http://kariera.mk

Capital T dhe 2po2 sjellin “Ulu”

para 10 muajve - Portalb

Dy reperët e njohur kosovarë, Capital T dhe 2po2 kanë publikuar duetin e tyre të radhës. “Ulu” titullohet kënga që bën sërish bashkë dajën me nipin, shkruan Koha.net. Teksti dhe melodia është produkt i...

Capitl T dhe 2po2 kanë një kërkesë për të gjithë ata që dyshuan në karrierën e tyre: ULU

para 10 muajve - Blitz

Vetëm pak më parë 2po2 dhe Capital T kanë publikuar klipin e tyre më të ri. Ky është bashkëpunimi i disatë midis dajës dhe nipit të tij e mund të themi se është një ndër këngët më të bukura të sezonit....

Capital T ft 2Po2 sjellin këngën ‘Ulu’, një goditje për reperët rivalë

para 10 muajve - Ina

Vetëm pak minuta më parë dy artistët e njohur Capital T e 2PO2 kanë publikuar projektin e tyre të radhës. Këtë e ka bërë të ditur reperi Capital T përmes disa imazheve, që ka publikuar në llogarinë e tij...

Publikohet “Ulu” nga Capital T dhe 2po2

para 10 muajve - Indeks online

Është publikuar bashkëpunimi mes Capital T dhe 2po2 me titull “Ulu”. Muzika për këtë këngë është punuar nga vetë artistët, ndërsa Mix & Master është bërë nga Mixey. Projekti i ri është vizuelizuar edhe me videoklip./Indeksonline/

Publikohet “Ulu” nga Capital T dhe 2po2

para 10 muajve - Klan Kosova

Është publikuar bashkëpunimi mes Capital T dhe 2po2 me titull “Ulu”, njofton Klan Kosova. Muzika për këtë këngë është punuar nga vetë artistët, ndërsa Mix & Master është bërë nga Mixey. Interesante

FOTO-VIDEO/ Capital T ft 2Po2 sjellin këngën ‘Ulu’, një goditje për reperët rivalë

para 10 muajve - Syri

Vetëm pak minuta më parë dy artistët e njohur Capital T e 2PO2 kanë publikuar projektin e tyre të radhës. Këtë e ka bërë të ditur reperi Capital T përmes disa imazheve, që ka publikuar në llogarinë e tij...

2Po2 e Capital T sjellin “Ulu”, vargjet goxha ‘pikante’

para 10 muajve - Prive

Dy reperët e famshëm të njohur me nofkat 2Po2 e Cpital T, sollën këngën e shumë-paralajmëruar nga ata. Vargjet e tekstit të kësaj kënge që vendosën ta quajnë “Ulu”, janë goxha pikante e duket sikur iu...

Premierë: Capital T dhe 2Po2 sulmojnë rivalët me “Ulu”

para 10 muajve - Telegrafi

Capital T dhe 2Po2 kanë publikuar projektin e ri të tyre. “Ulu” titullohet kënga e re e tyre e cila është pjesë e mixtape të ri të Kapos që publikohet në tetor. Kënga është punuar nga Mixey në studion...

‘Ulu’ publikohet nga Capital T dhe 2po2

para 10 muajve - Lajmi.net

Ka disa ditë që e kanë paralajmëruar. E projekti muzikor ‘Ulu’ nga dyjsha e njohur, Capital T dhe 2po2 tashmë është publikuar, shkruan lajmi.net Teksti dhe melodia e kësaj kënge janë bërë nga vet artistët...

Uluni dhe shihni! Dy reperat tuaj të preferuar sapo treguan kush është “boss”-i

para 10 muajve - Blitz

Prej ditësh Capital T dhe 2po2 kanë promovuar këngën e tyre  në rrjete sociale, e cila është publikuar pak minuta më parë. “Ulu” titullohet bashkëpunimi i rradhës i dy reperave të njohur nga Kosova. Ky...

Capital T dhe 2Po2 publikojnë hitin “Ulu” (Foto/Video)

para 10 muajve - Gazeta Express

Ata nuk po ndalen me hite të njëpasnjëshme. Vetëm pak minuta më parë dy artistët e njohur Capital T e 2PO2 kanë publikuar projektin e tyre të radhës, transmeton Gazeta Express. Këtë e ka bërë të ditur...

Capital T dhe 2po2 publikojnë këngë e re

para 10 muajve - RTV 21

Capo dhe 2po2 sjellin bombën e radhës Reperi i njohur, Capital T sapo ka publikuar në Youtube këngën dhe klipin e ri në bashkëpunim me reperin 2po2. “Ulu” titullohet kënga e re nga dyshja, e cila vjen...

Capital T ft 2Po2 sjellin këngën ‘Ulu’, një goditje për reperët rivalë

para 10 muajve - Tetova Sot

Vetëm pak minuta më parë dy artistët e njohur Capital T e 2PO2 kanë publikuar projektin e tyre të radhës. Këtë e ka bërë të ditur reperi Capital T përmes disa imazheve, që ka publikuar në llogarinë e tij...

Capital T dhe 2po2 sjellin “Ulu”

para 10 muajve - Koha.net

Dy reperët e njohur kosovarë, Capital T dhe 2po2 kanë publikuar duetin e tyre të radhës. “Ulu” titullohet kënga që bën sërish bashkë dajën me nipin. Teksti dhe melodia është produkt i dy reperëve, ndërsa beati nga B.O Beats.

Capital T dhe 2Po2 publikojnë hitin “Ulu”

para 10 muajve - Lajm

Ata nuk po ndalen me hite të njëpasnjëshme. Vetëm pak minuta më parë dy artistët e njohur Capital T e 2PO2 kanë publikuar projektin e tyre të radhës, transmeton Gazeta Express. Këtë e ka bërë të ditur...

Premierë: Capital T dhe 2Po2 sulmojnë rivalët me “Ulu”

para 10 muajve - Almakos

Capital T dhe 2Po2 kanë publikuar projektin e ri të tyre. “Ulu” titullohet kënga e re e tyre e cila është pjesë e mixtape të ri të Kapos që publikohet në tetor. Kënga është punuar nga Mixey në studion...

Capital T dhe 2Po2 publikojnë hitin “Ulu” (Foto/Video)

para 10 muajve - Infokusi

Ata nuk po ndalen me hite të njëpasnjëshme. Vetëm pak minuta më parë dy artistët e njohur Capital T e 2PO2 kanë publikuar projektin e tyre të radhës, transmeton Gazeta Express. Këtë e ka bërë të ditur...

“Ulu” projekti më i ri nga Capital T dhe 2po2

para 10 muajve - Arbresh

Hitet për sezonën e verës ende nuk kanë përfunduar. Kësaj here është Capital T dhe 2po2 dyshja që kanë publikuar projektin e tyre të ri, shkruan arbresh.info. “Ulu”, mban titullin kënga më e re e Capital...

Sot publikohet kënga e Capital T dhe 2po2

para 10 muajve - Aktuale

Sot publikohet bashkëpunimi më i ri mes dy reperëve më të suksesshëm në trojet shqiptare. Bëhet fjalë për 2po2 dhe Capital T, të cilët sot do të sjellin projektin me titull “ULU”. Lajmin fillimisht e ka...

Capital T dhe 2po2 sjellin këngën e re "Ulu"

para 10 muajve - AlbPortali

Dyshja e njohur Capital T dhe 2po2 sapo kanë lansuar projektin e tyre më të ri. Loading... “Ulu” mban titullin kënga më e re nga dyshja, e cila vjen me muzikë dhe tekste të punuar nga vet reperët. Nuk...

Capital T ft. 2po2 – Ulu

para 10 muajve - AlbPortali

Capital T ft. 2po2 – Ulu (Official Video), per realizimin e Muzikes dhe Tekstin eshte kujdesur vet dyshja Capital T dhe 2po2, Video xhirimet e klipit jane realizuar nga imagine Films, kenga eshte publikuar...

Capital T ft. 2po2 - Ulu

para 10 muajve - 10minuta

Capital T ft. 2po2 - Ulu (Official Video), per realizimin e Muzikes dhe Tekstin eshte kujdesur vet dyshja Capital T dhe 2po2, Video xhirimet e klipit jane realizuar nga imagine Films, kenga eshte publikuar...

Capital T dhe 2po2 sjellin këngën e re "Ulu"

para 10 muajve - 10minuta

Dyshja e njohur Capital T dhe 2po2 sapo kanë lansuar projektin e tyre më të ri. "Ulu" mban titullin kënga më e re nga dyshja, e cila vjen me muzikë dhe tekste të punuar nga vet reperët. Nuk dyshojmë se...

Capital T dhe 2po2 sjellin “Ulu”

para 10 muajve - Insajderi

Dy reperët e njohur kosovarë, Capital T dhe 2po2 kanë publikuar duetin e tyre të radhës. “Ulu” titullohet kënga që bën sërish bashkë dajën me nipin. Teksti dhe melodia është produkt i dy reperëve, ndërsa beati nga B.O Beats.

Vjen bashkëpunimi i shumë pritur 2Po2 dhe Capital T

para 10 muajve - Sovrani

Sapo është publikuar projekti i shumëpritur nga 2Po2 dhe Capital T ‘Ulu’ mban emrin kënga që ende pa u publikuar u kuptua se do të jetë një ndër hitet e këtij viti, shkruan Sovrani.info Teksti dhe muzika...

Më pak se 5 orë deri në publikimin e këngës së re nga Capital T dhe 2po2

para 10 muajve - RTV 21

Premierën e këngës së re nga Capital T mund ta ndiqni bashkë me artistin Reperi i mirënjohur Capital T do të sjell bashkëpunimin e radhës me dajën e tij 2po2. Përmes një postimi në Instagram Capo njoftoi...

Ja kur do të lansohet “Ulu” nga 2po2 dhe Capital T

para 10 muajve - Gazeta Max

Sot publikohet bashkëpunimi mes dy reperëve  2po2 dhe Capital T. Ata do të sjellin projektin e tyre më të ri muzikor, këngën dhe klipin “Ulu” Lajmin e ka bërë të ditur Capital T, i cili ka postuar një...

Ja kur do të lansohet “Ulu” nga 2po2 dhe Capital T

para 10 muajve - Sovrani

Sot publikohet bashkëpunimi mes dy reperëve  2po2 dhe Capital T. Ata do të sjellin projektin e tyre më të ri muzikor, këngën dhe klipin “Ulu” Lajmin e ka bërë të ditur Capital T, i cili ka postuar një...

Kënga e Capital T dhe 2po2 është gati për t’u publikuar

para 10 muajve - Klan Kosova

Këtë të mëkurë publikohet bashkëpunimi më i ri mes dy reperëve më të suksesshëm në trojet shqiptare. Bëhet fjalë për 2po2 dhe Capital T, të cilët nesër do të sjellin projektin me titull “ULU”, njofton...

Capital T vjen me album të ri

para 10 muajve - RTV 21

Capital T në tetor sjell këngën e parë të albumit Reperi i mirënjohur Capital T ka paralajmëruar se do të sjell shumë shpejt për adhuruesit e tij një album. Capo në një foto që së fundmi ka publikuar në...

Capital T me album për kulturën Hip-Hop

para 10 muajve - Lajmi.net

. Vera që po e lëmë pas mund të cilësohet si një prej periudhave më të suksesshme në karrierën e reperit Capital T. Pas lansimit të dy këngëve të suksesshme dhe përmbylljes së sezonës me shumë koncerte,...

Capital T në tetor me albumin e ri: Kjo është kënga e parë

para 10 muajve - Prive

Reperi kosovar i njohur me nofkën Capital T, kishte vitin e tij kësaj here. Sukseset i pati të jashtëzakonshme e këngët e tija morën mbi 10 milionë klikime në Youtube. Ai karrierën e tij muzikore e ka...

Capital T në tetor me albumin e ri: Kjo është kënga e parë

para 10 muajve - Prive

Reperi kosovar i njohur me nofkën Capital T, kishte vitin e tij kësaj here. Sukseset i pati të jashtëzakonshme e këngët e tija morën mbi 10 milionë klikime në Youtube. Ai karrierën e tij muzikore e ka...

Capital T nuk ndalet! Dimri do ta gjejë mes gangsterave anë e mbanë botës!

para 10 muajve - Blitz

Vera e këtij viti ka qenë një nga sezonet më të mira e më të suksesshme për reperin e njohur nga Kosova, Capital T. E nisi me “Pse po ma lun lojën”, pastaj me “Hatixhe” e në fund i vuri vulën me “Andiamo”...

Capital T dhe 2po2 vijnë me “Ulu”

para 10 muajve - RTV 21

Capo dhe 2po2 kanë gati hitin e radhës Reperi i njohur, Capital T ka paralajmëruar se këtë të mërkure do të sjell projektin e tij më të ri në bashkëpunim me 2po2. “Ulu” titullohet kënga e re e nga dyshja...

Capital T dhe 2po2 po vijnë me ‘Ulu’, kjo është data e publikimit

para 10 muajve - Lajmi.net

. Capital T dhe 2po2 po e sjellin edhe një tjetër projekt të përbashkët. Fjala është për këngën ‘Ulu’ të cilën do ta lansojnë shumë shpejt, shkruan lajmi.net Këtë e ka bërë të ditur vet Kapo nëpërmjet...

Capital T ft 2po2 sjellin “Ulu”

para 10 muajve - Indeks online

Capital T dhe 2po2, shumë shpejt vijnë me bashkëpunimin më të ri. Nuk është hera e parë që dyshja në fjalë sjellin projekte të përbashkëta, shkruan Indeksonline. Këtë të mërkurë në orën 15:00 pritet të...

2po2 dhe Capital T bëhen bashkë edhe njëherë, “Ulu” i sjell dyshen para ‘mixtape-it’ të ri nga Kapo (Foto/Video)

para 10 muajve - Telegrafi

Reperët 2po2 dhe Capital T kanë paralajmëruar se shumë shpejt do të sjellin projektin e tyre më të ri muzikor, këngën dhe klipin “Ulu”. Sipas burimeve të Telegrafit, Capital T në muajin tetor pritet të...

Capital T e 2Po2 përsëri me bashkëpunim, zbulojnë datën e publikimit të këngës

para 10 muajve - GazetaBlic

Të dy janë artistë shumë të njohur. Bëhet fjalë për dy reperët e njohur 2Po2 e Capital T të cilët kanë vendosur të sjellin bashkëpunimin e radhës për të gjithë fansat e tyre pas hiteve të shumta gjatë...

Capital T e 2Po2 përsëri me bashkëpunim, zbulojnë datën e publikimit të këngës

para 10 muajve - Gazeta Express

Të dy janë artistë shumë të njohur. Bëhet fjalë për dy reperët e njohur 2Po2 e Capital T të cilët kanë vendosur të sjellin bashkëpunimin e radhës për të gjithë fansat e tyre pas hiteve të shumta gjatë...

Capital T dhe 2Po2 me bashkëpunim të ri?!

para 10 muajve - Sovrani

Reperët e njohur 2Po2 e Capital T të cilët kanë vendosur të sjellin bashkëpunimin e radhës për të gjithë fansat e tyre pas hiteve të shumta. Lajmin e ka bërë të ditur Capo përmes një postimi që ka bërë...

2po2 dhe Capital T bëhen bashkë edhe njëherë, “Ulu” i sjell dyshen para ‘mixtape-it’ të ri nga Kapo (Foto/Video)

para 10 muajve - Almakos

Reperët 2po2 dhe Capital T kanë paralajmëruar se shumë shpejt do të sjellin projektin e tyre më të ri muzikor, këngën dhe klipin “Ulu”. Sipas burimeve të Telegrafit, Capital T në muajin tetor pritet të...

Capital T e 2Po2 përsëri me bashkëpunim, zbulojnë datën e publikimit të këngës

para 10 muajve - Infokusi

Të dy janë artistë shumë të njohur. Bëhet fjalë për dy reperët e njohur 2Po2 e Capital T të cilët kanë vendosur të sjellin bashkëpunimin e radhës për të gjithë fansat e tyre pas hiteve të shumta gjatë...

Mësohet data e publikimit të këngës së Capital T dhe 2Po2

para 10 muajve - Lajmi.net

. Një projekt i përbashkët është paralajmëruar nga reperët 2Po2 dhe Capital T. Edhe pse nuk kishin dhënë shumë detaje rreth këngës, dyshja kishin treguar se së shpejti do ta lansojnë këngën e re, shkruan...

Capital T e 2Po2 bashkohen sërish: Kjo është kënga që po sjellin

para 10 muajve - Prive

Për të gjithë fansat e dyshes së famshme prej reperësh, ata po vijnë sërish në një bashkëpunim. Pas suksesit të padiskutueshëm të këngës “Lejla” që sollën në bashkëpunim me Elvana Gajtën, reperët 2Po2...

Reperi shqiptar paralajmëron turneun botëror?!

para 10 muajve - Syri

Ai ka publikuar disa projekte muzikore këtë vit, të cilët menjëherë janë shndërruar në hite. Bëhet fjalë për Capital T, i cili po shijon sukseset e njëpasnjëshme të këngëve të tij. Ndërkohë që ka qënë...

Ribashkohen Capital T dhe 2Po2, sjellin 'Ulu'

para 10 muajve - 10minuta

Dyshja e njohur për shumë bashkëpunime, Capital T dhe 2Po2 ka bashkuar sërish forcat për të sjellë një projekt të ri. Kënga mbanë titullin 'Ulu' dhe është kompletuar me videoklip ndërsa pritet të publikohet...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK