http://kariera.mk

Aktivisti i revolucionit Laraman në krye të Telekomit

para 9 muajve - Gazeta Express

Qeveria e Maqedonisë, për drejtor jo ekzekutiv të Telekomit ka zgjedhur Zamir Mehmetin, aktivist i Revolucionit Laraman Fillimisht ai ishte zgjedhur anëtar i bordit  dhe më pas drejtor jo ekzekutiv në...

Qeveria zgjodhi drejtorët e bordit të “Telekomit Maqedonas”, mes tyre edhe Zamir Mehmeti vëllau Ermira Mehmeti

para 9 muajve - Almakos

Qeveria ka zgjedhur drejtorët e bordit të “Telekomit të Maqedonisë”, mes të cilëve edhe Zamir Mehmeti aktivisti i “Revolucionit të Larmë” dhe njëherit i njohur edhe si vëllai i ish-deputetes Ermira Mehmeti....

Zamir Mehmeti propozohet në postin e një prej drejtorëve në Telekom

para 9 muajve - Zhurnal

Shkup, 13 shtator - Qeveria ka dorëzuar propozim deri tek Telekomi i Maqedonisë për shkarkim të anëtarëve të deritanishëm të bordit të drejtorëve, ndërsa sipas informacioneve të fundit si pjesë e bordit...

Ja drejtorët e ri të Telekomit

para 9 muajve - Aktuale

Qeveria ka zgjedhur drejtorët e bordit të “Telekomit të Maqedonisë”, mes të cilëve edhe Zamir Mehmeti aktivisti i “Revolucionit të Larmë” dhe njëherit i njohur edhe si vëllai i ish-deputetes Ermira Mehmeti....

Vëllau i Ermira Mehmetit emërohet anëtar i bordit drejtues të Telekomit

para 9 muajve - TV Koha

Qeveria ka zgjedhur drejtorët e bordit të “Telekomit të Maqedonisë”, mes të cilëve edhe Zamir Mehmeti aktivisti i “Revolucionit të Larmë” dhe njëherit i njohur edhe si vëllai i ish-deputetes Ermira Mehmeti....

Ja drejtorët e ri të Telekomit

para 9 muajve - Tetova Sot

Qeveria ka zgjedhur drejtorët e bordit të “Telekomit të Maqedonisë”, mes të cilëve edhe Zamir Mehmeti aktivisti i “Revolucionit të Larmë” dhe njëherit i njohur edhe si vëllai i ish-deputetes Ermira Mehmeti....

Telekom, ndryshime në këshillin e drejtorëve

para 9 muajve - Alsat-M

Qeveria ka kërkuar nga telekomi i Maqedonisë t’i shkarkojë anëtarët aktual të këshillit të drejtorëve. Është marrë vendim për shkarkimin e Zharko llukovskit, Pançe Kralev, Nebojsha Stojakoviq, Aleksandar...

Vellau i Ermira Mehmetit emërohet anëtar i bordit drejtues të Telekomit

para 9 muajve - Gazeta Express

Qeveria ka zgjedhur drejtorët e bordit të “Telekomit të Maqedonisë”, mes të cilëve edhe Zamir Mehmeti aktivisti i “Revolucionit të Larmë” dhe njëherit i njohur edhe si vëllai i ish-deputetes Ermira Mehmeti....

Qeveria zgjodhi drejtorët e bordit të “Telekomit Maqedonas”, mes tyre edhe Zamir Mehmeti (Dokument)

para 9 muajve - Ina

Qeveria ka zgjedhur drejtorët e bordit të “Telekomit të Maqedonisë”, mes të cilëve edhe Zamir Mehmeti aktivisti i “Revolucionit të Larmë” dhe njëherit i njohur edhe si vëllai i ish-deputetes Ermira Mehmeti....

Zamir Mehmeti propozohet në postin e një prej drejtorëve në Telekom

para 9 muajve - Gazeta Max

Qeveria ka dorëzuar propozim deri tek Telekomi i Maqedonisë për shkarkim të anëtarëve të deritanishëm të bordit të drejtorëve, ndërsa sipas informacioneve të fundit si pjesë e bordit drejtues të kësaj...

Telekom, ndryshime në këshillin e drejtorëve

para 9 muajve - Almakos

13 September Qeveria ka kërkuar nga telekomi i Maqedonisë t’i shkarkojë anëtarët aktual të këshillit të drejtorëve. Është marrë vendim për shkarkimin e Zharko llukovskit, Pançe Kralev, Nebojsha Stojakoviq,...

Qeveria zgjodhi drejtorët e bordit të “Telekomit Maqedonas” , mes tyre edhe Zamir Mehmeti (Dokument)

para 9 muajve - Lajm

Qeveria ka zgjedhur drejtorët e bordit të “Telekomit të Maqedonisë”, mes të cilëve edhe Zamir Mehmeti aktivisti i “Revolucionit të Larmë” dhe njëherit i njohur edhe si vëllai i ish-deputetes Ermira Mehmeti....

Qeveria zgjodhi drejtorët e bordit të “Telekomit Maqedonas”, mes tyre edhe Zamir Mehmeti (Dokument)

para 9 muajve - Fol

Qeveria ka zgjedhur drejtorët e bordit të “Telekomit të Maqedonisë”, mes të cilëve edhe Zamir Mehmeti aktivisti i “Revolucionit të Larmë” dhe njëherit i njohur edhe si vëllai i ish-deputetes Ermira Mehmeti....

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK