http://kariera.mk

Korçë, e zë eskavatori nën vete; ndërron jetë punëtori i bashkisë

para 10 muajve - Top Channel

Një punëtor i Bashkisë së Korçës humbi jetën gjatë një aksidenti në punë. Ngjarja ndodhi në fshatin Qatrom, ku ekskavatori i drejtuar nga 55-vjeçari po transportohej mbi një trailer. Sipas të dhënave të...

55-vjeçari humb jetën në Korçë, bie nga ekskavatori

para 10 muajve - Vizion Plus

Një 55-vjeçar ka humbur jetën këtë të mërkurë në fshatin Qatrom te Korçës, teksa ka qene duke punuar. Alfred Caco gjeti vdekjen  e menjëhershme, pasi humbi  kontrollin e ekskavatorit. Mësohet se Caco,...

Aksidentohet me ekskavator, vdes punonjësi i Bashkisë Korçë

para 10 muajve - Gazeta Shqip

Një aksident tragjik në punë i ka kushtuar jetën një punonjësi të Bashkisë së Korçës. Ngjarja e rëndë ka ndodhur rreth mesditës së sotme në fshatin Qatrom. 55-vjeçari A. Ç., banues në fshatin Çiflig, punonjës...

Korçë, e zë eskavatori nën vete; ndërron jetë punëtori i bashkisë

para 10 muajve - Mapo

Një punëtor i Bashkisë së Korçës humbi jetën gjatë një aksidenti në punë. Ngjarja ndodhi në fshatin Qatrom, ku ekskavatori i drejtuar nga 55-vjeçari po transportohej mbi një trailer. Sipas të dhënave të...

Humbet kontrollin e drejtimit të eskavatorit, ndërron jetë 55-vjeçari në Korçë

para 10 muajve - Sot News

Policia e Korçës njofton se në fshatin Qatrom- Korçë, shtetasi A.Ç, rreth 55 vjeç, banues në fshatin Çiflig, (punonjës i Bashkisë Korçë) duke drejtuar një mjet tip ekskavator, i cili ishte i ngarkuar në...

Rrëzohet nga eskavatori

para 10 muajve - ABC News

Nje punonjes i bashkise se Korces ka humbur jeten aksidentalisht ne fshatin Qatrom. 50 vjecari, Alfred Caco kishte shkruar atje per te punuar me ekskavator, por mjeti i rende gjate punes i eshte permbysur....

LAJM I FUNDIT/ Bie nga eskavatori, vdes tragjikisht punonjësi i bashkisë

para 10 muajve - BalkanWeb

KORCË – Një ngjarje e rëndë ka ndodhur sot në qytetin e Korçës pasi një punëtor i bashkisë ka ndërruar jetë në mënyrë tragjike. Punonjësi i bashkisë së Korçës ka rënë nga eskavatori dhe si pasojë ka humbur...

Humb kontrollin e eskavatorit, vdes punëtori i bashkisë Korçë

para 10 muajve - Koha Jone

Një punonjës i bashkisë Korçë ka humbur jetën gjatë punës. Policia e qytetit juglindor sqaron se “në fshatin Qatrom- Korçë, shtetasi A.Ç, rreth 55 vjeç, banues në fshatin Çiflig, (punonjës i Bashkisë Korçë)...

Aksident në punë – Humb kontrollin e eskavatorit, vdes punëtori i bashkisë Korçë

para 10 muajve - TV Koha

Një punonjës i bashkisë Korçë ka humbur jetën gjatë punës. Policia e qytetit juglindor sqaron se “në fshatin Qatrom- Korçë, shtetasi A.Ç, rreth 55 vjeç, banues në fshatin Çiflig, (punonjës i Bashkisë Korçë)...

Humb kontrollin e eskavatorit, vdes punëtori i bashkisë

para 10 muajve - Ora news

Më datë 13.09.2017, jemi njoftuar se në fshatin Qatrom- Korçë, shtetasi A.Ç, rreth 55 vjeç, banues në fshatin Çiflig, (punonjës i Bashkisë Korçë) duke drejtuar një mjet tip ekskavator, i cili ishte i ngarkuar...

Aksidentohet me eskavator, gjen vdekjen punonjësi i Bashkisë Korçë

para 10 muajve - NOA

Një aksident tragjik në punë i ka kushtuar jetën një punonjësi të Bashkisë së Korçës. Ngjarja e rëndë ka ndodhur rreth mesditës së sotme në fshatin Qatrom. 55-vjeçari A. Ç., banues në fshatin Çiflig, punonjës...

Humbi kontrollin e eskavatorit, vdes punonjësi i bashkisë në Korçë

para 10 muajve - Gazeta Express

Nje punonjes i bashkise ne Korce ka nderruar jete. Policia raporton se në fshatin Qatrom- Korçë, shtetasi A. Ç, rreth 55 vjeç, banues në fshatin Çiflig, (punonjës i Bashkisë Korçë) duke drejtuar një mjet...

Korçë,përmbyset eskavatori   vdes punonjësi i Bashkisë

para 10 muajve - Shqiptarja

Një ngjarje  e rëndë ka tronditur këtë të mërkurë qytetin e Korçës, përkatësisht  fshatin Qatrom. Një punonjës bashkie rreth 50 vjeç ka gjetur vdekjen e menjëhershme, pasi mjeti me të cilin punonte tip...

Korçë, punonjësi i bashkisë bie nga eskavatori e humb jetën

para 10 muajve - Albeu

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Korçë, ku mësohet se një punonjës Bashkie ka rënë nga ekskavatori dhe ka ndërruar jetë. Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Korçë. Nga raportimet e fundit deklarohet se...

Bie nga ekskavatori/ Ndërron jetë punonjësi i Bashkisë në Korçë

para 10 muajve - Opozita

Një punpnjës bashkie në qytetin e Korçës ka rënë nga ekskavatori duke gjetur vdekjen e menjëhershme. Ngjarja e rëndë ndodhi në fshatin Qantrom, ndërkohë që  po punonte në rrugë. 50-vjeçari ka ndërruar...

Humb jetën në mënyrë tragjike një drejtues i eskavatorit

para 10 muajve - Periskopi

Nje punonjes i bashkise ne Korce ka nderruar jete. Policia raporton se në fshatin Qatrom- Korçë, shtetasi A. Ç, rreth 55 vjeç, banues në fshatin Çiflig, (punonjës i Bashkisë Korçë) duke drejtuar një mjet...

Aksidentohet me ekskavator, vdes punonjësi i Bashkisë Korçë

para 10 muajve - Gazeta e re

Një aksident tragjik në punë i ka kushtuar jetën një punonjësi të Bashkisë së Korçës. Ngjarja e rëndë ka ndodhur rreth mesditës së sotme në fshatin Qatrom. 55-vjeçari A. Ç., banues në fshatin Çiflig, punonjës...

Tragjike/ Bie nga eskavatori; ndërron jetë punonjësi i bashkisë

para 10 muajve - ElbasaniPlus

Artikuj të ngjashëm Bie nga eskavatori; ndërron jetë punonjësi i bashkisë 4 mins ago Dëshironi bursë në Gjermani? Ambasada gjermane: Ja ku të klikoni 6 mins ago E kishit vënë re? Deputetja me të zeza e...

Bie nga ekskavatori, ndërron jetë punonjësi i Bashkisë në Korçë

para 10 muajve - Gazeta Telegraf

Një punonjës bashkie në qytetin e Korçës ka rënë nga ekskavatori duke gjetur vdekjen. Ngjarja e rëndë ndodhi në fshatin Qantrom, ndërkohë që po punonte në rrugë. 50-vjeçari ka ndërruar jetë menjëherë pasi ka rënë nga makineria.

Bie nga eskavatori; ndërron jetë punonjësi i bashkisë

para 10 muajve - ElbasaniPlus

Artikuj të ngjashëm Dëshironi bursë në Gjermani? Ambasada gjermane: Ja ku të klikoni 2 mins ago E kishit vënë re? Deputetja me të zeza e Kuvendit, që mbart dy dhimbje të mëdha (Foto) 31 mins ago Arrestohen...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK