http://kariera.mk

Automjeti me targa greke shpërthen në flakë në aksin Burrel-Lis

para 8 muajve - Koha Jone

Një automjet me targa greke ka shpërthyer në flakë në aksin Burrel-Lis. Mjeti drejtohej nga shtetasi Urim Panavija, ndërsa brenda ishte edhe vajza e tij 12 vjeçare, të cilët fatmirësisht nuk kanë pësuar...

Automjeti me targa greke përfshihet nga flakët në aksin rrugor Burrel-Lis

para 8 muajve - Sot News

Një automjet me targa greke shpërtheu në flakë në aksin Burrel-Lis. Sipas burimeve, mjeti drejtohej nga shtetasi Urim Panavija, ndërsa brenda ishte edhe vajza e tij 12 vjeçare, të cilët fatmirësisht nuk...

Automjeti me targa greke shpërthen në flakë në aksin Burrel-Lis

para 8 muajve - Ora news

Një automjet me targa greke ka shpërthyer në flakë në aksin Burrel-Lis. Mjeti drejtohej nga shtetasi Urim Panavija, ndërsa brenda ishte edhe vajza e tij 12 vjeçare, të cilët fatmirësisht nuk kanë pësuar...

Makina del nga rruga, 5 persona në gjendje të rëndë

para 8 muajve - Koha Jone

Pesë persona ndodhen në gjendje të rëndë, si pasojë e një aksidenti të ndodhur në Gjirokastër. Rreth orës 14.30, një makinë ka dalë nga rruga, ç’ka ka shkaktuar plagosjen e pesë personave që udhëtonin...

Makina del nga rruga, 5 në gjendje të rëndë

para 8 muajve - Syri

Pesë persona ndodhen në gjendje të rëndë, si pasojë e një aksidenti të ndodhur në Gjirokastër. Rreth orës 14.30, një makinë ka dalë nga rruga, ç’ka ka shkaktuar plagosjen e pesë personave që udhëtonin...

Gjirokastër, aksident me 5 të plagosur

para 8 muajve - Gazeta Shqip

Një aksident automobilistik është shënuar rreth orës 14: 30 minuta në Gjirokastër. Nga informacionet e para automjeti tip fuoristradë është përplasur me bordurën anësore të rrugës në Mashkullorë. Flitet...

Përmbyset makina në Tiranë, plagoset një person

para 8 muajve - Gazeta Shqip

Një person ka mbetur i plagosur si pasojë e përmbysjes së një automjeti në Tiranë. Rreth orës 12:53  të mesditës së sotme në rrugën “Hoxha Tahsim” është përmbysur një automjet. Nga hetimet paraprake pas...

LAJM I FUNDIT/ Aksident i rëndë, makina e nisur nga Tirana përfundon në kanal. Pesë të plagosur

para 8 muajve - BalkanWeb

GJIROKASTER- Pesë persona kanë mbetur të plagosur, në një aksident rrugor në Mashkullor. Burime zyrtare bënë me dije se një mjet tip ‘Fuoristradë’ doli nga rruga, dhe përfundoi në kanal. “BalkanWeb” mëson...

E fundit/ Aksident i rëndë me 5 të plagosur

para 8 muajve - Opinion

Një aksident me 5 të plagosur ka ndodhur mesditën e sotme në Gjirokastër. Burime paraparake bëjnë të ditur se një fuoristradë ku udhëtonin 5 persona ka dalë nga rruga, në vendin e quajtur “Mashkullorë”,...

Aksident në Gjirokastër, 3 të plagosur rëndë

para 8 muajve - Indeks online

Një aksident automobilistik ka ndodhur në fshatin Kordhoc të Gjirokastrës. Si pasojë e aksidentit, pesë persona kanë mbetur të plagosur. Automjeti është përplasur me ndalesën anësore të rrugës. Policia...

Makina e nisur nga Tirana përfundon në kanal, plagosen 5 persona

para 8 muajve - Sot News

Një aksident me pasojë 5 të plagosur ka ndodhur në rrugën Mashkullor. Burime zyrtare bënë me dije se një mjet tip “Fuoristradë” doli nga rruga, dhe përfundoi në kanal. Makina po vinte nga Tirana në drejtim...

Aksident në Gjirokastër, plagosen rëndë 5 persona

para 8 muajve - Albeu

Një aksident i rëndë ka ndodhur mesditën e sotme në Gjirokastër . Nga raportimet e para mësohet se ngjarja ka ndodhur në Mashkullorë dhe si pasojë e askidentin janë plagosur rëndë 5 persona. Policia ka...

Gjirokastër, aksident në Mashkullorë plagosen rëndë 4 persona

para 8 muajve - Shqiptarja

Një aksident i rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Gjirokastër në Mashkullorë. Mësohet se një automjet me targa SR8185B ka dalë nga rruga, ku për pasojë kanë mbetur të plagosur rëndë katër persona. Nuk dihen...

Del makina nga rruga Gjirokastër, 5 persona në gjendje të rëndë

para 8 muajve - NOA

Pesë persona ndodhen në gjendje të rëndë, si pasojë e një aksidenti të ndodhur në Gjirokastër. Rreth orës 14.30 të ditës së sotme një makinë tip “Fuoristradë” ka dalë nga rruga, çka ka shkaktuar plagosjen...

Aksident i rëndë në Gjirokastër, 5 persona të plagosur

para 8 muajve - Gazeta Express

Pasditen e sotme një aksident automobilistik ndodhi në Gjirokastër. Automjeti tip fuoristradë është përplasur me bordurën anësore të rrugës në Mashkullorë. Flitet për 5 të plagosur. Policia ndodhet në vendngjarje. Vijon...

Aksident në Mashkullorë

para 8 muajve - ABC News

Pesë persona janë plagosur, tre prej tyre në gjendje të rëndë në një aksident rrugor në Mashkullorë. Makina ka dalë nga rruga e për pasoje është rrëzuar në anë të saj. Të plagosurit janë dërguar në spitalin...

Aksident me 5 të plagosur në Gjirokastër

para 8 muajve - Ora news

Një aksident automobilistik është shënuar rreth orës 14: 30 minuta në Gjirokastër. Nga informacionet e para automjeti tip fuoristradë është përplasur me bordurën anësore të rrugës në Mashkullorë. Flitet...

Aksident i frikshëm në Tiranë, përmbyset vetura, lëndohet pasagjeri

para 8 muajve - Telegrafi

Një aksident ka ndodhur në rrugën “Hoxha Tasim” në Tiranë, ku mjeti me drejtues shtetasin K.D., është përplasur me mjetin me drejtues shtetasin F.K. Si pasojë e përplasjes, mjeti me drejtues shtetasin...

Tiranë, motorri godet makinën plagoset i riu, drejtuesi motorrit

para 8 muajve - Shqiptarja

Një i ri me motorr ka mbetur i plagosur si pasojë e përplajes me një makinë të tipit Toyota. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 13:30, në rrugën dytësore Kthesa Kamzës-Vorë, përballë Tregut Agro-Ushqimor të...

Aksident i rëndë në Tiranë, përmbyset një prej mjeteve

para 8 muajve - Vizion Plus

Një aksident i rëndë ka tronditur banorët e kryeqytetit në rrugën “Hoxha Tasim”. Dy makina janë përplasur me njëra tjetrën e për pasojë një nga automjetet është përmbysur në mes të rrugës. Sikurse bëhet...

Makina del nga rruga, 5 në gjendje të rëndë

para 8 muajve - Opozita

Pesë persona ndodhen në gjendje të rëndë, si pasojë e një aksidenti të ndodhur në Gjirokastër. Rreth orës 14.30, një makinë ka dalë nga rruga, ç’ka ka shkaktuar plagosjen e pesë personave që udhëtonin...

Aksident i frikshëm në Tiranë, përmbyset vetura, lëndohet pasagjeri

para 8 muajve - Zeri

Një aksident ka ndodhur në rrugën “Hoxha Tasim” në Tiranë, ku mjeti me drejtues shtetasin K.D., është përplasur me mjetin me drejtues shtetasin F.K. Si pasojë e përplasjes, mjeti me drejtues shtetasin...

Përmbyset makina në Tiranë, plagoset një person

para 8 muajve - Albeu

Një person ka mbetur i plagosur si pasojë e përmbysjes së një automjeti në Tiranë. Rreth orës 12:53 të mesditës së sotme në rrugën “Hoxha Tahsim” është përmbysur një automjet. Nga hetimet paraprake pas...

Aksident në Tiranë, makina kthehet përmbys

para 8 muajve - Gazeta Express

Mesditën e sotme një aksident ndodhi në Tiranë. Dy automjete janë përplasur me njëra tjetrën, ndërsa ngjarja është regjistruar rrugën “Hoxha Tasim” në zonën që njihet si Farmacia 5. “Më datë 13.09.2017,...

Aksident i rëndë në Tiranë, automjeti kthehet përmbys në mes të rrugës

para 8 muajve - Sot News

Një aksident i rëbdë ka ndodhur këtë mesditë në  rrugën “Hoxha Tasim” në kryeqytet, ku mjeti me drejtues shtetasin K.D., është përplasur me mjetin me drejtues shtetasin F.K., ku si pasojë e përplasjes...

PËRMBYSET MAKINA NË TIRANË, PLAGOSET NJË PERSON

para 8 muajve - NOA

Një person ka mbetur i plagosur si pasojë e përmbysjes së një automjeti në Tiranë. Rreth orës 12:53  të mesditës së sotme në rrugën “Hoxha Tahsim” është përmbushur një automjet. Nga hetimet paraprake pas...

Video/ Aksident i frikshëm, makina përmbyset në Tiranë

para 8 muajve - Opinion

Një makinë është përmbysur sot në Tiranë në rrugën “Hoxha Tasim”. Policia bën të ditur se në vendngjarje kanë mbërritur shërbimet e policisë dhe ambulanca, ku nga hetimi paraprak ka rezultuar : Në rrugën...

Aksident si në filma, "Benzi" kthehet me rrota përpjetë, makina tjetër përplaset tek pema

para 8 muajve - InfoShqip

Një automjet tip Mercedes Benz është aksidentuar pak minuta më parë në një nga zonat e populluara të Tiranës. Aksidenti ka ndodhur në rrugën "Hoxha Tahsim". Drejtuesi i mjetit ka humbur kontrollin dhe...

Shikoni si është përmbysur makina tek “Farmacia 5”

para 8 muajve - Ora news

Një aksident ka ndodhur para pak minutash në Tiranë, ku dy automjete janë përplasur me njëra tjetrën. Ngjarja është regjistruar në zonën që njihet si Faramcia 5. Sic duket edhe nga pamjet një prej makinave...

Aksident në Tiranë, përplasen dy makina, njëra përmbyset/ FOTO

para 8 muajve - Shqiptarja

TIRANE- Dy makina janë përplasur mesditën e sotme te rruga “Hoxha Tahsin” në kryeqytet, ndërsa njëri nga drejtuesit e mjeteve është plagosur. Report Tv ka siguruar fotot e aksidentit, ku një makinë tip...

Gjirokastër, makina del nga rruga, 5 të plagosur në gjendje të rëndë

para 8 muajve - Blitz

Një aksident i rëndë automobilistik ka ndodhur pak minuta më parë në Gjirokastër. Pesë persona kanë mbetur të plagosur, në një aksident rrugor në Mashkullorë. Burime zyrtare bëjnë me dije se një mjet tip...

Aksident i frikshëm në Tiranë, përmbyset vetura, pëson rënd pasagjeri

para 8 muajve - Periskopi

Një aksident ka ndodhur në rrugën “Hoxha Tasim” në Tiranë, ku mjeti me drejtues shtetasin K.D., është përplasur me mjetin me drejtues shtetasin F.K. Si pasojë e përplasjes, mjeti me drejtues shtetasin...

Aksident në Gjirokastër: makina përplaset me bordurën, 5 të plagosur

para 8 muajve - Te Sheshi

Një aksident është regjistruar mesditën e sotme në Mashkullorë (Gjirokastër), ku për pasojë janë lënduar 5 persona. Mësohet se një automjet tip “Fouristradë” është përplasur me bordurën anësore të rrugës...

Makina del nga rruga, 5 në gjendje të rëndë

para 8 muajve - Gazeta Telegraf

Pesë persona ndodhen në gjendje të rëndë, si pasojë e një aksidenti të ndodhur në Gjirokastër. Rreth orës 14.30, një makinë ka dalë nga rruga, ç’ka ka shkaktuar plagosjen e pesë personave që udhëtonin...

Aksident me 5 të plagosur në Gjirokastër

para 8 muajve - Illyria

Një aksident rrugor me 5 të plagosur është shënuar rreth orës 14:30 (13 shtator 2017) në vendin e quajtur “Serat e Mashkullorës”, në segmentin rrugor nacional Gjirokastër-Tepelenë. Mjeti tip “Mitsubishi”,...

Aksident i frikshëm në Tiranë, përmbyset vetura, lëndohet pasagjeri

para 8 muajve - Almakos

Një aksident ka ndodhur në rrugën “Hoxha Tasim” në Tiranë, ku mjeti me drejtues shtetasin K.D., është përplasur me mjetin me drejtues shtetasin F.K. Si pasojë e përplasjes, mjeti me drejtues shtetasin...

Aksident në Gjirokastër, 3 të plagosur rëndë

para 8 muajve - Arbresh

Një aksident automobilistik ka ndodhur në fshatin Kordhoc të Gjirokastrës. Si pasojë e aksidentit, pesë persona kanë mbetur të plagosur. Automjeti është përplasur me ndalesën anësore të rrugës. Policia...

Aksident i rëndë në Greqi, 24-vjeçari shqiptar në gjendje kritike për jetën

para 9 muajve - BalkanWeb

GREQI – Një shqiptar në Greqi është në gjendje të rëndë për jetën si pasojë e një aksidenti që ka pësuar bashkë me mikun e tij. Aksidenti ka ndodhur në zonën e Varkiza, teksa shqiptari udhëtonte me makinë...

VIDEO – FOTO/ I riu shqiptar përfshihet në aksidentin me vdekje

para 9 muajve - Koha Jone

Një i ri shqiptar u përfshi në një aksident tragjik në Greqi, duke mbetur i plagosur rëndë. Ngjarja ka ndodhur natën e së hënës në Varkiza, teksa një automjet ka fluturuar në ajër duke u kthyer përmbys...

Aksident me pasojë një të vdekur në Kavajë

para 9 muajve - Top Channel

Një person ka ndërruar jetën pas një aksidenti mesditën e sotme në dalje të qytetit të Kavajës. Mësohet se në aksin rrugor Kavajë-Rrogozhinë, një mjet tip Benz u përplas me një motor, e për pasojë drejtuesi...

Aksident i frikshëm në Greqi. Vdes i riu grek, plagoset rëndë një shqiptar

para 9 muajve - NOA

Një i vdekur dhe një tjetër i plagosur rëndë është bilanci i një aksidenti të frikshëm rrugor që ka ndodhur sot në zonën e Varkizas, në Greqi. Mediat e vendit fqinj kanë shkruar se makina drejtohej nga...

Greku fluturon nga dritarja e vdes në vend, rëndë shqiptari

para 9 muajve - Mapo

Një aksident i frikshëm ka ndodhur këtë të martë në Greqi, në zonën e Varkiza, ku një i ri me origjinë greke ka vdekur. Në automjet 22 vjeçari grek udhëtonte me një mikun e tij shqiptar, një djalë i ri...

VIDEO - FOTO/ I riu shqiptar përfshihet në aksidentin me vdekje

para 9 muajve - Syri

Një i ri shqiptar u përfshi në një aksident tragjik në Greqi, duke mbetur i plagosur rëndë. Ngjarja ka ndodhur natën e së hënës në Varkiza, teksa një automjet ka fluturuar në ajër duke u kthyer përmbys...

Foto/ Aksident me makinë në Greqi, plagoset 24 vjeçari shqiptar

para 9 muajve - Sot News

Një i ri shqiptar u përfshi në një aksident tragjik në Greqi, ku mbeti i plagosur rëndë. Sipas burimeve ngjarja ndodhi natën e së hënës në Varkiza, ku një automjet fluturoi në ajër duke u kthyer përmbys...

Greqi, 24 vjeçari shqiptar përfshihet në aksidentin dramatik

para 9 muajve - Opinion

Një i ri shqiptar u përfshi në një aksident tragjik në Greqi, duke mbetur i plagosur rëndë. Ngjarja ka ndodhur natën e së hënës në Varkiza, teksa një automjet ka fluturuar në ajër duke u kthyer përmbys...

Makina pa targa digjet në mes të autostradës, drejtuesi largohet nga vendi i ngjarjes

para 9 muajve - NOA

Një automjet është djegur pasditen e sotme në by pass-in Plepa-Rrogozhinë, në kilomentrin e katërt. Nga pamjet duket makina tip benz, e cila është përfshirë nga flakë të fuqishme dhe të rrezikshme. Një...

Greqi, 24 vjeçari shqiptar përfshihet në aksidentin dramatik

para 9 muajve - Ora news

Një i ri shqiptar u përfshi në një aksident tragjik në Greqi, duke mbetur i plagosur rëndë. Ngjarja ka ndodhur natën e së hënës në Varkiza, teksa një automjet ka fluturuar në ajër duke u kthyer përmbys...

PAMJE TË RËNDA! Shqiptari përplas makinën, miku i tij grek vdes në vend

para 9 muajve - Gazeta Express

Një aksident i frikshëm ka ndodhur këtë të martë në Greqi, në zonën e Varkiza, ku një i ri me origjinë greke ka vdekur. Në automjet 22 vjeçari grek udhëtonte me një mikun e tij shqiptar, një djalë i ri...

I riu shqiptar përfshihet në aksidentin me vdekje

para 9 muajve - Tetova Sot

Një i ri shqiptar u përfshi në një aksident tragjik në Greqi, duke mbetur i plagosur rëndë. Ngjarja ka ndodhur natën e së hënës në Varkiza, teksa një automjet ka fluturuar në ajër duke u kthyer përmbys...

Aksident i rëndë në Greqi, 24-vjeçari shqiptar në gjendje kritike për jetën

para 9 muajve - Medial

Një shqiptar në Greqi është në gjendje të rëndë për jetën si pasojë e një aksidenti që ka pësuar bashkë me mikun e tij. Aksidenti ka ndodhur në zonën e Varkiza, teksa shqiptari udhëtonte me makinë së bashku...

Aksident tragjik në aksin Kavajë-Rrogozhinë, makina përplas çiftin me motor. Vdes burri

para 9 muajve - Mapo

Një aksident i rëndë ndodhi ditën e sotme në rrugën Kavajë-Rrogozhinë, ku një makinë përplasi një motorr ku po udhëtonin dy persona dhe për pasojë drejtuesi i motorrit u nda nga jeta. Ngjarja ndodhi rreth...

Kavajë, makina përplas motorin ku udhëtonin burrë e grua, vdes 64-vjeçari

para 9 muajve - Gazeta Shqip

Një person ka humbur jetën një aksident rrugor të shënuar pasditen e sotme në Kavajë. Një mjet tip “Benz” me drejtues shtetasin L.E., 46 vjeç është përplasur me mjetin tip motor, pa targa, në aksin rrugor...

Shkodër, motori përplaset me automjetin, plagosen dy turistë hungarezë

para 9 muajve - Sot News

Dy turistë hungarezë, identitetet e të cilëve nuk janë bërë të ditur, u plagosën gjatë një aksidenti në aksin Shkodër-Koplik. Sipas burimeve, aksidenti  ka ndodhur në zonën e quajtur, Shtoj në aksin Shkodër-...

Aksident tragjik në Kavajë/ Vdes burri, gruaja rëndë

para 9 muajve - Tetova Sot

Një burrë 64 vjeç, me iniciale N.S. ka humbur jetën në një aksident rrugor, ndërsa bashkëshortja e tij është plagosur rëndë dhe ndodhet në spital. Aksidenti ka ndodhur pak para orës 15:30 në dalje të qytetit...

LAJMI I FUNDIT/ “Benz”-i përplaset me një motor, vdes në vend drejtuesi i tij

para 9 muajve - BalkanWeb

KAVAJE -Një aksident me apsojë një të vdekur ka ndodhur pasditen e sotme në Kavajë. Më datë 12.09.2018, në Numrin e Emergjencave 112, rreth orës 15:30, ka ardhur një telefonatë për një aksident automobilistik...

Kavajë/ Makina përplas motorin, vdes drejtuesi, plagoset rëndë bashkëshortja

para 9 muajve - Sot News

Pasditen e sotme ka ndodhur një aksident me pasojë një të vdekur dhe një të plagosur në dalje të qytetit të Kavajës. Aksidenti ka ndodhur në aksin rrugor Kavajë-Rrogozhinë, teksa një tip “Benz”, me drejtues...

E FUNDIT/ Aksident i rëndë në Kavajë, vdes në vend motoristi

para 9 muajve - Albeu

Një aksident i rëndë ka ndodhur pasditën e sotme në Kavajë. Mësohet se një makinë “ benz ” ka përplasur një motor ku ka mbetur i vdekur motoristi 46 vjeç, ndërsa e plagosur rëndë ka mbetur edhe gruaja...

Aksident tragjik në Kavajë/ Vdes burri, gruaja rëndë

para 9 muajve - Syri

Një burrë 64 vjeç, me iniciale N.S. ka humbur jetën në një aksident rrugor, ndërsa bashkëshortja e tij është plagosur rëndë dhe ndodhet në spital. Aksidenti ka ndodhur pak para orës 15:30 në dalje të qytetit...

Aksident i rëndë në Kavajë, burri humb jetën, gruaja në gjendje të rëndë

para 9 muajve - Gazeta Express

​​Më datë 12.09.2018, në Numrin e Emergjencave 112, rreth orës 15:30, ka ardhur një telefonatë për një aksident automobilistik të ndodhur në dalje të qytetit të Kavajës. Në vendngjarje kanë mbërritur shërbimet...

Makina përplas motorin, një i vdekur, në gjendje të rëndë një tjetër person

para 9 muajve - NOA

Aksident me pasojë vdekjen e një personi dhe plagosjen rëndë të një tjetri është regjistruar mesditën e sotme në dalje të qytetit të Kavajës. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 15:30, në aksin rrugor Kavajë...

Vdes burri, gruaja në gjendje të rëndë

para 9 muajve - GazetaBlic

Më datë 12.09.2018, në Numrin e Emergjencave 112, rreth orës 15:30, ka ardhur një telefonatë për një aksident automobilistik të ndodhur në dalje të qytetit të Kavajës. Në vendngjarje kanë mbërritur shërbimet...

Çifti i bashkëshortëve përplasen nga automjeti, vdes burri, rëndë gruaja

para 9 muajve - Ora news

Një aksident me pasojë vdekjen e një 64 vjeçari është regjistruar në orët e pasdites së sotme në Kavajë. Ngjarja u regjistrua rreth orës 15:30 në dalje të qytetit. Mjeti tip “Benz” me drejtues shtetasin...

Kavajë, ‘Benzi’ përplas motorrin, humb jetën 64-vjeçari

para 9 muajve - Koha Jone

Një aksident me pasojë vdekjen është regjistruar mesditën e sotme në Kavajë. Një automjet tip “Benz” ka përplasur një motor pa targa dhe për pasojë ka humbur jetën drejtuesi i këtij të fundit.

Aksident në aksin Shkoder-Koplik plagosen dy turitë hungarez

para 9 muajve - Shqiptarja

Dy turistë hungarez, identitetet e të cilëve nuk bëhen të ditur, janë aksidentuar ne aksin Shkoder-Koplik ndërsa ndodhen jashtë rrezikut për jetën. Aksidenti  ka ndodhur në zonën e quajtur Shtoj në aksin...

Aksident i rëndë në Kavajë/ Vdes burri, gruaja në gjendje të rëndë

para 9 muajve - Opinion

Një aksident i rëndë automobilistik ka ndodhur rreth orës 15:30 në dalje të Kavajës. Mësohet se një motorr është përplasur me një automjet tip “Benz”, ku si pasojë ka humbur jetën menjëherë drejtuesi i...

Aksident tragjik/ Vdes burri, gruaja në gjendje të rëndë

para 9 muajve - Indeks online

Më datë 12.09.2018, në Numrin e Emergjencave 112, rreth orës 15:30, ka ardhur një telefonatë për një aksident automobilistik të ndodhur në dalje të qytetit të Kavajës. Në vendngjarje kanë mbërritur shërbimet...

Kavajw, aksident me pasojw vdekjen, 'Benzi' përplas motorin

para 9 muajve - Shqiptarja

Një aksident me pasojë vdekjen është regjistruar mesditën e sotme në Kavajë. Një automjet tip "Benz" ka përplasur një motor pa targa dhe për pasojë ka humbur jetën drejtuesi i këtij të fundit.

Aksident i rëndë në Greqi, përmbyset makina që drejtohej nga shqiptari

para 9 muajve - Tetova Sot

Një aksident i rëndë ka ndodhur në Greqi, ku është përfshirë edhe një shtetas shqiptar. Sipas mediave greke, aksidenti me vdekje ka ndodhur në zonën e Varkiza, ku një automjet që udhëtonte me shpejtësi...

Aksident tragjik/ Vdes burri, gruaja rëndë

para 9 muajve - Syri

Më datë 12.09.2018, në Numrin e Emergjencave 112, rreth orës 15:30, ka ardhur një telefonatë për një aksident automobilistik të ndodhur në dalje të qytetit të Kavajës. Në vendngjarje kanë mbërritur shërbimet...

Aksidenti në Greqi: vdes 21-vjeçari grek, rëndë një i ri shqiptar

para 9 muajve - Te Sheshi

Një aksident i rëndë ka ndodhur të martën në Greqi, në zonën e Varkiza, ku një i ri me origjinë greke ka vdekur. Në automjet 22 vjeçari grek udhëtonte me një mikun e tij shqiptar, një djalë i ri i moshës...

Aksidenti në Greqi: vdes 21-vjeçari grek, rëndë një i ri shqiptar

para 9 muajve - AlbPress

Një aksident i rëndë ka ndodhur të martën në Greqi, në zonën e Varkiza, ku një i ri me origjinë greke ka vdekur. Në automjet 22 vjeçari grek udhëtonte me një mikun e tij shqiptar, një djalë i ri i moshës...

Shqiptari përplas makinën, miku i tij grek vdes në vend

para 9 muajve - Periskopi

Një aksident i frikshëm ka ndodhur këtë të martë në Greqi, në zonën e Varkiza, ku një i ri me origjinë greke ka vdekur. Në automjet 22 vjeçari grek udhëtonte me një mikun e tij shqiptar, një djalë i ri...

Vdes burri, gruaja në gjendje të rëndë

para 9 muajve - Infokusi

Më datë 12.09.2018, në Numrin e Emergjencave 112, rreth orës 15:30, ka ardhur një telefonatë për një aksident automobilistik të ndodhur në dalje të qytetit të Kavajës. Në vendngjarje kanë mbërritur shërbimet...

Aksident tragjik/ Vdes burri, gruaja rëndë

para 9 muajve - Opozita

Më datë 12.09.2018, në Numrin e Emergjencave 112, rreth orës 15:30, ka ardhur një telefonatë për një aksident automobilistik të ndodhur në dalje të qytetit të Kavajës. Në vendngjarje kanë mbërritur shërbimet...

Aksident tragjik/ Vdes burri, gruaja në gjendje të rëndë

para 9 muajve - Infokusi

Më datë 12.09.2018, në Numrin e Emergjencave 112, rreth orës 15:30, ka ardhur një telefonatë për një aksident automobilistik të ndodhur në dalje të qytetit të Kavajës. Në vendngjarje kanë mbërritur shërbimet...

Aksident i rëndë në Kavajë, burri humb jetën, gruaja në gjendje të rëndë

para 9 muajve - Gazeta Telegraf

Më datë 12.09.2018, në Numrin e Emergjencave 112, rreth orës 15:30, ka ardhur një telefonatë për një aksident automobilistik të ndodhur në dalje të qytetit të Kavajës. Në vendngjarje kanë mbërritur shërbimet...

“Benzi” përplas motorin, vdes drejtuesi, plagoset gruaja

para 9 muajve - ElbasaniPlus

Artikuj të ngjashëm Kanadaja e para në botë për punësimin e emigrantëve. Ja mënyrat për punësim dhe ‘letrat’ 1 day ago Nis shkolla, 33 mijë nxënës ulen për herë të parë në banka 1 day ago Rrebeshe dhe...

LAJMI I FUNDIT/ Aksident i rëndë në Shkodër, plagosen turistët

para 9 muajve - Albeu

Një aksident i rëndë ka ndodhur para pak minutash në Shtoj të Shkodrës. Dyshohet se në makinën e aksidentuar ndodheshin disa turistë që po vizitonin zonën. Policia është në vengjarje. Vijon...

Aksident tragjik, vdes burri, gruaja në gjendje të rëndë

para 9 muajve - Arbresh

Më datë 12.09.2018, në Numrin e Emergjencave 112, rreth orës 15:30, ka ardhur një telefonatë për një aksident automobilistik të ndodhur në dalje të qytetit të Kavajës. Në vendngjarje kanë mbërritur shërbimet...

Aksident tragjik, vdes burri, gruaja në gjendje të rëndë

para 9 muajve - Gazeta e re

Më datë 12.09.2018, në Numrin e Emergjencave 112, rreth orës 15:30, ka ardhur një telefonatë për një aksident automobilistik të ndodhur në dalje të qytetit të Kavajës. Në vendngjarje kanë mbërritur shërbimet...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK