http://kariera.mk

Pasojat e uraganit Harvey: Erërat e forta nxjerrin nga uji krijesën misterioze (Foto, +16)

para 10 muajve - Gazeta Express

Pasojat e uraganit Harvey padyshim se i kanë kushtuar Teksasit miliarda dollarë, por përveç që humbën jetën disa persona dhe u shkatërruan mijëra shtëpi, erërat e forta kanë nxjerr nga uji edhe krijesa...

Pasojat e uraganit Harvey: Erërat e forta nxjerrin nga uji krijesën misterioze (Foto, +16)

para 10 muajve - GazetaBlic

Pasojat e uraganit Harvey padyshim se i kanë kushtuar Teksasit miliarda dollarë, por përveç që humbën jetën disa persona dhe u shkatërruan mijëra shtëpi, erërat e forta kanë nxjerr nga uji edhe krijesa...

Pasojat e uraganit Harvey: Erërat e forta nxjerrin nga uji krijesën misterioze (Foto, +16)

para 10 muajve - Telegrafi

Pasojat e uraganit Harvey padyshim se i kanë kushtuar Teksasit miliarda dollarë, por përveç që humbën jetën disa persona dhe u shkatërruan mijëra shtëpi, erërat e forta kanë nxjerr nga uji edhe krijesa...

Uragani nxjerr në plazh krijesën misterioze

para 10 muajve - Ora news

Një krijesë misterioze deti u pa pas uraganit Harvey në një plazh të Teksasit. Fotot e kafshës u nxorën në internet dhe Preeti Desai kërkoi ndihmë për identifikimin e saj. Askush nuk jep përgjigje përfundimtare...

WtF?! Uragani ‘Harvi’ nxjerr monstrën aliene në plazhet e Teksasit

para 10 muajve - Mapo

Foto 1 nga 4 Çfarë lloj monstre është kjo që ka dalë mbi tokë? Kjo është pyetja që kanë ngritur sot të gjitha mendiat dhe portalet më të famshme të botës…. Krijesa e mistershme e detit me dhëmbë të mprehtë...

Pasojat e uraganit Harvey: Erërat e forta nxjerrin nga uji krijesën misterioze

para 10 muajve - Arbresh

Pasojat e uraganit Harvey padyshim se i kanë kushtuar Teksasit miliarda dollarë, por përveç që humbën jetën disa persona dhe u shkatërruan mijëra shtëpi, erërat e forta kanë nxjerr nga uji edhe krijesa...

Deti nxjerr një krijesë të çuditshme pas uraganit Harvey

para 10 muajve - Klan

Javën e kaluar, një banor i Texas-it kërkoi ndihmë në Twitter për të identifikuar një krijesë misterioze që ajo gjeti në breg të detit në Texas pas uraganit Harvey. Kafsha e ngordhur nuk kishte sy ndërkohë...

Pasojat e uraganit Harvey: Erërat e forta nxjerrin nga uji krijesën misterioze (Foto, +16)

para 10 muajve - Almakos

Pasojat e uraganit Harvey padyshim se i kanë kushtuar Teksasit miliarda dollarë, por përveç që humbën jetën disa persona dhe u shkatërruan mijëra shtëpi, erërat e forta kanë nxjerr nga uji edhe krijesa...

Ç’është kjo krijesë misterioze?

para 10 muajve - Klan Kosova

Uragani Harvey nuk i zhvendosi vetëm njerëzit, por edhe krijesat e detit. Javën e kaluar, një person në Twitter ka kërkuar ndihmë për ta identifikuar një krijesë misterioze që gjeti në një plazh të Texas-it...

Uragani në Teksas nxjerr në sipërfaqe krijesën e tmerrshme pa sy

para 10 muajve - Gazeta Express

Një përbindësh i tmerrshëm pa sy ka dalë në sipërfaqe nga uragani që mori gjithë Teksasin Krijesa kolosale u gjet e kalbur në një plazh në qytetin e Teksasit, pas uraganit që shkatërroi SHBA’në Jugore....

Uragani në Teksas nxjerr në sipërfaqe krijesën e tmerrshme pa sy

para 10 muajve - Gazeta Monitor

Një përbindësh i tmerrshëm pa sy ka dalë në sipërfaqe nga uragani që mori gjithë Teksasin Krijesa kolosale u gjet e kalbur në një plazh në qytetin e Teksasit, pas uraganit që shkatërroi SHBA’në Jugore....

Shfaqet një krijesë misterioze në plazhin e Teksasit, trupi i tij çudit studiuesit

para 10 muajve - Periskopi

Uragani ‘Harvey’ nuk zhvendosi vetëm njerëzit, por zhvendosi edhe krijesat e detit. Javën e kaluar, Preeti Desai i Shoqatës Kombëtare të Lejlekëve publikoi në Twitterin e tij një foto të një krijese misterioze...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK