http://kariera.mk

OBRM-PP nuk do të marrë pjesë në zgjedhjet lokale të tetorit

para 9 muajve - TV Koha

Komiteti ekzekutiv i partisë OBRM-Popullore ka vendosur që partia të mos marrë pjesë në zgjedhjet lokale në nivel qendror, informuan nga partia. Komitetet komunale të partisë e kanë lirinë vetë të krijojnë...

OBRM-PP nuk do të marrë pjesë në zgjedhjet lokale të tetorit

para 9 muajve - Telegrafi

Komiteti ekzekutiv i partisë OBRM-Popullore ka vendosur që partia të mos marrë pjesë në zgjedhjet lokale në nivel qendror, informuan nga partia. Komitetet komunale të partisë e kanë lirinë vetë të krijojnë...

Partia e Lubço Georgievskit nuk merr pjesë në zgjedhjet lokale

para 10 muajve - Zhurnal

Shkup, 13 shtator - Komiteti qendrorë i VMRO PP ka vendosur që si parti të mos merr pjesë në zgjedhjet lokale në nivel qendrorë, bëjnë të ditur nga partia transmeton Zhurnal.mk Komitetet lokale të partisë...

VMRO-PP nuk do të garojë në zgjedhjet lokale

para 9 muajve - Gazeta Express

Partia e Ljubço Georgievskit, VMRO-PP sot njoftoi se nuk do të marrë pjesë në zgjedhjet e ardhshme lokale. Komitetet komunale të partisë kanë lirinë e plotë për të bërë koalicione në nivel lokal, që do...

OBRM-PP nuk do të marrë pjesë në zgjedhjet lokale të tetorit

para 9 muajve - Fol

Komiteti ekzekutiv i partisë OBRM-Popullore ka vendosur që partia të mos marrë pjesë në zgjedhjet lokale në nivel qendror, informuan nga partia. Komitetet komunale të partisë e kanë lirinë vetë të krijojnë...

NQP Shkup blen kartela elektronike për 15 milion denarë

para 10 muajve - Zhurnal

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU ." 12.09.2017, 15:59  | L.E. | 1 i lexuar

PSP në PP, repart i ri gjyqësor

para 10 muajve - Zhurnal

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU ." 12.09.2017, 10:15  | Z.H. | 1 i lexuar

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK