http://kariera.mk

Ruhuni kur të acaroni Encën, ja çka mund t’iu ndodhë!

para 10 muajve - GazetaBlic

Këngëtarja Enca Haxhia ka publikuar në rrjete sociale disa foto në të cilat shfaqet duke marrë shënjestër në poligonin e qitjes. Në këto foto ajo shfaqet mjaft ndryshe dhe gjithashtu e sigurt në vete....

Bëni kujdes kur të acaroni Encën!

para 10 muajve - Gazeta Express

Këngëtarja Enca Haxhia ka publikuar në rrjete sociale disa foto në të cilat shfaqet duke marrë shënjestër në poligonin e qitjes. Në këto foto ajo shfaqet mjaft ndryshe dhe gjithashtu e sigurt në vete....

FOTO/ A është kjo hera e fundit që u takuan Enca dhe Noizy...?!

para 10 muajve - Syri

Flitet çdo ditë për ta, Enca Haxhia dhe Noizy. Ishin dikur miq, por tani duket se i kanë ndarë rrugët e tyre Edhe pse pothuajse nuk kalon java pa u përmendur raportet e dyshes të cilët na sillnin këngë...

A është kjo hera e fundit që u takuan Enca dhe Noizy?

para 10 muajve - GazetaBlic

Flitet çdo ditë për ta, Enca Haxhia dhe Noizy. Ishin dikur miq, por tani duket se i kanë ndarë rrugët e tyre. Edhe pse pothuajse nuk kalon java pa u përmendur raportet e dyshes të cilët na sillnin këngë...

A është kjo hera e fundit që u takuan Enca dhe Noizy?

para 10 muajve - Gazeta Express

Flitet çdo ditë për ta, Enca Haxhia dhe Noizy. Ishin dikur miq, por tani duket se i kanë ndarë rrugët e tyre Edhe pse pothuajse nuk kalon java pa u përmendur raportet e dyshes të cilët na sillnin këngë...

FOTO/ A është kjo hera e fundit që u takuan Enca dhe Noizy…?!

para 10 muajve - Opozita

Flitet çdo ditë për ta, Enca Haxhia dhe Noizy. Ishin dikur miq, por tani duket se i kanë ndarë rrugët e tyre Edhe pse pothuajse nuk kalon java pa u përmendur raportet e dyshes të cilët na sillnin këngë...

A është kjo hera e fundit që u takuan Enca dhe Noizy?

para 10 muajve - Tetova Sot

Flitet çdo ditë për ta, Enca Haxhia dhe Noizy. Ishin dikur miq, por tani duket se i kanë ndarë rrugët e tyre Edhe pse pothuajse nuk kalon java pa u përmendur raportet e dyshes të cilët na sillnin këngë...

Kujdes: Enca di edhe kështu!

para 10 muajve - Sovrani

Këngëtarja Enca Haxhia ka publikuar në rrjete sociale disa foto në të cilat shfaqet duke marrë shënjestër në poligonin e qitjes. Në këto foto ajo shfaqet mjaft ndryshe dhe gjithashtu e sigurt në vete....

Ruhuni kur të acaroni Encën, ja çka mund t’iu ndodhë!

para 10 muajve - Bota Press

Këngëtarja Enca Haxhia ka publikuar në rrjete sociale disa foto në të cilat shfaqet duke marrë shënjestër në poligonin e qitjes. Në këto foto ajo shfaqet mjaft ndryshe dhe gjithashtu e sigurt në vete....

A është kjo hera e fundit që u takuan Enca dhe Noizy?

para 10 muajve - Periskopi

Flitet çdo ditë për ta, Enca Haxhia dhe Noizy. Ishin dikur miq, por tani duket se i kanë ndarë rrugët e tyre. Edhe pse pothuajse nuk kalon java pa u përmendur raportet e dyshes të cilët na sillnin këngë...

Bëni kujdes kur të acaroni Encën!

para 10 muajve - Gazeta Monitor

Këngëtarja Enca Haxhia ka publikuar në rrjete sociale disa foto në të cilat shfaqet duke marrë shënjestër në poligonin e qitjes. Në këto foto ajo shfaqet mjaft ndryshe dhe gjithashtu e sigurt në vete....

A është kjo hera e fundit që u takuan Enca dhe Noizy?

para 10 muajve - Gazeta Monitor

Flitet çdo ditë për ta, Enca Haxhia dhe Noizy. Ishin dikur miq, por tani duket se i kanë ndarë rrugët e tyre Edhe pse pothuajse nuk kalon java pa u përmendur raportet e dyshes të cilët na sillnin këngë...

Enca bëhet pishman që nuk e postoi deri tani këtë FOTO?

para 10 muajve - Syri

Këngëtarja e njohur nga Shqipëria, Enca Haxhia ka reduktuar dukshëm përdorimin e programeve të photoshop-it. Ajo tashmë bukur shpesh po paraqitet para fansave të saj ashtu siç është, pa tentuar të fshehë...

Enca bëhet pishman që nuk e postoi deri tani këtë foto?

para 10 muajve - GazetaBlic

Këngëtarja e njohur nga Shqipëria, Enca Haxhia ka reduktuar dukshëm përdorimin e programeve të photoshop-it. Ajo tashmë bukur shpesh po paraqitet para fansave të saj ashtu siç është, pa tentuar të fshehë...

Enca bëhet pishman që nuk e postoi deri tani këtë foto?

para 10 muajve - Gazeta Express

Këngëtarja e njohur nga Shqipëria, Enca Haxhia ka reduktuar dukshëm përdorimin e programeve të photoshop-it. Ajo tashmë bukur shpesh po paraqitet para fansave të saj ashtu siç është, pa tentuar të fshehë...

Enca bëhet pishman që nuk e postoi deri tani këtë foto?

para 10 muajve - Tetova Sot

Këngëtarja e njohur nga Shqipëria, Enca Haxhia ka reduktuar dukshëm përdorimin e programeve të photoshop-it. Ajo tashmë bukur shpesh po paraqitet para fansave të saj ashtu siç është, pa tentuar të fshehë...

Nuk ndalet Enca, shikoni çfarë foto seksi ka postuar

para 10 muajve - Arbresh

Këngëtarja e njohur nga Shqipëria, Enca Haxhia ka reduktuar dukshëm përdorimin e programeve të photoshop-it. Ajo tashmë bukur shpesh po paraqitet para fansave të saj ashtu siç është, pa tentuar të fshehë...

Enca Haxhia e pranon, është e plotë e s’ka çka bonë!

para 10 muajve - Indeks online

Këngëtarja e njohur nga Shqipëria, Enca Haxhia ka reduktuar dukshëm përdorimin e programeve të photoshop-it. Ajo tashmë bukur shpesh po paraqitet para fansave të saj ashtu siç është, pa tentuar të fshehë...

Enca bëhet pishman për këtë foto

para 10 muajve - Periskopi

Këngëtarja e njohur nga Shqipëria, Enca Haxhia ka reduktuar dukshëm përdorimin e programeve të photoshop-it. Ajo tashmë bukur shpesh po paraqitet para fansave të saj ashtu siç është, pa tentuar të fshehë...

Enca bëhet pishman që nuk e postoi deri tani këtë foto?

para 10 muajve - Gazeta Monitor

Këngëtarja e njohur nga Shqipëria, Enca Haxhia ka reduktuar dukshëm përdorimin e programeve të photoshop-it. Ajo tashmë bukur shpesh po paraqitet para fansave të saj ashtu siç është, pa tentuar të fshehë...

Më në fund Enca e pranon, është e plotë e s’ka çka bonë!

para 10 muajve - 10minuta

Enca Haxhia është akuzuar gjithmonë për photoshop në fotografitë e saj. Por më në fund duket se Enca e ka pranuar veten si të plotë dhe nuk ka cfarë të bëjë më. Në llogarinë e saj në Instagram ajo ka publikuar...

Enca këtë herë në fokus fytyrën e bukur

para 10 muajve - Gazeta Express

Enca Haxhia ka një fytyrë të bukur. Këngëtarja simpatike duket se ende nuk ka përfunduar pushimet e saj, ajo po kalon ditë të mira pas një periudhe shumë të ngarkuar si këngëtare. Haxhia aktive tregohet...

Enca Haxhia dhe fytyra e saj e bukur

para 10 muajve - Indeks online

Enca Haxhia ka një fytyrë të bukur. Këngëtarja simpatike duket se ende nuk ka përfunduar pushimet e saj, ajo po kalon ditë të mira pas një periudhe shumë të ngarkuar si këngëtare. Haxhia aktive tregohet...

Pasi nuk e ftuan në dasmë, ja ku është Enca

para 10 muajve - Indeks online

Enca po vazhdon ta shijojë jeten. Ajo së fundmi ka publikuar një video të shkurtër në Instagram ku shihet se po kalon momente të bukura në një vend përrallor, shkruan Indeksonline. Këngëtarja e njohur...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK