http://kariera.mk

Përdhunohet një 13-vjeçare

para 10 muajve - Zeri

Ka përfunduar sot në prangat e policisë një 24-vjeçar i cili ishte dënuar nga Gjykata e Elbasanit për përdhunimin e një 13-vjeçareje. Bëhet fjalë për shtetasin Spanjoll Buzhani, i cili u arrestua sot nga...

Marrëdhënie seksuale me të mitur, arrestohet i dënuari në kërkim

para 10 muajve - Ora news

Policia e Elbasanit arrestoi një 24-vjeçar të dënuar me 4 vjet e 8 muaj burg për veprën penale “Marrëdhënie seksuale ose homoseksuale me të mitur”. Në pranga ra shtetasi në kërkim Spanjoll Buzhani, banues...

Elbasan, abuzoi seksualisht me 13-vjeçaren, arrestohet pedofili i dënuar me 4,8 vite burg

para 10 muajve - Gazeta Shqip

Policia e Elbasanit ka arrestuar një shtetas i dënuar me 4 vjet e 8 muaj burg për veprën penale “Marrëdhënie seksuale ose homoseksuale me të mitur”. Specialistët për Krimet, në Komisariatin e Policisë...

Përdhunoi 13-vjeçaren, prangoset një i ri nga Elbasani

para 10 muajve - Zeri

Ka përfunduar sot në prangat e policisë një 24-vjeçar i cili ishte dënuar nga Gjykata e Elbasanit për përdhunimin e një 13-vjeçareje. Bëhet fjalë për shtetasin Spanjoll Buzhani, i cili u arrestua sot nga...

Përdhunoi 13-vjeçaren, prangoset një i ri nga Elbasani

para 10 muajve - Klan Kosova

Ka përfunduar sot në prangat e policisë një 24-vjeçar i cili ishte dënuar nga Gjykata e Elbasanit për përdhunimin e një 13-vjeçareje. Bëhet fjalë për shtetasin Spanjoll Buzhani, i cili u arrestua sot nga...

Video/ Përdhunoi të miturën, ky është Spanjolli i shumëkërkuar

para 10 muajve - Opinion

Një i ri, i dënuar nga gjykata e Elbasanit për përdhunimin e një vajze 13-vjeçe është arrestuar nga Policia. Specialistët për Krimet, në Komisariatin e Policisë Elbasan vunë në pranga Spanjoll Buzhani,...

Arrestohet 24 vjeçari nga Elbasani, kishte përdhunuar një 13 vjeçare

para 10 muajve - Gazeta Express

Policia e Elbasanit ka vënë në pranga një 24 vjeçar i kërkuar për një vepër penale të rëndë, e madje i dënuar nga Gjykata e Elbasanit me 4 vite e 8 muaj burgim. Policia ka vënë në pranga Spanjoll Buzhanin,...

Kreu marrëdhënie seksuale me të miturën, arrestohet 24- vjeçari në Elbasan (Emri)

para 10 muajve - BalkanWeb

ELBASAN – Policia e Elbasanit ka arrestuar një 24-vjecar, pasi ishte në kërkim. Në pranga ka përfunduar Spanjoll Buzhani, 24 vjeç banues në Elbasan, pasi rezulton i dënuar me 4 vjet e 8 muaj burg për veprën...

Elbasan, abuzoi me 13-vjeçaren kapet i dënuari me 4.8 vite burg

para 10 muajve - Shqiptarja

Ka përfunduar sot në prangat e policisë një 24-vjeçar i cili ishte dënuar nga Gjykata e Elbasanit për përdhunimin e një 13-vjeçareje. Bëhet fjalë për shtetasin S.B, i cili u arrestua sot nga Specialistët...

Elbasan/ Kreu marrëdhënie seksuale me të miturën, arrestohet i riu

para 10 muajve - Sot News

Një 24-vjeçar është arrestuar pasi ishte në kërkim. Në pranga ka përfunduar Spanjoll Buzhani, banues në Elbasan, pasi rezulton i dënuar me 4 vjet e 8 muaj burg për veprën penale “Marrëdhënie seksuale ose...

VIDEO/ Përdhunoi vajzën 13-vjeçe, arrestohet. Emri

para 10 muajve - Koha Jone

Një i ri, i dënuar nga gjykata e Elbasanit për përdhunimin e një vajze 13-vjeçe është arrestuar nga Policia. Specialistët për Krimet, në Komisariatin e Policisë Elbasan vunë në pranga Spanjoll Buzhanit,...

SEKS ME TË MITURËN, KAPET I SHPALLURI NË KËRKIM

para 10 muajve - NOA

Një person i shpallur në kërkim për marrëdhënie seksuale me të një vajzë të mitur është vënë në prangat e policisë së Elbasanit. Gjatë ditës së sotme u bë arrestimi i Spanjoll Buzhani, 24 vjeç banues në...

Ngacmoi seksualisht vajzën adoleshente, policia ndalon 48-vjeçarin

para 10 muajve - Sot News

Një tjetër rast ngacmimi seksual është shënuar brenda 24 orëve. Këtë herë në Durrës, ku një 48-vjeçar me iniciale A.M. (banues në qytetin bregdetar) është ndaluar nga specialistët për Krimet në Komisariatin...

VIDEO/ Përdhunoi vajzën 13-vjeçe, arrestohet. Emri

para 10 muajve - Syri

Një i ri, i dënuar nga gjykata e Elbasanit për përdhunimin e një vajze 13-vjeçe është arrestuar nga Policia. Specialistët për Krimet, në Komisariatin e Policisë Elbasan, bënë ndalimin e Spanjoll Buzhanit,...

Burri 48 vjeç ngacmon seksualisht vajzën adoleshente

para 10 muajve - Syri

Përveç ngjarjes në Bilisht , një tjetër rast ngacmimi seksual është shënuar brenda 24 orëve. Këtë herë në Durrës, ku një 48-vjeçar me iniciale A.M. (banues në qytetin bregdetar) është ndaluar nga specialistët...

Përdhunoi vajzën 13-vjeçe, arrestohet. Emri

para 10 muajve - Opozita

Një i ri, i dënuar nga gjykata e Elbasanit për përdhunimin e një vajze 13-vjeçe është arrestuar nga Policia. Specialistët për Krimet, në Komisariatin e Policisë Elbasan vunë në pranga Spanjoll Buzhanit,...

Elbasan/Arrestohet 24-vjeçari i dënuar për përdhunimin e një 13-vjeçareje.

para 10 muajve - ElbasaniPlus

Ka përfunduar sot në prangat e policisë një 24-vjeçar i cili ishte dënuar nga Gjykata e Elbasanit për përdhunimin e një 13-vjeçareje. Loading... Bëhet fjalë për shtetasin S.B, i cili u arrestua sot nga...

Burri 48 vjeç ngacmon seksualisht vajzën adoleshente

para 10 muajve - Opozita

Përveç ngjarjes në Bilisht, një tjetër rast ngacmimi seksual është shënuar brenda 24 orëve. Këtë herë në Durrës, ku një 48-vjeçar me iniciale A.M. (banues në qytetin bregdetar) është ndaluar nga specialistët...

Elbasan/ Vijon puna për kapjen e shtetasve në kërkim

para 10 muajve - Medial

Kapet dhe ndalohet nga policia një shtetas i dënuar me 4 vjet e 8 muaj burg për veprën penale “Marrëdhënie seksuale ose homoseksuale me të mitur” Specialistët për Krimet, në Komisariatin e Policisë Elbasan,...

VIDEO/ Përdhunoi vajzën 13-vjeçe, arrestohet. Emri

para 10 muajve - Gazeta Telegraf

Një i ri, i dënuar nga gjykata e Elbasanit për përdhunimin e një vajze 13-vjeçe është arrestuar nga Policia. Specialistët për Krimet, në Komisariatin e Policisë Elbasan, bënë ndalimin e Spanjoll Buzhanit,...

Burri 48 vjeç ngacmon seksualisht vajzën adoleshente

para 10 muajve - Gazeta Telegraf

Përveç ngjarjes në Bilisht, një tjetër rast ngacmimi seksual është shënuar brenda 24 orëve. Këtë herë në Durrës, ku një 48-vjeçar me iniciale A.M. (banues në qytetin bregdetar) është ndaluar nga specialistët...

Dhunoi gruan dhe u arratis nga shtëpia, arrestohet 33 vjeçari nga Mati

para 10 muajve - NOA

Dhuna fizike dhe psikologjike që ushtroi ndaj bashklëshortes së tij nuk mbeti pa u ndëshkuar, pavarësisht arratisjes së nga vendi i ngjarhjes. Burime nga polciia bën me dije se një person i shpallur i...

Devoll, tentoi të kryente marrëdhënie seksuale me dhunë, arrestohet 50-vjeçari

para 10 muajve - Top Channel

Policia ka arrestuar një 50-vjeçar i cili tentoi të kryejë marrëdhënie seksuale me dhunë me një 42-vjeçare. Hysni G., banues në njësinë administrative Qendër-Bilisht, u vu në pranga pas kallëzimit të bërë...

Një tjetër rast dhune, arrestohet 36-vjeçari në Kavajë, ushtroi dhunë ndaj nënës dhe bashkëshortes

para 10 muajve - Sot News

Një 36-vjeçar është vënë në pranga nga Policia e Kavajës me akuzën e dhunës në familje. Mësohet se shtetasi Xhevahir Hallullin ka dhunuar fizikisht dhe psikologjikisht nënën, vëllanë e vet dhe bashkëshorten....

Një tjetër rast dhune, arrestohet 36-vje1#ari në Kavajë, ushtroi dhunë ndaj nënës dhe bashkëshortes

para 10 muajve - Sot News

Një 36-vjeçar është vënë në pranga nga Policia e Kavajës me akuzën e dhunës në familje. Mësohet se shtetasi Xhevahir Hallullin ka dhunuar fizikisht dhe psikologjikisht nënën, vëllanë e vet dhe bashkëshorten....

Xhevahiri i Kavajës rreh gjithë familjen, nënë, vëlla e grua, por e mbyllin në qeli

para 10 muajve - Koha Jone

Rrahu gjithë familjen, nënën 59 vjeçe, vëllanë 38 vjeç dhe në fund edhe gruan e vet, 33 vjeçe, por duket se kupa u mbush dhe ata e paditën në Polici. Komisariati i Kavajës i vuri prangat dje Xhevahir Hallullit,...

Degjeneron sherri në një familje në Kavajë, 36-vjeçari rreh keq nënën, gruan dhe vëllain (Emri)

para 10 muajve - BalkanWeb

KAVAJË- Një sherr në familje për arsye ende të panjohura ka nxjerrë nga kontrolli një 36-vjeçar, i cili siç bën me dije policia e këtij qyteti, nuk është mjaftuar vetëm me aq por ka dhunuar fizikisht dhe...

NGACMON SEKSUALISHT ADOLESHENTEN, POR NUK MJAFTOHET ME KAQ

para 10 muajve - NOA

Një person ka përfunduar në pranga pasi akuzohet se ka ngacmuar seksualisht një adoleshente të cilës më pas i ka vjedhur edhe celularin. Burime nga policia bëjnë me dije se është arrestuar Ardian Molla,...

Ushtronte dhunë në familje, arrestohet 38-vjeçari në Durrës

para 10 muajve - Sot News

Një 38-vjeçar është dënuar me katër muaj burg për veprat penale “Dhunë në familje”. Ai është Selim Kuçi 38 vjeç, banues në Durrës. Njoftimi i policisë Specialistët për Krimet në Komisariatin e Policisë...

Kavajë: Dhunoi të gjithë anëtarët e familjes, arrestohet 36-vjeçari

para 10 muajve - Mapo

Një 36-vjeçar është arrestuar nga policia e Kavajës pasi akuzohet për dhunë në familje. Xhvahri Hallulli ka dhunuar fizikisht dhe psikologjikisht nënën, vëllanë e vet dhe bashkëshorten. “Arrestimi i tij...

Dy burra në pranga – njëri rrahu nënën, tjetri vajzën

para 10 muajve - Mapo

Dy burra janë arrestuar për dhunë fizike dhe psikologjikë ndaj familjarëve të tyre. Sipas policisë, 57-vjeçari nga Vlora Albert Selimaj përfundoi në pranga për dhunimin e së ëmës 75-vjeçare me iniciale...

“ÇMENDET” I RIU, PAS GRUAS DHUNON NËNËN DHE VËLLAIN E MADH

para 10 muajve - NOA

I akuzuar për dhunë në familje, një 36 vjeçar nga Kavaja ka përfunduar në prangat e policisë. Xhevahir Hallulli, banues në fshatin Vorrozen, Kavajë, është denoncuar nga familjarët e tij konkretisht nga...

Dy burra në pranga – njëri rrahu nënën, tjetri vajzën

para 10 muajve - Klan

Dy burra janë arrestuar për dhunë fizike dhe psikologjikë ndaj familjarëve të tyre. Sipas policisë, 57-vjeçari nga Vlora Albert Selimaj përfundoi në pranga për dhunimin e së ëmës 75-vjeçare me iniciale...

36 – vjeçari terrorizon familjen e tij në Kavajë

para 10 muajve - Klan

Një person ka përfunduar në pranga, pasi terrorizoi familjen e tij. Bëhet fjalë për Xhevahir Hallullin, një 36 – vjeçar nga fshati Vorrozen i Kavajës. Hallulli, sipas policisë, ka ushtruar dhunë fizike...

Tenton të përdhunojë gruan, arrestohet

para 10 muajve - Klan

Një 50-vjeçar është arrestuar në Bilisht, pasi akuzohet se ka tentuar të përdhunojë një grua. Sipas Policisë së Devollit,  Hysni G. ka përfunduar në pranga pas padisë së një 42-vjeçareje, e cila e akuzon...

Devoll, tentoi të kryente marrëdhënie seksuale me dhunë, arrestohet 50-vjeçari

para 10 muajve - Mapo

Policia ka arrestuar një 50-vjeçar i cili tentoi të kryejë marrëdhënie seksuale me dhunë me një 42-vjeçare. Hysni G., banues në njësinë administrative Qendër-Bilisht, u vu në pranga pas kallëzimit të bërë...

?Çmendet? 36-vjeçari, dhunon barbarisht nënën, vëllain dhe nusen

para 10 muajve - Albeu

Policia ka vënë në pranga një 36- vjeç ar banues në fshatin Vorrozen Kavajë. Ai është arrestuar pasi ka dhunuar fizikisht dhe psikologjikisht nënën , vëllanë e vet dhe bashkëshorten . Ngjarja ka ndodhur...

“Çmendet” kavajasi, rreh nënën, vëllain dhe gruan

para 10 muajve - Gazeta Express

Një 36-vjeçar është arrestuar nga policia e Kavajës pasi akuzohet për dhunë në familje. Xhvahri Hallulli ka dhunuar fizikisht dhe psikologjikisht nënën, vëllanë e vet dhe bashkëshorten. “Arrestimi i tij...

Xhevahiri i Kavajës rreh gjithë familjen, nënë, vëlla e grua, por e mbyllin në qeli

para 10 muajve - Syri

Rrahu gjithë familjen, nënën 59 vjeçe, vëllanë 38 vjeç dhe në fund edhe gruan e vet, 33 vjeçe, por duket se kupa u mbush dhe ata e paditën në Polici. Komisariati i Kavajës i vuri prangat dje Xhevahir Hallullit,...

Në Durrës adoleshentja ngacmohet seksualisht, rast tjetër në Devoll

para 10 muajve - Ora news

Burrat që ngacmojnë seksualisht vajza të mitura apo apo tentojnë të kryejnë marrëdhënie seksuale me dhunë me gra duhet të denoncohen dhe të vendosen para ligjit. Dy raste janë shënuar sot një në Durrës...

Dhunoi të gjithë anëtarët e familjes, arrestohet 36-vjeçari

para 10 muajve - Ora news

Një 36-vjeçar është arrestuar nga policia e Kavajës pasi akuzohet për dhunë në familje. Xhvahri Hallulli ka dhunuar fizikisht dhe psikologjikisht nënën, vëllanë e vet dhe bashkëshorten. “Arrestimi i tij...

Arrestohen 3 burra të dhunshëm: dy persekutonin fëmijët, njëri nënën plakë

para 10 muajve - Indeks online

Një 39-vjeçar nga Peshkopia është arrestuar nga Policia për shkak të dhunës psikologjike dhe fizike ndaj bashkëshortes dhe fëmijëve të mitur. L. J, 39 vjeç, u prangos në banesë. Një tjetër baba i dhunshëm...

Dhunoi familjarët, kush është "i tmerrshmi" nga Kavaja

para 10 muajve - Shqiptarja

Dhuna në familje vijon të mbetet një problem mjaft shqetësues në vend. Raste të shumta denoncohen çdo ditë nga qytete të ndryshme, duke krijuar jo pak panik në opinion publik. Një rast mjaft i rëndë është...

Ngacmoi seksualisht adoleshenten, pranoset 48-vjeçari

para 10 muajve - Indeks online

Një 48-vjeçar është vënë në pranga nga policia e Durrësit, pasi akuzohet se ka ngacmuar seksualisht një adoleshenteje. Policia e Durrësit njofton se ka arrestuar shtetasin Ardian Molla 48 vjeç, banues...

Ngacmoi seksualisht adoleshenten dhe i vjedh celularin; në pranga 48-vjeçari

para 10 muajve - Gazeta Shqip

Ngacmoi seksualisht një adoleshente dhe i vjedh celularin, arrestohet 48-vjeçari Ardian Molla, banues në Durrës. Sipas burimeve zyrtare të policisë lokale, Molla, më datë 8 shtator 2017,  në lagjen Nr....

Tenton të përdhunojë një grua, arrestohet 50-vjeçari

para 10 muajve - Gazeta Shqip

Tenton të kryejë marrëdhënie seksuale me dhunë, me një shtetase të rritur, policia arreston autorin e dyshuar të ngjarjes. Në pranga ka rënë shtetasi  Hysni G, 50 vjeç, banues në njësinë administrative...

Vlorë, Sarandë dhe Dibër, arrestohen tre persona për dhunë në familje

para 10 muajve - Albeu

Policia ka vënë në pranga tre persona të cilat u arrestuan për dhunë në familje ndaj bashkëshortes, nënës dhe vajzës. Dhuna në familje , e kthyer tani në një fenomen po përhapet cdo ditë e më tepër në...

Tentoi të përdhunojë bashkëmoshataren, arrestohet 50-vjeçari

para 10 muajve - Albeu

Policia ka vënë në pranga një person i cili ka tentuar të kryejë marrëdhënie seksuale me dhunë. Policia bën me dije se i arrestuari është Hysni.G, 50 vjeç, autori i dyshuar i ngjarjes Arrestimi i 50- vjeçarit...

Arrestohet 50-vjeçari në Devoll, tentoi të përdhunonte një 42-vjeçare

para 10 muajve - Sot News

Një 50-vjeçar nga Devolli është arrestuar pasi akuzohet se ka tentuar të kryejë marrëdhënie seksuale me dhunë me një grua. Sipas Policisë burri është Hysni G. i denoncuar nga një 42-vjeçare. Pas një takimi...

Bilisht, një grua denoncon tentativën e përdhunimit nga një 50 vjeçar

para 10 muajve - NOA

Ishte duke kullotur bagëtitë në arë kur një burrë i është afruar dhe ka nisur ta ngacmojë duke tentuar ta përdhunojë. Është kjo ajo që i ka ndodhur një gruaje, në Bilisht të Korçës, e cila gjatë ditës...

Tentoi të përdhunonte bashkëmoshataren e tij, arrestohet 50-vjeçari

para 10 muajve - Indeks online

Policia e Devollit ka arrestuar një 50-vjeçar i quajtur Hysni G, pasi akuzohet nga një bashkëmoshatare e tij se ditën e djeshme ka tentuar ta përdhunonte. I arrestuar ishte banues në njësinë administrative...

Pas takimit, gruaja nga Korça denoncon 50-vjeçarin: Si tentoi të më përdhunonte Hyseni

para 10 muajve - BalkanWeb

DEVOLL- Policia e Devollit ka arrestuar sot 50 vjeçarin Hysni G, banues në njësinë administrative Qendër-Bilisht, pasi akuzohet nga një bashkëmoshatare e tij se ka tentuar ta përdhunonte. Pas një takimi...

Ngacmon seksualisht adoleshenten, por nuk e lë me kaq. Pranga durrsakut (Emri)

para 10 muajve - BalkanWeb

DURRES- Një 48-vjeçar është vënë në pranga nga policia e Durrësit, pasi akuzohet se ka ngacmuar seksualisht një adoleshenteje. Policia e Durrësit njofton se ka arrestuar shtetasin Ardian Molla 48 vjeç,...

Durrës, ngacmon seksualisht një 17-vjeçare, pranga 48-vjeçarit

para 10 muajve - Shqiptarja

Një 48-vjeçar është arrestuar nga policia e Durrësit pasi ka ngacmuar seksualisht një 17-vjeçare me inicialet L.A banuese në qytetin bregdetar. Blutë bëjnë me dije se në pranga ka rënë 48-vjeçari Ardian...

E ngacmoi seksualisht dhe i vodhi telefonin 17 vjeçares, ja kush është durrsaku 'i tmerrshëm'

para 10 muajve - Gazeta Express

Nje 48-vjecar nga qyteti i Durresit ka perfunduar ne pranga te policise per dy akuza te renda. Policia sqaron se ka arrestuar shtetasin Ardian Molla 48 vjeç, banues në Durrës. “Molla, më datë 08.09.2017,...

Devoll,tentoi marrëdhënie seksuale me dhunë,arrestohet 50-vjeçari

para 10 muajve - Shqiptarja

Një 50-vjeçar është arrestuar nga policia e Devollit pasi ka tentuar të kryejë marrëdhënie seksuale me dhunë me një person të rritur. Arrestimi i tij u bë pas kallëzimit të bërë nga një 42-vjeçare, e cila...

Arrestohen 3 burra të dhunshëm: dy persekutonin fëmijët, njëri nënën plakë

para 10 muajve - Koha Jone

Një 39-vjeçar nga Peshkopia është arrestuar nga Policia për shkak të dhunës psikologjike dhe fizike ndaj bashkëshortes dhe fëmijëve të mitur. L. J, 39 vjeç, u prangos në banesë. Një tjetër baba i dhunshëm...

Dibër, ushtron dhunë ndaj gruas dhe fëmijëve, pranga 39-vjeçarit

para 10 muajve - Shqiptarja

Një 39-vjeçar është arrestuar nga policia e Dibrës pasi ka ushtruar dhunë psikologjike dhe fizike ndaj bëshkëshortes dhe fëmijëve të mitur. Policia bën me dije se në pranga ka rënë 39-vjeçari me inicialet...

Bilisht, 50-vjeçari tenton të përdhunojë një grua

para 10 muajve - Koha Jone

50-vjeçari Hysni G. banor i Qëndër-Bilishtit, u arrestua nga Policia dje pas kallëzimit të një gruaje se ai kishte tentuar të kryente marrëdhënie seksuale me dhunë. Policia njoftoi se 42-vjeçarja kishte deklaruar...

Tenton të përdhunojë 42 vjeçaren, ja si e pëson korçari

para 10 muajve - Gazeta Express

Tenton të kryejë marrdhënie seksuale me dhunë, por 50 vjecari perfundin ne pranga te policise. Rasti eshte shenuar ne Devoll, ku policia ka njoftuar se ka arrestuar shtetasin Hysni G, 50 vjeç, banues në...

Ngacmoi seksualisht dhe i vodhi celularin adoleshentes, pranga 48-vjeçarit

para 10 muajve - Sot News

Një 48-vjeçar nga qyteti i Durrësit është arrestuar pasi akuzohet se ka ngacmuar seksualisht një adoleshente. Mësohet se Policia e Durrësit ka arrestuar shtetasin Ardian Molla 48 vjeç, banues në Durrës....

Një burrë në Peshkopi dhunon bashkëshorten, godet edhe fëmijët e mitur

para 10 muajve - NOA

Shfryu gjithë mllefin ndaj saj, e rrahu egërsisht dhe sikur të mos mjaftonte kjo ka dhunuar edhe fëmijët e mitur. Lulzim J., 39 vjeç, banues në Peshkopi, akuzohet se pas një debati me të shoqen R.J.,  ka...

Përfundon në pranga 48 – vjeçari, ngacmoi seksualisht një 17-vjeçare

para 10 muajve - Opinion

Një 48- vjeçar nga qyteti i Durrësit ka rënë në prangat e policisë, pasi ka ngacmuar seksualisht një 17-vjeçare, dhe më pas i ka vjedhur telefonin. Policia e Durresit njofton se ka arrestuar shtetasin Ardian...

Bilisht, 50-vjeçari tenton të përdhunojë një grua

para 10 muajve - Syri

50-vjeçari Hysni G. banor i Qëndër-Bilishtit, u arrestua nga Policia dje pas kallëzimit të një gruaje se ai kishte tentuar të kryente marrëdhënie seksuale me dhunë. Policia njoftoi se 42-vjeçarja kishte deklaruar...

Dhunë ndaj bashkëshortes, nënës dhe vajzës, në pranga tre shtetas

para 10 muajve - Gazeta Express

​Tre shtetas kanë rënë në pranga të policisë pasi kanë ushtruar dhunë në familje. Policia njofton se ka arrestuar në flagrancë, shtetasin A.S, 57 vjeç, banues në Vlorë. Ky shtetas në banesën ku jeton me...

Arrestohen 3 burra të dhunshëm: dy persekutonin fëmijët, njëri nënën plakë

para 10 muajve - Syri

Një 39-vjeçar nga Peshkopia është arrestuar nga Policia për shkak të dhunës psikologjike dhe fizike ndaj bashkëshortes dhe fëmijëve të mitur. L. J, 39 vjeç, u prangos në banesë. Një tjetër baba i dhunshëm...

Durrës, ngacmoi seksualisht adoleshenten, pranoset 48-vjeçari

para 10 muajve - Opozita

Një 48-vjeçar është vënë në pranga nga policia e Durrësit, pasi akuzohet se ka ngacmuar seksualisht një adoleshenteje. Policia e Durrësit njofton se ka arrestuar shtetasin Ardian Molla 48 vjeç, banues...

Arrestohen 3 burra të dhunshëm: dy persekutonin fëmijët, njëri nënën plakë

para 10 muajve - Opozita

Një 39-vjeçar nga Peshkopia është arrestuar nga Policia për shkak të dhunës psikologjike dhe fizike ndaj bashkëshortes dhe fëmijëve të mitur. L. J, 39 vjeç, u prangos në banesë. Një tjetër baba i dhunshëm...

Bilisht, 50-vjeçari tenton të përdhunojë një grua

para 10 muajve - Opozita

50-vjeçari Hysni G. banor i Qëndër-Bilishtit, u arrestua nga Policia dje pas kallëzimit të një gruaje se ai kishte tentuar të kryente marrëdhënie seksuale me dhunë. Policia njoftoi se 42-vjeçarja kishte deklaruar...

Arrestohen 3 burra të dhunshëm: dy persekutonin fëmijët, njëri nënën plakë

para 10 muajve - Gazeta Max

Një 39-vjeçar nga Peshkopia është arrestuar nga Policia për shkak të dhunës psikologjike dhe fizike ndaj bashkëshortes dhe fëmijëve të mitur. L. J, 39 vjeç, u prangos në banesë. Një tjetër baba i dhunshëm...

Arrestohen 3 burra të dhunshëm: dy persekutonin fëmijët, njëri nënën plakë

para 10 muajve - Sovrani

Një 39-vjeçar nga Peshkopia është arrestuar nga Policia për shkak të dhunës psikologjike dhe fizike ndaj bashkëshortes dhe fëmijëve të mitur. L. J, 39 vjeç, u prangos në banesë. Një tjetër baba i dhunshëm...

Tenton ta përdhunojë 42-vjeçaren, ja si e pëson korçari

para 10 muajve - Gazeta Telegraf

Tenton të kryejë marrëdhënie seksuale me dhunë, por 50-vjeçari përfundon në pranga të policisë. Rasti është shënuar në Devoll, ku policia ka njoftuar se ka arrestuar shtetasin Hysni G, 50 vjeç, banues...

Prangoset 36-vjeçari dhunues i të gjithë anëtarët e familjes në Kavajë

para 10 muajve - Illyria

Një 36-vjeçar është arrestuar nga policia e Kavajës pasi akuzohet për dhunë në familje. Xhvahri Hallulli ka dhunuar fizikisht dhe psikologjikisht nënën, vëllanë e vet dhe bashkëshorten. “Arrestimi i tij...

Arrestohen 3 burra të dhunshëm: dy persekutonin fëmijët, njëri nënën plakë

para 10 muajve - Gazeta Monitor

Një 39-vjeçar nga Peshkopia është arrestuar nga Policia për shkak të dhunës psikologjike dhe fizike ndaj bashkëshortes dhe fëmijëve të mitur. L. J, 39 vjeç, u prangos në banesë. Një tjetër baba i dhunshëm...

Arrestohet 50-vjeçari se u përpoq të kryente marrëdhënie seksuale me dhunë

para 10 muajve - Illyria

Policia ka arrestuar një 50-vjeçar i cili tentoi të kryejë marrëdhënie seksuale me dhunë me një 42-vjeçare. Hysni G., banues në njësinë administrative Qendër-Bilisht, u vu në pranga pas kallëzimit të bërë...

Arrestohen 3 bura të dhunshëm: dy persekutonin fëmijët, njëri nënën plakë

para 10 muajve - ElbasaniPlus

Vazhdojnë rastet e dhunës brenda familjes në Shqipëri. Gjatë 24-orëve të fundit janë regjistruar edhe 3 raste të tjera ku të ashtuquajturit burra ka vënë dorë mbi femrat e shtëpisë. Loading... Një tjetër...

E ngacmoi seksualisht dhe i vodhi telefonin 17 vjeçares, ja kush është durrsaku 'i tmerrshëm'

para 10 muajve - Gazeta Telegraf

Nje 48-vjecar nga qyteti i Durresit ka perfunduar ne pranga te policise per dy akuza te renda. Policia sqaron se ka arrestuar shtetasin Ardian Molla 48 vjeç, banues në Durrës. “Molla, më datë 08.09.2017,...

Dhunë ndaj bashkëshortes, nënës dhe vajzës, në pranga tre shtetas

para 10 muajve - Gazeta Telegraf

Tre shtetas kanë rënë në pranga të policisë pasi kanë ushtruar dhunë në familje. Policia njofton se ka arrestuar në flagrancë, shtetasin A.S, 57 vjeç, banues në Vlorë. Ky shtetas në banesën ku jeton me...

​Dhuna në familje, arrestohen 3 shtetas

para 10 muajve - Te Sheshi

Dhuna në familje vijon të mbetet një fenomen shqetësues. Policia në 24 orët e fundit ka arrestuar 3 shtetas, të cilët akuzohen se kanë ushtruar dhunë ndaj pjesëtarëve të familjes, përfshi këtu edhe fëmijëve...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK