http://kariera.mk

Ministrja e Mbrojtjes Olta Xhaçka e nis detyrën me një gafë interesante

para 8 muajve - Gazeta Express

Olta Xhaçka e ka nisur detyrën e re si Ministre e Mbrojtjes me një “gafë”. Por më shumë se faji i vetë ministres, mesa duket stafi i ish ministres Mimi Kodheli nuk ka dashur të ndahet nga ajo. Aq shumë...

Dita e parë si ministre e Mbrojtjes, Olta Xhaçka e nis punën me “gafë”. Ja ç’ka ndodhur

para 8 muajve - BalkanWeb

TIRANË- Ministrja e re e Mbrojtjes Olta Xhaçka ka marrë detyrën sot nga paraardhësja e saj Mimi Kodheli, por e ka nisur me një ‘gafë’. Me sa duket për stafin e ish-ministres së Mbrojtjes ka qenë e vështirë...

Pas betimit të qeverisë ‘Rama 2’, Kodheli i dorëzon detyrën ministres së re

para 8 muajve - BalkanWeb

TIRANE- Ministrja e re e Mbrojtjes Olta Xhacka mori sot detyrën pas ceremonisë së betimit të ministrave të kabinetit të ri qeveritar. Olta Xhaçka bëri betimin në Presidencë bashkë me kryeministrin, Edi...

FOTO/ Ja ku shkoi Olta Xhaçka pas betimit në presidencë

para 8 muajve - Syri

Pas betimit në presidencë, Ministrja e re e Mbrojtjes Olta Xhaçka, është pritur në zyrë nga Mimi Kodheli, e cila i dorëzoi detyrën pasardhëses së saj. Xhaçka bëri betimin në Presidencë bashkë me kryeministrin,...

Pas betimit të qeverisë ‘Rama 2’, Kodheli i dorëzon detyrën ministres së re

para 8 muajve - Koha Jone

Ministrja e re e Mbrojtjes Olta Xhacka mori sot detyrën pas ceremonisë së betimit të ministrave të kabinetit të ri qeveritar. Olta Xhaçka bëri betimin në Presidencë bashkë me kryeministrin, Edi Rama dhe...

Dorëzoi sot detyrën, mesazhi prekës i Kodhelit: S'gjej dot fjalë...

para 8 muajve - Shqiptarja

Mimi Kodheli i dorëzoi sot detyrën koleges së saj socialiste Olta Xhaçka. Por duket se largimi nga Ministria e Mbrojtjes e ka prekur dhe ministren e hekurt Mimi Kodheli, e para femër në krye të një institucioni...

FOTO/ Ja ku shkoi Olta Xhaçka pas betimit në presidencë

para 8 muajve - Opozita

Pas betimit në presidencë, Ministrja e re e Mbrojtjes Olta Xhaçka, është pritur në zyrë nga Mimi Kodheli, e cila i dorëzoi detyrën pasardhëses së saj. Xhaçka bëri betimin në Presidencë bashkë me kryeministrin,...

U la jashtë kabinetit “Rama 2”, mesazhi prekës i ish-ministres: Nuk gjej dot fjalët e duhura për…

para 8 muajve - BalkanWeb

TIRANË- Ajo i dorëzon sot detyrën koleges së saj socialiste Olta Xhaçka por duket se largimi nga Ministria e Mbrojtjes e ka prekur dhe ministren e hekurt Mimi Kodheli, e para femër në krye të një institucioni...

U la jashtë qeverisë “Rama 2”, ja mesazhi i Kodhelit për ushtarakët

para 8 muajve - Sot News

Ish-ministrja e Mbrojtjes, Mimi Kodheli, dha një mesazh prekës në rrjetin e saj social “Facebook” për Forcat e Armatosura, kjo pasi kryeministri Rama e la jashtë kabinetit dhe e zëvendësoi me Olta Xhaçkën. “Nuk...

Ministrja e Mbrojtjes Olta Xhaçka e nis detyrën me një gafë interesante

para 8 muajve - Gazeta Liria

Olta Xhaçka e ka nisur detyrën e re si Ministre e Mbrojtjes me një “gafë”. Por më shumë se faji i vetë ministres, mesa duket stafi i ish ministres Mimi Kodheli nuk ka dashur të ndahet nga ajo. Aq shumë...

Merr detyrën Olta Xhaçka, ministrja e re e Mbrojtjes

para 8 muajve - Illyria

Ministrja e re e Mbrojtjes znj. Mimi Kodheli mori sot detyrën pas ceremonisë së betimit të ministrave të kabinetit të ri qeveritar. Znj. Olta Xhaçka bëri betimin në Presidencë bashkë me kryeministrin,...

U la jashtë kabinetit “Rama 2”, mesazhi prekës i ish-ministres: Nuk gjej dot fjalët e duhura për…

para 8 muajve - Koha Jone

Ajo i dorëzon sot detyrën koleges së saj socialiste Olta Xhaçka por duket se largimi nga Ministria e Mbrojtjes e ka prekur dhe Mimi Kodhelin, e para femër në krye të një institucioni me profil maskilist....

U la jashtë kabinetit “Rama 2”, mesazhi prekës i ish-ministres: Nuk gjej dot fjalët e duhura për…

para 8 muajve - Medial

Ajo i dorëzon sot detyrën koleges së saj socialiste Olta Xhaçka por duket se largimi nga Ministria e Mbrojtjes e ka prekur dhe ‘ministren e hekurt’ Mimi Kodheli, e para femër në krye të një institucioni...

Mesazhi prekës i ish-ministres Mimi Kodheli për Forcat e Armatosura: Nuk gjej dot fjalët e duhura për…

para 8 muajve - Tetova Sot

Ajo i dorëzon sot detyrën koleges së saj socialiste Olta Xhaçka por duket se largimi nga Ministria e Mbrojtjes e ka prekur dhe ministren e hekurt Mimi Kodheli, e para femër në krye të një institucioni...

Ministrat e PD dhe të LSI dorëzojnë detyrën, largohen nga institucionet

para 9 muajve - Sot News

Qeveria “Rama 2” e cila do të nisë nga puna pas 13 shtatorit, i ka hapur rrugë largimit të ministrave teknikë të Partisë Demokratike, të Lëvizjes Socialsite për Integrim por edhe atyre të Partisë Socialistë,...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK