http://kariera.mk

U plagos me thikë në këmbë pas një konflikti, ndërron jetë në spital 46-vjeçari nga Durrësi

para 10 muajve - BalkanWeb

DURRËS- Ka ndërruar jetë në spital 46-vjeçari nga Durrësi që u plagos me thikë në këmbë në datën 7 shtator. Burime nga policia bëjnë të ditur se viktima me iniciale A.Ll. ka vdekur ditën e martë më 12...

U godit me thikë, vdes në spital 46-vjeçari

para 10 muajve - Opinion

Ka ndërruar jetë në spitalin e Durrësit, 46-vjeçari i cili u plagos me thikë 6 ditë më parë. Sipas burimeve spitalore,Afrim Llana, 46 vjeç, banues në Durrës, ka gjetur vdekjen dje në spitalin Rajonal të...

U godit me thikë, vdes në spital 46-vjeçari

para 10 muajve - Mapo

Ka ndërruar jetë në spitalin e Durrësit, 46-vjeçari i cili u plagos me thikë 6 ditë më parë. Sipas burimeve spitalore, A.Ll, 46 vjeç, banues në Durrës, ka gjetur vdekjen dje në spitalin Rajonal të Durrësit,...

U godit me thikë, vdes në spital 46-vjeçari

para 10 muajve - Syri

Ka ndërruar jetë në spitalin e Durrësit, 46-vjeçari i cili u plagos me thikë 6 ditë më parë. Sipas burimeve spitalore, A.Ll, 46 vjeç, banues në Durrës, ka gjetur vdekjen dje në spitalin Rajonal të Durrësit,...

U godit me thikë, vdes burri

para 10 muajve - Syri

Ka ndërruar jetë në spitalin e Durrëit, 46-vjeçari i cili u plagos me thikë 6 ditë më parë. Sipas burimeve spitalore, A.Ll, 46 vjeç, banues në Durrës, ka gjetur vdekjen dje në spitalin Rajonal të Durrësit,...

U godit me thikë, vdes në spital 46-vjeçari

para 10 muajve - Gazeta Telegraf

Ka ndërruar jetë në spitalin e Durrësit, 46-vjeçari i cili u plagos me thikë 6 ditë më parë. Sipas burimeve spitalore, A.Ll, 46 vjeç, banues në Durrës, ka gjetur vdekjen dje në spitalin Rajonal të Durrësit,...

U godit me thikë, vdes në spital 46-vjeçari

para 10 muajve - ElbasaniPlus

Artikuj të ngjashëm Ish-deputeti i Elbasanit, Selami: PD duhet të rigjejë vlerat. Gati të jap kontributin tim June 28, 2017 Rritet numri i denoncimeve për blerje votash. Masat e policisë së shtetit June...

U godit me thikë, vdes në spital 46-vjeçari

para 10 muajve - ElbasaniPlus

Artikuj të ngjashëm Arrestohen 3 banda shqiptare në Itali. Kishin vjedhur mbi 300 mijë euro në shtëpitë e italianëve 2 hours ago Ushtronte dhunë mbi prindërit/Dënohet vetëm me 1 vit burg 2 hours ago Tragjike/...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK