http://kariera.mk

Qëllohet me pistoletë 23-vjeçari në Tiranë, i shpëton atentatit

para 8 muajve - Sot News

Pasditen e sotme në Tiranë janë dëgjuar të shtëna në rrugën "Ndre Mjeda", ku është qëlluar në drejtim të një 23-vjeçari, i cili ka arritur të shpëtojë. Sipas policisë ngjarja ndodhi rreth orës 21:30",...

Tirane, qëllohet me pistoletë 23-vjeçari, i shpëton atentatit

para 8 muajve - Shqiptarja

Një atentat ka ndodhur pasditene sotme në Tiranë në rrugën "Ndre Mjeda", ku është qëlluar në drejtim të një 23-vjeçari, i cili ka arritur të shpëtojë. Sipas policisë ngjarja ndodhi rreth orës 21:30", ku...

Tiranë, plumba drejt një makine

para 8 muajve - Koha Jone

Breshëri të shtënash me armë zjarri drejt një makine në Tiranë. Ngjarja ka ndodhur në orët e vona të mbrëmjes së djeshme, në zonën e ish-Parkut të autobusëve. Më konkretisht, rreth orës 21:30 të së martës,...

Tiranë, plumba drejt një makine

para 8 muajve - Syri

Breshëri të shtënash me armë zjarri drejt një makine në Tiranë. Ngjarja ka ndodhur në orët e vona të mbrëmjes së djeshme, në zonën e ish-Parkut të autobusëve. Më konkretisht, rreth orës 21:30 të së martës,...

Tiranë, plumba drejt një makine

para 8 muajve - Opozita

Breshëri të shtënash me armë zjarri drejt një makine në Tiranë. Ngjarja ka ndodhur në orët e vona të mbrëmjes së djeshme, në zonën e ish-Parkut të autobusëve. Më konkretisht, rreth orës 21:30 të së martës,...

Tiranë, qëllohet me armë zjarri drejt një makine

para 8 muajve - NOA

Breshëri të shtënash me armë zjarri drejt një makine në Tiranë. Ngjarja e rëndë ka ndodhur në orët e vona të mbrëmjes së djeshme, në zonën e ish-Parkut të autobusëve. Më konkretisht rreth orës 21:30 të...

Tiranë, plumba drejt një makine

para 8 muajve - Gazeta Telegraf

Breshëri të shtënash me armë zjarri drejt një makine në Tiranë. Ngjarja ka ndodhur në orët e vona të mbrëmjes së djeshme, në zonën e ish-Parkut të autobusëve. Më konkretisht, rreth orës 21:30 të së martës,...

Atentati ndaj Gjokës, polici i burgjeve: Situata më doli jashtë kontrollit. U takuam për…

para 8 muajve - Gazeta Express

Me Pëllumb Gjokën u takuam për t’u sqaruar në lidhje me sherrin mes djemve tanë. Në debat e sipër situata më doli kashtë kontrollit. Nuk doja që gjërat të shkonin deri në përdorimin e armës”. Kështu ka...

Atentati ndaj biznesmenit, rrëfehet polici i burgjeve: Situata më doli jashtë kontrollit kur…

para 9 muajve - BalkanWeb

Me Pëllumb Gjokën u takuam për t’u sqaruar në lidhje me sherrin mes djemve tanë. Në debat e sipër situata më doli kashtë kontrollit. Nuk doja që gjërat të shkonin deri në përdorimin e armës”. Kështu ka...

Atentati ndaj biznesmenit, rrëfehet polici i burgjeve: Situata më doli jashtë kontrollit kur…

para 8 muajve - Koha Jone

Me Pëllumb Gjokën u takuam për t’u sqaruar në lidhje me sherrin mes djemve tanë. Në debat e sipër situata më doli kashtë kontrollit. Nuk doja që gjërat të shkonin deri në përdorimin e armës”. Kështu ka...

Rrëfimi i oficerit të Burgjeve që u arrestua: U takuam për sherrin e djemve, mirëpo...

para 9 muajve - Syri

"Me Pëllumb Gjokën u takuam për t’u sqaruar në lidhje me sherrin mes djemve tanë. Në debat e sipër situata më doli jashtë kontrollit. Nuk doja që gjërat të shkonin deri në përdorimin e armës”. Kështu ka...

Rrëfimi i oficerit të Burgjeve që u arrestua: U takuam për sherrin e djemve, mirëpo…

para 8 muajve - Opozita

“Me Pëllumb Gjokën u takuam për t’u sqaruar në lidhje me sherrin mes djemve tanë. Në debat e sipër situata më doli jashtë kontrollit. Nuk doja që gjërat të shkonin deri në përdorimin e armës”. Kështu ka...

Pezullohet polici i burgjeve, plagosi me pistoletë biznesmenin

para 9 muajve - Sot News

Polici i SHKB-së së burgjeve, Kleant Musabelliu është pezulluar nga detyra, pasi mbrëmjen e së hënës plagosi me pistoletën e shërbimit tek Pazarit të Ri, biznesmenin e lojërave të fatit Pëllumb Gjokën....

Tiranë/ Atentat te 9-katëshet, burri zbret nga makina, nxjerr pistoletën dhe qëllon ndaj të riut

para 9 muajve - AlbPortali

Loading... Sipas disa dëshmitarëve që kanë kontaktuar me redaksinë tonë, mësohet se një atentat me armë zjarri ka ndodhur para pak minutash në Tiranë pranë zonës së njohur si 9-katëshet. Një person i paidentifikuar...

Do “sqaroheshin” për grindjen ndaj fëmijëve, si nisi sherri te Pazari i Ri mes agjentit dhe biznesmenit

para 9 muajve - Gazeta Tema

Ndonëse e plagosi në këmbë biznesmenin Pëllumb Gjoka, agjenti i shërbimit të kontrollit të brendshëm të burgjeve, Kleant Musabelliu akuzohet nga policia për ” Vrasje me dashje e mbetur në tentativë”. Policia...

Sherri i fëmijëve i çon në përdorimin e armëve

para 9 muajve - Top Channel

Ndonëse e plagosi në këmbë biznesmenin Pëllumb Gjoka, agjenti i shërbimit të kontrollit të brendshëm të burgjeve, Kleant Musabelliu akuzohet nga policia për " Vrasje me dashje e mbetur në tentativë". Policia...

Tiranë/ Atentat te 9-katëshet, burri zbret nga makina, nxjerr pistoletën dhe qëllon ndaj të riut

para 9 muajve - Fakti Ditor

Sipas disa dëshmitarëve që kanë kontaktuar me redaksinë tonë, mësohet se një atentat me armë zjarri ka ndodhur para pak minutash në Tiranë pranë zonës së njohur si 9-katëshet. Një person i paidentifikuar...

Plagosja në Tiranë/ Sherri banal për fëmijët, polici i burgjeve shtien ndaj biznesmenit

para 9 muajve - Opinion

Policia e Tiranës ngriti akuzën e vrasjes së mbetur në tentativë për Kleant Musabelliun, efektiv i Shërbimit të Kontrollit të Brendshëm të Burgjeve. Një natë më parë, ai plagosi pranë Pazarit të Ri, biznesmenin...

Do ‘sqaroheshin’ për fëmijët, si nisi sherri te Pazari i Ri mes agjentit dhe biznesmenit

para 9 muajve - Infokusi

Ndonëse e plagosi në këmbë biznesmenin Pëllumb Gjoka, agjenti i shërbimit të kontrollit të brendshëm të burgjeve, Kleant Musabelliu akuzohet nga policia për ” Vrasje me dashje e mbetur në tentativë”. Policia...

Do 'sqaroheshin' për fëmijë, ja ç'ndodhi me agjentin që plagosi biznesmenin

para 9 muajve - Gazeta Express

Ndonëse e plagosi në këmbë biznesmenin Pëllumb Gjoka, agjenti i shërbimit të kontrollit të brendshëm të burgjeve, Kleant Musabelliu akuzohet nga policia për " Vrasje me dashje e mbetur në tentativë". Policia...

Sherri i fëmijëve i çon në “luftë”, punonjësi i SHKB së burgjeve tentoi…

para 9 muajve - Koha Jone

Ndonëse e plagosi në këmbë biznesmenin Pëllumb Gjoka, agjenti i shërbimit të kontrollit të brendshëm të burgjeve, Kleant Musabelliu akuzohet nga policia për “Vrasje me dashje e mbetur në tentativë”. Policia...

Plagosi me pistoletë biznesmenin pezullohet polici i burgjeve

para 9 muajve - Shqiptarja

Polici iShërbimit të Kontrollit të Burgjeve, Kleant Musabelliu, është pezulluar nga detyra, pasi mbërëmjen e së hënës plagosi biznesmenin Pëllumb Gjoka . Kreu i SHKB-së Denion Merdani ka firmosur pezullimin,...

Plagosi biznesmenin, pezullohet nga detyra punonjësi i SHKB-së

para 9 muajve - Gazeta Shqip

Pezullohet nga detyra polici i SHKB në Burgje, pasi plagosi me armë një biznesmen në Tiranë mbremjen e te henes. Drejtori i SHKB ka firmosur urdhrin e pezullimit per Kleant Musabelliun 43-vjecarin i cili...

Plagosi me armën e shërbimit për sherrin e djalit, kërkohet shkarkimi i oficerit të Burgjeve

para 9 muajve - Opozita

Kleant Musabelliu, punonjësi i SHKB në Burgje, është pezulluar nga detyra e tij pasi shtiu me armë ndaj një qytetari, biznesmenit Pëllumb Gjoka mbrëmjen e djeshme tek Pazari i Ri. Musabelliu e plagosi...

Pezullohet efektivi i SHKB

para 9 muajve - Vizion Plus

Pezullohet nga detyra polici i SHKB së burgjeve, pasi plagosi me armë një biznesmen në Tiranë mbrëmjen e se hënës. Drejtori i SHKB ka firmosur urdhrin e pezullimit per Kleant Musabelliun 43-vjeçarin i...

Plagosja te Pazari i Ri, zbardhen shkaqet

para 9 muajve - Top Channel

Foto nga vendngjarja Një plagosje me armë zjarri ka ndodhur në orët e mbrëmjes, në zonën e  Pazarit të Ri, në kryeqytet. I plagosuri është shtetasi Pëllumb Gjoka, 46 vjeç, ndërsa autori është Kleant Musabelliu,...

Qëlloi biznesmenin me armën e shërbimit, punonjësi i SHKB-së e pëson keq

para 9 muajve - Albeu

Mbrëmjen e kaluar u plagos me armë një biznesmen nga punonjësi I SHKB-së Kleant Musabelliu. Ditën e sotme mësohet se punonjësi i SHKB-së është pezualluar nga puna si dhe është propozuar shkarkimi i tij...

LAJM I FUNDIT/ Qëlloi me armë zjarri biznesmenin e njohur, pezullohet punonjësi i SHKB-së (Detajet)

para 9 muajve - BalkanWeb

TIRANE  – Polici i SHKB në Burgje është pezulluar nga detyra , pasi plagosi me armë një biznesmen në Tiranë mbremjen e djeshme tek “Pazari i Ri” Drejtori i SHKB ka firmosur urdhrin e pezullimit per Kleant...

Plagosi me armë zjarri biznesmenin, pas arrestimit pezullohet nga detyra punonjësi i SHKB

para 9 muajve - NOA

Pezullohet nga detyra polici i SHKB-së në Burgje, pasi plagosi me armë zjarri një biznesmen në Tiranë mbremjen e të hënës. Drejtori i SHKB ka firmosur urdhrin e pezullimit për Kleant Musabelliun 43-vjeçarin...

Plagosi me armën e shërbimit, kërkohet shkarkimi i oficerit të Burgjeve

para 9 muajve - Syri

Kleant Musabelliu, punonjësi i SHKB në Burgje, është pezulluar nga detyra e tij pasi shtiu me armë ndaj një qytetari, biznesmenit Pëllumb Gjoka mbrëmjen e djeshme tek Pazari i Ri. Musabelliu e plagosi...

Plagosi me armën e shërbimit, kërkohet shkarkimi i oficerit të Burgjeve

para 9 muajve - Koha Jone

Kleant Musabelliu, punonjësi i SHKB në Burgje, është pezulluar nga detyra e tij pasi shtiu me armë ndaj një qytetari, biznesmenit Pëllumb Gjoka mbrëmjen e djeshme tek Pazari i Ri. Musabelliu e plagosi...

Plagosi me armën e shërbimit për sherrin e djalit, kërkohet shkarkimi i oficerit të Burgjeve

para 9 muajve - Syri

Kleant Musabelliu, punonjësi i SHKB në Burgje, është pezulluar nga detyra e tij pasi shtiu me armë ndaj një qytetari, biznesmenit Pëllumb Gjoka mbrëmjen e djeshme tek Pazari i Ri. Musabelliu e plagosi...

Plagosja te “Pazari i Ri”, kush është biznesmeni që u qëllua

para 9 muajve - Gazeta Shqip

Zbardhet motivi i plagosjes së mbrëmjes së djeshme në kryeqytet në zonën e “Pazarit të Ri”, ku u qëllua me armë zjarri një biznesmen. I plagosur mbeti Pëllumb Gjoka, pronari i një hoteli në Tiranë, i cili...

Kush është autori i plagosjes me armë të biznesmenit dhe arsyeja

para 9 muajve - Klan

Autori i plagosjes me armë të biznesmenit Pëllumb Gjoka është një specialist i Shërbimit të Kontrollit të Brendshëm të Burgjeve. Burime policore për tvklan.al kanë konfirmuar se ai është Kleant Musabelliu...

Plagosja në Tiranë, zbardhen shkaqet

para 9 muajve - Telegrafi

Një plagosje me armë zjarri ka ndodhur në orët e mbrëmjes, në Tiranë. I plagosuri është shtetasi Pëllumb Gjoka, 46 vjeç, ndërsa autori është Kleant Musabelliu, 43 vjeç, me detyrë Specialist i SHKB-së,...

Plagosja në Tiranë, zbardhen shkaqet

para 9 muajve - Klan Kosova

Një plagosje me armë zjarri ka ndodhur në orët e mbrëmjes, në Tiranë. I plagosuri është shtetasi Pëllumb Gjoka, 46 vjeç, ndërsa autori është Kleant Musabelliu, 43 vjeç, me detyrë Specialist i SHKB-së,...

Zbardhet motivi i plagosjes te “Pazari i Ri”, kush është biznesmeni që u qëllua

para 9 muajve - NOA

Zbardhet motivi i plagosjes së mbrëmjes së djeshme në kryeqytet në zonën e “Pazarit të Ri”, ku u qëllua me armë zjarri një biznesmen. I plagosur mbeti Pëllumb Gjoka, pronari i një hoteli në Tiranë, i cili...

Tiranë/ Ja kush e qëlloi me armë zjarri biznesmenin dhe si lindi konflikti

para 9 muajve - Opinion

Personi që plagosi me armë zjarri biznesmenin Pëllumb Gjoka mësohet se është një specialist i Shërbimit të Kontrollit të Brendshëm të Burgjeve: Kleant Musabelliu 40 vjeç. Sipas dëshmive që ka marrë policia,...

Plagosja në Tiranë, zbardhen shkaqet

para 9 muajve - Indeks online

Një plagosje me armë zjarri ka ndodhur në orët e mbrëmjes, në Tiranë. I plagosuri është shtetasi Pëllumb Gjoka, 46 vjeç, ndërsa autori është Kleant Musabelliu, 43 vjeç, me detyrë Specialist i SHKB-së,...

Qëlloi me armë zjarri biznesmenin e njohur, pezullohet punonjësi i SHKB-së (Detajet)

para 9 muajve - Gazeta Telegraf

Polici i SHKB në Burgje është pezulluar nga detyra, pasi plagosi me armë një biznesmen në Tiranë mbremjen e djeshme tek “Pazari i Ri” Drejtori i SHKB ka firmosur urdhrin e pezullimit per Kleant Musabelliun...

Plagosja në Tiranë, zbardhen shkaqet

para 9 muajve - Almakos

Një plagosje me armë zjarri ka ndodhur në orët e mbrëmjes, në Tiranë. I plagosuri është shtetasi Pëllumb Gjoka, 46 vjeç, ndërsa autori është Kleant Musabelliu, 43 vjeç, me detyrë Specialist i SHKB-së,...

Plagosja në Tiranë, zbardhen shkaqet

para 9 muajve - Infokusi

Një plagosje me armë zjarri ka ndodhur në orët e mbrëmjes, në Tiranë. I plagosuri është shtetasi Pëllumb Gjoka, 46 vjeç, ndërsa autori është Kleant Musabelliu, 43 vjeç, me detyrë Specialist i SHKB-së,...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK