http://kariera.mk

Teuta Arifi përballë tre ekonomistëve

para 9 muajve - TV Koha

Kryetarja aktuale e komunës së Tetovës, Teuta Arifi pritet të jetë përballë tre kandidatëve tjerë për kryetar të Tetovës. Zyrtarizimi i kryetares aktuale nën  siglën e BDI-së, pritet të bëhet gjatë ditës...

Profesoresha përballë tre ekonomistëve!

para 9 muajve - Ina

Kryetarja aktuale e komunës së Tetovës, Teuta Arifi pritet të jetë përballë tre kandidatëve tjerë për kryetar të Tetovës. Zyrtarizimi i kryetares aktuale nën  siglën e BDI-së, pritet të bëhet gjatë ditës...

Teuta Arifi përballë tre ekonomistëve

para 9 muajve - Gazeta Express

Kryetarja aktuale e komunës së Tetovës, Teuta Arifi pritet të jetë përballë tre kandidatëve tjerë për kryetar të Tetovës. Zyrtarizimi i kryetares aktuale nën  siglën e BDI-së, pritet të bëhet gjatë ditës...

Teuta Arifi përballë tre ekonomistëve

para 9 muajve - Fol

Kryetarja aktuale e komunës së Tetovës, Teuta Arifi pritet të jetë përballë tre kandidatëve tjerë për kryetar të Tetovës. Zyrtarizimi i kryetares aktuale nën  siglën e BDI-së, pritet të bëhet gjatë ditës...

Kandidimi i Teuta Arifit për Tetovën, pritet të bëhet zyrtare

para 9 muajve - Aktuale

Kryetarja aktuale, Teuta Arifi do të jetë kandidatja e BDI-së edhe për një mandat, mëson portali Tetovasot. Kandidimi i saj pritet të bëhet zyrtare nga kryesia qendërore ku edhe nesër të dorëzohet në KSHZ....

Kandidimi i Teuta Arifit për Tetovën, pritet të bëhet zyrtare

para 9 muajve - Fol

Kryetarja aktuale, Teuta Arifi do të jetë kandidatja e BDI-së edhe për një mandat, mëson portali Tetovasot. Kandidimi i saj pritet të bëhet zyrtare nga kryesia qendërore ku edhe nesër të dorëzohet në KSHZ....

Teuta Arifi kandidate edhe një mandat, pritet të bëhet zyrtare

para 9 muajve - Tetova Sot

Kryetarja aktuale, Teuta Arifi do të jetë kandidatja e BDI-së edhe për një mandat, mëson portali Tetovasot. Kandidimi i saj pritet të bëhet zyrtare nga kryesia qendërore ku edhe nesër të dorëzohet në KSHZ....

Kandidimi i Teuta Arifit për Tetovën, pritet të bëhet zyrtare

para 9 muajve - AlbPortali

Loading... Kryetarja aktuale, Teuta Arifi do të jetë kandidatja e BDI-së edhe për një mandat, mëson portali Tetovasot. Kandidimi i saj pritet të bëhet zyrtare nga kryesia qendërore ku edhe nesër të dorëzohet...

Kandidimi i Teuta Arifit për Tetovën, pritet të bëhet zyrtare

para 9 muajve - Fakti Ditor

Kryetarja aktuale, Teuta Arifi do të jetë kandidatja e BDI-së edhe për një mandat, mëson portali Tetovasot. Kandidimi i saj pritet të bëhet zyrtare nga kryesia qendërore ku edhe nesër të dorëzohet në KSHZ....

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK