http://kariera.mk

Shikoni sa i është rritur gjoksi ‘Xhesikës’, vë fansat në dyshime se si iu rrit kaq shpejtë

para 10 muajve - GazetaBlic

Aktorja Arta Nitaj këtë vit ka qenë shumë e përfolur në media. Përvoja në serialin “O Sa Mirë” bëri që ajo menjëherë të shndërrohet në një personazh atraktiv për shikuesit. Bukuroshja nga Peja numëron...

Xhesika e “O sa mirë”, me  operacione plastike?!

para 10 muajve - Indeks online

Aktroja e njohur e serialit “O sa mirë”, shquhet për ëmbëlsinë e saj. Arta Nitaj e njohur më mirë në rolin e Xhesikës, ka bërë paraqitjen e radhës në Instagram- shkruan Indeksonline. Ajo ka pozuar në një...

‘Xhesika’ e “O Sa Mirë” vë fansat në dyshime për rritjen e gjoksit

para 10 muajve - Telegrafi

Aktorja Arta Nitaj këtë vit ka qenë shumë e përfolur në media. Përvoja në serialin “O Sa Mirë” bëri që ajo menjëherë të shndërrohet në një personazh atraktiv për shikuesit. Bukuroshja nga Peja numëron...

Çfarë po ndodh me gjoksin e 'Xhesikës'?

para 10 muajve - Zeri

Aktorja Arta Nitaj ishte bërë e njohur që nga paraqitja e saj në serialin komik “O sa mirë”. E njohur për rolin e saj si “Xhesika”, Arta arriti të bëjë për vete shumë fansa transmeton Gazeta Express. Përvec...

Çfarë po ndodh me gjoksin e “Xhesikës”?

para 10 muajve - Gazeta Express

Aktorja Arta Nitaj ishte bërë e njohur që nga paraqitja e saj në serialin komik “O sa mirë”. E njohur për rolin e saj si “Xhesika”, Arta arriti të bëjë për vete shumë fansa transmeton Gazeta Express. Përvec...

Artën në bikini e keni parë por asnjëherë me gjoks kaq të zbuluar!

para 10 muajve - Lajmi.net

Në bikine keni pasur rastin ta shihni gjatë verës. Por, Arta Nitaj, aktoren kosovare nuk e keni parë asnjëherë më gjoks jashtë, ashtu siç ka bërë në fotografinë e fundit, shkruan lajmi.net Ajo shihet në...

‘Xhesika’ e “O Sa Mirë” vë fansat në dyshime për rritjen e gjoksit

para 10 muajve - Almakos

Aktorja Arta Nitaj këtë vit ka qenë shumë e përfolur në media. Përvoja në serialin “O Sa Mirë” bëri që ajo menjëherë të shndërrohet në një personazh atraktiv për shikuesit. Bukuroshja nga Peja numëron...

Artën në bikini e keni parë por asnjëherë me gjoks kaq të zbuluar!

para 10 muajve - Infokusi

Në bikine keni pasur rastin ta shihni gjatë verës. Por, Arta Nitaj, aktoren kosovare nuk e keni parë asnjëherë më gjoks jashtë, ashtu siç ka bërë në fotografinë e fundit, shkruan lajmi.net Ajo shihet në...

‘Xhesika’ e “O Sa Mirë” nxit dyshime për rritjen e gjoksit

para 10 muajve - Periskopi

Aktorja Arta Nitaj këtë vit ka qenë shumë e përfolur në media. Përvoja në serialin “O Sa Mirë” bëri që ajo menjëherë të shndërrohet në një personazh atraktiv për shikuesit. Bukuroshja nga Peja numëron...

Çfarë po ndodh me gjoksin e “Xhesikës”?

para 10 muajve - Bota Press

Aktorja Arta Nitaj ishte bërë e njohur që nga paraqitja e saj në serialin komik “O sa mirë”. E njohur për rolin e saj si “Xhesika”, Arta arriti të bëjë për vete shumë fansa transmeton Gazeta Express. Përvec...

Çfarë po ndodh me gjoksin e “Xhesikës”?

para 10 muajve - Gazeta Monitor

Aktorja Arta Nitaj ishte bërë e njohur që nga paraqitja e saj në serialin komik “O sa mirë”. E njohur për rolin e saj si “Xhesika”, Arta arriti të bëjë për vete shumë fansa transmeton Gazeta Express. Përvec...

E lagur dhe seksi, po çmend Instagramin

para 10 muajve - Gazeta Express

Ajo është njëra nder modelet më të njohura në botë. Bëhet fjalë për bukuroshen Hope Beel e cila shquhet për linjat tejet sekis, shkruan Gazeta Blic.com Në rrjetin social Instagram modelja publikon fotografi...

E lagur dhe seksi, rikthehet modelja e njohur

para 10 muajve - Ina

Ajo është njëra nder modelet më të njohura në botë. Bëhet fjalë për bukuroshen Hope Beel e cila shquhet për linjat tejet sekis, shkruan Gazeta Blic.com Në rrjetin social Instagram modelja publikon fotografi...

E lagur dhe seksi, rikthehet modelja e njohur

para 10 muajve - GazetaBlic

Ajo është njëra nder modelet më të njohura në botë. Bëhet fjalë për bukuroshen Hope Beel e cila shquhet për linjat tejet sekis, shkruan Gazeta Blic.com Në rrjetin social Instagram modelja publikon fotografi...

Kjo modele po e ‘çmend’ rrjetin, del thuajse nudo (Foto +18)

para 10 muajve - Periskopi

Ajo është njëra nder modelet më të njohura në botë. Bëhet fjalë për bukuroshen Hope Beel e cila shquhet për linjat tejet sekis, shkruan Gazeta Blic.com Në rrjetin social Instagram modelja publikon fotografi...

E lagur dhe seksi, rikthehet modelja e njohur

para 10 muajve - Infokusi

Ajo është njëra nder modelet më të njohura në botë. Bëhet fjalë për bukuroshen Hope Beel e cila shquhet për linjat tejet sekis, shkruan Gazeta Blic.com Në rrjetin social Instagram modelja publikon fotografi...

Modelja e njohur tregon format bombastike

para 10 muajve - GazetaBlic

Ajo nuk ka turp që të ekspozojë format e saj. Këtë gjë Demi Rose e ka bërë teksa ka postuar një fotografi në Instagram. E veshur me një bluzë të zezë që i ekspozonte gjoksin dhe belin. Kështu modelja 22-vjeçare dukej mjaft seksi.

Modelja e njohur tregon format bombastike (FOTO +18)

para 10 muajve - Lajmi.net

Ajo nuk ka turp që të ekspozojë format e saj. Këtë gjë Demi Rose e ka bërë teksa ka postuar një fotografi në Instagram. E veshur me një bluzë të zezë që i ekspozonte gjoksin dhe belin. Kështu modelja 22-vjecare dukej mjaft seksi

FOTO/ Modelja e njohur tregon format bombastike

para 10 muajve - Syri

Ajo nuk ka turp që të ekspozojë format e saj. Këtë gjë Demi Rose e ka bërë teksa ka postuar një fotografi në Instagram. E veshur me një bluzë të zezë që i ekspozonte gjoksin dhe belin. Kështu modelja 22-vjecare...

Modelja e njohur tregon format bombastike

para 10 muajve - Gazeta Express

Ajo nuk ka turp që të ekspozojë format e saj. Këtë gjë Demi Rose e ka bërë teksa ka postuar një fotografi në Instagram. E veshur me një bluzë të zezë që i ekspozonte gjoksin dhe belin. Kështu modelja 22-vjecare...

Modelja e njohur tregon format bombastike

para 10 muajve - Tetova Sot

Ajo nuk ka turp që të ekspozojë format e saj. Këtë gjë Demi Rose e ka bërë teksa ka postuar një fotografi në Instagram. E veshur me një bluzë të zezë që i ekspozonte gjoksin dhe belin. Kështu modelja 22-vjecare dukej mjaft seksi

Modelja e njohur tregon format bombastike

para 10 muajve - Arbresh

Ajo nuk ka turp që të ekspozojë format e saj. Këtë gjë Demi Rose e ka bërë teksa ka postuar një fotografi në Instagram. E veshur me një bluzë të zezë që i ekspozonte gjoksin dhe belin. Kështu modelja 22-vjecare dukej mjaft seksi.

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK