 muajve - Gazeta Express

Një aksident i rëndë ka ndodhur në rrugën e Metalurgjikut në Elbasan. Një makinë e vogël është përplasur me një kamion dhe sipas dëshmitarëve të cilët kanë shkruar për JOQ.al makina e cila është bërë përshesh...

Aksident i frikshëm në Elbasan, trajleri me betonieren përsipër “palos” veturën

para 10 muajve - Tetova Sot

Një aksident i rëndë ka ndodhur në rrugën e Metalurgjikut në Elbasan. Një makinë e vogël është përplasur me një kamion dhe sipas dëshmitarëve të cilët kanë shkruar për JOQ.al makina e cila është bërë përshesh...

Kamioni bën “përshesh” makinën në autostradën Tiranë-Elbasan, shpëton mrekullisht shoferi

para 10 muajve - AlbPortali

Loading... Një aksident i rëndë por fatmirësisht pa pasoja në njerëz ka ndodhur në rrugën e Metalurgjikut në Elbasan. Një makinë e vogël është përplasur me një kamion dhe sipas dëshmitarëve të cilët kanë...

Kamioni bën “përshesh” makinën në autostradën Tiranë-Elbasan, shpëton mrekullisht shoferi

para 10 muajve - Fakti Ditor

Një aksident i rëndë por fatmirësisht pa pasoja në njerëz ka ndodhur në rrugën e Metalurgjikut në Elbasan. Një makinë e vogël është përplasur me një kamion dhe sipas dëshmitarëve të cilët kanë shkruar...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK