http://kariera.mk

Apple iOS 11 dhe watchOS vijnë më 19 shtator

para 5 muajve - BalkanWeb

Apple prezantoi iOS 11, qershorin që shkoi dhe siç pritej do të lëshojë atë një javë e gjysmë pas shfaqjes së pajisjeve të reja iPhone, 19 shtator. Përdoruesit e iPhone dhe iPad do të kenë një pamje të...

Sa do të kushtojnë iPhone 8 dhe iPhone 8 Plus në shtetet kryesore të Evropës

para 5 muajve - Albeu

Kompania Apple ka prezantuar dje tre telefonë të rinj të mençur: iPhone 8 dhe iPhone 8 Plus dhe iPhone X. iPhone 8 dhe 8 Plus do të dalin në shitje më 22 shtator, ndërsa do të mund të porositen që nga...

Këto do të jenë çmimet e iPhone 8 dhe iPhone 8 Plus në shtetet kryesore të Evropës

para 5 muajve - Gazeta Express

Apple ka prezantuar dje tre telefona të rinj të mençur: iPhone X, iPhone 8 dhe iPhone 8 Plus. Dy prej tyre, iPhone 8 dhe iPhone 8 Plus , përbëjnë vetëm versione më të sofistikuara të iPhone 7 dhe iPhone...

Ja sa do të kushtojë iPhone X në shtetet kryesore të Evropës

para 5 muajve - Gazeta Express

​Apple prezantoi dje modelin më të avancuar të iPhone ndonjëherë, të quajtur iPhone X. Pajisja më e re e Apple ka ekran OLED mbi tërë sipërfaqen e tij ballore, duke u bërë modeli i parë i tillë i iPhone....

Habit ‘Apple’, publikon smartphon-in e së ardhmes, ‘Iphone X’

para 5 muajve - Mapo

Foto 1 nga 2 Ndërkohë që të gjithë po prisnin “iPhone 8”, “Apple” i ka surprizuar të gjithë duke publikuar edhe një “kryevepër” tjetër. Gjiganti i kompanive celulare, “Apple” ka prezantuar mbrëmjen e sotme,...

FOTO/ Apple iOS 11 dhe watchOS vijnë më 19 shtator

para 5 muajve - Gazeta Telegraf

Apple prezantoi iOS 11, qershorin që shkoi dhe siç pritej do të lëshojë atë një javë e gjysmë pas shfaqjes së pajisjeve të reja iPhone, 19 shtator. Përdoruesit e iPhone dhe iPad do të kenë një pamje të...

Videot e prezantimit të iPhone X, 8 e 8 Plusit

para 5 muajve - Koha.net

Në rast se ju kanë ikur videot nga prezantimi i smartfonëve e orës së mençur nga Apple, ato janë këtu të renditura. iPhone X i cili ka tërhequr të gjithë vëmendjen gjatë prezantimit, është shpjeguar nga...

Harrojeni Iphone 8, kemi risi për 9!

para 5 muajve - Sovrani

Tashmë e kemi parë iPhone 8, por besojeni ose jo tashmë kemi disa risi edhe për Iphone 9, shkruan Sovrani.info Sipas burimeve, Apple kishte arritur një marrëveshje me LG Chem për baterinë e iPhone 2018....

Sa kushton iPhone X në Evropë?

para 5 muajve - Insajderi

Apple prezantoi dje modelin më të avancuar të iPhone ndonjëherë, të quajtur iPhone X. Pajisja më e re e Apple ka ekran OLED mbi tërë sipërfaqen e tij ballore, duke u bërë modeli i parë i tillë i iPhone....

Këto do të jenë çmimet e iPhone 8 dhe iPhone 8 Plus në shtetet kryesore të Evropës

para 5 muajve - Gazeta Monitor

Apple ka prezantuar dje tre telefona të rinj të mençur: iPhone X, iPhone 8 dhe iPhone 8 Plus. Dy prej tyre, iPhone 8 dhe iPhone 8 Plus , përbëjnë vetëm versione më të sofistikuara të iPhone 7 dhe iPhone...

Apple prezantoi telefonin e dekadës iPhone X, ja kur del në treg dhe sa kushton

para 5 muajve - BalkanWeb

Apple prezantoi ditën e sotme telefonin e shumëpritur dhe shumëpërfolur iPhone X, një produkt prej xhami dhe metalik i ridizajnuar për të akomoduar ekranin pa skaje edge-to-edge të cilin shefi ekzekutiv...

Çmimet e iPhone X dhe 8, humorë në rrjetet sociale (FOTO LAJM)

para 5 muajve - Albeu

Apple ka prezantuar tre smartfonët më të rinj të “arsenalit” të saj: iphone X, iphone 8 dhe iphone 8 Plus . iPhone 8 dhe 8 Plus do të dalin në shitje më 22 shtator, ndërsa do të mund të porositen që nga...

iPhonë dje prezantoi tre versione, por Samsung njofton të mos joshemi pasi diçka e madhe po vjen

para 5 muajve - Albeu

Apple me 12 shtator zbuloi tre celular ëve të rinj iPhone, në tre versione, por kjo nuk do të thotë se e gjithë bota e ka mendjen tek Apple , pavarësisht ekranit OLED pa skaje dhe identifikimit me portret...

Pse duhet të blini një iPhone X dhe sa kushton

para 5 muajve - Ora news

Gjigandi teknologjik Apple prezantoi 3 modelet më të fundit të iPhone në një event në Cupertino, Kaliforni, për të shënuar kështu 10-vjetorin e linjës së smartphone-ve. Me një kamera të re, komponentë...

Ja sa kushton iPhone X në Evropë

para 5 muajve - Periskopi

Apple prezantoi dje modelin më të avancuar të iPhone ndonjëherë, të quajtur iPhone X. Pajisja më e re e Apple ka ekran OLED mbi tërë sipërfaqen e tij ballore, duke u bërë modeli i parë i tillë i iPhone....

“Apple” prezanton “iPhone X”

para 5 muajve - MRT

Një dekadë pas “iPhone”-t të parë, “Apple” ka prezantuar aparatin e saj të ri... Kompania ka zbuluar “smartphone”-n më të ri, me një ekran më të madh që nuk ka një buton fizik “home”. “iPhone X” përdor...

Pse duhet të bleni një iPhone X dhe sa kushton

para 5 muajve - Ora news

Gjigandi teknologjik Apple prezantoi 3 modelet më të fundit të iPhone në një event në Cupertino, Kaliforni, për të shënuar kështu 10-vjetorin e linjës së smartphone-ve. Me një kamera të re, komponentë...

Këto janë ngjyrat e modeleve të reja iPhone 8

para 5 muajve - 10minuta

Apple ka prezantuar iPhone 8, i cili për nga masa ngjason me iPhone 7. Telefoni i ri ka shumë opsione të reja, përfshirë edhe kamerë më të mirë dhe procesor më të shpejtë. Tetëshi i shumëpritur ka ekran...

Dështimi i madh i iPhone, i ndodhi në prezantimin live

para 5 muajve - Koha Jone

Kompania “Apple” ka prezantuar zyrtarisht modelin e ri të shumëpritur dhe të shumëpërfolur të iPhone, “iPhone X Phone X është telefoni i mençur i Apple. Një ndër vecoritë e kësaj serie është hapja e telefonit...

Dështimi i madh i iPhone i ndodhi në prezantimin live

para 5 muajve - AlbPortali

Loading... Kompania “Apple” ka prezantuar zyrtarisht modelin e ri të shumëpritur dhe të shumëpërfolur të iPhone, “iPhone X Phone X është telefoni i mençur i Apple. Një ndër veçoritë e kësaj serie është...

Dështimi i madh i iPhone, i ndodhi në prezantimin live

para 5 muajve - Albeu

Kompania “ Apple ” ka prezantuar zyrtarisht modelin e ri të shumëpritur dhe të shumëpërfolur të iPhone, “iPhone X Phone X është telefoni i mençur i Apple . Një ndër vecoritë e kësaj serie është hapja e...

Apple iOS 11 dhe watchOS vijnë më 19 shtator

para 5 muajve - Telegrafi

Apple e pati prezantuar iOS 11 qershorin që shkoi dhe siç pritej do të lëshojë atë një javë e gjysmë pas shfaqjes së pajisjeve të reja iPhone – 19 shtator. Përdoruesit e iPhone dhe iPad do të kenë një...

Të gjitha superpajisjet që lansoi Apple

para 5 muajve - Albinfo

Pajisja do të kushtojë 999 dollarë dhe do të dalë në treg më 3 nëntor Apple të martën lansoi disa nga iPhonet më të dalluarit deri tani në një ngjarje të madhe të organizuar, në dhjetëvjetorin e lansimit...

Dështimi i madh i iPhone i ndodhi në prezantimin live

para 5 muajve - Te Sheshi

Kompania “Apple” ka prezantuar zyrtarisht modelin e ri të shumëpritur dhe të shumëpërfolur të iPhone, “iPhone X Phone X është telefoni i mençur i Apple. Një ndër veçoritë e kësaj serie është hapja e telefonit...

Tallje me çmimin e iPhone-it të ri “X”

para 5 muajve - Koha.net

Apple gjatë ditës së martë ka prezantuar telefonin iPhone X dhe shumë njerëz kanë mbetur të shtangur nga çmimi fillestar prej 1 mijë dollarëve. I lansuar përkrah iPhone 8 dhe iPhone 8 Plus, “X”-i është...

Dështimi i madh i iPhone, i ndodhi në prezantimin live

para 5 muajve - Zhurnal

iPhone X po quhet si telefoni i shekullit. Megjithatë mes shumë të mirave që ka ky telefon, një dështim i ka ndodhur në prezantimin live që ishte mbrëmë. Opsioni "Face ID" apo zhbllokimi përmes fytyrës...

Prodhimet e reja të Apple: iPhone X, iPhone 8, orë smart dhe televizor

para 5 muajve - BalkanWeb

Më në fund Apple ka nxjerrë atë që vetë kompania e quan “smartphone-i i përvjetorit”, iPhone X. Telefoni i ri do të ketë çmimin 999 dollarë, do të jetë më i pasur me ngjyra dhe me sistemin e ri “Face ID”...

Apple prezantoi iPhone 8 dhe iPhone X

para 5 muajve - Anadolu Agency

Speciale arkiv SAN FRANCISCO - Gjiganti teknologjik Apple prezantoi tre iPhone të ri të martën, duke përfshirë edhe iPhone X pa buton, raporton Anadolu Agency (AA). Në ceremoninë që u mbajt në Apple Park,...

Iphone X dhe 8, ja cfarë duhet të dini

para 5 muajve - Albeu

Apple më në fund ka zbuluar serinë e fundit të iPhone. I shumëpritur iPhone X dhe pak më pak i avancuar iPhone 8 dhe iPhone 8 Plus janë publikuar zyrtarisht së bashku me disa pajisje të tjera të reja,...

Apple prezanton “iPhone X”, smartfonin që lë në hije të gjithë të tjerët

para 5 muajve - InfoShqip

Një dekadë pas “iPhone”-t të parë, “Apple” ka prezantuar aparatin e saj të ri. Kompania ka zbuluar “smartphone”-n më të ri, me një ekran më të madh që nuk ka një buton fizik “home”. “iPhone X” përdor sistemin...

Dështimi i madh i iPhone, i ndodhi në prezantimin live

para 5 muajve - Indeks online

iPhone X po quhet si telefoni i shekullit. Megjithatë mes shumë të mirave që ka ky telefon, një dështim i ka ndodhur në prezantimin live që ishte mbrëmë. Opsioni "Face ID" apo zhbllokimi përmes fytyrës...

Tallje me çmimin e iPhone-it të ri “X”

para 5 muajve - Gazeta Fjala

Apple gjatë ditës së martë ka prezantuar telefonin iPhone X dhe shumë njerëz kanë mbetur të shtangur nga çmimi fillestar prej 1 mijë dollarëve. I lansuar përkrah iPhone 8 dhe iPhone 8 Plus, “X”-i është...

Veçoritë e iPhone X

para 5 muajve - Zeri

Një dekadë pas “iPhone”-t të parë, “Apple” ka prezantuar aparatin e saj të ri. Kompania ka zbuluar “smartphone”-n më të ri, me një ekran më të madh që nuk ka një buton fizik “home”. “iPhone X” përdor sistemin...

“Katastrofa” e iPhone X, pikërisht në ngjarjen e madhe të Apple

para 5 muajve - Bota.al

Karakteristika më e re e Apple e la atë në baltë, në mënyrën më të sikletshme të mundshme, gjatë aktivitetit më të madh vjetor të kompanisë. Njohja e fytyrës është tipari me të cilin Apple po mburret fort...

Apple iOS 11 dhe watchOS vijnë më 19 shtator

para 5 muajve - Almakos

Apple e pati prezantuar iOS 11 qershorin që shkoi dhe siç pritej do të lëshojë atë një javë e gjysmë pas shfaqjes së pajisjeve të reja iPhone – 19 shtator. Përdoruesit e iPhone dhe iPad do të kenë një...

Tallje me çmimin e iPhone-it të ri “X”

para 5 muajve - Infokusi

Apple gjatë ditës së martë ka prezantuar telefonin iPhone X dhe shumë njerëz kanë mbetur të shtangur nga çmimi fillestar prej 1 mijë dollarëve. I lansuar përkrah iPhone 8 dhe iPhone 8 Plus, “X”-i është...

Si u prit iPhone X

para 5 muajve - Albinfo

Modeli më i shtrenjtë kushton mbi 1000 dollarë, ndërsa përdoruesit do të paguajnë për një skaner të syve që zëvendëson atë të gishtave Kur shefi i kompanisë Apple, Tim Cook, deklaroi se iPhone X është...

Apple prezantoi iPhone 8 dhe iPhone X

para 5 muajve - Shenja

Gjiganti teknologjik Apple prezantoi tre iPhone të ri të martën, duke përfshirë edhe iPhone X pa buton, raporton Anadolu Agency (AA). Në ceremoninë që u mbajt në Apple Park, qendrën e re administrative...

Veçoritë e iPhone X

para 5 muajve - Infokusi

I fundit në prezantimin e Apple, megjithatë jo nga rëndësia ishte iPhone X ( X qëndron për numrin dhjetë), i cili vjen me ekranin Super Retina OLED dhe 2,7 milionë pixels, densiteti më i lartë i arritur...

Apple prezanton “iPhone X”. Por ka një problem që i zhgënjen të gjithë

para 5 muajve - Bota.al

Një dekadë pas “iPhone”-t të parë, “Apple” ka prezantuar aparatin e saj të ri. Kompania ka zbuluar “smartphone”-n më të ri, me një ekran më të madh që nuk ka një buton fizik “home”. “iPhone X” përdor sistemin...

Apple prezanton “iPhone X”. Por ka njw problem qw i zhgwnjen tw gjithw

para 5 muajve - Bota.al

Një dekadë pas “iPhone”-t të parë, “Apple” ka prezantuar aparatin e saj të ri. Kompania ka zbuluar “smartphone”-n më të ri, me një ekran më të madh që nuk ka një buton fizik “home”. “iPhone X” përdor sistemin...

“Apple” prezanton “iPhone X”

para 5 muajve - Infokusi

Një dekadë pas “iPhone”-t të parë, “Apple” ka prezantuar aparatin e saj të ri. Kompania ka zbuluar “smartphone”-n më të ri, me një ekran më të madh që nuk ka një buton fizik “home”. “iPhone X” përdor sistemin...

Veçoritë e iPhone X

para 5 muajve - Gazeta Express

I fundit në prezantimin e Apple, megjithatë jo nga rëndësia ishte iPhone X ( X qëndron për numrin dhjetë), i cili vjen me ekranin Super Retina OLED dhe 2,7 milionë pixels, densiteti më i lartë i arritur...

Veçoritë e iPhone X

para 5 muajve - Ina

I fundit në prezantimin e Apple, megjithatë jo nga rëndësia ishte iPhone X ( X qëndron për numrin dhjetë), i cili vjen me ekranin Super Retina OLED dhe 2,7 milionë pixels, densiteti më i lartë i arritur...

Apple prezanton “iPhone”-in e ri, ja sa do të kushtojë

para 5 muajve - Ina

Sot, Apple do të lançojë  “iPhone-in” e ri në kampusin e ri në Cupertino të Kalifornisë. Ka pasur shumë spekulime për këto tre modele të reja të iPhone. Të gjitha shenja tregojnë se Apple është duke i...

Prezantohet iPhone X, telefoni më i avancuar ndonjëherë i Apple

para 5 muajve - Ina

Gjiganti teknologjik Apple ka prezantuar zyrtarisht modelin e ri të shumëpritur dhe të shumëpërfolur të iPhone. Pajisja e re mobile quhet iPhone X. iPhone X është një prej tre modelëve të rinj të iPhone...

Apple prezanton iPhoneX dhe iPhone 8

para 5 muajve - Gazeta Shqip

Gjiganti  i teknologjisë Apple ka prezantuar sot telefonat e shumëpritur iPhone8 dhe iPhone X. CEO i Apple, Tim Cook duke ndjekur traditën e themeluesit të markës së suksesshme, Steve Jobs ka dalë në skenë...

Kështu duket iPhone X në dorë (Foto/Video)

para 5 muajve - Gazeta Express

Gjiganti teknologjik Apple ka prezantuar zyrtarisht modelin e ri të shumëpritur dhe të shumëpërfolur të iPhone. Pajisja e re mobile quhet iPhone X. iPhone X është një prej tre modelëve të rinj të iPhone...

iPhone X me procesor të njëjtë si iPhone 8, mësoni sa do të kushtojë

para 5 muajve - Telegrafi

Modeli më i ri i Apple, iPhone X, i prezantuar sonte, do të ketë procesor të njëjtë sikur iPhone 8- çipin A11 Bionic. Pajisja do të ketë bateri më të fuqishme se sa iPhone 7. Kamera për selfi do të mbështesë...

Iphone X, i rezistueshëm ndaj ujit dhe pluhurit

para 5 muajve - Indeks online

Apple ka prezantuar pajisjen e tij të shumëpritur Iphone X, për të cilin zyrtarët nga kompania në Kupertino thanë se quhet dhjetë dhe jo X, dhe se kjo pajisje do të hapë rrugën për teknologjinë në disa...

FOTO/ Gjithçka që duhet të dini rreth iPhone X , dallimet nga telefonat e tjerë

para 5 muajve - BalkanWeb

Apple ka prezantuar pajisjen e tij të shumëpritur Iphone X, për të cilin zyrtarët nga kompania në Kupertino thanë se quhet dhjetë dhe jo X, dhe se kjo pajisje do të hapë rrugën për teknologjinë në disa...

Këto janë ngjyrat e modeleve të reja iPhone 8

para 5 muajve - GazetaBlic

Apple ka prezantuar iPhone 8, i cili për nga masa ngjason me iPhone 7. Telefoni i ri ka shumë opsione të reja, përfshirë edhe kamerë më të mirë dhe procesor më të shpejtë. Tetëshi i shumëpritur ka ekran...

Gjithçka që duhet të dini rreth iPhone X

para 5 muajve - GazetaBlic

Apple ka prezantuar pajisjen e tij të shumëpritur Iphone X, për të cilin zyrtarët nga kompania në Kupertino thanë se quhet dhjetë dhe jo X, dhe se kjo pajisje do të hapë rrugën për teknologjinë në disa...

Këto janë ngjyrat e modeleve të reja iPhone 8

para 5 muajve - Telegrafi

Apple ka prezantuar iPhone 8, i cili për nga masa ngjason me iPhone 7. Telefoni i ri ka shumë opsione të reja, përfshirë edhe kamerë më të mirë dhe procesor më të shpejtë. Tetëshi i shumëpritur ka ekran...

Gjithçka që duhet të dini rreth iPhone X

para 5 muajve - Telegrafi

Apple ka prezantuar pajisjen e tij të shumëpritur Iphone X, për të cilin zyrtarët nga kompania në Kupertino thanë se quhet dhjetë dhe jo X, dhe se kjo pajisje do të hapë rrugën për teknologjinë në disa...

Nga Apple Watch te iPhone X, këto janë produktet e prezantuara sot nga Apple

para 5 muajve - Lajmi.net

Kompania Apple ka prezantuar mbrëmjen e sotme në tetarin “Steve Jobs” produktet e saj më të reja; “Apple Watch”, Apple Tv 4K, “iPhone 8”, “iPhone 8 plus”, si dhe celularin më të avancuar të prodhuar ndonjë...

Veçoritë e iPhone X

para 5 muajve - Klan Kosova

I fundit në prezantimin e Apple, megjithatë jo nga rëndësia ishte iPhone X ( X qëndron për numrin dhjetë), i cili vjen me ekranin Super Retina OLED dhe 2,7 milionë pixels, densiteti më i lartë i arritur...

Ja kur do e blini iPhone 8 dhe iPhone X

para 5 muajve - Ora news

Sot është bërë prezantimi i modelit të ri të iPhone, që vjen pikërisht 10 vite pasi është krijuar kompania Apple. Tim Cook, që është drejtori i Apple pasi Steve Jobs ndërroi jetë doli në skenë për të treguar...

Nga Apple Watch te iPhone X, këto janë produktet e prezantuara sot nga Apple (FOTO LAJM)

para 5 muajve - Albeu

Kompania Apple ka prezantuar mbrëmjen e sotme në tetarin “Steve Jobs” produktet e saj më të reja; “ Apple Watch ”, Apple Tv 4K, “iPhone 8”, “iPhone 8 plus”, si dhe celularin më të avancuar të prodhuar...

Apple lanson të shumëpërfolurin iPhone X

para 5 muajve - Koha.net

Apple ka prezantuar iPhone më të ri të quajtur iPhone X gjatë konferencës për shtyp në Cupertino të Kalifornisë. Ata e kanë quajtur “iPhone dhjetë”, i cili do të fillojë të pranojë porosi më 27 tetor e...

Ja risitë/ Çfarë ajo keni ëndërruar e gjeni në iPhone X

para 5 muajve - Opinion

Një seri e iPhone të ri që do të përfshijë, për herë të parë, një model premium me një çmim fillestar 999 dollarë, të cilin e quajnë iPhone X. Me çmimin më të lartë fillestar, iPhone i ri do të bashkohet...

iPhone X me procesor të njëjtë si iPhone 8, ja sa do të kushtojë

para 5 muajve - RTV 21

Pajisja do të ketë bateri më të fuqishme se sa iPhone 7 Modeli më i ri i Apple, iPhone X, i prezantuar sonte, do të ketë procesor të njëjtë sikur iPhone 8- çipin A11 Bionic. Pajisja do të ketë bateri më...

Ky është çmimi i iPhone X

para 5 muajve - Lajmi.net

Apple ka prezantuar sot tre telefona të rinj të mençur: iPhone X, iPhone 8 dhe iPhone 8 Plus. iPhone X përbën telefonin e mençur më të avancuar ndonjëherë të Apple. Siç është pritur, iPhone X ka ekran...

VIDEO/ Prezantohet ‘iPhone X’ dhe ‘iPhone 8’

para 5 muajve - Syri

Gjiganti i kompanive celulare, Apple ka prezantuar këtë të martë iPhone X, iPhone 8 and dhe “Apple Watch” seria 3. Komentet Shto koment

Ja risit/ Çfarë ajo keni ëndërruar e gjeni në iPhone X

para 5 muajve - Opinion

Një seri e iPhone të ri që do të përfshijë, për herë të parë, një model premium me një çmim fillestar 999 dollarë, të cilin disa e quajnë iPhone X. Me çmimin më të lartë fillestar, iPhone i ri do të bashkohet...

Këto janë çmimet e iPhone 8 dhe iPhone 8 Plus

para 5 muajve - Lajmi.net

Apple ka prezantuar sot tre telefona të rinj të mençur: iPhone X, iPhone 8 dhe iPhone 8 Plus. Dy prej tyre, iPhone 8 dhe iPhone 8 Plus, përbëjnë vetëm versione më të sofistikuara të iPhone 7 dhe iPhone...

Lajmi i Fundit: Prezantohet iPhone 8

para 5 muajve - Klan Kosova

Drejtori i Apple, Tim Cook ka bërë prezantimin zyrtar të iPhone 8 dhe iPhone 8 Plus. Gjatë këtij prezantimi është thënë që këta telefona të mençur të rinj kanë xhamin më të qëndrueshëm të përdorur ndonjëherë...

Apple sjell "Iphone 8", së shpejti një tjetër Iphone me çmim 1000$

para 5 muajve - Shqiptarja

Apple ka prezantuar mbrëmjen e sotme smartfonin e saj të parë, i cili suporton “wireless charging”. Këtë herë, gjiganti amerikan i teknologjisë ka zgjedhur që për Iphone 8 dhe Iphone 8 Plus të heqi dorë...

IPHONE X, I REZISTUESHËM NDAJ UJIT DHE PLUHURIT

para 5 muajve - TV21

Iphone X do të ketë ekran të ri Super Retina prej 5.8 inç, me 458 piksel për inç Apple ka prezantuar pajisjen e tij të shumëpritur Iphone X, për të cilin zyrtarët nga kompania në Kupertino thanë se quhet...

Këto janë çmimet e iPhone 8 dhe iPhone 8 Plus (FOTO LAJM)

para 5 muajve - Albeu

Apple ka prezantuar sot tre smartfonët më të rinj të “arsenalit” të saj: iPhone X, iPhone 8 dhe iPhone 8 Plus . Dy prej tyre, iPhone 8 dhe iPhone 8 Plus , përbëjnë vetëm versione më të sofistikuara të...

Iphone X, i rezistueshëm ndaj ujit dhe pluhurit

para 5 muajve - RTV 21

Iphone X do të ketë ekran të ri Super Retina prej 5.8 inç, me 458 piksel për inç Apple ka prezantuar pajisjen e tij të shumëpritur Iphone X, për të cilin zyrtarët nga kompania në Kupertino thanë se quhet...

Ky është çmimi i iPhone X

para 5 muajve - Gazeta Express

Apple ka prezantuar sot tre telefona të rinj të mençur: iPhone X, iPhone 8 dhe iPhone 8 Plus. iPhone X përbën telefonin e mençur më të avancuar ndonjëherë të Apple. Siç është pritur, iPhone X ka ekran...

Prezantohen iPhone 8 e iPhone 8 Plus

para 5 muajve - Koha.net

Apple ka prezantuar iPhonët e ri 8 dhe 8 Plus sot në një konferencë për media. iPhone 8 ka ekranin 4.7 inch ndërsa ai iPhone 8 Plus 5.5 inch. “Ky është një hap i madh për të ardhmen e iPhone” ka thënë...

Telefon, internet dhe orë, gjiganti Apple lançon 4G Watch 3

para 5 muajve - Opinion

Në këtë 10 vjetor të iPhone gjigandi Apple veç telefonave iphone më të rinj ka lançuar edhe version më të ri të “smartwatch” ose orët inteligjente, të cilat kanë të përfshirë edhe rrjetin 4G. Kjo do të...

Këto janë çmimet e iPhone 8 dhe iPhone 8 Plus

para 5 muajve - Gazeta Express

Apple ka prezantuar sot tre telefona të rinj të mençur: iPhone X, iPhone 8 dhe iPhone 8 Plus. Dy prej tyre, iPhone 8 dhe iPhone 8 Plus, përbëjnë vetëm versione më të sofistikuara të iPhone 7 dhe iPhone...

Prezantohet iPhone 8

para 5 muajve - Politiko

Gjatë këtij prezantimi është thënë që këta telefona të mençur të rinj kanë xhamin më të qëndrueshëm të përdorur ndonjëherë për telefona si dhe janë rezistent ndaj ujit dhe pluhurit. Iphone 8 dhe ai 8 Plus...

Prezantohet iPhone X, telefoni më i avancuar ndonjëherë i Apple

para 5 muajve - Zeri

Gjiganti teknologjik Apple ka prezantuar zyrtarisht modelin e ri të shumëpritur dhe të shumëpërfolur të iPhone. Pajisja e re mobile quhet iPhone X. iPhone X është një prej tre modelëve të rinj të iPhone...

Prezantohet ?iPhone X?, telefoni më i avancuar ndonjëherë i ?Apple? (FOTO LAJM)

para 5 muajve - Albeu

Kompania “ Apple ” ka prezantuar zyrtarisht modelin e ri të shumëpritur dhe të shumëpërfolur të iPhone, “iPhone X”. iPhone X është një prej tre modelëve të rinj të iPhone që Apple ka prezantuar sot. Më...

Bëhen të ditura çmimet e iPhone 8 dhe iPhone 8 Plus

para 5 muajve - Indeks online

Dy modelet e prezantuara të iPhone 8 dhe 8 Plus për nga pamja e xhamit përpara dhe në anën e pasme kanë ngjashmëri me modelet iPhone 7 dhe 7 Plus. Të dy pajisjet e prezantuara sonte nga Apple, posedojnë...

iPhone 8 vjen në 3 ngjyra, cilen do ta merrnit?

para 5 muajve - Lajmi.net

iPhone 8 do të vijë në treg në tri ngjyra. iPhone 8 dhe 8 Plus, do të jenë në ngjyrë të argjend, gri dhe ngjyrë të re ari, transmeton lajmi.net Ekrani i iPhone 8 do të jetë 4.7 inch ndërsa iPhone 8 plus...

Apple do të prezantoj iPhone X me çmim 1,000 dollarë

para 5 muajve - Klan Kosova

Prezantimi i telefonit të mençur të ri nga Apple, i cili do të quhet iPhone X, pritet të përfshijë edhe çmimin prej 1,000 dollarë. Prezantimi do të bëhet në teatrin Steve Jobs në selinë qendrore të Apple...

Vjen më në fund, ky është ?iPhone8? nga Apple (FOTO VIDEO)

para 5 muajve - Albeu

Kompania “ Apple ” ka filluar prezantimin e produkteve të reja iPhone X, iPhone 8 si dhe iPhone 8 Plus, “ Apple Watch” etj në teatrin “Steve Jobs”. Për momentin po prezantohet të shumë priturit, “iPhone8”...

Prezantohet iPhone X, telefoni më i avancuar ndonjëherë i Apple

para 5 muajve - Gazeta Express

Gjiganti teknologjik Apple ka prezantuar zyrtarisht modelin e ri të shumëpritur dhe të shumëpërfolur të iPhone. Pajisja e re mobile quhet iPhone X. iPhone X është një prej tre modelëve të rinj të iPhone...

Prezantohet iPhone 8

para 5 muajve - Zeri

Drejtori i Apple, Tim Cook ka bërë prezantimin zyrtar të iPhone 8 dhe iPhone 8 Plus. Gjatë këtij prezantimi është thënë që këta telefona të mençur të rinj kanë xhamin më të qëndrueshëm të përdorur ndonjëherë...

Live Blog: Gjiganti Apple, prezanton IphoneX dhe Iphone 8

para 5 muajve - Indeks online

Gjiganti Apple nuk e ka ndërmend të ndalet me krijimtari të reja. Pak më parë ka prezantuar telefonet ikonikë Iphone8 dhe Iphone X, të cilët tash e sa kohë me padurim janë pritur nga adhuruesit e teknologjisë....

iPhone X me procesor të njëjtë si iPhone 8, mësoni sa do të kushtojë

para 5 muajve - Almakos

Modeli më i ri i Apple, iPhone X, i prezantuar sonte, do të ketë procesor të njëjtë sikur iPhone 8- çipin A11 Bionic. Pajisja do të ketë bateri më të fuqishme se sa iPhone 7. Kamera për selfi do të mbështesë...

Po ndodh/ Prezantimi i iPhone 8

para 5 muajve - Opinion

Apple po prezanton produktet e reja, iPhone X, iPhone 8 dhe iPhone 8 Plus. Prezantimi po bëhet në kampusin e tij në Cupertino, Kaliforni, për të përkujtuar 10-vjetorin e iPhone. Ja çfarë mund të presim...

Apple prezanton iPhone 8

para 5 muajve - Gazeta Express

Apple ka prezantuar zyrtarisht dy prej tre telefonëve të saj të ri për këtë vit, iPhone 8 dhe iPhone 8 Plus. iPhone 8 dhe iPhone 8 Plus përbëjnë versione më të sofistikuara të iPhone 7 dhe iPhone 7 Plus,...

Ky është televizori më i ri 4K nga ?Apple? (FOTO LAJM)

para 5 muajve - Albeu

Kompania “ Apple ” ka filluar prezantimin e produkteve të reja iPhone X, iPhone 8 si dhe iPhone 8 Plus, “ Apple Watch” etj në teatrin “Steve Jobs”. Kompania ka prezantuar Apple Tv një televizion i teknologjisë...

Apple prezanton orën më të re ?Apple Watch? (FOTO LAJM)

para 5 muajve - Albeu

Kompania Apple ka filluar prezantimin e produkteve të reja iPhone X, iPhone 8 si dhe iPhone 8 Plus, në teatrin “Steve Jobs”. Ora më e re e Apple , “ Apple Watch ” ka sjellë risi të cilat i prezantoi Tim...

Apple prezanton orën e re

para 5 muajve - Koha.net

Gjiganti amerikan ka prezantuar orën e re Apple Watch Series 3 në konferencën në të cilën pritet të lansohet edhe iPhone i ri. Veçori e kësaj ore është procesori i ri që ai mundëson Sirit t’i përgjigjet...

Apple Watch 3 – jo vetëm një orë, por si një telefon i dytë për ju, mësojeni pse

para 5 muajve - Lajmi.net

Kompania e njohur Apple e cila tani është duke prezantuar paisjet e reja për këtë vit, ka sjellur risi në orën "Apple Watch" Nga e kaluara jemi mësuar që Apple Watch të jetë e lidhur me iPhone derisa shfrytëzohet,...

Ndiqni LIVE prezantimin e iPhone 8 (LIVE)

para 5 muajve - Albeu

Kompania Apple ka filluar prezantimin e produkteve të reja iPhone X, iPhone 8 si dhe iPhone 8 Plus, në teatrin “ Steve Jobs”. Mijëra të pranishëm në sallë përfshirë edhe media nga e mbarë bota, janë duke...

LIVE: Prezantimi i iPHONE 8

para 5 muajve - Telegrafi

Sot prezantohet iPhone 8, X, iOS 11 dhe produktet tjera më të reja nga kompania Apple, Telegrafi do t’ju informojë në kohë reale për të gjitha të rejat nga evenimenti në teatrin “Steve Jobs” në Kaliforni.

LIVE/ Nis prezantimi i iPhone 8

para 5 muajve - Opinion

Pas muaj spekulime rreth tre modeleve iPhone, sapo ka nisur këtë mbremje prezantimi i iPhone X, iPhone 8, iPhone 8 Plus nga kompania APPLE . Raporti më i fundit që vjen nga Bloomberg flet për një ekran...

Sot do të zbulohet edhe iPhone X, ja sa do të kushtojë

para 5 muajve - Lajmi.net

Përveç iPhone 8 dhe iPhone 8 Plus, Apple sot do të prezantoj edhe smartfonin iPhone X. Thuhet se çmimi i iPhone X do të jetë rreth 1000 dollarë, ngjashëm me iPhone 8, transmeton lajmi.net iPhone X do të...

LIVE: Prezantimi i iPHONE 8

para 5 muajve - GazetaBlic

Sot prezantohet iPhone 8, X, iOS 11 dhe produktet tjera më të reja nga kompania Apple. Kompania Apple ka filluar prezantimin e produkteve të reja iPhone X, iPhone 8 si dhe iPhone 8 Plus, në teatrin “Steve...

Apple nuk e lejon ta shikoni eventin e prezantimit të iPhone 8 në Chrome, nëse keni Windows ky është shfletuesi i vetëm ku mund ta shikoni

para 5 muajve - GazetaBlic

Spekulimet kanë qenë të shumta por detajet janë të paqarta. Sa i përket Apple Watch pritet debutimi i një modeli me LTE ndërsa televizori do të jetë më i fuqishëm. Apple mban sot aktivitetin e shumëpritur...

Këto janë çmimet e iPhone 8 dhe iPhone 8 Plus

para 5 muajve - Tetova Sot

Apple ka prezantuar sot tre telefona të rinj të mençur: iPhone X, iPhone 8 dhe iPhone 8 Plus. Dy prej tyre, iPhone 8 dhe iPhone 8 Plus, përbëjnë vetëm versione më të sofistikuara të iPhone 7 dhe iPhone...

Prezantohet iPhone X, telefoni më i avancuar ndonjëherë i Apple

para 5 muajve - Antpress

Gjiganti teknologjik Apple ka prezantuar zyrtarisht modelin e ri të shumëpritur dhe të shumëpërfolur të iPhone. Pajisja e re mobile quhet iPhone X. iPhone X është një prej tre modelëve të rinj të iPhone...

Ky është çmimi i iPhone X

para 5 muajve - Tetova Sot

Apple ka prezantuar sot tre telefona të rinj të mençur: iPhone X, iPhone 8 dhe iPhone 8 Plus. iPhone X përbën telefonin e mençur më të avancuar ndonjëherë të Apple. Siç është pritur, iPhone X ka ekran...

Prezantohet iPhone X, telefoni më i avancuar ndonjëherë i Apple

para 5 muajve - Tetova Sot

Gjiganti teknologjik Apple ka prezantuar zyrtarisht modelin e ri të shumëpritur dhe të shumëpërfolur të iPhone. Pajisja e re mobile quhet iPhone X. iPhone X është një prej tre modelëve të rinj të iPhone...

Apple befason botën me modelet e reja të iPhone

para 5 muajve - Medial

Apple më në fund zbuloi iPhone 8 dhe iPhone X me të gjithë ekranin dhe me mbushje pa tel. Apple ka zbuluar më në fund modelin iPhone X, brezin e fundit të kësaj kompanie. Pajisja e cila është e gjitha...

Prezantohet ‘iPhone X’ dhe ‘iPhone 8’

para 5 muajve - Tetova Sot

Gjiganti i kompanive celulare, Apple ka prezantuar këtë të martë iPhone X, iPhone 8 and dhe “Apple Watch” seria 3.

Pak para prezantimit të iPhone 8, zbulohen disa detaje

para 5 muajve - Opinion

Klientëve besnikë të kompanisë Apple nuk do t’u duhet të presin më gjatë për të parë se çfarë do t’u ofrohet këtë vit. Kompania pritet të zbulojë iPhonin e ri gjatë një aktiviteti të martën. Këtë vit mbushen...

Gjithçka që duhet të dini rreth iPhone X

para 5 muajve - Almakos

Apple ka prezantuar pajisjen e tij të shumëpritur Iphone X, për të cilin zyrtarët nga kompania në Kupertino thanë se quhet dhjetë dhe jo X, dhe se kjo pajisje do të hapë rrugën për teknologjinë në disa...

Këto janë ngjyrat e modeleve të reja iPhone 8

para 5 muajve - Almakos

Apple ka prezantuar iPhone 8, i cili për nga masa ngjason me iPhone 7. Telefoni i ri ka shumë opsione të reja, përfshirë edhe kamerë më të mirë dhe procesor më të shpejtë. Tetëshi i shumëpritur ka ekran...

Prezantohet Iphone i ri

para 5 muajve - Albinfo

Përveç modelit iPhone X, Apple paraqiti edhe dy modele të tjera, iPhone 8 dhe iPhone 8Plus, që kishin zgjuar kërshërinë e të gjithëve Kompania e famshme botërore Apple të martën ka zbuluar modelin e ri...

Këto janë çmimet e iPhone 8 dhe iPhone 8 Plus

para 5 muajve - Fol

Apple ka prezantuar sot tre telefona të rinj të mençur: iPhone X, iPhone 8 dhe iPhone 8 Plus. Dy prej tyre, iPhone 8 dhe iPhone 8 Plus, përbëjnë vetëm versione më të sofistikuara të iPhone 7 dhe iPhone...

Gjithçka që duhet të dini rreth iPhone X

para 5 muajve - Periskopi

Apple ka prezantuar pajisjen e tij të shumëpritur Iphone X, për të cilin zyrtarët nga kompania në Kupertino thanë se quhet dhjetë dhe jo X, dhe se kjo pajisje do të hapë rrugën për teknologjinë në disa...

Ja ngjyrat e modeleve të reja iPhone 8

para 5 muajve - Periskopi

Apple ka prezantuar iPhone 8, i cili për nga masa ngjason me iPhone 7. Telefoni i ri ka shumë opsione të reja, përfshirë edhe kamerë më të mirë dhe procesor më të shpejtë. Tetëshi i shumëpritur ka ekran...

Ja sesi të ndiqni live prezantimin e iPhone 8

para 5 muajve - Gazeta Express

Spekulimet kanë qenë të shumta por detajet janë të paqarta. Sa i përket Apple Watch pritet debutimi i një modeli me LTE ndërsa televizori do të jetë më i fuqishëm. Apple mban sot aktivitetin e shumëpritur...

Prezantohet iPhone X, telefoni më i avancuar ndonjëherë i Apple

para 5 muajve - Fakti Ditor

Gjiganti teknologjik Apple ka prezantuar zyrtarisht modelin e ri të shumëpritur dhe të shumëpërfolur të iPhone. Pajisja e re mobile quhet iPhone X. iPhone X është një prej tre modelëve të rinj të iPhone...

Apple zbulon sot modelin e ri të iPhone

para 5 muajve - Zëri i Amerikës

Kompania Apple pritet të zbulojë sot modelin e ri të telefonit të njohur celular, iPhone, 10 vjet pasi ish shefi ekzekutiv i kompanisë Steve Jobs i tregoi botës për herë të parë telefonin celular iPhone....

“Apple” prezanton “iPhone X”

para 5 muajve - Insajderi

Një dekadë pas “iPhone”-t të parë, “Apple” ka prezantuar aparatin e saj të ri. Kompania ka zbuluar “smartphone”-n më të ri, me një ekran më të madh që nuk ka një buton fizik “home”. “iPhone X” përdor sistemin...

iPhone X me procesor të njëjtë si iPhone 8, ja sa do të kushtojë

para 5 muajve - Medial

Modeli më i ri i Apple, iPhone X, i prezantuar sonte, do të ketë procesor të njëjtë sikur iPhone 8- çipin A11 Bionic. Pajisja do të ketë bateri më të fuqishme se sa iPhone 7. Kamera për selfi do të mbështesë...

Këto janë çmimet e iPhone 8 dhe iPhone 8 Plus

para 5 muajve - Gazeta Monitor

Apple ka prezantuar sot tre telefona të rinj të mençur: iPhone X, iPhone 8 dhe iPhone 8 Plus. Dy prej tyre, iPhone 8 dhe iPhone 8 Plus, përbëjnë vetëm versione më të sofistikuara të iPhone 7 dhe iPhone...

Ky është çmimi i iPhone X

para 5 muajve - Gazeta Monitor

Apple ka prezantuar sot tre telefona të rinj të mençur: iPhone X, iPhone 8 dhe iPhone 8 Plus. iPhone X përbën telefonin e mençur më të avancuar ndonjëherë të Apple. Siç është pritur, iPhone X ka ekran...

Veçoritë e iPhone X

para 5 muajve - Gazeta Fjala

I fundit në prezantimin e Apple, megjithatë jo nga rëndësia ishte iPhone X ( X qëndron për numrin dhjetë), i cili vjen me ekranin Super Retina OLED dhe 2,7 milionë pixels, densiteti më i lartë i arritur...

iPhone X me procesor të njëjtë si iPhone 8, ja sa do të kushtojë

para 5 muajve - Gazeta e re

Modeli më i ri i Apple, iPhone X, i prezantuar sonte, do të ketë procesor të njëjtë sikur iPhone 8- çipin A11 Bionic. Pajisja do të ketë bateri më të fuqishme se sa iPhone 7. Kamera për selfi do të mbështesë...

iPhone X

para 5 muajve - Politiko

Kompania Apple do të prezantojë sot modelin e ri të iPhone, që koinçidon me 10-vjetorin e hedhjes në treg të këtij produkti. Telefoni i ri pritet t’i përgjigjet kërkesës së tregut për prurje inovative...

Apple lanson Iphone 8 dhe Iphone X, ja pamjet e para

para 5 muajve - Sovrani

Apple ka lansuar  dy smartphone të rinj, Iphone 8 dhe Iphone X. Iphone X do është pa asnjë buton dhe krejtësisht xham. Ekranet e të dy smartphonëve do të jenë 4.7 inç dhe 5.5 inç, përcjell Sovrani.info...

Apple prezanton iPhone 8 dhe iPhone 8 Plus

para 5 muajve - Gazeta Fjala

Apple ka prezantuar zyrtarisht dy prej tre telefonëve të saj të ri për këtë vit, iPhone 8 dhe iPhone 8 Plus. iPhone 8 dhe iPhone 8 Plus përbëjnë versione më të sofistikuara të iPhone 7 dhe iPhone 7 Plus,...

Iphone X, i rezistueshëm ndaj ujit dhe pluhurit

para 5 muajve - Gazeta e re

Apple ka prezantuar pajisjen e tij të shumëpritur Iphone X, për të cilin zyrtarët nga kompania në Kupertino thanë se quhet dhjetë dhe jo X, dhe se kjo pajisje do të hapë rrugën për teknologjinë në disa...

iPhone X me procesor të njëjtë si iPhone 8, ja sa do të kushtojë

para 5 muajve - KosovaPress

Pajisja do të ketë bateri më të fuqishme se sa iPhone 7. Kamera për selfi do të mbështesë fotot portrait dhe lighting. iPhone X do të vijë me 64 GB dhe 256 GB. iPhone X do të jetë i pranishëm në dy ngjyra,...

LIVE: Prezantimi i iPHONE 8

para 5 muajve - Almakos

Sot prezantohet iPhone 8, X, iOS 11 dhe produktet tjera më të reja nga kompania Apple, Telegrafi do t’ju informojë në kohë reale për të gjitha të rejat nga evenimenti në teatrin “Steve Jobs” në Kaliforni....

iPhone X, kompania Apple gati të hedhë në treg modelin e ri

para 5 muajve - Ora news

Kompania Apple do të prezantojë sot modelin e ri të iPhone, që koinçidon me 10-vjetorin e hedhjes në treg të këtij produkti. Telefoni i ri pritet t’i përgjigjet kërkesës së tregut për prurje inovative...

Pamjet e para të iPhone X

para 5 muajve - Arbresh

Pas muajve të pritjes Apple më në fund ka zbuluar të shumëpriturin iPhone X. iPhone X përmban ngjyra më të pasura dhe softuer për njohjen e fytyrës Face ID që u lejon përdoruesve të zhbllokojnë telefonin...

Iphone X, i rezistueshëm ndaj ujit dhe pluhurit

para 5 muajve - KosovaPress

Pajisja hapet me prekje dhe kompania në vend të aluminit për shtëpizë ka përdor çelikun. Ajo po ashtu është rezistuese ndaj ujit dhe pluhurit. Iphone X do të ketë ekran të ri Super Retina prej 5.8 inç,...

LIVE: Prezantimi i iPHONE 8

para 5 muajve - Fol

Sot prezantohet iPhone 8, X, iOS 11 dhe produktet tjera më të reja nga kompania Apple.Kompania Apple ka filluar prezantimin e produkteve të reja iPhone X, iPhone 8 si dhe iPhone 8 Plus, në teatrin “Steve...

Këto janë ngjyrat e modeleve të reja iPhone 8

para 5 muajve - Gazeta e re

Apple ka prezantuar iPhone 8, i cili për nga masa ngjason me iPhone 7. Telefoni i ri ka shumë opsione të reja, përfshirë edhe kamerë më të mirë dhe procesor më të shpejtë. Tetëshi i shumëpritur ka ekran...

iPhone 8 vjen në 3 ngjyra, cilen do ta merrnit?

para 5 muajve - Bota Press

iPhone 8 do të vijë në treg në tri ngjyra. iPhone 8 dhe 8 Plus, do të jenë në ngjyrë të argjend, gri dhe ngjyrë të re ari. Ekrani i iPhone 8 do të jetë 4.7 inch ndërsa iPhone 8 plus 5.5 inch dhe si asnjëherë...

Këto janë ngjyrat e modeleve të reja iPhone 8

para 5 muajve - KosovaPress

Telefoni i ri ka shumë opsione të reja, përfshirë edhe kamerë më të mirë dhe procesor më të shpejtë. Tetëshi i shumëpritur ka ekran retina prej 4,7 inç, ndërsa në ofertë do të jetë edhe iPhone 8 Plus me...

Bëhen të ditura çmimet e iPhone 8 dhe iPhone 8 Plus

para 5 muajve - Gazeta e re

Dy modelet e prezantuara të iPhone 8 dhe 8 Plus për nga pamja e xhamit përpara dhe në anën e pasme kanë ngjashmëri me modelet iPhone 7 dhe 7 Plus. Të dy pajisjet e prezantuara sonte nga Apple, posedojnë...

Doli ne shitje Iphone 8, është i mahnitshëm por ja sa kushton ( Video )

para 5 muajve - TV Koha

iPhone 8 i Apple, që gjithashtu mund të quhet ‘iPhone Edition’ dhe lansohet si model i tretë me iPhone 7S dhe 7S Plus, është shfaqur online. Modeli i iPhone 8 është shfaqur online nga dizajneri Benjamin...

Bëhen të ditura çmimet e iPhone 8 dhe iPhone 8 Plus

para 5 muajve - KosovaPress

Të dy pajisjet e prezantuara sonte nga Apple, posedojnë çip të ri A11 Bionic, transmeton KosovaPress. iPhone 8 Plus ka dy kamera 12 MP dhe posedon stabilizim të optikës së fotografisë. Kamera prej 12 MP...

Apple prezanton iPhone 8 dhe iPhone 8 Plus

para 5 muajve - Gazeta Monitor

Apple ka prezantuar zyrtarisht dy prej tre telefonëve të saj të ri për këtë vit, iPhone 8 dhe iPhone 8 Plus. iPhone 8 dhe iPhone 8 Plus përbëjnë versione më të sofistikuara të iPhone 7 dhe iPhone 7 Plus,...

SOT PRITET QË APPLE TË PUBLIKOI IPHONE 8, 8 PLUS DHE IPHONE X

para 5 muajve - TV21

“Është teorikisht e mundur që Apple mund të ndryshojë emrin e marketingut për iPhone X” Kompania, Apple pritet që sot të zbulojë tre telefona, duke përfshirë celularët premium dhe një përditësim të ofertës...

Ndiqeni “LIVE” prezantimin e iPhone 8

para 5 muajve - Periskopi

Sot prezantohet iPhone 8, X, iOS 11 dhe produktet tjera më të reja nga kompania Apple. Kompania Apple ka filluar prezantimin e produkteve të reja iPhone X, iPhone 8 si dhe iPhone 8 Plus, në teatrin “Steve...

LIVE: Prezantohet iPhone 8

para 5 muajve - Arbresh

Për shumë adhurues të iPhone, tashmë edhe zyrtarisht është duke prezantimi i iPhone 8.

Gjithçka që dijmë për të famshmin 'iPhone X', që del sonte

para 5 muajve - Zeri

Apple do të nxjerrë të paktën tre iPhone të rinj më 12 shtator në kampusin e vet të ri në Cupertino të Kalifornisë. Ka pasur shumë spekulime për këto iPhone. Të gjitha shenjat tregojnë se Apple do të nxjerrë...

Doli ne shitje Iphone 8, është i mahnitshëm por ja sa kushton ( Video )

para 5 muajve - Fol

iPhone 8 i Apple, që gjithashtu mund të quhet ‘iPhone Edition’ dhe lansohet si model i tretë me iPhone 7S dhe 7S Plus, është shfaqur online. Modeli i iPhone 8 është shfaqur online nga dizajneri Benjamin...

Dalin detajet e panjohura për iPhone 8 një ditë para prezantimit nga Apple

para 5 muajve - Shenja

Më në fund smartfoni i shumëpritur do hidhet nesër në treg me një çmim të përballueshëm prej 999 paundësh copa. Ai është quajtur iPhone X dhe do lançohet së bashku me iPhone 8 dhe iPhone 8 Plus në ngjarjen...

Apple dhe mesazhe të fshehura, të gjitha sekretet e ftesës së iPhone 8

para 5 muajve - Koha Jone

Imazhi për ngjarjen e madhe të 12 shtatorit është një nga më të fshehtët e të gjitha kohërave, me tre ngjyrat e Apple-it, që të bëjnë të mendosh Shtetet e Bashkuara të Amerikës, por edhe tre modele që...

Ja sesi të ndiqni live prezantimin e iPhone 8

para 5 muajve - Gazeta e re

Apple mbanë sot aktivitetin e shumëpritur në teatrin e ri Steve në Kampusin e Apple dhe kompania pritet të prezantojë modelet e reja të iPhone, një orë të re inteligjente dhe një televizor Apple. Aktiviteti...

Gjithçka çfarë duhet të dini rreth iPhone 8 dhe iPhone X (Video/Foto)

para 5 muajve - Periskopi

Apple ka gati Iphone X ose modelin më të ri. Mbase sot është koha më e keqe për të blerë një të tillë, por është koha më e mirë për të filluar të mendojmë rreth tij. Data e lëshimit Gjëja më e sigurt rreth...

Për të gjithë fansat e Apple, sot prezantohet iPhone i ri

para 5 muajve - Albeu

Klientëve besnikë të kompanisë Apple nuk do t’u duhet të presin më gjatë për të parë se çfarë do t’u ofrohet këtë vit. Kompania pritet të zbulojë iPhonin e ri gjatë një eventi të martën. Këtë vit mbushen...

Sot pritet që Apple të publikoi iPhone 8, 8 Plus dhe iPhone X

para 5 muajve - Zhurnal

“Është teorikisht e mundur që Apple mund të ndryshojë emrin e marketingut për iPhone X" Kompania, Apple pritet që sot të zbulojë tre telefona, duke përfshirë celularët premium dhe një përditësim të ofertës...

Gjithçka që dimë për të famshmin ‘iPhone X”

para 5 muajve - Arbresh

Apple do të nxjerrë të paktën tre iPhone të rinj sot, më 12 shtator në kampusin e vet të ri në Cupertino të Kalifornisë. Ka pasur shumë spekulime për këto iPhone. Të gjitha shenjat tregojnë se Apple do...

Apple prezanton “iPhone”-in e ri, ja sa do të kushtojë

para 5 muajve - Lajmi.net

. Sot, Apple do të lançojë  “iPhone-in” e ri në kampusin e ri në Cupertino të Kalifornisë. Ka pasur shumë spekulime për këto tre modele të reja të iPhone. Të gjitha shenja tregojnë se Apple është duke...

Dalin detajet e panjohura për iPhone 8 një ditë para prezantimit nga Apple

para 5 muajve - AlbPortali

Loading... Më në fund smartfoni i shumëpritur do hidhet nesër në treg me një çmim të përballueshëm prej 999 paundësh copa. Ai është quajtur iPhone X dhe do lançohet së bashku me iPhone 8 dhe iPhone 8 Plus...

Sot pritet që Apple të publikoi iPhone 8, 8 Plus dhe iPhone X

para 5 muajve - RTV 21

“Është teorikisht e mundur që Apple mund të ndryshojë emrin e marketingut për iPhone X” Kompania, Apple pritet që sot të zbulojë tre telefona, duke përfshirë celularët premium dhe një përditësim të ofertës...

Dalin detajet e panjohura për iPhone 8 një ditë para prezantimit nga Apple

para 5 muajve - Te Sheshi

Më në fund smartfoni i shumëpritur do hidhet nesër në treg me një çmim të përballueshëm prej 999 paundësh copa. Ai është quajtur iPhone X dhe do lançohet së bashku me iPhone 8 dhe iPhone 8 Plus në ngjarjen...

Sot prezantohet “iPhone”-i i ri, por njihuni me surprizën ‘IPHONE X’, kushton 1000 dollarë

para 6 muajve - Koha Jone

Sot, Apple do të lançojë  “iPhone-in” e ri në kampusin e ri në Cupertino të Kalifornisë. Ka pasur shumë spekulime për këto tre modele të reja të iPhone. Të gjitha shenja tregojnë se Apple është duke i...

Sot prezantohet “iPhone”-i i ri, por njihuni me surprizën ‘IPHONE X’, kushton 1000 dollarë

para 6 muajve - BalkanWeb

Sot, Apple do të lançojë  “iPhone-in” e ri në kampusin e ri në Cupertino të California. Ka pasur shumë spekulime për këto tre modele të reja të iPhone. Të gjitha shenja tregojnë se Apple është duke i bërë...

Të gjitha modelet e iPhone X do të ketë skajet e zeza

para 6 muajve - Gazeta Express

Jemi vetëm një ditë larg nga lansimi zyrtarisht i serisë së re iPhone të kompanisë së njohur Apple. Për herë të parë, Apple do të lansojë tre smartfonë të rinj – iPhone 8, iPhone 8 Plus dhe iPhone X për...

Në pritje të modelit të ri iPhone

para 5 muajve - 24 ore

Klientëve besnikë të kompanisë Apple nuk do t’u duhet të presin më gjatë për të parë se çfarë do t’u ofrohet këtë vit. Kompania pritet të zbulojë iPhonin e ri gjatë një aktiviteti të martën. Këtë vit mbushen...

Apple prezanton “iPhone”-in e ri, ja sa do të kushtojë

para 5 muajve - Periskopi

Sot, Apple do të lançojë  “iPhone-in” e ri në kampusin e ri në Cupertino të Kalifornisë. Ka pasur shumë spekulime për këto tre modele të reja të iPhone. Të gjitha shenja tregojnë se Apple është duke i...

Gjatë ditës së sotme prezantohet iPhone i ri

para 6 muajve - NOA

Klientëve besnikë të kompanisë Apple nuk do t’u duhet të presin më gjatë për të parë se çfarë do t’u ofrohet këtë vit. Kompania pritet të zbulojë iPhonin e ri gjatë një eventi, ditën e sotme. Këtë vit...

Nesër prezantohet iPhone i ri

para 6 muajve - Lajmi.net

Klientëve besnikë të kompanisë Apple nuk do t’u duhet të presin më gjatë për të parë se çfarë do t’u ofrohet këtë vit. Kompania pritet të zbulojë iPhonin e ri gjatë një eventi të martën. Këtë vit mbushen...

Pamje dhe info për Iphone X, 8 dhe 8 Plus rrjedhin në opinion

para 6 muajve - Medial

Apple ka vuajtur nga një nga rrjedhjet më të mëdha të saj në histori vetëm pak ditë përpara se të zbulojë gjeneratën e ardhshme të smartfonit të saj të parë. Informacioni i fshehur në softuerin e ardhshëm...

Sot prezantohet iPhone i ri

para 6 muajve - Tetova Sot

Klientëve besnikë të kompanisë Apple nuk do t’u duhet të presin më gjatë për të parë se çfarë do t’u ofrohet këtë vit. Kompania pritet të zbulojë iPhonin e ri gjatë një eventi të martën. Këtë vit mbushen...

Nesër prezantohet iPhone i ri

para 6 muajve - Gazeta Express

Klientëve besnikë të kompanisë Apple nuk do t’u duhet të presin më gjatë për të parë se çfarë do t’u ofrohet këtë vit. Kompania pritet të zbulojë iPhonin e ri gjatë një eventi të martën. Këtë vit mbushen...

Në pritje të Iphonit të ri

para 6 muajve - Albinfo

Modeli i ri pritet të kushtojë rreth një mijë dollarë, derisa pritet të ketë ekran më të madh Klientëve besnikë të kompanisë Apple nuk do t’u duhet të presin më gjatë për të parë se çfarë do t’u ofrohet...

Përveç iPhone X, iPhone 8 dhe iPhone 8 Plus, Apple sjell edhe LTE Apple Watch

para 6 muajve - Albeu

Rrjedhja e iOS 11 nga GM ka dhënë shumë informacione lidhur me pajisjet e reja të Apple . Tashmë dihet se në këtë mes do të jenë 4K Apple TV, iPhone X, iPhone 8 dhe iPhone 8 Plus. Por tani në këtë mes...

Punëtori i Apple zbulon detaje të iPhone 8

para 6 muajve - Ina

Përderisa Apple po përgatitet që ta lansojë modelin më të ri të celularit iPhone këtë javë, duket se një punëtor ‘i pakënaqur’ i kompanisë e ka mposhtur gjigandin teknologjik, duke zbuluar emrin e pajisjes...

Përveç iPhone X, iPhone 8 dhe iPhone 8 Plus, Apple sjell edhe LTE Apple Watch

para 6 muajve - Zhurnal

Rrjedhja e iOS 11 nga GM ka dhënë shumë informacione lidhur me pajisjet e reja të Apple. Tashmë dihet se në këtë mes do të jenë 4K Apple TV,  iPhone X, iPhone 8 dhe iPhone 8 Plus. Por tani në këtë mes...

Përveç iPhone X, iPhone 8 dhe iPhone 8 Plus, Apple sjell edhe LTE Apple Watch

para 6 muajve - Telegrafi

Rrjedhja e iOS 11 nga GM ka dhënë shumë informacione lidhur me pajisjet e reja të Apple. Tashmë dihet se në këtë mes do të jenë 4K Apple TV,  iPhone X, iPhone 8 dhe iPhone 8 Plus. Por tani në këtë mes...

Zbulohet para prezantimit versioni i ri i Apple: iPhone X

para 6 muajve - BalkanWeb

iPhone-i i fundit i prodhuar nga Apple do të quhet “iPhone X”, sipas një artikulli të publikuar në “The Guardian”. Emri i smartphone-ut, i cili raportohet se do të ketë çmimin 1000 dollarë, pritet të lançohet...

Përveç iPhone X, iPhone 8 dhe iPhone 8 Plus, Apple sjell edhe LTE Apple Watch

para 6 muajve - Infokusi

Rrjedhja e iOS 11 nga GM ka dhënë shumë informacione lidhur me pajisjet e reja të Apple. Tashmë dihet se në këtë mes do të jenë 4K Apple TV,  iPhone X, iPhone 8 dhe iPhone 8 Plus. Por tani në këtë mes...

Nuk do të ketë vetëm një iPhone të ri

para 6 muajve - MRT

Këtë vit nuk do të ketë vetëm një iPhone të ri, por tre. Dhe asnjë prej tyre nuk do të quhet siç ne presim.... Apple po bëhet gati për eventin më të madh të këtij viti, dhe ndoshta më të madhin e të gjitha...

Nuk do të ketë vetëm një iPhone të ri

para 6 muajve - Portalb

Këtë vit nuk do të ketë vetëm një iPhone të ri, por tre. Dhe asnjë prej tyre nuk do të quhet siç ne presim, shkruan Top Channel. Apple po bëhet gati për eventin më të madh të këtij viti, dhe ndoshta më...

Nesër ditë e madhe për Apple dhe iPhone

para 6 muajve - RTV 21

Zbulohen sekretet e Apple rreth iPhone jubilar, ja detajet Apple ka vuajtur nga një nga përhapjet më të mëdha të saj në histori vetëm pak ditë përpara se të zbulojë gjeneratën e ardhshme të smartfonit...

Përveç iPhone X, iPhone 8 dhe iPhone 8 Plus, Apple sjell edhe LTE Apple Watch

para 6 muajve - Almakos

Rrjedhja e iOS 11 nga GM ka dhënë shumë informacione lidhur me pajisjet e reja të Apple. Tashmë dihet se në këtë mes do të jenë 4K Apple TV,  iPhone X, iPhone 8 dhe iPhone 8 Plus. Por tani në këtë mes...

Nuk do të ketë vetëm një iPhone të ri

para 6 muajve - Infokusi

Këtë vit nuk do të ketë vetëm një iPhone të ri, por tre. Dhe asnjë prej tyre nuk do të quhet siç ne presim. Apple po bëhet gati për eventin më të madh të këtij viti, dhe ndoshta më të madhin e të gjitha...

Punëtori i Apple zbulon detaje të iPhone 8

para 6 muajve - Gazeta Express

Përderisa Apple po përgatitet që ta lansojë modelin më të ri të celularit iPhone këtë javë, duket se një punëtor ‘i pakënaqur’ i kompanisë e ka mposhtur gjigandin teknologjik, duke zbuluar emrin e pajisjes...

iPhone i ri nuk do të quhet iPhone 8, ky është emri që ka zgjedhur Apple

para 6 muajve - Albeu

Vetëm edhe 1 ditë na ndan nga lansimi i produkteve të reja të Applet . Kompania nga Cupertino do të mbajë një konferencë për shtyp më 12 shtator dhe sipas raportimeve të fundit, do të lansohen iPhonët...

iPhone i ri nuk do të quhet iPhone 8 – ky është emri që ka zgjedhur Apple

para 6 muajve - Indeks.mk

Vetëm edhe dy ditë na ndajnë nga lansimi i produkteve të reja të Applet. Kompania nga Cupertino do të mbajë një konferencë për shtyp më 12 shtator dhe sipas raportimeve të fundit, do të lansohen iPhonët...

Për të blerë iPhone 8 do t’ju duhet një kredi!

para 6 muajve - Gazeta e re

Të gjithë po presim hedhjen në treg të smartfonit më të ri të Apple, iPhone 8, por kjo nuk do të thotë që të gjithë mund ta përballojmë çmimin e tij. Sipas portalit e njohura për teknologjinë ‘Mashable’,...

Apple në eventin e tij më të madh do të lansoj tre iPhone!

para 6 muajve - Sovrani

Apple po bëhet gati për eventin më të madh të këtij viti, dhe ndoshta më të madhin e të gjitha kohërave të tij, dalja e iPhone-it të tij. Por nga përgatitjet kanë dalë disa thashetheme, fatkeqësisht të...

Të gjitha modelet e iPhone X do të ketë skajet e zeza

para 6 muajve - Infokusi

Jemi vetëm një ditë larg nga lansimi zyrtarisht i serisë së re iPhone të kompanisë së njohur Apple. Për herë të parë, Apple do të lansojë tre smartfonë të rinj – iPhone 8, iPhone 8 Plus dhe iPhone X për...

Gjithçka që dijmë për të famshmin ‘iPhone X”, që del nesër

para 6 muajve - Bota.al

Apple do të nxjerrë të paktën tre iPhone të rinj më 12 shtator në kampusin e vet të ri në Cupertino të Kalifornisë. Ka pasur shumë spekulime për këto iPhone. Të gjitha shenjat tregojnë se Apple do të nxjerrë...

Punëtori i Apple zbulon detaje të iPhone 8

para 6 muajve - Arbresh

Përderisa Apple po përgatitet që ta lansojë modelin më të ri të celularit iPhone këtë javë, duket se një punëtor ‘i pakënaqur’ i kompanisë e ka mposhtur gjigandin teknologjik, duke zbuluar emrin e pajisjes...

iPhone i ri nuk do të quhet iPhone 8 – ky është emri që ka zgjedhur Apple

para 6 muajve - Tetova Sot

Vetëm edhe dy ditë na ndajnë nga lansimi i produkteve të reja të Applet. Kompania nga Cupertino do të mbajë një konferencë për shtyp më 12 shtator dhe sipas raportimeve të fundit, do të lansohen iPhonët...

iPhone i ri nuk do të quhet iPhone 8 – ky është emri që ka zgjedhur Apple

para 6 muajve - Ina

Vetëm edhe dy ditë na ndajnë nga lansimi i produkteve të reja të Applet. Kompania nga Cupertino do të mbajë një konferencë për shtyp më 12 shtator dhe sipas raportimeve të fundit, do të lansohen iPhonët...

iPhone i ri nuk do të quhet iPhone 8 - ky është emri që ka zgjedhur Apple

para 6 muajve - Gazeta Express

Vetëm edhe dy ditë na ndajnë nga lansimi i produkteve të reja të Applet. Kompania nga Cupertino do të mbajë një konferencë për shtyp më 12 shtator dhe sipas raportimeve të fundit, do të lansohen iPhonët...

Apple çon për skrap 'rose gold', iPhone 8 vjen me ngjyra të reja (FOTO LAJM)

para 6 muajve - Albeu

Apple po planifikon të heqë iPhone-in e saj të njohur si 'ari të kuq' dhe të prezantojë një opsion të ri të ngjyrave në ngjarjen e javës së ardhshme, sipas thashethemeve. Modeli i ri, që pritet të quhet...

Lajme të këqija për fansat e Apple

para 6 muajve - Albeu

Adhuruesit e Apple të cilët po shpresojnë të marrin iPhone-in e ri në ditën e daljes në treg mund të duhet të presin pak më shumë, për ta pasur në duar. Problemet me procesin e prodhimit mund të bëjnë...

Kjo është arsyeja pse iPhone 8 do të kushtojë 1,000 euro

para 6 muajve - Aktuale

iPhone 8 pritet që të prezantohet në një ngjarje të veçantë më 12 shtator dhe të kushtojë diku rreth 999 dhe 1,200 dollarë – por Apple duket se nuk e ka fajin për këtë. Për çmimin e lartë të celularit...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK