http://kariera.mk

Mbi 700 kryebashkiakë nën hetim

para 9 muajve - Shenja

Në Spanjë ka nisur një hetim për më shumë se 700 kryebashkiakë në qeverinë autonome të Katalunjës për shkak se kanë deklaruar se do të bashkëpunojnë për realizimin e referendumit të pavarësisë më 1 tetor,...

Mbi 700 kryebashkiakë nën hetim

para 9 muajve - Almakos

Në Spanjë ka nisur një hetim për më shumë se 700 kryebashkiakë në qeverinë autonome të Katalunjës për shkak se kanë deklaruar se do të bashkëpunojnë për realizimin e referendumit të pavarësisë më 1 tetor,...

Mbi 700 kryebashkiakë nën hetim

para 9 muajve - AlbPortali

Në Spanjë ka nisur një hetim për më shumë se 700 kryebashkiakë në qeverinë autonome të Katalunjës për shkak se kanë deklaruar se do të bashkëpunojnë për realizimin e referendumit të pavarësisë më 1 tetor,...

Spanjë, mbi 700 kryebashkiakë nën hetim

para 10 muajve - Portalb

Në Spanjë ka nisur një hetim për më shumë se 700 kryebashkiakë në qeverinë autonome të Katalunjës për shkak se kanë deklaruar se do të bashkëpunojnë për realizimin e referendumit të pavarësisë më 1 tetor,...

Spanjë, mbi 700 kryebashkiakë nën hetim

para 10 muajve - Portalb

Në Spanjë ka nisur një hetim për më shumë se 700 kryebashkiakë në qeverinë autonome të Katalunjës për shkak se kanë deklaruar se do të bashkëpunojnë për realizimin e referendumit të pavarësisë më 1 tetor,...

Spanjë, mbi 700 kryebashkiakë nën hetim

para 10 muajve - Anadolu Agency

Speciale arkiv MADRID (AA) - Në Spanjë ka nisur një hetim për më shumë se 700 kryebashkiakë në qeverinë autonome të Katalunjës për shkak se kanë deklaruar se do të bashkëpunojnë për realizimin e referendumit...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK