http://kariera.mk

Një i vrarë, tre të plagosur në një shkollë në SHBA

para 9 muajve - Koha.net

Nga të shtënat që kanë ndodhur sot në shkollën e mesme në jug të qytetit të Spokejn, në shtetin e Washingtonit, një person ka humbur jetën dhe së paku tre të tjerë janë plagosur. Lajmin e kanë konfirmuar...

SHBA, të shtëna me armë në një  shkollë, 1 i vdekur e 3 të plagosur

para 9 muajve - Shqiptarja

Një person ka hapur zjarr në mjediset e një shkolle në një qytezë pranë Uashingtonit, duke lënë për pasojë të vdekur një nxënës e plagosur tre të tjerë. Mediat amerikane raportojnë se ngjarja e rëndë ka...

SHBA, të shtëna në një shkollë

para 9 muajve - Alsat-M

Në një shkollë të mesme në jug të qytetit të Spokejn në shtetin amerikan të Uashingtonit, u njoftua për të shtëna. Policia ka konfirmuar se të shtënat kanë ndodhur në Shkollën Frimen, ndërsa nuk ka dhënë detaje tjera.

Një i vrarë nga të shtënat në shkollë

para 9 muajve - RTV 21

Së paku tre të tjerë janë plagosur Nga të shtënat që kanë ndodhur sot në shkollën e mesme në jug të qytetit të Spokejn, në shtetin e Uashingtonit, një person ka vdekur dhe së paku tre të tjerë janë plagosur....

Të shtëna armësh në një shkollë në Washington, një nxënës i vrarë dhe pesë të plagosur (Foto/Video)

para 9 muajve - Telegrafi

Një nxënës është vrarë dhe pesë tjerë janë plagosur, kur një burrë i armatosur filloi të qëllojë me armë brenda një shkolle, duke i detyruar adoleshentët dhe stafin të strehohen nëpër klasa. Pamjet e publikuara...

Ekipet emergjente nxitojnë në shkollën e Washington-it

para 9 muajve - Klan Kosova

Ekipet e shpëtimit dhe ambulanca të shumta në këto momente janë duke qëndruar pranë  shkollës së mesme ‘’Freeman’’ në Rockford të Washingtonit. Mediat e huaja raportojnë se përveç një personi të vrarë...

Pamje brenda shkollës në Washington, ku u sulmuan me armë zjarri

para 9 muajve - Klan Kosova

Shkolla e mesme Freeman në zonën Rockport, është duke u menaxhuar nga policia e Washington-it pas të shtënave kur raportohet një person identiteti i të cilit nuk dihet ende, ka humbur jetën. Përveç një...

Sulm në një shkollë në SHBA, vritet një nxënës

para 9 muajve - Gazeta Express

Një nxënës është vrarë të mërkurën, gjatë një sulmi me armë zjarri në një shkollë të mesme në shtetin amerikan të Uashingtonit. Tri viktima të tjera janë dërguar në një spital, ku ata aktualisht ndodhen...

Washington: Një i vrarë nga të shtënat në shkollë

para 9 muajve - Klan Kosova

Si pasojë e të shtënave me armë zjarri në një shkollë të mesme në Washington, gjashtë persona mbetën të plagosur, në mesin e tyre mediat e huaja raportojnë se njëri nuk ka arritur të iu mbijetojë plagëve....

Një i vrarë e 6 të plagosur nga sulmi në një shkollë të Washingtonit

para 9 muajve - Indeks online

Të paktën 1 person ka mbetur i varë dhe 6 të tjerë janë plagosur në një shkollë në Washington, raportojnë mediat ndërkombëtare. Njësitet policore kanë arritur të arrestojnë sulmuesin, deri sa objekti shkollor...

Të shtëna në një shkollë

para 9 muajve - RTV 21

Policia nuk ka dhënë detaje nëse ka të lënduar nga të shtënat Në një shkollë të mesme në jug të qytetit të Spokejn në shtetin amerikan të Uashingtonit, u njoftua për të shtëna. Policia ka konfirmuar se...

Ekipet emergjente nxitojnë në shkollën e Washington-it

para 9 muajve - Zeri

Ekipet e shpëtimit dhe ambulanca të shumta në këto momente janë duke qëndruar pranë  shkollës së mesme ‘’Freeman’’ në Rockford të Washingtonit. Mediat e huaja raportojnë se përveç një personi të vrarë...

6 të plagosur nga të shtënat në një shkollë në Washington

para 9 muajve - Klan Kosova

Gjashtë persona kanë mbetur të plagosur, pas të shtënave në një shkollë të mesme në Washington. Ngjarja ka ndodhur saktësisht në shkollën e mesme Freeman në Rrockport, transmeton Klan Kosova. Dorasi është...

Ekipet emergjente nxitojnë në shkollën e Washington-it

para 9 muajve - GazetaBlic

Ekipet e shpëtimit dhe ambulanca të shumta në këto momente janë duke qëndruar pranë shkollës së mesme ‘’Freeman’’ në Rockford të Washingtonit. Mediat e huaja raportojnë se përveç një personi të vrarë dhe...

Një i vrarë e disa të plagosur, nga të shtënat në shkollë

para 9 muajve - GazetaBlic

Si pasojë e të shtënave me armë zjarri në një shkollë të mesme në Washington, gjashtë persona mbetën të plagosur, në mesin e tyre mediat e huaja raportojnë se njëri nuk ka arritur të iu mbijetojë plagëve....

Uashington: Një i vrarë nga të shtënat në shkollë

para 9 muajve - Lajmi.net

Si pasojë e të shtënave me armë zjarri në një shkollë të mesme në Uashington, gjashtë persona mbetën të plagosur, në mesin e tyre mediat e huaja raportojnë se njëri nuk ka arritur të iu mbijetojë plagëve....

6 të plagosur nga të shtënat në një shkollë

para 9 muajve - Zeri

Gjashtë persona kanë mbetur të plagosur, pas të shtënave në një shkollë të mesme në Washington. Ngjarja ka ndodhur saktësisht në shkollën e mesme Freeman në Rrockport, transmeton Klan Kosova. Dorasi është...

6 të plagosur nga të shtënat në një shkollë në Uashington

para 9 muajve - Lajmi.net

Gjashtë persona kanë mbetur të plagosur, pas të shtënave në një shkollë të mesme në Uashington. Ngjarja ka ndodhur saktësisht në shkollën e mesme Freeman në Rrockport, transmeton Klan Kosova. Dorasi është...

6 të plagosur nga të shtënat në një shkollë në Washington

para 9 muajve - Zeri

Gjashtë persona kanë mbetur të plagosur, pas të shtënave në një shkollë të mesme në Washington. Ngjarja ka ndodhur saktësisht në shkollën e mesme Freeman në Rrockport, transmeton Klan Kosova. Dorasi është...

Sulm në një shkollë në SHBA, vritet një nxënës

para 9 muajve - Tetova Sot

Një nxënës është vrarë të mërkurën, gjatë një sulmi me armë zjarri në një shkollë të mesme në shtetin amerikan të Uashingtonit. Tri viktima të tjera janë dërguar në një spital, ku ata aktualisht ndodhen...

Të shtëna në një shkollë në Uashington, 1 i vdekur 5 të plagosur

para 9 muajve - Opozita

Një nxënës ka humbur jetë dhe pesë të tjerë janë plagosur në një shkollë në Washington si pasojë e një sulmi me armë. Autori është arrestuar nga autoritetet lokale. Related

Një i vrarë nga të shtënat në shkollë

para 9 muajve - Medial

Nga të shtënat që kanë ndodhur sot në shkollën e mesme në jug të qytetit të Spokejn, në shtetin e Uashingtonit, një person ka humbur jetën dhe së paku tre të tjerë janë plagosur. Lajmin e kanë konfirmuar...

Të shtëna në një shkollë

para 9 muajve - Medial

Në një shkollë të mesme në jug të qytetit të Spokejn në shtetin amerikan të Uashingtonit, u njoftua për të shtëna. Policia ka konfirmuar se të shtënat kanë ndodhur në Shkollën Frimen, ndërsa nuk ka dhënë detaje tjera,

Të shtëna në një shkollë

para 9 muajve - Gazeta e re

Në një shkollë të mesme në jug të qytetit të Spokejn në shtetin amerikan të Uashingtonit, u njoftua për të shtëna. Policia ka konfirmuar se të shtënat kanë ndodhur në Shkollën Frimen, ndërsa nuk ka dhënë detaje tjera./kp/

Ekipet emergjente nxitojnë në shkollën e Washington-it

para 9 muajve - Gazeta Fjala

Ekipet e shpëtimit dhe ambulanca të shumta në këto momente janë duke qëndruar pranë  shkollës së mesme ‘’Freeman’’ në Rockford të Washingtonit. Mediat e huaja raportojnë se përveç një personi të vrarë...

Në Washington një i vrarë nga të shtënat në shkollë

para 9 muajve - Insajderi

Si pasojë e të shtënave me armë zjarri në një shkollë të mesme në Washington, gjashtë persona mbetën të plagosur, në mesin e tyre mediat e huaja raportojnë se njëri nuk ka arritur të iu mbijetojë plagëve....

Një i vdekur e tre të plagosur në një shkollë në SHBA

para 9 muajve - Sovrani

Në Uashington në një shkollë të lartë një person gjuajti kater herë, duke lënë një të vdekur. Tre persona të tjerë mbeten të plagosur. Policia tha se është konfiskuar dy revole dhe se ka neutralizuar dy...

Të shtëna në një shkollë në Uashington, 6 të plagosur

para 9 muajve - Arbresh

Gjashtë nxënës janë plagosur gjatë një incidenti me armë në një shkollë të mesme në Uashington. Ngjarja ka ndodhur në Freeman High School në Rockport, Uashington, rreth orës 10:00 të mëngjesit, transmeton...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK