http://kariera.mk

Horoskopi për ditën e sotme, e enjte 14 shtator 2017

para 10 muajve - Syri

DASHI Mundësia për të përfunduar me sukses kontrata të favorshme pune sot është e madhe, sidomos në qoftë se ndiqni intuitën tuaj dhe sugjerimet që ju jep Hëna gjatë mëngjesit. Në sektorin profesional...

Horoskopi ditor, e enjte 14 shtator 2017

para 10 muajve - Portalb

DASHI Mundësia për të përfunduar me sukses kontrata të favorshme pune sot është e madhe, sidomos në qoftë se ndiqni intuitën tuaj dhe sugjerimet që ju jep Hëna gjatë mëngjesit. Në sektorin profesional...

Horoskopi për ditën e sotme, 13 shtator 2017

para 10 muajve - Koha Jone

Dashi Do të jeni me miq dashamirës dhe përkrahës, me të cilët do të vendosni të organizoni një aktivitet të bukur. Mes artit dhe natyrës, bashkëpunues është edhe më e lehtë. Shpenzime të paparashikuara...

Horoskopi për ditën e sotme, 13 shtator 2017

para 10 muajve - BalkanWeb

Dashi Do të jeni me miq dashamirës dhe përkrahës, me të cilët do të vendosni të organizoni një aktivitet të bukur. Mes artit dhe natyrës, bashkëpunues është edhe më e lehtë. Shpenzime të paparashikuara...

Doni të pasuroheni? Mos punoni shumë

para 10 muajve - Gazeta Fjala

Kur kemi qenë fëmijë na është thënë se duke punuar shumë mund të arrijmë objektivat tanë. Por kur plakemi kuptojmë se njerëzit rreth nesh dhe në të gjithë botën, edhe pse kanë punuar përtej limiteve, ende...

Horoskopi për ditën e sotme, 12 shtator 2017

para 10 muajve - Koha Jone

Dashi Hëna e ëmbël ju bën të ndiheni të sigurt, të mbështetur nga Dielli, Saturni dhe Jupiteri. Do të shfaqni prova të mëdha të miqësie dhe idealesh të përbashkëta me të njohurit. Do të tregoni gatishmëri...

Horoskopi për ditën e sotme, 12 shtator 2017

para 10 muajve - BalkanWeb

Dashi Hëna e ëmbël ju bën të ndiheni të sigurt, të mbështetur nga Dielli, Saturni dhe Jupiteri. Do të shfaqni prova të mëdha të miqësie dhe idealesh të përbashkëta me të njohurit. Do të tregoni gatishmëri...

Horoskopi pët ditën e sotme, 12 shtator 2017

para 10 muajve - BalkanWeb

Dashi Hëna e ëmbël ju bën të ndiheni të sigurt, të mbështetur nga Dielli, Saturni dhe Jupiteri. Do të shfaqni prova të mëdha të miqësie dhe idealesh të përbashkëta me të njohurit. Do të tregoni gatishmëri...

Biznese që mund t’i filloni me pak para

para 10 muajve - Gazeta Fjala

Ndoshta keni ëndërruar që të keni biznesin tuaj personal, por nuk keni pasur kapital të mjaftueshëm për këtë. Më poshtë mund të gjeni 12 lloj biznesesh të cilët mund t’i filloni me disa mijëra euro. Po...

5 thënie inspiruese kur jeni gati për të hequr dorë

para 10 muajve - Gazeta Express

Le ta pranojmë, të jesh pronar biznesi është e vështirë. Ju nuk do të fitoni rezultatet që dëshironi brenda natës. Ju do të dëshironi të dorëzoheni. Mirëpo, herën tjetër kur të tundoheni të hiqni dorë...

Horoskopi – 11 shtator 2017

para 10 muajve - Gazeta Shqip

DASHI Diskutime në familje do t’ju kërkojnë një farë durimi nga ana juaj. Do të keni rastin për të shprehur të gjithë kreativitetin tuaj. Pak shqetësime në jetën në çift. DEMI Mos prisni gjithmonë t`ju...

Horoskopi, 11 shtator 2017

para 10 muajve - Opinion

Dashi Do të përjetoni një mbrëmje me momente të bukura, do të merrni konfidenca nga një person që e mendoje të ftohtë, të cilin tani do të fillosh ta njohësh më mirë. Demi Humori juaj do të luhatet shumë...

Të vërtetat për jetën që askush nuk i pranon

para 10 muajve - Lajmi.net

Kur dikush ju tregon se si është realiteti, me të vërtetë ju duket i papërballueshëm. Por nëse vërtetë dëshironi të shijoni jetën, ju duhet që të shpenzoni kohë në gjërat që kanë rëndësi për ju, transmeton...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK