http://kariera.mk

Sondazhi/ Sali Berisha flet hapur kundër listës, kritikon Lulzim Bashën

para 10 muajve - Opinion

Intervista e dhënë nga ish-kreu i Partisë Demokratike, Sali Berisha, mbrëmjen e sotme, për “Syri.net”, më tepër se mbështetje ka qenë një kritikë për Lulzim Bashën, sipas rezultateve të sondazhit në Opinion.al....

Berisha e pranon: Statuti i PD u shkel, apeli im për kundërshtarët e Bashës

para 10 muajve - BalkanWeb

TIRANË- Ish-kreu i PD-së Sali Berisha e ka pranuar që statuti i partisë është shkelur. Në një intervistë televizive, Berisha ka folur për problemet e brendshme në PD dhe kundërshtarët e Bashës. Ai tha...

Berisha: Ja ku gaboi Basha me listën. Këshilltarët e tij, mizerabël! (Intervista e plotë)

para 10 muajve - Vizion Plus

Çim Peka: Z. Sali Berisha, përshëndetje dhe faleminderit që më dhe mundësinë që të fillonim këtë sezon sërish bashkë. Sali Berisha: Përshëndetje Çimi. Peka: A ka qenë ky vit politik, viti më i vështirë...

A do të bëhet dot Basha kryeministër? Berisha jep një përgjigje zhgënjyese për liderin e PD

para 10 muajve - Albeu

Ish kryeministri Sali Berisha ka dhënë për herë të parë mendimin e tij, nëse PD e drejtuar nga Lulzim Basha do të vijë në pushtet dhe nëse e sheh të mundshme që kryedemokrati të jetë kryeministri i ri...

E PLOTË/ Shpërthen Sali Berisha: Këshilltarët e Bashës ishin mizerabël. Lista e Bashës jo e PD-së

para 10 muajve - Koha Jone

Ish-kryeministri Sali Berisha në një intervistë të dhënë mbrëmjen e sotme për gazetarin Çim Peka në emisionin ‘FAKT’ në SYRI.net ka folur për herë të parë pa dorashka për situatën brenda Partisë Demokratike....

Berisha: Statuti i PD u shkel, të bashkohen palët për të kapërcyer krizën

para 10 muajve - Sot News

Ish-kryeministri Sali Berisha gjatë një interviste në emisionin “Fakt” të gazetarit Çim Peka e ka pranuar që statuti i partisë është shkelur. Në këtë intervistë Berisha ka folur për problemet e brendshme...

Zgjedhjet në PD në 2013, Berisha: Sokol Olldashi bëri një gabim

para 10 muajve - Opinion

Ish-Kryeministri Sali Berisha, i ftuar në emisionin “Fakt” të gazetarit Çim Peka, ka folur për prapaskenat e garës mes Lulzim Bashës dhe Sokol Olldashit në 2013-ën si edhe në garën e këtij viti të 22 korrikut...

VIDEO E PLOTË/ Shpërthen Sali Berisha: Këshilltarët e Bashës ishin mizerabël. Lista e Bashës jo e PD-së

para 10 muajve - Syri

Ish-kryeministri Sali Berisha në një intervistë të dhënë mbrëmjen e sotme për gazetarin Çim Peka në emisionin ‘FAKT’ në SYRI.net ka folur për herë të parë pa dorashka për situatën brenda Partisë Demokratike....

Intervista/ Berisha sulmon hapur Bashën: Lista e tij mizerabël!

para 10 muajve - Mapo

Foto 1 nga 4 Ish-kryeministri Sali Berisha ka dhënë një intervistë për emisionin “Fakt” të gazetarit Çim Peka, në “Syri.net”. Duket se Berisha ka nisur një sulm të pa precedent ndaj kryetarit aktual demokrat,...

Berisha flet hapur kundër “listës Basha”

para 10 muajve - Klan

Pak ditë pasi iu desh të përballej vete me prurjet e reja në grupin parlamentar të Partisë Demokratike, Sali Berisha flet hapur kundër listës me të cilën konkurroi dhe humbi zgjedhjet Lulzim Basha. Në...

Berisha: Këshilltarët e Bashës në fushatën elektorale ishin mizerabël

para 10 muajve - Ora news

Kur po mbushen tre muaj nga zgjedhjet parlamentare të 25 qershorit, në të cilat Partia Demokratike shënoi humbjen më të thellë të saj, ish-kryeministri, Sali Berisha, deklaron se këshilltarët elektoralë...

VIDEO/ A do të angazhohet Sali Berisha për ndryshimet në statutin e PD? Ja përgjigja

para 10 muajve - Koha Jone

Çim Peka: A do të investohet Sali Berisha për ndryshimet në statut? Sali Berisha: Jo, nuk marr pjesë në asnjë vendimmarrje të PD-së. I vetmi investim i imi është që unë i kam kërkuar kryetarit që duhen...

VIDEO/ A është penduar që ka dhënë dorëheqjen nga kreu i PD? Ja si përgjigjet Sali Berisha

para 10 muajve - Koha Jone

Çim Peka: Z. Berisha, gjatë këtyre muajve a jeni penduar që keni dhënë dorëheqjen në 2013 dhe ka shumë zëra dhe akuza brenda PD-së që keni mbështetur Bashën në 2013? Sali Berisha: Dy momente. Nuk jam penduar...

Berisha flet për herë të parë për përjashtimin e Topallit e Patozit: Të pamotivuara!

para 10 muajve - BalkanWeb

TIRANE – I ftuar në emisionin ‘Fakt’ të Cim Pekës, ish kryeministri Sali Berisha ka folur ndër të tjera edhe për listën e kandidatëve për deputetë të PD-së. Sali Berisha tha se konsideron të pamotivuara...

A do të bëhet dot Basha kryeministër? Berisha jep një përgjigje surprizuese!

para 10 muajve - Gazeta Express

Ish kryeministri Sali Berisha ka dhënë për herë të parë mendimin e tij, nëse PD e drejtuar nga Lulzim Basha do të vijë në pushtet dhe nëse e sheh të mundshme që kryedemokrati të jetë kryeministri i ri...

VIDEO/ A do të angazhohet Sali Berisha për ndryshimet në statutin e PD? Ja përgjigja

para 10 muajve - Syri

Çim Peka: A do të investohet Sali Berisha për ndryshimet në statut? Sali Berisha: Jo, nuk marr pjesë në asnjë vendimmarrje të PD-së. I vetmi investim i imi është që unë i kam kërkuar kryetarit që duhen...

VIDEO/ A mund të vijë PD në pushtet me Lulzim Bashën kryetar? Ja përgjigja e sinqertë të Sali Berishës

para 10 muajve - Syri

Çim Peka: Do të ju bëj një pyetje por do të ju kërkoja maksimalisht, jashtë çdo kostumi politik një përgjigje të sinqertë: Vërtetë mendoni se PD-ja me Lulzim Bashën kryetar mund të vijë në pushtet? Sali...

A mund ta sjellë PD-në në pushtet Lulzim Basha? Ja si përgjigjet Berisha

para 10 muajve - Opinion

Ish-kryetari i Partisë Demokratike, Sali Berisha, sonte, gjatë një interviste për “Syri.net”, ka deklaruar se Lulzim Basha ka gjithë potencialin dhe aftësinë për të përshtatur një model që nesër të sjellë...

Berisha kundër kreut të PD: Listat e deputetëve ishin të Bashës, jo të PD

para 10 muajve - ABC News

Lideri historik i PD shpërthen kundër Lulzim Bashës dhe listave të deputetëve. Sali Berisha tha gjatë një interviste televizive se ato ishin listat e Bashës dhe jo të PD, ndërsa quajti të pafalshme largimin...

Berisha: Pas humbjes së zgjedhjeve, më kërkonin të rikthehesha në krye të PD-së

para 10 muajve - BalkanWeb

TIRANE- Ish-kryeministri Sali Berisha ka treguar sot se çfarë ka ndodhur pasi ai la detyrën e kreut të PD-së. I ftuar në emisionin “Fakt” të gazetarit Çim Peka, Berisha pohoi se pas humbjes së PD-së në...

Berisha: Rama përhapi në fushatë idenë e koalicionit me PD, kjo ishte një puthje fatale për ne

para 10 muajve - Opinion

Ish kryeministri Sali Berisha është shprehur se gjatë fushatës Basha ka bërë një sërë gabimesh, çka çoi në rezultat jo të mirë të saj. Berisha tha se Rama qëllimisht me çdo mjet filloi të përhapte me çdo...

VIDEO/ Sali Berisha: Këshilltarët e Lulzim Bashë në fushatën elektorale ishin mizerabël

para 10 muajve - Syri

Çim Peka: Ditën që Lulzim Basha ka hapur fushatën keni qenë shumë optimist. Më keni thënë që ky mund të jetë fjalimi më i mirë i tij në jetën e tij politike. Më keni thënë se nëse Basha vazhdon kështu...

Berisha flet për herë të parë për përjashtimin e Topallit e Patozit: Të pamotivuara!

para 10 muajve - Opinion

I ftuar në emisionin ‘Fakt’ të Cim Pekës, ish kryeministri Sali Berisha ka folur ndër të tjera edhe për listën e kandidatëve për deputetë të PD-së. Sali Berisha tha se konsideron të pamotivuara largimet...

Bashën e "braktis" edhe Berisha: Nuk e mbrojti dot marrëveshjen

para 10 muajve - Albeu

Ish kryeministri Sali Berisha ka goditur në mënyrë frontale liderin aktual të selisë blu, në një sërë deklaratash të paprecedenta. I ftuar në emisionin Fakt të Çim Pekës, Berisha ka folur hapur kundër...

?Betejat e mia kanë marrë fund?, Berisha po largohet?

para 10 muajve - Albeu

I ftuar në emisionin “Fakt” të Çim Pekës, ish lideri historik i PD-së Sali Berisha ka folur në lidhje me listën e zgjedhur nga Basha të deputetëve demokratë dhe kritikuesit e kryedemokratit. Berisha është...

Berisha i jep një "fije shprese" Topallit dhe kritikëve të Bashës

para 10 muajve - Gazeta Express

Ish kryeministri Sali Berisha ka dhënë një mesazh për Jozefina Topallin dhe të gjithë kritikuesit e tjerë të Lulzim Bashës. I ftuar në emisionin Fakt, gazetari Peka i ka kujtuar Berishës largimin e Genc...

VIDEO/ Apeli i Sali Berishës për ish-bashkëpunëtorët e tij, aktualisht kundërshtarë të Bashës

para 10 muajve - Syri

Çim Peka: Ka një propozim nga një pjesë e kryesisë së PD-së që kërkojnë ndryshime të rëndësishme në statutin e PD-së, për të rikthyer kompetencat tek institucionet dhe jo për ta kthyer në pronë të pronarit....

Sulmon Berisha: Përjashtimi i Topallit dhe Patozit nga Basha të pamotivuara!

para 10 muajve - Koha Jone

I ftuar në emisionin ‘Fakt’ të Cim Pekës, ish kryeministri Sali Berisha ka folur ndër të tjera edhe për listën e kandidatëve për deputetë të PD-së. Sali Berisha tha se konsideron të pamotivuara largimet...

A është penduar që ka dhënë dorëheqjen nga kreu i PD? Ja si përgjigjet Sali Berisha

para 10 muajve - Opinion

Ish-kreu i Partisë Demokratike, Sali Berisha, përgjatë një interviste për “Syri.net”, ka deklaruar se asnjëherë nuk është penduar për dhënien e dorëheqjes në 2013-ën nga drejtimi i PD-së. Berisha theksoi...

Si ndihet Berisha që Genc Pollo është deputet dhe Topalli jo? Ja përgjigjja e tij

para 10 muajve - Opinion

Ish-kryeministri berisha i është përgjigjur ditën e sotme një pyetje të gazetarit Çim Peka në emisionin “Fakt” që u transmetua në “Syri.net” në lidhje me mungesën e Topallit në listat e deputetëve. Peka...

Berisha flet hapur: Pas humbjes së zgjedhjeve, më kërkonin të rikthehesha në krye të PD-së

para 10 muajve - Albeu

Ish kryeministri e lideri historik i PD-së Sali Berisha ka folur në lidhje me heshtjen e tij përgjatë zgjedhjeve e humbjes së demokratëve më 25 qershor. Mijëra qytetarë i kërkuan atij rikthimin në krye...

Berisha: Pas humbjes së zgjedhjeve, më kërkonin të rikthehesha në krye të PD

para 10 muajve - Sot News

I ftuar në emisionin “Fakt” të gazetarit Çim Peka, ish-kryeministri Sali Berisha ka treguar sot se çfarë ka ndodhur pasi ai la detyrën e kreut të PD-së. Berisha pohoi se pas humbjes së PD-së në zgjedhjet...

VIDEO/ A është penduar që ka dhënë dorëheqjen nga kreu i PD? Ja si përgjigjet Sali Berisha

para 10 muajve - Syri

Çim Peka: Z. Berisha, gjatë këtyre muajve a jeni penduar që keni dhënë dorëheqjen në 2013 dhe ka shumë zëra dhe akuza brenda PD-së që keni mbështetur Bashën në 2013? Sali Berisha: Dy momente. Nuk jam penduar...

Berisha: Nuk mund të ketë drejtim me dy koka, nuk ka betejë me dy komandantë

para 10 muajve - Opinion

Ish-kryetari i Partisë Demokratike, Sali Berisha, gjatë intervistës me gazetarin Çim Peka për “Syri.net”, ka deklaruar se lista e kandidatëve për deputet ka qenë listë e kryetarit, për herë të parë në...

“Betejat e mia kanë marrë fund”... Cfarë po thotë Berisha?

para 10 muajve - Gazeta Express

Ish kryeministri Sali Berisha e ka thënë hapur se betejat e tij kanë marrë fund. I ftuar në emisionin “Fakt” të Çim Pekës, ish lideri historik i PD-së Sali Berisha ka folur në lidhje me listën e zgjedhur...

Berisha: Pas humbjes së zgjedhjeve më kërkuan rikthimin në krye të PD-së

para 10 muajve - Opinion

Ish-kreu i Partisë Demokratike, Sali Berisha, pak minuta më parë, ka deklaruar për emisionin “FAKT” të gazetarit Çim Peka në “Syri.net”, se pas humbjes së qershorit, ka pasur me mijëra mesazhe që kërkonin...

VIDEO/ Sali Berisha: Nuk kam qenë unë tek listat e atyre. Kjo është lista e Bashës jo e PD-së

para 10 muajve - Syri

Çim Peka: Z. Berisha, ditën që Basha bëri publike listën e tij, unë kam bërë një analizë me titullin ‘Ik nga ajo listë Sali Berisha’. Argumenti është fare i thjeshtë. Nëse ka pasur parti politike në Shqipëri...

Sali Berisha flet për rikthimin e tij në krye të PD-së

para 10 muajve - Gazeta Express

Ish kryeministri e lideri historik i PD-së Sali Berisha ka folur në lidhje me heshtjen e tij përgjatë zgjedhjeve e humbjes së demokratëve më 25 qershor. Mijëra qytetarë i kërkuan atij rikthimin në krye...

Berisha godet hapur Lulzim Bashën: Paktin që bëri me Ramën na...

para 10 muajve - Gazeta Express

Ish kryeministri Sali Berisha dhe lideri historik i demokratëve ka goditur në mënyrë frontale liderin aktual të selisë blu, në një sërë deklaratash të paprecedenta. I ftuar në emisionin Fakt të Çim Pekës,...

VIDEO E INTERVISTËS/Berisha godet ashpër Bashën: Këshilltarët i ka katastrofë…

para 10 muajve - Koha Jone

Ish-kryeministri, Sali Berisha për herë të parë nuk ka kursyer kritikat ndaj Lulzim Bashës.  Berisha i quan këshilltarët e Bashës katastrofë, ndërsa listën e kandidatëve për deputet të papranueshme. “Këshilltaret...

Berisha flet hapur kundër “listës Basha”/ Nuk ishte listë e PD, Basha pati këshilltarë mizerabel

para 10 muajve - Opinion

Pak ditë pasi iu desh të përballej vete me prurjet e reja në grupin parlamentar të Partisë Demokratike, Sali Berisha flet hapur kundër listës me të cilën konkurroi dhe humbi zgjedhjet Lulzim Basha. Në...

Berisha thyen heshtjen: Basha e solli këtë humbje, s’më pyeti për listat

para 10 muajve - Arbresh

Ish-kryeministri Berisha tregon thyen heshtjen dhe flet për herë të parë për zhvillimet në PD. Në një intervistë për emisionin ‘Fakt’ nga Cim Peka, Berisha godet ashpër Lulzim Bashën, sidomos për pjesën...

Shpërthen Sali Berisha: Këshilltarët e Bashës ishin mizerabël. Lista e Bashës jo e PD-së

para 10 muajve - Tetova Sot

Ish-kryeministri Sali Berisha në një intervistë të dhënë mbrëmjen e sotme për gazetarin Çim Peka në emisionin ‘FAKT’ në SYRI.net ka folur për herë të parë pa dorashka për situatën brenda Partisë Demokratike....

VIDEO E PLOTË/ Shpërthen Sali Berisha: Këshilltarët e Bashës ishin mizerabël. Lista e Bashës jo e PD-së

para 10 muajve - Opozita

Ish-kryeministri Sali Berisha në një intervistë të dhënë mbrëmjen e sotme për gazetarin Çim Peka në emisionin ‘FAKT’ në SYRI.net ka folur për herë të parë pa dorashka për situatën brenda Partisë Demokratike....

Berisha heq dorashkat: Basha i vonuar në gjithçka, këshilltarë mizerabël

para 10 muajve - AlbPress

Ish-kryeministri Sali Berisha për herë të parë duket se ka hequr dorashkat dhe ka sulmuar kryetarin e PD-së, Lulzim Basha. Berisha është shprehur se listat për kandidatë për deputet për zgjedhjet e 25...

Berisha heq dorashkat: Basha i vonuar në gjithçka, këshilltarë mizerabël

para 10 muajve - Te Sheshi

Ish-kyeministri Sali Berisha për herë të parë duket se ka hequr dorashkat dhe ka sulmuar kryetarin e PD-së, Lulzim Basha. Berisha është shprehur se listat për kandidatë për deputet për zgjedhjet e 25 qershorit,...

Berisha i jep një “fije shprese” Topallit dhe kritikëve të Bashës

para 10 muajve - Opozita

Ish kryeministri Sali Berisha ka dhënë një mesazh për Jozefina Topallin dhe të gjithë kritikuesit e tjerë të Lulzim Bashës. I ftuar në emisionin Fakt, gazetari Peka i ka kujtuar Berishës largimin e Genc...

Berisha godet ashpër Bashën: Këshilltarët i ka katastrofë…

para 10 muajve - Koha Jone

Ish-kryeministri, Sali Berisha për herë të parë nuk ka kursyer kritikat ndaj Lulzim Bashës.  Berisha i quan këshilltarët e Bashës katastrofë, ndërsa listën e kandidatëve për deputet të papranueshme. “Këshilltaret...

Lulzim Basha, një i tepërt në politikë që nuk mund të shpëtohet nga vetvetja

para 10 muajve - Respublica

Lulzim Basha është i detyruar të pranojë se partia që ai drejton është në krizë të rëndë. Jo përmes një deklarimi të vet, pasi duket se nuk e disponon këtë stof lidershipi, as përmes Edmond Spahos, i vetëstërvitur...

VIDEO/ Sali Berisha: Nuk kam qenë unë tek listat e atyre. Kjo është lista e Bashës jo e PD-së

para 10 muajve - Opozita

Çim Peka: Z. Berisha, ditën që Basha bëri publike listën e tij, unë kam bërë një analizë me titullin ‘Ik nga ajo listë Sali Berisha’. Argumenti është fare i thjeshtë. Nëse ka pasur parti politike në Shqipëri...

A do rikthehet Berisha në krye të PD-së? Ja çfarë deklaron ish kryeministri

para 10 muajve - Opozita

Ish-kreu i PD-së, Sali Berisha ka thënë sot në emisionin “Fakt” me gazetarin Çim Peka në “Syri.net” se pas humbjes së PD-së në zgjedhjet e qershorit ka pasur me mijëra mesazhe që kërkonin që ai të rikthehej...

Berisha kritikon ashpër Bashën: Gaboi! Këshilltarët e tij, mizerabël

para 10 muajve - NOA

Ish-Kryeministri Sali Berisha kritikon kryetarin e Partisë Demokratike Lulzim Basha, lidhur me mënyrën e drejtimin e partisë. “Këshilltarët e Lulzim Bashes janë mizerabël”, shprehet Berisha. Ai komenton...

Sali Berisha flet për rikthimin e tij në krye të PD-së

para 10 muajve - Gazeta Monitor

Ish kryeministri e lideri historik i PD-së Sali Berisha ka folur në lidhje me heshtjen e tij përgjatë zgjedhjeve e humbjes së demokratëve më 25 qershor. Mijëra qytetarë i kërkuan atij rikthimin në krye...

Berisha shpërthen me kritika të ashpra ndaj Lulzim Bashës

para 10 muajve - Shqiptarja

Lideri historik i Partisë Demokratike, Sali Berisha, del për herë të parë me një qëndrim kritik ndaj kreut aktual, Lulzim Basha. Gjatë një interviste për gazetarin Çim Peka, Berisha ka kritikuar listat...

E bujshme/ Sali Berisha kritikon hapur Lulzim Bashën: S’do e bëja kurrë atë listë deputetësh. Këshilltarët i ka mizerabël

para 10 muajve - Opinion

Lideri historik i së djathtës Sali Berisha ka kritikuar ashpër Lulzim Bashën. Kështu raporton gazetari Çim Peka i cili ka intervistuar Berishën dhe do ta transmetojë sonte në mbrëmje në portalin Syri.net...

LAJM I FUNDIT/ Berisha thyen heshtjen dhe kritikon hapur Bashën: Këshilltarët i ka dizastro, gaboi me deputetët

para 10 muajve - BalkanWeb

Ish-kryeministri, Sali Berisha për herë të parë ka “thyer heshtjen” dhe ka vendosur të shprehë hapur në publik kritikat e tij të para për mënyrën se si Lulzim Basha po e drejton Partinë Demokratike. Në...

Berisha sulmon ashpër Bashën: S’do e bëja kurrë atë listë

para 10 muajve - Koha.net

Ish-kryeministri Sali Berisha ka dhënë një intervistë për emisionin “Fakt” në Syri.net, e cila do të transmetohet në mbrëmje, në orën 20:00. Moderatori Çim Peka ka publikuar disa pjesë nga intervista,...

Si kurrë më parë, Berisha shpërthen ndaj Lulzim Bashës

para 10 muajve - Indeks online

Ish kryeministri Sali Berisha ka shpërthyer si kurrë më parë ndaj kreut të PD-së Lulzim Bashës. Ai i ka dhënë fund shumë pikëpyetjeve në lidhje me marrëdhëniet mes tyre, këshilltarët e rinj si dhe përjashtimi...

Sali Berisha “shpërthen” kundër Bashës si kurrë më parë

para 10 muajve - Opozita

Për herë të parë ish-kryeministri Berisha ka dalë hapur kundër kryedemokratit Basha. “Këshilltarët e Lulzim Bashës janë mizerabël. Ajo nuk ishte lista e PD, por lista Basha. Disa përjashtime janë të papranueshme....

E FUNDIT/ Si kurrë më parë, Berisha shpërthen ndaj Lulzim Bashës

para 10 muajve - Albeu

Ish kryeministri Sali Berisha ka shpërthyer si kurrë më parë ndaj kreut të PD-së Lulzim Bashës . Ai i ka dhënë fund shumë pikëpyetjeve në lidhje me marrëdhëniet mes tyre, këshilltarët e rinj si dhe përjashtimi...

Lista e deputetëve/ Berisha kritikon Bashën: Nuk ishte lista e PD, por lista Basha

para 10 muajve - Sot News

Ish-kryeministri, Sali Berisha për herë të parë ka vendosur të shprehë hapur në publik kritikat e tij të para për mënyrën se si Lulzim Basha po e drejton Partinë Demokratike. Në një intervistë të dhënë...

Berisha “sulmon” Bashën për listën e deputetëve: Unë s’do e bëja kurrë

para 10 muajve - Gazeta Express

Ish-kryeministri Sali Berisha i irkthehet listës së Lulzim Bashës për zgjedhjet e 25 qershorit. Duket se Berisha ka nisur një sulm ndaj kryetarit aktual demokrat, Lulzim Basha. “Keshilltaret e Lulzim Bashes...

Berisha sulmon ashpër Bashën: S’do e bëja kurrë atë listë

para 10 muajve - Mapo

Ish-kryeministri Sali Berisha ka dhënë një intervistë për emisionin “Fakt” në Syri.net. Intervista e fortë do transmetohet në mbrëmje në orën 20:00. Moderatori Çim Peka ka publikuar disa pjesë nga intervista....

Si kurrë më parë, Berisha shpërthen ndaj Lulzim Bashës

para 10 muajve - Infokusi

Ish kryeministri Sali Berisha ka shpërthyer si kurrë më parë ndaj kreut të PD-së Lulzim Bashës. Ai i ka dhënë fund shumë pikëpyetjeve në lidhje me marrëdhëniet mes tyre, këshilltarët e rinj si dhe përjashtimi...

Berisha godet ashpër Bashën: këshilltarët i ka katastrofë, atë listë nuk e bëja kurrë unë

para 10 muajve - Te Sheshi

Ish-kryeministri Sali Berisha duket se ka hequr dorezat dhe nuk ka kursyer kritikat ndaj Lulzim Bashës. Megjithëse kreu demokrat ka pasur një mbështetje absolute nda lideri histoorik i kësaj partie, duket...

Përplasje mes Berishës dhe Bashës

para 10 muajve - Periskopi

Nëse deri më tani kemi parë një përplasje mes Lulzim Bashës dhe grupimit që u la jashtë listave për deputetë, në Partinë Demokratike duket se po nis një përplasje tjetër edhe më fort. Kësaj here është...

Berisha godet ashpër Bashën: këshilltarët i ka katastrofë, atë listë nuk e bëja kurrë

para 10 muajve - AlbPress

Ish-kryeministri Sali Berisha duket se ka hequr dorezat dhe nuk ka kursyer kritikat ndaj Lulzim Bashës. Megjithëse kreu demokrat ka pasur një mbështetje absolute nda lideri histoorik i kësaj partie, duket...

Berisha shperthen kunder Bashes

para 10 muajve - 24 ore

Ish-kryeministri, Sali Berisha për herë të parë ka “thyer heshtjen” dhe ka vendosur të shprehë hapur në publik kritikat e tij të para për mënyrën se si Lulzim Basha po e drejton Partinë Demokratike. Në...

Berisha shpërthen ndaj Lulzim Bashës

para 10 muajve - Insajderi

Ish-kryeministri Sali Berisha ka shpërthyer si kurrë më parë ndaj kreut të PD-së Lulzim Bashës. Ai i ka dhënë fund shumë pikëpyetjeve në lidhje me marrëdhëniet mes tyre, këshilltarët e rinj si dhe përjashtimi...

Mospranimi i parë masiv në PD, i Lulzim Bashës!

para 10 muajve - Gazeta Tema

Nga Mero Baze Më shumë se sa për atë që ndodhi në Kuvend, debati brenda PD, ka përparuar me atë që ndodhi pas Kuvendit, me faktin që Basha nxori dy ciceronë të tij për ta mbyllur këtë si “vjedhje votash”....

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK