http://kariera.mk

Nepotizmi në vepër, Arben Taravari emëron kushërijtë e tij në borde drejtuese në shëndetësi (DOKUMENT)

para 8 muajve - Almakos

Ministri i Shëndetësisë Arben Taravari, e cila njoftoi tërheqjen e tij nga detyra e ministrit dhe kandidaturën e tij për kryetar të Gostivarit, po vendos familjarë të tij në bordet drejtuese të institucioneve...

Express: Nepotizmi në vepër, Taravari emëron kushërijtë e tij në borde drejtuese në shëndetësi

para 8 muajve - Ina

Ministri i Shëndetësisë Arben Taravari, i cila njoftoi tërheqjen e tij nga detyra e ministrit dhe kandidaturën e tij për kryetar të Gostivarit, po vendos familjarë të tij në bordet drejtuese të institucioneve...

Nepotizmi në vepër, Taravari emëron kushërinjtë e tij në borde drejtuese në shëndetësi

para 8 muajve - Lajm

Ministri i Shëndetësisë Arben Taravari, i cila njoftoi tërheqjen e tij nga detyra e ministrit dhe kandidaturën e tij për kryetar të Gostivarit, po vendos familjarë të tij në bordet drejtuese të institucioneve...

Aktivistet vrapojnë, privilegjet i marrin kushërinjtë e Taravarit

para 8 muajve - Aktuale

Ministri i Shëndetësisë Arben Taravari, i cila njoftoi tërheqjen e tij nga detyra e ministrit dhe kandidaturën e tij për kryetar të Gostivarit, po vendos familjarë të tij në bordet drejtuese të institucioneve...

Nepotizmi në vepër, Taravari emëron kushërinjtë e tij në borde drejtuese në shëndetësi

para 8 muajve - Tetova Sot

Ministri i Shëndetësisë Arben Taravari, i cila njoftoi tërheqjen e tij nga detyra e ministrit dhe kandidaturën e tij për kryetar të Gostivarit, po vendos familjarë të tij në bordet drejtuese të institucioneve...

Nepotizmi në vepër, Taravari emëron kushërijtë e tij në borde drejtuese në shëndetësi

para 8 muajve - Gazeta Express

Ministri i Shëndetësisë Arben Taravari, e cila njoftoi tërheqjen e tij nga detyra e ministrit dhe kandidaturën e tij për kryetar të Gostivarit, po vendos familjarë të tij në bordet drejtuese të institucioneve...

Si do të funksionojë prej nesër Ministria e Shëndetësisë?!

para 8 muajve - Medial

Ministri aktual i shëndetësisë, për “Post.mk”, tha se lidhur me dorëheqjen e tij do të konsultohet me partinë e tij, Aleanca për shqiptarët dhe me kryeministrin Zoran Zaev Bojana Simonoviç Emri i ministrit...

Analistët : Taravari ta bëj edhe fushatën elektorale edhe punën e ministrit, nuk ka nevojë për dorëheqje

para 9 muajve - Ina

Risi e zgjedhjeve lokale të 15 tetorit është matja e forcave në teren të figurave më të njohura të partive politike. Duke filluar nga “kokat”, krerët partiak dhe duke përfunduar te ministrat, zëvendës...

Taravari ta bëj edhe fushatën elektorale edhe punën e ministrit, nuk ka nevojë për dorëheqje

para 9 muajve - Zhurnal

Shkup, 12 shtator – Risi e zgjedhjeve lokale të 15 tetorit është matja e forcave në teren të figurave më të njohura të partive politike. Duke filluar nga “kokat”, krerët partiak dhe duke përfunduar te...

Analistët : Taravari ta bëj edhe fushatën elektorale edhe punën e ministrit, nuk ka nevojë për dorëheqje

para 9 muajve - Fol

Risi e zgjedhjeve lokale të 15 tetorit është matja e forcave në teren të figurave më të njohura të partive politike. Duke filluar nga “kokat”, krerët partiak dhe duke përfunduar te ministrat, zëvendës...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK