http://kariera.mk

A e dini pse futbollistët dhe atletët tjerë i heqin qimet e këmbëve?

para 10 muajve - GazetaBlic

Ndoshta këtë e keni vërejtur edhe vetë apo jua ka treguar dikush, por mbetet fakt i vërtet se futbollistët – bashkë me sportistë tjerë – i heqin qimet e këmbëve. Por, a ka ndonjë arsye të veçantë për këtë?...

Pse futbollistët dhe atletët tjerë i heqin qimet e këmbëve?

para 10 muajve - Tetova Sot

Ndoshta këtë e keni vërejtur edhe vetë apo jua ka treguar dikush, por mbetet fakt i vërtet se futbollistët – bashkë me sportistë tjerë – i heqin qimet e këmbëve. Por, a ka ndonjë arsye të veçantë për këtë?...

Pse futbollistët dhe atletët tjerë i heqin qimet e këmbëve

para 10 muajve - Tetova Sot

Ndoshta këtë e keni vërejtur edhe vetë apo jua ka treguar dikush, por mbetet fakt i vërtet se futbollistët – bashkë me sportistë tjerë – i heqin qimet e këmbëve. Por, a ka ndonjë arsye të veçantë për këtë?...

Pse futbollistët dhe atletët tjerë i heqin qimet e këmbëve?

para 10 muajve - Ina

Ndoshta këtë e keni vërejtur edhe vetë apo jua ka treguar dikush, por mbetet fakt i vërtet se futbollistët – bashkë me sportistë tjerë – i heqin qimet e këmbëve. Por, a ka ndonjë arsye të veçantë për këtë?...

Pse futbollistët dhe atletët tjerë i heqin qimet e këmbëve?

para 10 muajve - Gazeta Express

Ndoshta këtë e keni vërejtur edhe vetë apo jua ka treguar dikush, por mbetet fakt i vërtet se futbollistët – bashkë me sportistë tjerë – i heqin qimet e këmbëve. Por, a ka ndonjë arsye të veçantë për këtë?...

Pse futbollistët dhe atletët tjerë i heqin qimet e këmbëve

para 10 muajve - Telegrafi

Ndoshta këtë e keni vërejtur edhe vetë apo jua ka treguar dikush, por mbetet fakt i vërtet se futbollistët – bashkë me sportistë tjerë – i heqin qimet e këmbëve. Por, a ka ndonjë arsye të veçantë për këtë?...

Pse futbollistët dhe atletët tjerë i heqin qimet e këmbëve

para 10 muajve - Almakos

Ndoshta këtë e keni vërejtur edhe vetë apo jua ka treguar dikush, por mbetet fakt i vërtet se futbollistët – bashkë me sportistë tjerë – i heqin qimet e këmbëve. Por, a ka ndonjë arsye të veçantë për këtë?...

Pse futbollistët dhe atletët tjerë i heqin qimet e këmbëve

para 10 muajve - Periskopi

Ndoshta këtë e keni vërejtur edhe vetë apo jua ka treguar dikush, por mbetet fakt i vërtet se futbollistët – bashkë me sportistë tjerë – i heqin qimet e këmbëve. Por, a ka ndonjë arsye të veçantë për këtë?...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK