http://kariera.mk

Rikthehet stabiliteti në KEK

para 9 muajve - Indeks online

Kryeministri i vendit, Ramush Haradinaj dhe Drejtori i KEK-ut, Arben Gjukaj edhe sonte në orët e vona kanë zhvilluar takim me banoret e fshatit Shipitullë dhe Hade. Haradinaj dhe Gjukaj kanë arritur marrëveshjen...

KEK'u rinis nxjerrjen e thëngjillit, pas marrëveshjes mes Qeverisë e banorëve të Shipitullës e Hades

para 9 muajve - Gazeta Express

Pas arritjes së marrëveshjes mes Qeverisë Haradinaj me banorët e fshatrave Shipitullë dhe Hade, tashmë ka rinisur nxerrja e thëngjillit në KEK. Lajmin e ka bërë të ditur shefi i stafit të kryeministrit,...

Pas arritjes së marrëveshjes, Haradinaj prezent te Mihja sipërfaqësore

para 9 muajve - Zeri

Kryeministri i vendit, Ramush Haradinaj siç paralajmëroi më parë është duke qëndruar te Mihja sipërfaqësore në fshatin Shipitullë. Në këtë vend ka filluar puna e mihjes pas së cilës pritet që të nxirret...

KEK-u rinisë punën pas marrëveshjes së Haradinajt me banorët e Shipitullës dhe Hadës!

para 9 muajve - GazetaBlic

Pas marrëveshjes së arritur sot ndërmjet Kryeministrit të Kosovës Ramush Haradinaj dhe banorëve të Shipitullës dhe Hadës, eskavatorët e KEK-ut kanë rinisur punën e tyre pas 14 muajsh pauzimi për të nxjerrur...

KEK-u rinisë punën pas marrëveshjes së Haradinajt me banorët Shipitullës dhe Hadës!

para 9 muajve - GazetaBlic

Pas marrëveshjes së arritur sot ndërmjet Kryeministrit të Kosovës Ramush Haradinaj dhe banorëve të Shipitullës dhe Hadës, eskavatorët e KEK-ut kanë rinisur punën e tyre pas 14 muajsh pauzimi për të nxjerrur...

Pas arritjes së marrëveshjes, Haradinaj prezent te Mihja sipërfaqësore

para 9 muajve - Lajmi.net

Kryeministri i vendit, Ramush Haradinaj siç paralajmëroi më parë është duke qëndruar te Mihja sipërfaqësore në fshatin Shipitullë. Në këtë vend ka filluar puna e mihjes pas së cilës pritet që të nxirret...

Shipitullë, Haradinaj arrin ujdi me banorët

para 9 muajve - Klan Kosova

Marrëveshje, Ramush Haradinaj arriti përfundimisht edhe me pronarët e tokave ku pritet të zgjerohet mihja e KEK ne Shipitullë e në Hade. Këta bile në zyrat qeveritare u shërbyen me ujë nga vet kryeministri...

Haradinaj sonte do të mbajë konferencë shtypi në Shipitullë

para 9 muajve - Telegrafi

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj sonte do të qëndrojë në fshatin Shipitullë të Obiliqit, ku në ora 22:00, pranë mihjes sipërfaqësore do të mbajë konferencë për media. Qëllimi i kësaj konference...

Kryeministri Haradinaj i ofron ujë banorit të Shipitullës në takimin e mbajtur

para 9 muajve - Klan Kosova

Në takimin e sotëm të Kryeministrit Ramush Haradinaj, me banorët e fshatit Shipitullë dhe Hade, u arrit një marrëveshje pajtueshmërie për të zgjidhur problemin këtyre banorëve të këtyre fshatrave për të...

Kryeministri Haradianj i ofron ujë banorit të Shipitullës në takimin e mbajtur

para 9 muajve - Klan Kosova

Në takimin e sotëm të Kryeministrit Ramush Haradinaj, me banorët e fshatit Shipitullë dhe Hade, u arrit një marrëveshje pajtueshmërie për të zgjidhur problemin këtyre banorëve të këtyre fshatrave për të...

Haradinaj mban konferencë për media sonte në orën 22:00

para 9 muajve - GazetaBlic

Pas arritjes së marrëveshjes me banorët e Shipitullës dhe Hades për shpronësimin e pronave në të cilat do të fillojë nxjerra e qymyrit, kryeministri Ramush Haradinaj sonte do të mbajë konferencë atje....

Haradinaj mban konferencë për media sonte në fshatin Shipitullë

para 9 muajve - Zeri

Pas arritjes së marrëveshjes me banorët e Shipitullës dhe Hades për shpronësimin e pronave në të cilat do të fillojë nxjerra e qymyrit, kryeministri Ramush Haradinaj sonte do të mbajë konferencë atje....

Kryeministri Haradinaj befason me këtë gjest, ja çfarë i ofroi një banori të Obiliqit!

para 9 muajve - GazetaBlic

Në takimin e sotëm të Kryeministrit Ramush Haradinaj, me banorët e fshatit Shipitullë dhe Hade, u arrit një marrëveshje pajtueshmërie për të zgjidhur problemin këtyre banorëve të këtyre fshatrave për të...

Qeveria arrinë marrëveshje me banorët e fshatrave Shipitullë dhe Hade

para 9 muajve - Evropa e Lirë

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, ka arritur një marrëveshje me banorët e fshatrave Shipitullë dhe Hade, në komunën e Obiliqit, për çështjen e shpronësimit të pronave më thëngjill që janë të domosdoshme...

Kryeministri sonte me konferencë për medie

para 9 muajve - RTV 21

Haradinaj do të qëndrojë në fshatin Shipitullë Kryeministri i Kosovës Ramush Haradinaj sonte në orën 22:00 në vendin Kosova B do ta mbajë një konferencë për medie, kështu njofton zyra e informimit të kryeministrit....

Haradinaj mban konferencë për media sonte në orën 22:00 në fshatin Shipitullë

para 9 muajve - Lajmi.net

Pas arritjes së marrëveshjes me banorët e Shipitullës dhe Hades për shpronësimin e pronave në të cilat do të fillojë nxjerra e qymyrit, kryeministri Ramush Haradinaj sonte do të mbajë konferencë atje....

Haradinaj sërish takim me banorët e Shipitullës

para 9 muajve - RTV 21

Banorët: Pritet vendim brenda javës Edhe sot kreu i ekzekutivit, Ramush Haradinaj dëgjoi hallet e banorëve të Shipitullës. Pas takimit banorët e kësaj ane thanë se ranë në ujdi për për zhvendosje të dinjitetshme,...

Haradinaj arrin marrëveshje me banorët e fshatrave Shipitullë dhe Hade

para 9 muajve - Telegrafi

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, gjatë takimit me delegacionet e fshatrave Shipitullë dhe Hade, është arritur pajtueshmëri që konform legjislacionit në fuqi këta banorë të gëzojnë të drejtën e...

Kryeministri Haradinaj arrin marrëveshje me banorët e fshatrave Shipitullë dhe Hade

para 9 muajve - Klan Kosova

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj pas një takimi të gajtë me delegacionet e fshatrave Shipitullë, ka arritur marrëveshje për zgjidhjen e shqetësimeve të tyre sipas modelit dhe praktikës së mëhershme...

Haradinaj Arrin Marrëveshje me Banorët e Shipitullës dhe Hades

para 9 muajve - Kallxo

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, ka arritur pajtueshmërinë për zgjidhjen e shqetësimeve të banorëve të Shipitullës dhe Hades sipas modelit dhe praktikës së mëhershme të zbatuar në rastin e fshatit...

Kur kryeministri shërben më ujë qytetarët!

para 9 muajve - Lajmi.net

Kryeministri i Republikës së Kosovës, Ramush Haradinaj, vazhdoi sot takimet me delegacionet e fshatrave Shipitullë dhe Hade, me të cilët një ditë më parë pati zhvilluar bisedat gjatë ditës deri në orët...

Kryeministri arrin marrëveshje me banorët e Shipitullës dhe Hades

para 9 muajve - Indeks online

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj pas një takimi të gajtë me delegacionet e fshatrave Shipitullë, ka arritur marrëveshje për zgjidhjen e shqetësimeve të tyre sipas modelit dhe praktikës së mëhershme...

Arrihet marrëveshja mes Qeverisë dhe banorëve të Shipitullës e Hades

para 9 muajve - Zeri

Kryeministri i Republikës së Kosovës, Ramush Haradinaj, vazhdoi sot takimet me delegacionet e fshatrave Shipitullë dhe Hade, me të cilët një ditë më parë pati zhvilluar bisedat gjatë ditës deri në orët...

Haradinaj arrin marrëveshje me banorët e fshatrave Shipitullë dhe Hade

para 9 muajve - Gazeta Express

Kryeministri i Republikës së Kosovës, Ramush Haradinaj, vazhdoi sot takimet me delegacionet e fshatrave Shipitullë dhe Hade, me të cilët një ditë më parë pati zhvilluar bisedat gjatë ditës deri në orët...

Kryeministri Haradinaj arrin marrëveshje me banorët e fshatrave Shipitullë dhe Hade

para 9 muajve - GazetaBlic

Kryeministri Haradinaj ka arritur marrëveshje me banorët e Shipitullës e Hades, raporton Gazeta Blic. “Në bisedë me delegacionet e të dyja fshatrave të Komunës së Obiliqit, kryeministri Haradinaj ka arritur...

Haradinaj arrin marrëveshje me banorët e Shipitullës dhe Hades

para 9 muajve - RTV 21

Eskavadorët mund ta rinisin punën Kryeministri i  Kosovës, Ramush Haradinaj, vazhdoi sot takimet me delegacionet e fshatrave Shipitullë dhe Hade, me të cilët një ditë më parë pati zhvilluar bisedat gjatë...

Kryeministri Haradinaj arrin marrëveshje me banorët e fshatrave Shipitullë dhe Hade

para 9 muajve - Indeks online

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj pas një takimi të gajtë me delegacionet e fshatrave Shipitullë, ka arritur marrëveshje për zgjidhjen e shqetësimeve të tyre sipas modelit dhe praktikës së mëhershme...

Arrihet marrëveshja mes qeverisë dhe banorëve të Shipitullës e Hades

para 9 muajve - Koha.net

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, ka vazhduar sot takimet me delegacionet e fshatrave Shipitullë dhe Hade me të cilët dje pati një bisedë të gjatë deri në orët e vona. Sipas një njoftimi nga kryeministria,...

KEK-u rinisë punën pas marrëveshjes së Haradinajt me banorët e Shipitullës dhe Hadës

para 9 muajve - Periskopi

Pas marrëveshjes së arritur sot ndërmjet Kryeministrit të Kosovës Ramush Haradinaj dhe banorëve të Shipitullës dhe Hadës, eskavatorët e KEK-ut kanë rinisur punën e tyre pas 14 muajsh pauzimi për të nxjerrur...

Haradinaj mban konferencë për media sonte në orën 22:00

para 9 muajve - Infokusi

Pas arritjes së marrëveshjes me banorët e Shipitullës dhe Hades për shpronësimin e pronave në të cilat do të fillojë nxjerra e qymyrit, kryeministri Ramush Haradinaj sonte do të mbajë konferencë atje....

Kryeministri Haradinaj mban konferencë për media sonte në ora 22:00

para 9 muajve - Sovrani

Pas arritjes së marrëveshjes me banorët e Shipitullës dhe Hades për shpronësimin e pronave në të cilat do të fillojë nxjerra e qymyrit, kryeministri Ramush Haradinaj sonte do të mbajë konferencë atje.“Kryeministri...

Haradinaj arrin marrëveshje me banorët e fshatrave Shipitullë dhe Hade

para 9 muajve - Almakos

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, gjatë takimit me delegacionet e fshatrave Shipitullë dhe Hade, është arritur pajtueshmëri që konform legjislacionit në fuqi këta banorë të gëzojnë të drejtën e...

Haradinaj befason me këtë gjest, ja çfarë i ofroi një banori të Obiliqit

para 9 muajve - Periskopi

Në takimin e sotëm të Kryeministrit Ramush Haradinaj, me banorët e fshatit Shipitullë dhe Hade, u arrit një marrëveshje pajtueshmërie për të zgjidhur problemin këtyre banorëve të këtyre fshatrave për të...

Paralajmërim i papritur nga Ramush Haradinaj

para 9 muajve - Periskopi

Pas arritjes së marrëveshjes me banorët e Shipitullës dhe Hades për shpronësimin e pronave në të cilat do të fillojë nxjerra e qymyrit, kryeministri Ramush Haradinaj sonte do të mbajë konferencë atje....

Ramush Haradinaj paralajmëron diçka të papritur

para 9 muajve - Bota Press

Pas arritjes së marrëveshjes me banorët e Shipitullës dhe Hades për shpronësimin e pronave në të cilat do të fillojë nxjerra e qymyrit, kryeministri Ramush Haradinaj sonte do të mbajë konferencë atje.“Kryeministri...

Haradinaj mban konferencë për media sonte në orën 22:00

para 9 muajve - Arbresh

Pas arritjes së marrëveshjes me banorët e Shipitullës dhe Hades për shpronësimin e pronave në të cilat do të fillojë nxjerra e qymyrit, kryeministri Ramush Haradinaj sonte do të mbajë konferencë atje....

Haradinaj mbanë konferencë në Shipitullë

para 9 muajve - KosovaPress

Qëllimi i kësaj konference ka të bëjë me arritjen e marrëveshjes mes banorëve të fshatrave Hade dhe Shipitullë me KEK-un, për të cilën është angazhuar kryeministri Haradinaj. Kryeministri dje ka qëndruar...

Haradinaj mbanë konferencë në Shipitullë

para 9 muajve - Gazeta e re

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj sonte do të qëndrojë në fshatin Shipitullë të Obiliqit, ku në ora 22:00, pranë mihjes sipërfaqësore do të mbajë konferencë për media. Qëllimi i kësaj konference...

Ja çfarë thotë Haradinaj për marrëveshjen me banorët e Hadës dhe Shipitullës

para 9 muajve - Sovrani

Kryeministri i Kosovës Ramush Haradinaj nëpërmjet një postimi në Facebook ka treguar se është arritur pajtueshmëri për zgjidhjen e shqetësimeve të banorëve të fshatrave Hade dhe Shipitullë, përcjellë Sovrani.info....

Arrihet marrëveshje me banorët e fshatrave Shipitullë dhe Hade

para 9 muajve - KosovaLive360

Kryeministri i Republikës së Kosovës, Ramush Haradinaj, vazhdoi sot takimet me delegacionet e fshatrave Shipitullë dhe Hade, me të cilët një ditë më parë pati zhvilluar bisedat gjatë ditës deri në orët...

Kur kryeministri shërben më ujë qytetarët!

para 9 muajve - Bota Press

Kryeministri i Republikës së Kosovës, Ramush Haradinaj, vazhdoi sot takimet me delegacionet e fshatrave Shipitullë dhe Hade, me të cilët një ditë më parë pati zhvilluar bisedat gjatë ditës deri në orët...

Qeveria arrin marrëveshje me banorët e Shipitullës dhe Hades

para 9 muajve - Illyria

Prishtinë, 13 shtator 2017 – Zyra e Kryeministrit të Kosovës njofton se sot (e mërkurë) është arritur një marrëveshje me banorët e fshatrave Shipitullë dhe Hade të komunës së Obiliqit lidhur me çështjen...

Haradinaj arrin marrëveshje me banorët e fshatrave Shipitullë dhe Hade

para 9 muajve - Gazeta Fjala

Kryeministri i Republikës së Kosovës, Ramush Haradinaj, vazhdoi sot takimet me delegacionet e fshatrave Shipitullë dhe Hade, me të cilët një ditë më parë pati zhvilluar bisedat gjatë ditës deri në orët...

Arrihet marrëveshja mes qeverisë dhe banorëve të Shipitullës e Hades

para 9 muajve - Periskopi

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, ka vazhduar sot takimet me delegacionet e fshatrave Shipitullë dhe Hade me të cilët dje pati një bisedë të gjatë deri në orët e vona. Sipas një njoftimi nga kryeministria,...

Arrihet marrëveshja mes Qeverisë dhe banorëve të Shipitullës e Hades

para 9 muajve - Insajderi

Në njoftimin për media theksohet se është arritur marrëveshja dhe, sipas Haradinajt, me këtë marrëveshje mundësohet që KEK-u të rinisë punën për të garantuar furnizimin e pandërprerë të energjisë elektrike....

Haradinaj arrin marrëveshje me banorët e fshatrave Shipitullë dhe Hade

para 9 muajve - Gazeta Monitor

Kryeministri i Republikës së Kosovës, Ramush Haradinaj, vazhdoi sot takimet me delegacionet e fshatrave Shipitullë dhe Hade, me të cilët një ditë më parë pati zhvilluar bisedat gjatë ditës deri në orët...

Haradinaj takohet përsëri me banorët e Shipitullës

para 9 muajve - RTV 21

Ai kërkoi lejen e banorëve që të merret me tri çështje Kryeministri i vendit, Ramush Haradinaj, sërish u takua me banorët e Shipitullës. Këtë herë në zyrën e tij dhe pa media. Mbrëmë pasi dëgjoi problemet...

Haradinaj arrin marrëveshje me banorët e fshatrave Shipitullë dhe Hade

para 9 muajve - Gazeta e re

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, gjatë takimit me delegacionet e fshatrave Shipitullë dhe Hade, është arritur pajtueshmëri që konform legjislacionit në fuqi këta banorë të gëzojnë të drejtën e...

Haradinaj arrin marrëveshje me banorët e fshatrave Shipitullë dhe Hade

para 9 muajve - Arbresh

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj pas një takimi të gjatë me delegacionet e fshatrave Shipitullë, ka arritur marrëveshje për zgjidhjen e shqetësimeve të tyre sipas modelit dhe praktikës së mëhershme...

Arrihet marrëveshja e kryeministrit Haradinaj me banorët e fshatrave Shipitullë dhe Hade

para 9 muajve - Sovrani

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj pas një takimi të gajtë me delegacionet e fshatrave Shipitullë, ka arritur marrëveshje për zgjidhjen e shqetësimeve të tyre sipas modelit dhe praktikës së mëhershme...

Haradinaj arrin marrëveshje me banorët e fshatrave Shipitullë dhe Hade

para 9 muajve - KosovaPress

Haradinaj ka dëgjuar shqetësimet dhe problemet e delegacioneve të dy fshatrave të Komunës së Obiliqit për çështjen e shpronësimit të pronave të pasura me thëngjill, të domosdoshëm për furnizimin e rregullt...

Kryeministri Haradinaj arrin marrëveshje me banorët e fshatrave Shipitullë dhe Hade

para 9 muajve - Bota Press

Kryeministri i Republikës së Kosovës, Ramush Haradinaj, vazhdoi sot takimet me delegacionet e fshatrave Shipitullë dhe Hade, me të cilët një ditë më parë pati zhvilluar bisedat gjatë ditës deri në orët...

Haradinaj: Problemi i Hades dhe Shipitullës do të zgjidhet në bashkëpunim me të gjithë

para 9 muajve - Zhurnal

Kryeministri i Republikës së Kosovës, Ramush Haradinaj, në orët e mbrëmjes në Obiliq, në mjediset e Korporatës Energjetike të Kosovës, ka bashkëbiseduar me banorët e fshatrave Shipitullë dhe Hade për çështjen...

Kjo është marrëveshja e arritur mes kryeministrit dhe banorëve të Shipitullës e Hades

para 9 muajve - Arbresh

Banorët e katër lagjeve të fshatrave Shipitullë dhe Hade të Obiliqit mbrëmë i kanë shprehur kryeministrit Haradinaj, shqetësimin e tyre për moszgjidhjen e problemit të shpronësimit të pronave prej shumë...

Herët në mëngjes Haradinaj do ta vizitojë këtë ministri!

para 9 muajve - Sovrani

Kryeministri i Kosovës Ramush Haradinaj ka mbajtur shumë takime që nga marrja e postit të të parit të Qeverisë së Kosovës. Ai në orët e para të mëngjesit të sotëm do ta vizitojë Ministrinë e Infrastrukturës,...

Haradinaj: Problemi i Hades dhe Shipitullës do të zgjidhet

para 9 muajve - Gazeta e re

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, sonte në mjediset e Korporatës Energjetike të Kosovës, ka bashkëbiseduar me banorët e fshatrave Shipitullë dhe Hade për çështjen e shpronësimit të pronave të tyre....

Haradinaj: Problemi i Hades dhe Shipitullës do të zgjidhet në bashkëpunim me të gjithë

para 9 muajve - Arbresh

Kryeministri i Republikës së Kosovës, Ramush Haradinaj, në orët e mbrëmjes në Obiliq, në mjediset e Korporatës Energjetike të Kosovës, ka bashkëbiseduar me banorët e fshatrave Shipitullë dhe Hade për çështjen...

Haradinaj premton se do ta zgjedh problemin e Hades dhe Shipitullës

para 9 muajve - Telegrafi

Kryeministri i Republikës së Kosovës, Ramush Haradinaj, në orët e mbrëmjes, në Obiliq, në mjediset e Korporatës Energjetike të Kosovës, ka bashkëbiseduar me banorët e fshatrave Shipitullë dhe Hade, për...

Haradinaj premton zgjidhjen e problemit të shpronësimit në Shipitullë

para 9 muajve - Klan Kosova

Kryeministri Ramush Haradinaj mbrëmjen e së martës ka qëndruar në Obiliq, me ç’rast është takuar me banorët e Shipitullës, të cilët janë duke u përballur me problemet e shpronësimit të tokave të tyre....

Haradinaj: Problemi i Hades dhe Shipitullës do të zgjidhet në bashkëpunim me të gjithë

para 9 muajve - Koha.net

Kryeministri i Republikës së Kosovës, Ramush Haradinaj, në orët e mbrëmjes në Obiliq, në mjediset e Korporatës Energjetike të Kosovës, ka bashkwbiseduar me banorët e fshatrave Shipitullë dhe Hade për çështjen...

Haradinaj Dëgjoi Kërkesat e Banorëve të Shipitullës

para 9 muajve - Kallxo

Pas afër 2 orë e gjysmë përfundoi takimi ndërmjet kryeministrit Ramush Haradinaj, banorëve të Shipitullës dhe të Hadës dhe menaxhmentit të KEK-ut. Pasi dëgjoi problemet dhe kërkesat e banorëve, Haradinaj...

Haradinaj: Problemi i Hades dhe Shipitullës do të zgjidhet në bashkëpunim me të gjithë

para 9 muajve - Indeks online

Kryeministri i Republikës së Kosovës, Ramush Haradinaj, në orët e mbrëmjes në Obiliq, në mjediset e Korporatës Energjetike të Kosovës, ka bashkwbiseduar me banorët e fshatrave Shipitullë dhe Hade për çështjen...

Haradinaj: Problemi i Hades dhe Shipitullës do të zgjidhet në bashkëpunim me të gjithë

para 9 muajve - Lajmi.net

Kryeministri i Republikës së Kosovës, Ramush Haradinaj, në orët e mbrëmjes në Obiliq, në mjediset e Korporatës Energjetike të Kosovës, ka bashkëbiseduar me banorët e fshatrave Shipitullë dhe Hade për çështjen...

Kryeministri Haradinaj: Problemi i Hades dhe Shipitullës do të zgjidhet në bashkëpunim me të gjithë

para 9 muajve - GazetaBlic

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, në orët e mbrëmjes në Obiliq, në mjediset e Korporatës Energjetike të Kosovës, ka bashkëbiseduar me banorët e fshatrave Shipitullë dhe Hade për çështjen e shpronësimit...

Haradinaj premton se do e zgjidhë problemin e Hadës dhe Shipitullës

para 9 muajve - Indeks online

Kryeministri Ramush Haradinaj mbrëmjen e së martës ka qëndruar në Obiliq, me ç’rast është takuar me banorët e Shipitullës, të cilët janë duke u përballur me problemet e shpronësimit të tokave të tyre....

Kryeministri Haradinaj: Problemi i Hades dhe Shipitulles do të zgjidhet në bashkëpunim me të gjithë

para 9 muajve - Gazeta Express

Kryeministri i Republikës së Kosovës, Ramush Haradinaj, në orët e mbrëmjes në Obiliq, në mjediset e Korporatës Energjetike të Kosovës, ka bashkëbiseduar me banorët e fshatrave Shipitullë dhe Hade për çështjen...

Haradinaj premton zgjidhjen e problemit të shpronësimit në Shipitullë

para 9 muajve - Zeri

Kryeministri Ramush Haradinaj mbrëmjen e së martës ka qëndruar në Obiliq, me ç’rast është takuar me banorët e Shipitullës, të cilët janë duke u përballur me problemet e shpronësimit të tokave të tyre....

Arrihet marrëveshja mes Qeverisë Haradinaj dhe banorëve të Shipitullës e Hades

para 9 muajve - Gazeta Express

Një takim prej disa orësh ndërmjet kryeministrit Ramush Haradinaj dhe banorëve të Shipitullës dhe të Hadës ka përfunduar me një marrëveshje. Banorët, që po kërkojnë shpronësim të pronave të paluajtshme...

LAJMI I FUNDIT: Arrihet marrëveshja ndërmjet Ramush Haradinajt e banorëve të Shipitullës e Hadës

para 9 muajve - GazetaBlic

Pas një takimi disa orësh ndërmjet kryeministrit Isa Mustafa dhe banorëve të Shipitullës dhe Hadës, ka përfunduar me një marrëveshje raporton Gazeta Blic. Banorët janë shprehur të kënaqur me marrëveshjen...

Përfundon takimi i Haradinajt me banorët e Shipitullës dhe të Hadës

para 9 muajve - RTV 21

Haradinaj i ftoi prap nesër në takim përfaqësuesit e banorëve të Shipitullës Pas afër 2 orë e gjysmë përfundoi takimi ndërmjet kryeministrit Haradinaj, banorëve të Shipitullës dhe të Hadës dhe menaxhmentit...

Haradinaj fillon takimin me banorët e Shipitullës dhe Hadës

para 9 muajve - Koha.net

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, ashtu siç kishte premtuar sot, është duke mbajtur takim me banorët e fshatrave Shipitullë dhe Hade. Takimi ka filluar në ora 20:00, ndërsa janë duke i shqyrtuar...

Detaje nga diskutimi i Haradinajt me banorët e Shipitullës dhe të Hadës

para 9 muajve - RTV 21

Po vazhdon diskutimi Ka filluar takimi i kryeministrit Ramush Haradinaj me banorët e Shipitullës dhe të Hades si dhe me menaxhmentin e KEK’ut. Në takim po marrin pjesë banorë të katër lagjeve të këtyre...

Arrihet marrëveshja ndërmjet Ramush Haradinajt e banorëve të Shipitullës e Hadës

para 9 muajve - Infokusi

Pas një takimi disa orësh ndërmjet kryeministrit Isa Mustafa dhe banorëve të Shipitullës dhe Hadës, ka përfunduar me një marrëveshje raporton Gazeta Blic. Banorët janë shprehur të kënaqur me marrëveshjen...

Haradinaj fillon takimin me banorët e Shipitullës dhe Hadës

para 9 muajve - RTV 21

Po shqyrtohen kërkesat e banorëve Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, ashtu siç kishte premtuar sot, është duke mbajtur takim me banorët e fshatrave Shipitullë dhe Hade Takimi ka filluar në ora 20:00,...

Haradinaj premton zgjidhje për banorët e Hades e Shipitullës

para 9 muajve - RTV 21

“Kush si kryen detyrat, duhet të jap llogari” Kryeministri, Ramush Haradinaj, iu premtoi banorëve të fshatrave Hade dhe Shipitullë zgjidhje të shpejtë të problemit me të cilin ballafaqohen tash e një kohë...

Haradinaj: Problemin e Hades dhe Shipitullës do ta zgjedhim bashkërisht

para 9 muajve - Illyria

Prishtinë, 12 shtator 2017 – Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, në orët e mbrëmjes, në mjediset e Korporatës Energjetike të Kosovës (KEK), në Obiliq, ka bashkëbiseduar me banorët e fshatrave Shipitullë...

Haradinaj: Problemi i Hades dhe Shipitullës do të zgjidhet

para 9 muajve - Medial

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, sonte në mjediset e Korporatës Energjetike të Kosovës, ka bashkëbiseduar me banorët e fshatrave Shipitullë dhe Hade për çështjen e shpronësimit të pronave të tyre....

Dy premtimet e Haradinajt për banorët e Shipitullës dhe Hades

para 9 muajve - Insajderi

Kryeministri Ramush Haradinaj ka përfunduar takimin me banorët e Shipitullës dhe Hades që ka nisur në orën 20:00 e që ka përfunduar tek para mesnatës. Banorët e këtyre dy vendbanimeve ku KEK duhet të vazhdojë...

“Komisioni i Shipitullës” – Premtimi i Haradinajt pas takimit me banorët

para 9 muajve - Insajderi

Kryeministri i Republikës së Kosovës, Ramush Haradinaj, në orët e mbrëmjes në Obiliq, në mjediset e Korporatës Energjetike të Kosovës, ka bashkëbiseduar me banorët e fshatrave Shipitullë dhe Hade për çështjen...

Haradinaj: Problemi i Hades dhe Shipitullës do të zgjidhet

para 9 muajve - KosovaPress

Banorët e katër lagjeve të fshatrave Shipitullë dhe Hade të Obiliqit i kanë shprehur kryeministrit Haradinaj, shqetësimin e tyre për moszgjidhjen e problemit të shpronësimit të pronave prej shumë vjetësh...

Ramush Haradinaj arrin marrëveshje me banorët e Shipitullës e Hadës

para 9 muajve - Periskopi

Pas një takimi disa orësh ndërmjet kryeministrit Ramush Haradinaj dhe banorëve të Shipitullës dhe Hadës, ka përfunduar me një marrëveshje. Banorët janë shprehur të kënaqur me marrëveshjen e arritur, shkruan...

Haradinaj paralajmëron masa për zvarritësit e shpronësimit në Hade e Shipitullë

para 9 muajve - Koha.net

Kryeministri Ramush Haradinaj, ka paralajmëruar masa ndaj të gjithë personave që kanë zvarritur me vite të tëra procesin e shpronësimit të pronave në Hade dhe Shipitullë, raporton KTV. Në vizitën që ia...

Haradinaj arrin marrëveshje me banorët e Hadës dhe Shipitullës

para 9 muajve - Sovrani

Pas një takimi disa orësh ndërmjet kryeministrit Ramush Haradinaj dhe banorëve të Shipitullës dhe Hadës, ka përfunduar me një marrëveshje raporton Gazeta Blic. Banorët janë shprehur të kënaqur me marrëveshjen...

Haradinaj fillon takimin me banorët e Shipitullës dhe Hadës

para 9 muajve - Medial

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, ashtu siç kishte premtuar sot, është duke mbajtur takim me banorët e fshatrave Shipitullë dhe Hade. Takimi ka filluar në ora 20:00, ndërsa janë duke i shqyrtuar...

Detaje nga diskutimi i Haradinajt me banorët e Shipitullës dhe të Hadës

para 9 muajve - Insajderi

Ka filluar takimi i kryeministrit Ramush Haradinaj me banorët e Shipitullës dhe të Hades si dhe me menaxhmentin e KEK-ut. Në takim po marrin pjesë banorë të katër lagjeve të këtyre dy zonave të shpallura...

Fillon takimi i Haradinajt me banorët Shipitullës dhe Hadës

para 9 muajve - Insajderi

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, ashtu siç kishte premtuar sot, është duke mbajtur takim me banorët e fshatrave Shipitullë dhe Hade Takimi ka filluar në ora 20:00. Haradinaj wshtw duke i shqyrtuar...

Haradinaj fillon takimin me banorët e Shipitullës dhe Hadës

para 9 muajve - Gazeta e re

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, ashtu siç kishte premtuar sot, është duke mbajtur takim me banorët e fshatrave Shipitullë dhe Hade. Takimi ka filluar në ora 20:00, ndërsa janë duke i shqyrtuar...

Haradinaj fillon takimin me banorët e Shipitullës dhe Hadës

para 9 muajve - KosovaPress

Takimi ka filluar në ora 20:00, ndërsa janë duke i shqyrtuar kërkesat e banorëve të dy fshatrave, të cilët që sa ditë janë në duke protestuar kundër punës së ekskavatorëve të KEK-ut, të cilët sipas banorëve...

Haradinaj premton se Ligji për Obiliqin do të zbatohet, gëzim i madh te qytetarët

para 9 muajve - Zhurnal

Prishtinë, 12 shtator - Kryetari i Komunës së Obiliqit, Xhafer Gashi, ka thënë se ndihet i nderuar që bashkëpartiaku i tij, kryeministri Ramush Haradinaj, ka zgjedhur që të vizitojë të parën komunën që...

Haradinaj premton zgjidhje të shpejtë për banorët e Hades dhe Shipitullës

para 9 muajve - Illyria

Prishtinë, 12 shtator 2017 – Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, u ka premtuar banorëve të fshatrave Hade dhe Shipitullë dhe udhëheqjes komunale të Obiliqit zgjidhje shumë të shpejtë të problemit...

Haradinaj premton se Ligji për Obiliqin do të zbatohet, gëzim i madh te qytetarët

para 9 muajve - Lajmi.net

Kryetari i Komunës së Obiliqit, Xhafer Gashi, ka thënë se ndihet i nderuar që bashkëpartiaku i tij, kryeministri Ramush Haradinaj, ka zgjedhur që të vizitojë të parën komunën që ai e udhëheq. Gashi tha...

Haradinaj fton banorët e Shipitullës dhe menaxhmentin e KEK-ut për një takim të përbashkët

para 9 muajve - Gazeta Express

Kryeministri i Republikës së Kosovës, Ramush Haradinaj, iu ka premtuar banorëve të fshatrave Hade dhe Shipitullë dhe organeve komunale të Obiliqit zgjidhje shumë të shpejtë të problemit me të cilin ballafaqohen...

Haradinaj premton zgjidhje të shpejtë për banorët e Hades dhe Shipitullës

para 9 muajve - KosovaLive360

Kryeministri i Republikës së Kosovës, Ramush Haradinaj, iu ka premtuar banorëve të fshatrave Hade dhe Shipitullë  dhe organeve komunale të Obiliqit zgjidhje shumë të shpejtë të problemit me të cilin ballafaqohen...

Vazhdon protesta, tani zhvendoset para komunës

para 9 muajve - Indeks online

Banorët e fshatrave Hade dhe Shipitullë kanë vazhduar protestën e tyre sot para komunës së Obiliqit. Ata nëpërmjet kësaj proteste kanë kërkuar që makineritë e KEK-ut ta ndërpresin punën në Hade dhe Shipitullë...

Haradinaj në Obiliq: Secili do të jap llogari për punën e tij

para 9 muajve - Telegrafi

Kryeministri i zgjedhur Ramush Haradinaj kishte premtuar rritje të pagave për të gjithë punëtorët e KEK-ut gjatë fushatës zgjedhore. Ai sot ishte për vizitë në këtë korporatë por nuk tha konkretisht se...

Haradinaj Paralajmëron Takim të Gjatë për Shipitullën

para 9 muajve - Kallxo

Kryeministri Haradinaj pas takimit me drejtues të KEK-ut paralajmëroi takim me banorët për zhvendosje nga Shipitulla. Kryeministri Haradinaj tregoi sot pas takimit që e pati me drejtues të KEK-ut se në...

​Haradinaj në Obiliq: Secili do të jap llogari për punën e tij

para 9 muajve - Zeri

Kryeministri i zgjedhur Ramush Haradinaj kishte premtuar rritje të pagave për të gjithë punëtorët e KEK-ut gjatë fushatës zgjedhore. Ai sot ishte për vizitë në këtë korporatë por nuk tha konkretisht se...

Haradinaj premton zgjidhje për banorët e Hades dhe Shipitullës

para 9 muajve - Telegrafi

Ditën e dytë pas marrjes së postit, kryeministri Ramush Haradinaj ka zhvilluar një vizitë në Korporatën Energjetike të Kosovës. Në këtë korporatë Haradinaj  është takuar me menaxhmentin e KEK-ut dhe kryetarin...

Haradinaj flet për rritjen e pagave të punëtorve të KEK-ut

para 9 muajve - RTV 21

Gjatë vizitës së tij në Korporatën Enegjetike të Kosovës Kryeministri i zgjedhur, Ramush Haradinaj kishte premtuar rritje të pagave për të gjithë punëtorët e KEK-ut gjatë fushatës zgjedhore. Ai sot ishte...

Haradinaj viziton punëtorët e KEK-ut, nuk u garanton rritjen e premtuar të pagave

para 9 muajve - Koha.net

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj kishte premtuar rritje të pagave për të gjithë punëtorët e KEK-ut gjatë fushatës zgjedhore. Ai sot ishte për vizitë në këtë korporatë por nuk tha konkretisht se...

​Haradinaj në Obiliq: Secili do të jap llogari për punën e tij

para 9 muajve - GazetaBlic

Kryeministri i zgjedhur Ramush Haradinaj kishte premtuar rritje të pagave për të gjithë punëtorët e KEK-ut gjatë fushatës zgjedhore. Ai sot ishte për vizitë në këtë korporatë por nuk tha konkretisht se...

Haradinaj fton banorët e Shipitullës në takim, premton zgjidhje të problemit

para 9 muajve - Klan Kosova

Kryeministri Ramush Haradinaj ka vizituar sot Korporatën Energjetikë të Kosovës. Haradinaj i ka ftuar sonte në një takim të gjithë banorët e Shipitullës, punëtorët dhe menaxhmetin e KEK-ut, njofton Klan...

Protesta e banorëve të Hades dhe Shipitullës zhvendoset para komunës

para 9 muajve - Telegrafi

Banorët e fshatrave Hade dhe Shipitullë janë duke protestuar para komunës së Obiliqit, të cilën më vonë do ta vizitojë kryeministri i zgjedhur i Kosovës Ramush Haradinaj. Banorët protestues kanë kërkuar...

Banorët e Hades dhe Shipitullës protestojnë para komunës

para 9 muajve - Klan Kosova

Banorët e fshatrave Hade e Shipitullë janë duke protestuar para komunës së Obiliqit ku po kërkojnë nga Qeveria e Ramush Haradinajt shfuqizimin e vendimeve që ka marr qeveria paraprake për shpronësimin...

Haradinaj nga KEK'u: Dikush duhet të jap llogari për...

para 9 muajve - Gazeta Express

Kryeministri Ramush Haradinaj në ditën e dytë në këtë detyrë ka vizituar Korporatën Energjetike të Kosovës (KEK). Haradinja ka zhvilluar një takim me drejtorin e përgjithshëm të KEK-ut, Arben Gjuka dhe...

Haradinaj premton zgjidhje për banorët e Hades dhe Shipitullës

para 9 muajve - GazetaBlic

Ditën e dytë pas marrjes së postit, kryeministri Ramush Haradinaj ka zhvilluar një vizitë në Korporatën Energjetike të Kosovës. Në këtë korporatë Haradinaj është takuar me menaxhmentin e KEK-ut dhe kryetarin...

Haradinaj në terren bashkë me ministra

para 9 muajve - Klan Kosova

Kryeministri i ri i Kosovës, Ramush Haradinaj ditën e dytë të punës si shef i ekzekutivit e ka nisur me një vizitë në KEK. Në këtë vizitë, ai po shoqërohet nga disa prej ministrave të kabinetit të tij...

Haradinaj premton zgjidhje për banorët e Hades dhe Shipitullës

para 9 muajve - Indeks online

Ditën e dytë pas marrjes së postit, kryeministri Ramush Haradinaj ka zhvilluar një vizitë në Korporatën Energjetike të Kosovës. Në këtë korporatë Haradinaj është takuar me menaxhmentin e KEK-ut dhe kryetarin...

Haradinaj premton zgjidhje për banorët e Hades dhe Shipitullës

para 9 muajve - Koha.net

Ditën e dytë pas marrjes së postit, kryeministri Ramush Haradinaj ka zhvilluar një vizitë në Korporatën Energjetike të Kosovës. Në këtë korporatë Haradinaj është takuar me menaxhmentin e KEK-ut dhe kryetarin...

Haradinaj thotë se situata në KEK nuk është në rregull

para 9 muajve - RTV 21

Sipas kryeministrit energjia elektrike është jetike në vend Ditën e dytë pas marrjes së postit, kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj ka zhvilluar një vizitë në Korporatën Energjetike të Kosovës. Në...

Haradinaj fton banorët e Shipitullës në takim, premton zgjidhje të problemit

para 9 muajve - Zeri

Kryeministri Ramush Haradinaj ka vizituar sot Korporatën Energjetikë të Kosovës. Haradinaj i ka ftuar sonte në një takim të gjithë banorët e Shipitullës, punëtorët dhe menaxhmetin e KEK-ut, njofton Klan...

Haradinaj nga KEK-u: Nuk guxon të rrezikohet prodhimi i energjisë, dikush duhet të jap llogari

para 9 muajve - Lajmi.net

Kryeministri Ramush Haradinja në ditën e dytë në këtë detyrë ka vizituar Korporatën Energjetike të Kosovës (KEK). Haradinja ka zhvilluar një takim me drejtorin e përgjithshëm të KEK-ut, Arben Gjuka dhe...

Vjen protesta e parë për qeverinë e Haradinajt

para 9 muajve - Gazeta Express

Banorët e fshatrave Hade e Shipitullë janë duke protestuar para komunës së Obiliqit ku po kërkojnë nga Qeveria e Ramush Haradinajt shfuqizimin e vendimeve që ka marr qeveria paraprake për shpronësimin...

Gashi: Shpresoj që qeveria Haradinaj të bëjë zgjidhje për banorët e Hades dhe Shpitullës

para 9 muajve - Koha.net

Banorët e fshatrave Hade dhe Shipitullë janë duke protestuar para komunës së Obiliqit, të cilën më vonë do ta vizitojë kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj. Banorët protestues kanë kërkuar ndërprerjen...

Banorët e Hades dhe Shipitullës protestojnë para komunës

para 9 muajve - GazetaBlic

Banorët e fshatrave Hade dhe Shipitullë janë duke protestuar para komunës së Obiliqit, të cilën më vonë do ta vizitojë kryeministri i zgjedhur i Kosovës Ramush Haradinaj. Banorët protestues kanë kërkuar...

Haradinaj: KEK-u nuk është në rregull, sonte mbledh menaxhmentin

para 9 muajve - Albeu

kryeministri i Kosovës Ramush Haradinaj ka vizituar sot KEK-un. Ai ka hedhur akuza të ashpëra ndaj menaxhmentit të KEK-ut dhe ka thënë se është e pakuptimtë të merret vendi në qafë. Ai ka thënë se sonte...

Nuk ndalet Haradinaj, ja në çfarë ore thërret menaxhmentin e Hades për mbledhje

para 9 muajve - Sovrani

Kryeministri i Republikës së Kosovës, Ramush Haradinaj, iu ka premtuar banorëve të fshatrave Hade dhe Shipitullë dhe organeve komunale të Obiliqit zgjidhje shumë të shpejtë të problemit me të cilin ballafaqohen...

Protesta e banorëve të Hades dhe Shipitullës zhvendoset para komunës

para 9 muajve - RTV 21

Banorët po kërkojnë ndërprerjen e punës së makinerisë së KEK-ut Banorët e fshatrave Hade dhe Shipitullë janë duke protestuar para komunës së Obiliqit, të cilën më vonë do ta vizitojë kryeministri i zgjedhur...

Shikoni çfarë po bën sot Haradinaj me ministrat e tij

para 9 muajve - Gazeta Express

Kryeministri i ri i Kosovës, Ramush Haradinaj ditën e dytë të punës si shef i ekzekutivit e ka nisur me një vizitë në KEK. Në këtë vizitë, ai po shoqërohet nga disa prej ministrave të kabinetit të tij...

Haradinaj në terren bashkë me ministra

para 9 muajve - Zeri

Kryeministri i ri i Kosovës, Ramush Haradinaj ditën e dytë të punës si shef i ekzekutivit e ka nisur me një vizitë në KEK. Në këtë vizitë, ai po shoqërohet nga disa prej ministrave të kabinetit të tij...

Haradinaj në terren bashkë me ministra

para 9 muajve - GazetaBlic

Kryeministri i ri i Kosovës, Ramush Haradinaj ditën e dytë të punës si shef i ekzekutivit e ka nisur me një vizitë në KEK. Në këtë vizitë, ai po shoqërohet nga disa prej ministrave të kabinetit të tij...

Haradinaj viziton KEK-un

para 9 muajve - Zhurnal

Prishtinë, 12 shtator - Kryeministri i vendit, Ramush Haradinaj do të vizitojë KEK-un dhe Komunën e Obiliqit. Kjo vizsitë ndodh në ditën kur  qytetarët e fshatrave Hade dhe Shipitullë kanë paralajmëruar...

Protesta e banorëve të Hades dhe Shipitullës zhvendoset para komunës

para 9 muajve - Indeks online

Banorët e fshatrave Hade dhe Shipitullë janë duke protestuar para komunës së Obiliqit, të cilën më vonë do ta vizitojë kryeministri i zgjedhur i Kosovës Ramush Haradinaj. Banorët protestues kanë kërkuar...

Haradinaj fton banorët e Shipitullës dhe menaxhmentin e KEK-ut për një takim të përbashkët

para 9 muajve - Gazeta Monitor

Kryeministri i Republikës së Kosovës, Ramush Haradinaj, iu ka premtuar banorëve të fshatrave Hade dhe Shipitullë dhe organeve komunale të Obiliqit zgjidhje shumë të shpejtë të problemit me të cilin ballafaqohen...

Sot, Haradinaj përballet me protestë në komunën ku udhëheq AAK

para 9 muajve - Albeu

Kryeministri Ramush Haradinaj do të pvrballet sot me protestën e parë si kryeministër në komunën ku udhëheq partia e tij. Ai do të vizitojë Komunën e obiliqit në orën 11:00 por tashmë banorët e katër lagjeve...

Haradinaj premton zgjidhje për banorët e Hades dhe Shipitullës

para 9 muajve - KosovaPress

Por para se të takohet me Gashin, Haradinaj u ndal pak me banorët e Hades dhe Shipitullës, të cilët që nga mëngjesi po protestonin në lidhje me hallin që kanë në lidhje me zhvendosjen nga shtëpitë e tyre....

Haradinaj premton zgjidhje për banorët e Hades dhe Shipitullës

para 9 muajve - Gazeta e re

Pas vizitës që bëri në Korporatën Energjetike të Kosovës, kryeministri i vendit Ramush Haradinaj, ka mësyrë komunën e Obiliqit ku e priste kryetari i komunës Xhafer Gashi. Por para se të takohet me Gashin,...

Haradinaj viziton KEK-un

para 9 muajve - Klan Kosova

Kryeministri i vendit, Ramush Haradinaj do të vizitojë KEK-un dhe Komunën e Obiliqit. Kjo vizsitë ndodh në ditën kur  qytetarët e fshatrave Hade dhe Shipitullë kanë paralajmëruar protestë. Shefi i ri i...

Haradinaj premton zgjidhje për banorët e Hades dhe Shipitullës

para 9 muajve - Almakos

Ditën e dytë pas marrjes së postit, kryeministri Ramush Haradinaj ka zhvilluar një vizitë në Korporatën Energjetike të Kosovës. Në këtë korporatë Haradinaj  është takuar me menaxhmentin e KEK-ut dhe kryetarin...

Haradinaj në KEK, thotë se praktikat e deritanishme të punës duhet të marrin fund

para 9 muajve - KosovaPress

Haradinaj pas takimit me drejtorin  e  KEK-ut Arben Gjuka tha se gjendja në KEK, nuk është në rregull dhe se nuk mund të vazhdohet më kështu. Ndërsa premtoi zgjidhje  të problemit  për banorët e Shipitullës,...

Haradinaj në KEK, thotë se praktikat e deritanishme të punës duhet të marrin fund

para 9 muajve - Gazeta e re

Në ditën e dytë të punës, kryeministri i Kosovës Ramush Haradinaj ka vizituar KEK-un, ku kanë diskutuar për gjendjen atje dhe për gjetjen e një zgjidhje të banorëve të fshatit Shipitullë. Haradinaj pas...

Banorët e Obiliqit në protestë para komunës të AAK-së

para 9 muajve - Albeu

Banorët e katër lagjeve të Obiliqit si lagja Mjekiqi, Mirena, Berbatofci dhe janë duke protestuar sot që nga ora 7:00 e mëngjesit përball objektit të kësaj komune Ata kanë bllokuar komunën e Obiliqit pasi...

Protesta e banorëve të Hades dhe Shipitullës zhvendoset para komunës

para 9 muajve - Almakos

Banorët e fshatrave Hade dhe Shipitullë janë duke protestuar para komunës së Obiliqit, të cilën më vonë do ta vizitojë kryeministri i zgjedhur i Kosovës Ramush Haradinaj. Banorët protestues kanë kërkuar...

Banorët e Obiliqit bllokojnë komunën

para 9 muajve - GazetaBlic

Banorët e katër lagjeve të Obiliqit si lagja Mjekiqi, Mirena, Berbatofci dhe janë duke protestuar sot që nga ora 7:00 e mëngjesit përball objektit të kësaj komune Ata kanë bllokuar komunën e Obiliqit pasi...

Haradinaj në Obiliq: Secili do të jap llogari për punën e tij

para 9 muajve - 10minuta

Kryeministri i zgjedhur Ramush Haradinaj kishte premtuar rritje të pagave për të gjithë punëtorët e KEK-ut gjatë fushatës zgjedhore. Ai sot ishte për vizitë në këtë korporatë por nuk tha konkretisht se...

Haradinaj viziton KEK-un dhe Komunën e Obiliqit

para 9 muajve - Koha.net

Ditën e dytë të punës, kryeministri Ramush Haradinaj do të nis me vizitat në KEK dhe në Komunë e Obiliqit. Hardinaj do të njoftohet nga afër me problemet që përballet KEK-u, ndërsa pastaj do ta vizitojë...

Banorët e Hadës dhe Shipitullës bllokojnë Komunën e Obiliqit

para 9 muajve - Koha.net

Përfaqësuesit e lagjeve Berbatovci, Krasniqi, Mirena dhe Mjeku të fshatrave Hade dhe Shipitullë, sot do ta bllokojnë Komunën e Obiliqit. Përfaqësuesit e këtyre lagjeve kanë bërë të ditur për KosovaPress,...

Reshitaj: Problemi i shpronësimit të pronave rrezikon seriozisht furnizimin me energji elektrike

para 9 muajve - Arbresh

Ministrja e Mjedisit dhe Planifikimit Hapësinorë, Albena Reshitaj ka treguar se sot në takimin me menaxhmentin e KEK-ut dhe me kryetarin e Obiliqit është diskutuar për problemet që ka kjo korporatë. Ajo...

Banorët e Obiliqit bllokojnë komunën

para 9 muajve - Gazeta Express

Banorët e katër lagjeve të Obiliqit si lagja Mjekiqi, Mirena, Berbatofci dhe janë duke protestuar sot që nga ora 7:00 e mëngjesit përball objektit të kësaj komune Ata kanë bllokuar komunën e Obiliqit pasi...

Kjo është agjenda e kryeministrit Haradinaj për sot

para 9 muajve - Lajmi.net

Ditën e dytë të punës, kryeministri Ramush Haradinaj do të nis me vizitat në KEK dhe në Komunë e Obiliqit. Hardinaj do të njoftohet nga afër me problemet që përballet KEK-u, ndërsa pastaj do ta vizitojë...

Vazhdon protesta, tani zhvendoset para komunës

para 9 muajve - Bota Press

Banorët e fshatrave Hade dhe Shipitullë kanë vazhduar protestën e tyre sot para komunës së Obiliqit. Ata nëpërmjet kësaj proteste kanë kërkuar që makineritë e KEK-ut ta ndërpresin punën në Hade dhe Shipitullë...

Haradinaj me ministra ia mësyjnë terrenit

para 9 muajve - Infokusi

Kryeministri i ri i Kosovës, Ramush Haradinaj ditën e dytë të punës si shef i ekzekutivit e ka nisur me një vizitë në KEK. Në këtë vizitë, ai po shoqërohet nga disa prej ministrave të kabinetit të tij...

Banorët e Hadës dhe Shipitullës bllokojnë Komunën e Obiliqit

para 9 muajve - Telegrafi

Përfaqësuesit e lagjeve Berbatovci, Krasniqi, Mirena dhe Mjeku të fshatrave Hade dhe Shipitullë, sot do ta bllokojnë Komunën e Obiliqit. Përfaqësuesit e këtyre lagjeve kanë bërë të ditur për KosovaPress,...

Protesta e banorëve të Hades dhe Shipitullës zhvendoset para komunës

para 9 muajve - Infokusi

Banorët e fshatrave Hade dhe Shipitullë janë duke protestuar para komunës së Obiliqit, të cilën më vonë do ta vizitojë kryeministri i zgjedhur i Kosovës Ramush Haradinaj. Banorët protestues kanë kërkuar...

Problemi me prodhimin e energjisë, Haradinaj: dikush duhet të japë llogari

para 9 muajve - Te Sheshi

Kryeministri Ramush Haradinaj, në ditën e dytë në këtë detyrë, ka vizituar Korporatën Energjetike të Kosovës (KEK), ku theksoi se askush nuk do të guxojë që të rrezikojë prodhimin e energjisë. Gjithashtu...

Haradinaj viziton KEK-un dhe Komunën e Obiliqit

para 9 muajve - Telegrafi

Ditën e dytë të punës, kryeministri Ramush Haradinaj do të nis me vizitat në KEK dhe në Komunë e Obiliqit. Hardinaj do të njoftohet nga afër me problemet që përballet KEK-u, ndërsa pastaj do ta vizitojë...

Haradinaj viziton KEK-un dhe Komunën e Obiliqit

para 9 muajve - Indeks online

Ditën e dytë të punës, kryeministri Ramush Haradinaj do të nis me vizitat në KEK dhe në Komunë e Obiliqit. Hardinaj do të njoftohet nga afër me problemet që përballet KEK-u, ndërsa pastaj do ta vizitojë...

Haradinaj viziton KEK-un dhe Komunën e Obiliqit

para 9 muajve - Zeri

Ditën e dytë të punës, kryeministri Ramush Haradinaj do të nis me vizitat në KEK dhe në Komunë e Obiliqit. Hardinaj do të njoftohet nga afër me problemet që përballet KEK-u, ndërsa pastaj do ta vizitojë...

Protesta e banorëve të Hades dhe Shipitullës zhvendoset para komunës

para 9 muajve - Gazeta e re

Banorët e fshatrave Hade dhe Shipitullë kanë vazhduar protestën e tyre sot para komunës së Obiliqit. Ata nëpërmjet kësaj proteste kanë kërkuar që makineritë e KEK-ut ta ndërpresin punën në Hade dhe Shipitullë...

Protesta e banorëve të Hades dhe Shipitullës zhvendoset para komunës

para 9 muajve - KosovaPress

Ata nëpërmjet kësaj proteste kanë kërkuar që makineritë e KEK-ut ta ndërpresin punën në Hade dhe Shipitullë dhe të shfuqizohen vendimet e marra nga Qeveritë e kaluara. Fatmir Mirena nga fshati Hade  tha...

Banorët e Hadës dhe Shipitullës bllokojnë Komunën e Obiliqit

para 9 muajve - RTV 21

Banorët thonë se nga puna që po bëhet në këtë vend po u rrezikohet jeta Përfaqësuesit e lagjeve Berbatovci, Krasniqi, Mirena dhe Mjeku të fshatrave Hade dhe Shipitullë, sot do ta bllokojnë Komunën e Obiliqit....

Haradinaj viziton KEK-un dhe Komunën e Obiliqit

para 9 muajve - RTV 21

Hardinaj do të njoftohet me problemet që përballet KEK-u Ditën e dytë të punës, kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj do të nis me vizitat në KEK dhe në Komunë e Obiliqit. Hardinaj do të njoftohet nga...

Banorët e Hadës dhe Shipitullës bllokojnë Komunën e Obiliqit

para 9 muajve - GazetaBlic

Përfaqësuesit e lagjeve Berbatovci, Krasniqi, Mirena dhe Mjeku të fshatrave Hade dhe Shipitullë, sot do ta bllokojnë Komunën e Obiliqit. Përfaqësuesit e këtyre lagjeve kanë bërë të ditur për KosovaPress,...

Kryeministri nuk e ka ndërmend të ndalet, ja çka do të bëjë sot

para 9 muajve - Gazeta Express

Ditën e dytë të punës, kryeministri Ramush Haradinaj do të nis me vizitat në KEK dhe në Komunë e Obiliqit. Hardinaj do të njoftohet nga afër me problemet që përballet KEK-u, ndërsa pastaj do ta vizitojë...

Haradinaj viziton KEK-un dhe Komunën e Obiliqit

para 9 muajve - GazetaBlic

Ditën e dytë të punës, kryeministri Ramush Haradinaj do të nis me vizitat në KEK dhe në Komunë e Obiliqit. Hardinaj do të njoftohet nga afër me problemet që përballet KEK-u, ndërsa pastaj do ta vizitojë...

Haradinaj në Obiliq: Secili do të jap llogari për punën e tij

para 9 muajve - KosovaPress

Ai sot ishte për vizitë në këtë korporatë por nuk tha konkretisht se do të ketë rritje të pagave dhe shumën ashtu siq është premtuar duke thënë se ka ardh për diqka tjetër. “Duhet me i ngrit pagat në KEK....

Haradinaj në Obiliq: Secili do të jap llogari për punën e tij

para 9 muajve - Gazeta e re

Kryeministri i zgjedhur Ramush Haradinaj kishte premtuar rritje të pagave për të gjithë punëtorët e KEK-ut gjatë fushatës zgjedhore. Ai sot ishte për vizitë në këtë korporatë por nuk tha konkretisht se...

Haradinaj premton zgjidhje për banorët e Hades dhe Shipitullës

para 9 muajve - AlbPortali

Loading... Ditën e dytë pas marrjes së postit, kryeministri Ramush Haradinaj ka zhvilluar një vizitë në Korporatën Energjetike të Kosovës.Në këtë korporatë Haradinaj është takuar me menaxhmentin e KEK-ut...

Haradinaj premton zgjidhje për banorët e Hades dhe Shipitullës

para 9 muajve - Fakti Ditor

Ditën e dytë pas marrjes së postit, kryeministri Ramush Haradinaj ka zhvilluar një vizitë në Korporatën Energjetike të Kosovës.Në këtë korporatë Haradinaj është takuar me menaxhmentin e KEK-ut dhe kryetarin...

Haradinaj u premton zgjidhje banorëve të Hades dhe Shipitullës

para 9 muajve - Periskopi

Ditën e dytë pas marrjes së postit, kryeministri Ramush Haradinaj ka zhvilluar një vizitë në Korporatën Energjetike të Kosovës. Në këtë korporatë Haradinaj  është takuar me menaxhmentin e KEK-ut dhe kryetarin...

Haradinaj ka një zgjidhje për banorët e Shipitullës dhe Hadës

para 9 muajve - Sovrani

Ditën e dytë pas marrjes së postit, kryeministri Ramush Haradinaj ka zhvilluar një vizitë në Korporatën Energjetike të Kosovës. Në këtë korporatë Haradinaj është takuar me menaxhmentin e KEK-ut dhe kryetarin...

Haradinaj premton zgjidhje për banorët e Hades dhe Shipitullës

para 9 muajve - Gazeta e re

Ditën e dytë pas marrjes së postit, kryeministri Ramush Haradinaj ka zhvilluar një vizitë në Korporatën Energjetike të Kosovës. Në këtë korporatë Haradinaj është takuar me menaxhmentin e KEK-ut dhe kryetarin...

Haradinaj nga KEK-u: Nuk guxon të rrezikohet prodhimi i energjisë, dikush duhet të japë llogari

para 9 muajve - Bota Press

Kryeministri Ramush Haradinaj, në ditën e dytë në këtë detyrë, ka vizituar Korporatën Energjetike të Kosovës (KEK), raporton Ekonomia Online. Haradinaj ka zhvilluar një takim me drejtorin e përgjithshëm...

Haradinaj: Nuk guxon të rrezikohet prodhimi i energjisë, dikush duhet të jap llogari

para 9 muajve - Gazeta Fjala

Kryeministri Ramush Haradinaj në ditën e dytë në këtë detyrë ka vizituar Korporatën Energjetike të Kosovës (KEK).  Haradinja ka zhvilluar një takim me drejtorin e përgjithshëm të KEK-ut, Arben Gjuka dhe...

Haradinaj dhe ministra zbresin në terren

para 9 muajve - Te Sheshi

Kryeministri, Ramush Haradinaj, ditën e dytë të punës si shef i ekzekutivit, e ka nisur me një vizitë në Korporatën Energjetike të Kosovës. Në këtë vizitë, u shoqërua nga disa prej ministrave të kabinetit...

Haradinaj premton zgjidhje për banorët e Hades dhe Shipitullës

para 9 muajve - KosovaPress

Në këtë korporatë Haradinaj  është takuar me menaxhmentin e KEK-ut dhe kryetarin e Obliqit Xhafer Gashi. Arsyeja pse kanë shkuar në KEK, sipas Haradinajt është se situata aty nuk është në rregull. “Kur...

Haradinaj në terren bashkë me ministra

para 9 muajve - Gazeta Max

Kryeministri i ri i Kosovës, Ramush Haradinaj ditën e dytë të punës si shef i ekzekutivit e ka nisur me një vizitë në KEK. Në këtë vizitë, ai po shoqërohet nga disa prej ministrave të kabinetit të tij...

Haradinaj nga KEK-u: Nuk guxon të rrezikohet prodhimi i energjisë, dikush duhet të japë llogari

para 9 muajve - Sovrani

Kryeministri Ramush Haradinaj, në ditën e dytë në këtë detyrë, ka vizituar Korporatën Energjetike të Kosovës (KEK), raporton Ekonomia Online. Haradinaj ka zhvilluar një takim me drejtorin e përgjithshëm...

Haradinaj fton banorët e Shipitullës në takim, u premton zgjidhje të problemit

para 9 muajve - Insajderi

Kryeministri Ramush Haradinja në ditën e dytë në këtë detyrë ka vizituar Korporatën Energjetike të Kosovës (KEK), ndërsa ka premtuar që në orët e mbrëmjes të takohet edhe me banorët e fshatit Shipitullë,...

Haradinaj përballet me protesta në vizitën e tij të parë në këtë  vend

para 9 muajve - Periskopi

Banorët e fshatrave Hade dhe Shipitullë janë duke protestuar para komunës së Obiliqit, të cilën më vonë do ta vizitojë kryeministri i zgjedhur i Kosovës Ramush Haradinaj. Banorët protestues kanë kërkuar...

Haradinaj fton banorët e Shipitullës në takim

para 9 muajve - Gazeta Fjala

Kryeministri Ramush Haradinaj ka vizituar sot Korporatën Energjetikë të Kosovës. Haradinaj i ka ftuar sonte në një takim të gjithë banorët e Shipitullës, punëtorët dhe menaxhmetin e KEK-ut. “Ndoshta do...

Haradinaj fton banorët e Shipitullës në takim sot në ora 20:00

para 9 muajve - Arbresh

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj ka ftuar banorët e fshatit Shipitullë të Obiliqit të cilët po përballen me probleme të shpronësimit, që sot të shkojnë në një takim me të në menzën e KEK-ut në...

Haradinaj del në terren bashkë me ministra

para 9 muajve - Gazeta e re

Kryeministri i ri i Kosovës, Ramush Haradinaj ditën e dytë të punës si shef i ekzekutivit e ka nisur me një vizitë në KEK. Në këtë vizitë, ai po shoqërohet nga disa prej ministrave të kabinetit të tij...

Haradinaj del me ministrat në teren, kjo është arsyeja

para 9 muajve - Sovrani

Kryeministri i ri i Kosovës, Ramush Haradinaj ditën e dytë të punës si shef i ekzekutivit e ka nisur me një vizitë në KEK. Në këtë vizitë, ai po shoqërohet nga disa prej ministrave të kabinetit të tij...

Protesta e banorëve të Hades dhe Shipitullës zhvendoset para komunës

para 9 muajve - Gazeta e re

Banorët e fshatrave Hade dhe Shipitullë janë duke protestuar para komunës së Obiliqit, të cilën më vonë do ta vizitojë kryeministri i zgjedhur i Kosovës Ramush Haradinaj. Banorët protestues kanë kërkuar...

Protesta e banorëve të Hades dhe Shipitullës zhvendoset para komunës

para 9 muajve - KosovaPress

Banorët protestues kanë kërkuar ndërprerjen e punës së makinerisë së KEK-ut në fshatrat e tyre dhe shfuqizim të të gjitha vendimeve që janë marrë nga Qeveritë e mëparshme. Protestuesit e mbledhur para...

Haradinaj kërkon zgjidhje për fshatin Shipitullë, thotë se dikush duhet të jap përgjegjësi

para 9 muajve - Arbresh

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj është takuar sot në ambientet e KEK-ut me zyrtarët e lartë të kësaj ndërmarrjeje. Haradinaj u ka premtuar atyre gjatë takimit se do të kujdeset për këtë ndërmarrje...

Kryeministri Haradinaj viziton KEK-un (LIVE)

para 9 muajve - Arbresh

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj viziton sot Korporatën Energjetike të Kosovës, konkretisht Termocentalin Kosova A. Haradinaj pas kësaj do të vizitoj edhe komunën e Obiliq, shkruan arbresh.info....

Haradinaj viziton KEK-un dhe Komunën e Obiliqit

para 9 muajve - Infokusi

Ditën e dytë të punës, kryeministri Ramush Haradinaj do të nis me vizitat në KEK dhe në Komunë e Obiliqit. Hardinaj do të njoftohet nga afër me problemet që përballet KEK-u, ndërsa pastaj do ta vizitojë...

Banorët e Hadës dhe Shipitullës bllokojnë Komunën e Obiliqit

para 9 muajve - Almakos

Përfaqësuesit e lagjeve Berbatovci, Krasniqi, Mirena dhe Mjeku të fshatrave Hade dhe Shipitullë, sot do ta bllokojnë Komunën e Obiliqit. Përfaqësuesit e këtyre lagjeve kanë bërë të ditur për KosovaPress,...

Haradinaj viziton KEK-un dhe Komunën e Obiliqit

para 9 muajve - Almakos

Ditën e dytë të punës, kryeministri Ramush Haradinaj do të nis me vizitat në KEK dhe në Komunë e Obiliqit. Hardinaj do të njoftohet nga afër me problemet që përballet KEK-u, ndërsa pastaj do ta vizitojë...

Banorët e Obiliqit bllokojnë komunën

para 9 muajve - Insajderi

Banorët e katër lagjeve të Obiliqit si lagja Mjekiqi, Mirena, Berbatofci dhe janë duke protestuar sot që nga ora 7:00 e mëngjesit përball objektit të kësaj komune Ata kanë bllokuar komunën e Obiliqit pasi...

Banorët e Obiliqit bllokojnë komunën

para 9 muajve - Gazeta Monitor

Banorët e katër lagjeve të Obiliqit si lagja Mjekiqi, Mirena, Berbatofci dhe janë duke protestuar sot që nga ora 7:00 e mëngjesit përball objektit të kësaj komune. Ata kanë bllokuar komunën e Obiliqit...

Haradinaj viziton KEK-un dhe Komunën e Obiliqit

para 9 muajve - Gazeta e re

Ditën e dytë të punës, kryeministri Ramush Haradinaj do të nis me vizitat në KEK dhe në Komunë e Obiliqit. Hardinaj do të njoftohet nga afër me problemet që përballet KEK-u, ndërsa pastaj do ta vizitojë...

Banorët e Obiliqit bllokojnë komunën

para 9 muajve - Sovrani

Banorët e katër lagjeve të Obiliqit si lagja Mjekiqi, Mirena, Berbatofci dhe janë duke protestuar sot që nga ora 7:00 e mëngjesit përball objektit të kësaj komune Ata kanë bllokuar komunën e Obiliqit pasi...

Banorët e Obiliqit bllokojnë komunën

para 9 muajve - Arbresh

Banorët e katër lagjeve të Obiliqit si lagja Mjekiqi, Mirena, Berbatofci dhe janë duke protestuar sot që nga ora 7:00 e mëngjesit përball objektit të kësaj komune, raporton arbresh.info. Ata kanë bllokuar...

Kryeministri nuk e ka ndërmend të ndalet, ja çka do të bëjë sot

para 9 muajve - Gazeta Fjala

Ditën e dytë të punës, kryeministri Ramush Haradinaj do të nis me vizitat në KEK dhe në Komunë e Obiliqit. Hardinaj do të njoftohet nga afër me problemet që përballet KEK-u, ndërsa pastaj do ta vizitojë...

Banorët e Hadës dhe Shipitullës bllokojnë Komunën e Obiliqit

para 9 muajve - Gazeta e re

Përfaqësuesit e lagjeve Berbatovci, Krasniqi, Mirena dhe Mjeku të fshatrave Hade dhe Shipitullë, sot do ta bllokojnë Komunën e Obiliqit. Përfaqësuesit e këtyre lagjeve kanë bërë të ditur për KosovaPress,...

Kjo është agjenda e kryeministrit Haradinaj për sot

para 9 muajve - Sovrani

Ditën e dytë të punës, kryeministri Ramush Haradinaj do të nis me vizitat në KEK dhe në Komunë e Obiliqit. Hardinaj do të njoftohet nga afër me problemet që përballet KEK-u, ndërsa pastaj do ta vizitojë...

Kryeministri Haradinaj sot viziton KEK-un dhe Komunën e Obiliqit

para 9 muajve - Insajderi

Ditën e dytë të punës, kryeministri Ramush Haradinaj do të nis me vizitat në KEK dhe në Komunë e Obiliqit. Hardinaj do të njoftohet nga afër me problemet që përballet KEK-u, ndërsa pastaj do ta vizitojë...

Haradinaj viziton sot KEK-un dhe komunën e Obiliqit

para 9 muajve - Arbresh

Kryeministri i Kosovës Ramush Haradinaj viziton sot në ora 10:00 Korportaten Energjetike të Kosovës. Haradinaj do të zhvilloj një vizitë në Termocentralin Kosova A, shkruan arbresh.info. Pas kësaj, i pari...

Kryeministri nuk e ka ndërmend të ndalet, ja çka do të bëjë sot

para 9 muajve - Gazeta Monitor

Ditën e dytë të punës, kryeministri Ramush Haradinaj do të nis me vizitat në KEK dhe në Komunë e Obiliqit. Hardinaj do të njoftohet nga afër me problemet që përballet KEK-u, ndërsa pastaj do ta vizitojë...

Haradinaj viziton KEK-un dhe Komunën e Obiliqit

para 9 muajve - Periskopi

Ditën e dytë të punës, kryeministri Ramush Haradinaj do të nis me vizitat në KEK dhe në Komunë e Obiliqit. Hardinaj do të njoftohet nga afër me problemet që përballet KEK-u, ndërsa pastaj do ta vizitojë...

Banorët e Hadës dhe Shipitullës në protesta, bllokojnë Komunën e Obiliqit

para 9 muajve - Periskopi

Përfaqësuesit e lagjeve Berbatovci, Krasniqi, Mirena dhe Mjeku të fshatrave Hade dhe Shipitullë, sot do ta bllokojnë Komunën e Obiliqit. Përfaqësuesit e këtyre lagjeve kanë bërë të ditur për KosovaPress,...

Banorët e Hadës dhe Shipitullës bllokojnë Komunën e Obiliqit

para 9 muajve - KosovaPress

Përfaqësuesit e këtyre lagjeve kanë bërë të ditur për KosovaPress, se duke filluar nga ora 07:00 deri në ora 12:00, do ta mbajnë të bllokuar Komunën, duke mos lejuar asnjë punonjës, apo qytetar të hyjë...

Haradinaj viziton KEK-un dhe Komunën e Obiliqit

para 9 muajve - KosovaPress

Hardinaj do të njoftohet nga afër me problemet që përballet KEK-u, ndërsa pastaj do ta vizitojë edhe Komunën e Obiliqit, ku qytetarët e fshatrave Hade dhe Shipitullë kanë paralajmëruar protestë. Haradinaj...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK