http://kariera.mk

116 raste të dyshuara për helmim kërkojnë ndihmë në Spitalin e Mitrovicës

para 8 muajve - Indeks online

Zyra e drejtorit të Përgjithshëm e SHSKUK-së, ka pranuar një informatë nga Spitali i Përgjithshëm i Mitrovicës, "dr. Sami Haxhibeqiri", sipas të cilës, sot nga ora 11:30, kanë filluar të paraqiten në shërbimin...

Helmim Masiv në Mitrovicë

para 8 muajve - Kallxo

Së paku 116 persona, kryesisht të rinj në moshë, në mesin e tyre edhe nxënës, kanë kërkuar sot ndihmë mjekësore në Spitalin e Përgjithshëm të Mitrovicës “Dr. Sami Haxhibeqiri”. Pacientët kanë shenja të...

116 raste të dyshuara për helmim kërkojnë ndihmë në Spitalin e Mitrovicës

para 8 muajve - RTV 21

Ndihmë kanë kërkuar kryesisht të rinj në moshë Zyra e drejtorit të Përgjithshëm e SHSKUK-së, ka pranuar një informatë nga Spitali i Përgjithshëm i Mitrovicës, “dr. Sami Haxhibeqiri”, sipas të cilës, sot...

SHSKUK: 116 raste të dyshuara për helmim kërkojnë ndihmë në Spitalin e Mitrovicës

para 8 muajve - Lajmi.net

Zyra e drejtorit të Përgjithshëm e SHSKUK-së ka pranuar një informatë nga Spitali i Përgjithshëm i Mitrovicës, "dr. Sami Haxhibeqiri", sipas të cilës, sot nga ora 11:30, kanë filluar të paraqiten në shërbimin...

Lajmi i fundit: 116 raste të dyshuara për helmim kërkojnë ndihmë në Spitalin e Mitrovicës

para 8 muajve - GazetaBlic

Zyra e drejtorit të Përgjithshëm e SHSKUK-së ka pranuar një informatë nga Spitali i Përgjithshëm i Mitrovicës, “dr. Sami Haxhibeqiri”, sipas të cilës, sot nga ora 11:30, kanë filluar të paraqiten në shërbimin...

116 raste të dyshuara për helmim kërkojnë ndihmë në Spitalin e Mitrovicës

para 8 muajve - Indeks online

Zyra e drejtorit të Përgjithshëm e SHSKUK-së, ka pranuar një informatë nga Spitali i Përgjithshëm i Mitrovicës, "dr. Sami Haxhibeqiri", sipas të cilës, sot nga ora 11:30, kanë filluar të paraqiten në shërbimin...

SHSKUK: 116 raste të dyshuara për helmim kërkojnë ndihmë në Spitalin e Mitrovicës

para 8 muajve - Gazeta Express

Zyra e drejtorit të Përgjithshëm e SHSKUK-së ka pranuar një informatë nga Spitali i Përgjithshëm i Mitrovicës, "dr. Sami Haxhibeqiri", sipas të cilës, sot nga ora 11:30, kanë filluar të paraqiten në shërbimin...

SHSKUK: 116 raste të dyshuara për helmim kërkojnë ndihmë në Spitalin e Mitrovicës

para 8 muajve - Koha.net

Zyra e drejtorit të Përgjithshëm e SHSKUK-së ka pranuar një informatë nga Spitali i Përgjithshëm i Mitrovicës, "dr. Sami Haxhibeqiri", sipas të cilës, sot nga ora 11:30, kanë filluar të paraqiten në shërbimin...

Lajmi i fundit: 116 raste të dyshuara për helmim kërkojnë ndihmë në Spitalin e Mitrovicës

para 8 muajve - Bota Press

Zyra e drejtorit të Përgjithshëm e SHSKUK-së ka pranuar një informatë nga Spitali i Përgjithshëm i Mitrovicës, “dr. Sami Haxhibeqiri”, sipas të cilës, sot nga ora 11:30, kanë filluar të paraqiten në shërbimin...

116 raste të dyshuara për helmim kërkojnë ndihmë në Spitalin e Mitrovicës

para 8 muajve - Sovrani

Zyra e drejtorit të Përgjithshëm e SHSKUK-së ka pranuar një informatë nga Spitali i Përgjithshëm i Mitrovicës, “dr. Sami Haxhibeqiri”, sipas të cilës, sot nga ora 11:30, kanë filluar të paraqiten në shërbimin...

SHSKUK: 116 raste të dyshuara për helmim kërkojnë ndihmë në Spitalin e Mitrovicës

para 8 muajve - Arbresh

Zyra e drejtorit të Përgjithshëm e SHSKUK-së ka pranuar një informatë nga Spitali i Përgjithshëm i Mitrovicës, “dr. Sami Haxhibeqiri”, sipas të cilës, sot nga ora 11:30, kanë filluar të paraqiten në shërbimin...

116 persona dyshohen se u helmuan sot në Mitrovicë

para 8 muajve - Insajderi

Zyra e drejtorit të Përgjithshëm e SHSKUK-së ka pranuar një informatë nga Spitali i Përgjithshëm i Mitrovicës, “dr. Sami Haxhibeqiri”, sipas të cilës, sot nga ora 11:30, kanë filluar të paraqiten në shërbimin...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK