http://kariera.mk

Mesazhi i fundit ‘politik’ i ish Ministrit të Brendshëm

para 10 muajve - Syri

Nën pektun e politikanit që mbajti postin e ministrit të Brendshëm, kolonel Dritan Demiraj ka dhënë lamtumirën e tij duke deklaruar se këtë të mërkurë i dorëzoi “çelësat” ministrit Fatmir Xhafaj. Demiraj...

Ish-ministri teknik mesazh për dorëzimin e detyrës: Në respekt të Kushtetutës…

para 10 muajve - BalkanWeb

TIRANË- Një tjetër ish-ministër jep një mesazh në dorëzim të detyrës së tij. Edhe pse pak muaj drejtoi një institucion të rëndësishëm, Dritan Demiraj thotë se është përpjekur të plotësojë pritshmëritë...

Ky është mesazhi i fundit “politik” i ish Ministrit të Brendshëm Demiraj

para 10 muajve - Gazeta Express

Nën pektun e politikanit që mbajti postin e ministrit të Brendshëm, kolonel Dritan Demiraj ka dhënë lamtumirën e tij duke deklaruar se këtë të mërkurë i dorëzoi “çelësat” ministrit Fatmir Xhafaj. Demiraj...

Demiraj jep dorëzimi e detyrës, ja mesazhi i ish-ministrit të brendshëm

para 10 muajve - Sot News

Një tjetër ish-ministër jep një mesazh në dorëzim të detyrës së tij. Dritan Demiraj, edhe pse pak muaj drejtoi një institucion të rëndësishëm, thotë se, është përpjekur të plotësojë pritshmëritë e qytetarëve...

Demiraj i liron karrigen Xhafës, por zbulon një gjë shumë të rëndësishme

para 10 muajve - Albeu

Me betimin e ministrave të rinj, merr fund dhe detyra e ministrave teknikë. Ata sot do të bëjnë dorëzimin e detyrës tek pasardhësit e tyre. Ministri i Brendshëm në largim Dritan Demiraj në një rrëfim pa...

Bomba e Demirajt: Sasira të mëdha droge janë të fshehura... me dijeninë e policisë

para 10 muajve - Gazeta Express

Me betimin e ministrave të rinj, merr fund dhe detyra e ministrave teknikë. Ata sot do të bëjnë dorëzimin e detyrës tek pasardhësit e tyre. Ministri i Brendshëm në largim Dritan Demiraj në një rrëfim pa...

Rrëfimi/ Dritan Demiraj flet pa doreza: Pse nuk u ndjeva komod si ministër

para 10 muajve - Koha Jone

Me betimin e ministrave të rinj, merr fund dhe detyra e ministrave teknikë. Ata sot do të bëjnë dorëzimin e detyrës tek pasardhësit e tyre. Ish-Ministri teknik i Brendshëm Dritan Demiraj në një rrëfim...

Rrëfimi/ Dritan Demiraj flet pa doreza: Pse nuk u ndjeva komod si ministër

para 10 muajve - BalkanWeb

Nga Elda MENGA TIRANË- Me betimin e ministrave të rinj, merr fund dhe detyra e ministrave teknikë. Ata sot do të bëjnë dorëzimin e detyrës tek pasardhësit e tyre. Ministri i Brendshëm në largim Dritan...

Dritan Demiraj: kanabisi është magazinuar jo pa dijeni e policisë, koha për të goditur drejtuesit e rrjeteve…

para 10 muajve - AlbPress

Qeveria “Rama2”zyrtarisht ka marrë të gjitha funksionet pas betimit në Presidencë. Madje, kryeministri nuk ka humbur kohë dhe pak minuta pas ceremonisë ka nisur një mbledhje zyrtare. Ndërkohë, ish-ministri...

Dritan Demiraj: kanabisi është magazinuar jo pa dijeni e policisë, koha për të goditur drejtuesit e rrjeteve…

para 10 muajve - Te Sheshi

Qeveria “Rama2”zyrtarisht ka marrë të gjitha funksionet pas betimit në Presidencë. Madje, kryeministri nuk ka humbur kohë dhe pak minuta pas ceremonisë ka nisur një mbledhje zyrtare. Ndërkohë, ish-ministri...

Dardan Gashi merr postin e ministrit të Diasporës

para 10 muajve - Koha.net

Sot është bërë pranim - dorëzimi i detyrës së ministrit në Ministrinë e Diasporës, transmeton Koha.net. Për këtë në Fecebook ka njoftuar ministri i deritashëm në detyrë Valon Muriti. Murati lidhur me këtë...

Valon Murati dorëzon postin e ministrit tek Dardan Gashi

para 10 muajve - Lajmi.net

Valon Murati edhe zyrtarisht ia ka dorëzuar detyrën ministrit të ri të diasporës, Dardan Gashit. Murati e ka bërë të ditur këtë duke thënë se i shpreha gatishmërinë time personale për të bashkëpunuar në...

Valon Murati ia dorëzon me disponim detyrën ministrit Gashi

para 10 muajve - Indeks online

Valon Murati edhe zyrtarisht ia ka dorëzuar detyrën ministrit të ri të diasporës, Dardan Gashit. Me një ceremoni zyrtare, Murati dhe stafi i tij janë parë në disponim në dorëzimin e detyrës. "Sot dorëzova...

Dardan Gashi, zyrtarisht ministër i Diasporës

para 10 muajve - Albinfo

Pas dorëzimit të postit, Valon Muarti i shprehu gatishmëri ministrit Gashi për të bashkëpunuar në të ardhmen në funksion të fuqizimit të raporteve të Kosovës me diasporën shqiptare Ministri i deritanishëm...

Valon Murati dorëzon postin e ministrit tek Dardan Gashi

para 10 muajve - Sovrani

Valon Murati edhe zyrtarisht ia ka dorëzuar detyrën ministrit të ri të diasporës, Dardan Gashit. Murati e ka bërë të ditur këtë duke thënë se i shpreha gatishmërinë time personale për të bashkëpunuar në...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK