http://kariera.mk

Denoncimi në “Fiks Fare”, reagon Ambasada britanike në Tiranë

para 10 muajve - Top Channel

Pas denoncimit të një nate më parë në emisionin investigativ “Fiks Fare”, të një grupi të gjerë trafikantësh që dërgonin klandestinë drejt Mbretërisë së Bashkuar, ka reaguar Ambasada britanike në Tiranë....

Denoncimi në “Fiks Fare”, reagon Ambasada britanike në Tiranë

para 10 muajve - AlbPortali

Loading... Pas denoncimit të një nate më parë në emisionin investigativ “Fiks Fare”, të një grupi të gjerë trafikantësh që dërgonin klandestinë drejt Mbretërisë së Bashkuar, ka reaguar Ambasada britanike...

Raporti britanik: Vala e krimit shqiptar është në rritje. Policia, e alarmuar

para 10 muajve - Lajmi.net

Policia britanike po përballet me një vale në rritje të krimit shqiptar me 50 të arrestuar çdo javë teksa lufta kundër trafikut të drogës është rritur. Shifrat e reja zbulojnë se njerëz nga shteti i vogël...

Denoncimi në ‘Fiks Fare’, reagon Ambasada britanike në Tiranë

para 10 muajve - Mapo

Foto 1 nga 2 Pas denoncimit të një nate më parë në emisionin investigativ “Fiks Fare”, të një grupi të gjerë trafikantësh që dërgonin klandestinë drejt Mbretërisë së Bashkuar, ka reaguar Ambasada Britanike...

11 mijë euro për në "Tokën e Premtuar"! Reagon ambasada e rëndësishme në Tiranë

para 10 muajve - Gazeta Express

Pas denoncimit të një nate më parë në emisionin investigativ “Fiks Fare”, të një grupi të gjerë trafikantësh që dërgonin klandestinë drejt Mbretërisë së Bashkuar, ka reaguar Ambasada britanike në Tiranë....

Denoncimi në “Fiks Fare”, reagon Ambasada britanike në Tiranë

para 10 muajve - Fakti Ditor

Pas denoncimit të një nate më parë në emisionin investigativ “Fiks Fare”, të një grupi të gjerë trafikantësh që dërgonin klandestinë drejt Mbretërisë së Bashkuar, ka reaguar Ambasada britanike në Tiranë....

Denoncimi në “Fiks Fare”, reagon Ambasada britanike në Tiranë

para 10 muajve - Gazeta Shqip

Pas denoncimit të një nate më parë në emisionin investigativ “Fiks Fare”, të një grupi të gjerë trafikantësh që dërgonin klandestinë drejt Mbretërisë së Bashkuar, ka reaguar Ambasada britanike në Tiranë....

Raporti britanik: Vala e krimit shqiptar është në rritje. Policia, e alarmuar

para 10 muajve - Syri

Policia britanike po përballet me një vale në rritje të krimit shqiptar me 50 të arrestuar çdo javë teksa lufta kundër trafikut të drogës është rritur. Shifrat e reja zbulojnë se njerëz nga shteti i vogël...

Britania e Madhe: kemi në shënjestër bandat shqiptare të trafikimit të njerëzve

para 10 muajve - Te Sheshi

Ambasada e Britanisë së Madhe në Tiranë përmes një deklarate ka bërë të ditur se është në dijeni prej shumë kohësh të ekzistencës së bandave kriminale që ofrojnë shërbime për të lehtësuar hyrjen e paligjshme...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK