http://kariera.mk

Kryeministri i Finlandës uron kryeministrin Haradinaj

para 9 muajve - Telegrafi

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, ka marrë telegram urimi nga kryeministri i Finlandës, Juha Sipila, për detyrën e re në krye të Qeverisë. Në telegramin e urimit thuhet: Shkëlqesia e tij, Ramush...

Haradinajn e uron kryeministri i Finlandës

para 9 muajve - Koha.net

Kryeministri i Republikës së Kosovës, Ramush Haradinaj, ka marrë telegram urimi nga kryeministri i Finlandës, Juha Sipila për detyrën e re në krye të Qeverisë. Në telegramin e urimit thuhet: “Në emër të...

Haradinaj pranon urim nga homologu i tij finlandez

para 9 muajve - RTV 21

Sipila tha se Finlanda mbështet plotësisht perspektivën evropiane të Kosovës Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, ka marrë telegram urimi nga kryeministri i Finlandës, Juha Sipila, për detyrën e re...

Haradinaj pranon urim nga kryeministri i Finlandës, Juha Sipila

para 9 muajve - GazetaBlic

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, ka marrë telegram urimi nga kryeministri i Finlandës, Juha Sipila, për detyrën e re në krye të Qeverisë. Në telegramin e urimit thuhet: Shkëlqesia e tij, Ramush...

Haradinaj pranon urim nga kryeministri i Finlandës, Juha Sipila

para 9 muajve - Indeks online

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, ka marrë telegram urimi nga kryeministri i Finlandës, Juha Sipila, për detyrën e re në krye të Qeverisë. Në telegramin e urimit thuhet: Shkëlqesia e tij, Ramush...

Edhe homologu finlandez e uron Haradinajn për detyrën e re

para 9 muajve - Gazeta Express

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, ka marrë telegram urimi nga kryeministri i Finlandës, Juha Sipila, për detyrën e re në krye të Qeverisë. Në telegramin e urimit thuhet: Shkëlqesia e tij, Ramush...

Kryeministri i Finlandës uron kryeministrin Haradinaj

para 9 muajve - Almakos

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, ka marrë telegram urimi nga kryeministri i Finlandës, Juha Sipila, për detyrën e re në krye të Qeverisë. Në telegramin e urimit thuhet: Shkëlqesia e tij, Ramush...

Haradinaj pranon urim nga kryeministri i Finlandës, Juha Sipila

para 9 muajve - Tetova Sot

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, ka marrë telegram urimi nga kryeministri i Finlandës, Juha Sipila, për detyrën e re në krye të Qeverisë. Në telegramin e urimit thuhet: Shkëlqesia e tij, Ramush...

Edhe homologu finlandez e uron Haradinajn për detyrën e re

para 9 muajve - Infokusi

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, ka marrë telegram urimi nga kryeministri i Finlandës, Juha Sipila, për detyrën e re në krye të Qeverisë. Në telegramin e urimit thuhet: Shkëlqesia e tij, Ramush...

Haradinaj pranon urim nga kryeministri i Finlandës, Juha Sipila

para 9 muajve - Medial

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, ka marrë telegram urimi nga kryeministri i Finlandës, Juha Sipila, për detyrën e re në krye të Qeverisë. Në telegramin e urimit thuhet: Shkëlqesia e tij, Ramush...

Haradinaj pranon urim nga kryeministri i Finlandës, Juha Sipila

para 9 muajve - Gazeta e re

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, ka marrë telegram urimi nga kryeministri i Finlandës, Juha Sipila, për detyrën e re në krye të Qeverisë. Në telegramin e urimit thuhet: Shkëlqesia e tij, Ramush...

Edhe homologu finlandez e uron Haradinajn për detyrën e re

para 9 muajve - Gazeta Monitor

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, ka marrë telegram urimi nga kryeministri i Finlandës, Juha Sipila, për detyrën e re në krye të Qeverisë. Në telegramin e urimit thuhet: Shkëlqesia e tij, Ramush...

Haradinaj pranon urim nga kryeministri i Finlandës, Juha Sipila

para 9 muajve - KosovaPress

Në telegramin e urimit thuhet: Shkëlqesia e tij, Ramush Haradinaj Kryeministër i Republikës së Kosovës Në emër të Qeverisë së Finlandës, dhe në emrin tim personal, kam kënaqësinë t'ju shpreh urimet...

Soren Jessen-Petersen uron Haradinajn

para 9 muajve - Zhurnal

Ish i dërguari Special i Sekretarit të Përgjithshëm të Kombeve të Bashkuara në Kosovë, Soren Jessen-Petersen, përmes një telegrami e ka uruar kryeministrin Ramush Haradinaj për marrjen e detyrës në krye...

Soren Jessen-Petersen uron Haradinajn

para 9 muajve - Klan Kosova

Ish i dërguari Special i Sekretarit të Përgjithshëm të Kombeve të Bashkuara në Kosovë, Soren Jessen-Petersen, përmes një telegrami e ka uruar kryeministrin Ramush Haradinaj për marrjen e detyrës në krye...

Haradinaj pranon urime nga Soren Jessen-Petersen

para 9 muajve - Koha.net

Ish i Dërguari Special i Sekretarit të Përgjithshëm të Kombeve të Bashkuara në Kosovë, Soren Jessen-Petersen, përmes një telegrami e ka uruar kryeministrin Ramush Haradinaj për marrjen e detyrës në krye...

Jessen-Petersen uron kryeministrin Haradinaj: Jam i lumtur që më në fund u kthyet aty ku ju takon

para 9 muajve - Gazeta Express

Ish i Dërguari Special i Sekretarit të Përgjithshëm të Kombeve të Bashkuara në Kosovë, Soren Jessen-Petersen, përmes një telegrami e ka uruar kryeministrin Ramush Haradinaj për marrjen e detyrës në krye...

Soren Jessen-Petersen uron Haradinajn

para 9 muajve - Lajmi.net

. Ish i Dërguari Special i Sekretarit të Përgjithshëm të Kombeve të Bashkuara në Kosovë, Soren Jessen-Petersen, përmes një telegrami e ka uruar kryeministrin Ramush Haradinaj për marrjen e detyrës në krye...

Kryeministri Haradinaj pranon urime nga Soren Jessen-Petersen

para 9 muajve - KosovaLive360

Ish i Dërguari Special i Sekretarit të Përgjithshëm të Kombeve të Bashkuara në Kosovë, Soren Jessen-Petersen, përmes një telegrami e ka uruar kryeministrin Ramush Haradinaj për marrjen e detyrës në krye...

Jessen-Petersen uron kryeministrin Haradinaj: Jam i lumtur që më në fund u kthyet aty ku ju takon

para 9 muajve - Gazeta Monitor

Ish i Dërguari Special i Sekretarit të Përgjithshëm të Kombeve të Bashkuara në Kosovë, Soren Jessen-Petersen, përmes një telegrami e ka uruar kryeministrin Ramush Haradinaj për marrjen e detyrës në krye...

Soren Jessen-Petersen uron Haradinajn

para 9 muajve - Gazeta Max

Ish i dërguari Special i Sekretarit të Përgjithshëm të Kombeve të Bashkuara në Kosovë, Soren Jessen-Petersen, përmes një telegrami e ka uruar kryeministrin Ramush Haradinaj për marrjen e detyrës në krye...

Petersen: I nderuar Ramush, jam i lumtur që më në fund u kthyet aty ku ju takon

para 9 muajve - Arbresh

Ish i Dërguari Special i Sekretarit të Përgjithshëm të Kombeve të Bashkuara në Kosovë, Soren Jessen-Petersen, përmes një telegrami e ka uruar kryeministrin Ramush Haradinaj për marrjen e detyrës në krye...

Jessen-Petersen uron Haradinaj

para 9 muajve - Gazeta e re

Ish- emisari special i Sekretarit të Përgjithshëm të Kombeve të Bashkuara në Kosovë, Soren Jessen-Petersen, përmes një telegrami e ka uruar kryeministrin Ramush Haradinaj për marrjen e detyrës në krye...

Ish-shefi i UNMIK-ut uron Haradinajn për postin e kryeministrit

para 9 muajve - Insajderi

Ish i Dërguari Special i Sekretarit të Përgjithshëm të Kombeve të Bashkuara në Kosovë, Soren Jessen-Petersen, përmes një telegrami e ka uruar kryeministrin Ramush Haradinaj për marrjen e detyrës në krye...

Jessen-Petersen uron Haradinaj

para 9 muajve - KosovaPress

“Ju lutem pranoni përgëzimet e mia më të ngrohta për emërimin tuaj si kryeministër. Jam i lumtur që më në fund u kthyet aty ku ju takon. Nuk kam aspak dyshim se do të shfaqni të njëjtën energji, përkushtim...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK