http://kariera.mk

Anketë e ‘Telma’ dhe QMBN rezulton: 59 për qind e qytetarëve të kënaqur me 100 ditëshin e parë të Qeverisë së Maqedonisë

para 8 muajve - TV Koha

Afërsisht 59 për qind e qytetarëve të Republikës së Maqedonisë janë të kënaqur me punën e Qeverisë së Republikës së Maqedonisë gjatë 100 ditëve të para, tregon anketa e fundit e televizionit Telma dhe...

ANKETA: 59% e qytetarëve të kënaqur nga 100 ditëshi i qeverisë

para 8 muajve - Fakti Ditor

Pothuajse 59 për qind e qytetarëve të Republikës së Maqedonisë janë të kënaqur nga puna e Qeverisë në 100 ditët e para, tregon anketa më e re e televizionit “Telma” de Qendrës së maqedonisë për baqshkëpunim...

Anketë e “Telma” dhe QMBN-së: Pothuajse 59% e qytetarëve të kënaqur nga puna e Qeverisë në 100 ditët e para

para 8 muajve - Aktuale

Pothuajse 59 për qind e qytetarëve të Republikës së Maqedonisë janë të kënaqur nga puna e Qeverisë në 100 ditët e para, tregon anketa më e re e televizionit “Telma” de Qendrës së maqedonisë për baqshkëpunim...

Anketë: Pothuajse 59 për qind e qytetarëve të kënaqur nga puna e Qeverisë së Maqedonisë në 100 ditët e para

para 8 muajve - Tetova Sot

Pothuajse 59 për qind e qytetarëve të Republikës së Maqedonisë janë të kënaqur nga puna e Qeverisë në 100 ditët e para, tregon anketa më e re e televizionit “Telma” de Qendrës së maqedonisë për baqshkëpunim...

Pothuajse 60% e qytetarëve janë të kënaqur me qeverinë e re

para 8 muajve - Portalb

Sipas rezultateve të anketës së Televizionit Tellma, 58.9 e qytetarëve të Republikës së Maqedonisë janë të kënaqur me punën e Qeverisës së re të udhëhequr nga LSDM-ja, shkruan Fokus.mk ., njofton Portalb.mk....

Anketë e ‘Telma’ dhe QMBN rezulton: 59 për qind e qytetarëve të kënaqur me 100 ditëshin e parë të Qeverisë së Maqedonisë

para 8 muajve - Telegrafi

Afërsisht 59 për qind e qytetarëve të Republikës së Maqedonisë janë të kënaqur me punën e Qeverisë së Republikës së Maqedonisë gjatë 100 ditëve të para, tregon anketa e fundit e televizionit Telma dhe...

Pothuajse 60% e qytetarëve janë të kënaqur me qeverinë e re

para 8 muajve - Fol

Sipas rezultateve të anketës së Televizionit Tellma, 58.9 e qytetarëve të Republikës së Maqedonisë janë të kënaqur me punën e Qeverisës së re të udhëhequr nga LSDM-ja, shkruan Fokus.mk, njofton FOL. Përqindja...

ANKETA: 59% e qytetarëve të kënaqur nga 100 ditëshi i qeverisë

para 8 muajve - Medial

Pothuajse 59 për qind e qytetarëve të Republikës së Maqedonisë janë të kënaqur nga puna e Qeverisë në 100 ditët e para, tregon anketa më e re e televizionit “Telma” de Qendrës së maqedonisë për baqshkëpunim...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK