http://kariera.mk

Kasami: Do të garoj për Tetovën, për një qytet të pastër dhe me ujë 24 orë

para 9 muajve - TV Koha

Kryetari i Lëvizjes BESA, Bilall Kasami ka thënë se do të garojë për kryetar komune në Tetovë për disa arsye, ku tashmë ai shpalos pjesë të programit të tij politik. “Sot jetojmë në një qytet i ngulfatur...

Kasami si një kohë "Imer Selmani", do fitojmë katër komuna

para 9 muajve - Zhurnal

Shkup, 13 shtator - Kryetari i Lëvizjes Besa, Bilall Kasami në një intervistë sonte në Tv21 ka folur mbi zgjedhjet lokale, transmeton Zhurnal.mk Kasami në këtë intervistë mes tjerave ka thënë se si parti...

Dorëhiqet Bilall Kasami nga posti i deputetit

para 9 muajve - Ina

Kryetari i Lëvizjes BESA, Bilall Kasami, në emisionin Click Plus ka bërë të ditur se do të jep dorëhqeje nga posti i deputetit, shkaku që i futet garës për kreun e komunës së Tetovës. Ai ka theksuar se...

Bilall Kasami i BESËS, konfuz me “Jugohromin”

para 9 muajve - Aktuale

Lideri i Lëvizjes Besa Bilall Kasami del të jetë konfuz me qëndrimin e tij sa i takon kombinatit “Jugohrom” në Tetovë. “Jugohromi është një problem i pushtetit qendror dhe ne do të japim kontributin tonë...

VIDEO/Kasami thotë se do fitojë në 4 komuna që në raundin e parë, gara për Tetovën…

para 9 muajve - Ina

Numri një i Lëvizjes BESA, Bilall Kasami ka thënë në intervistën për TV21 se partia e tij do të jetë fitues në katër komuna që në raundin e parë. Kryetari i Lëvizjes BESA, Bilall Kasami ka thënë se do...

Kasami tregon se pse do të garojë për Tetovën

para 9 muajve - Albeu

Kryetari i Lëvizjes BESA, Bilall Kasami ka thënë se do të garojë për kryetar komune në Tetovë për disa arsye, ku tashmë ai shpalos pjesë të programit të tij politik. “Sot jetojmë në një qytet i ngulfatur...

Kasami: Do të garoj për Tetovën, për një qytet të pastër dhe me ujë 24 orë

para 9 muajve - Gazeta Express

​ Kryetari i Lëvizjes BESA, Bilall Kasami ka thënë se do të garojë për kryetar komune në Tetovë për disa arsye, ku tashmë ai shpalos pjesë të programit të tij politik. “Sot jetojmë në një qytet i ngulfatur...

KASAMI: Jemi fitues në rundin e parë në katër komuna!

para 9 muajve - Aktuale

Numri një i Lëvizjes BESA, Bilall Kasami ka thënë në intervistën për TV21 se partia e tij do të jetë fitues në katër komuna që në rundin e parë…!

Ja sa komuna fiton Besa sipas Kasamit

para 9 muajve - Aktuale

Ja sa komuna fiton Besa sipas Kasamit

KASAMI: Katër marrëveshje bashkëpunimi me BDI-në e Aleancën për zgjedhjet lokale

para 9 muajve - Aktuale

Lideri i Besës, Bilall Kasami në intervistën për TV21 ka thënë se janë 4 marrëveshje të formalizuara me partitë shqiptare për zgjedhjet lokale, ku siç thotë, “në momente kritike shqiptar dinë të vlerësojnë...

Dorëhiqet Bilall Kasami nga posti i deputetit

para 9 muajve - Tetova Sot

Kryetari i Lëvizjes BESA, Bilall Kasami, në emisionin Click Plus ka bërë të ditur se do të jep dorëhqeje nga posti i deputetit, shkaku që i futet garës për kreun e komunës së Tetovës. Ai ka theksuar se...

Bilall Kasami i BESËS, konfuz me “Jugohromin”

para 9 muajve - Tetova Sot

Lideri i Lëvizjes Besa Bilall Kasami del të jetë konfuz me qëndrimin e tij sa i takon kombinatit “Jugohrom” në Tetovë. “Jugohromi është një problem i pushtetit qendror dhe ne do të japim kontributin tonë...

Dorëhiqet Bilall Kasami nga posti i deputetit

para 9 muajve - Lajm

Kryetari i Lëvizjes BESA, Bilall Kasami, në emisionin Click Plus ka bërë të ditur se do të jep dorëhqeje nga posti i deputetit, shkaku që i futet garës për kreun e komunës së Tetovës.

Kasami “imiton” Imer Selmanin, do fitojmë katër komuna

para 9 muajve - Fol

Kryetari i Lëvizjes Besa, Bilall Kasami në një intervistë sonte në TV21 ka folur mbi zgjedhjet lokale, ku mes tjerave ka thënë se si parti presin fitore në raundin e parë në katër komuna. “Ne jemi para...

Bilall Kasami: Jemi fitues në rundin e parë në katër komuna!

para 9 muajve - Tetova Sot

Numri një i Lëvizjes BESA, Bilall Kasami ka thënë në intervistën për TV21 se partia e tij do të jetë fitues në katër komuna që në rundin e parë…!

Kasami: BESA nuk bashkëpunon me njerëz të inkriminuar, ja pse vendosa të garoj për Tetovën

para 9 muajve - InfoShqip

Kryetari i Lëvizjes BESA Bilall Kasami ka thënë se partia që drejton ai nuk do të bashkëpunon me persona të inkriminuar. Ky qëndrim sipas tij nuk është vetëm karshi VMRO-DPMNE-së, por karshi gjithë partive...

Kasami: BESA ka fitore të sigurta në katër komuna, në të gjitha komunat kalojmë në raundin e dytë

para 9 muajve - InfoShqip

Bilall Kasami tha se BESA synon të kalojë në raundin e dytë në të gjitha komunat. Në katër komuna ai tha se partia e tij është fitues dhe në katër janë në epërsi. Ai shtoi se BESA nuk do të lejojë më që...

Kasami: Pa plotësuar kushtet ekologjike, Jugohrom me ne nuk do të hapet përsëri

para 9 muajve - InfoShqip

Sa i përket çështjes së mbeturinave në Tetovë, Kasami tha se ka di opsione për zgjidhjen e këtij problem, njëra është riciklimi i mbeturinave dhe ndërtimi i një fabrike e cila do të digjte këto mbeturina....

Bilall Kasami: Jemi fitues në rundin e parë në katër komuna!

para 9 muajve - AlbPortali

Loading... Numri një i Lëvizjes BESA, Bilall Kasami ka thënë në intervistën për TV21 se partia e tij do të jetë fitues në katër komuna që në rundin e parë…! AlbPortali:

Kasami: BESA nuk bashkëpunon me njerëz të inkriminuar, ja pse vendosa të garoj për Tetovën

para 9 muajve - Almakos

Kryetari i Lëvizjes BESA Bilall Kasami ka thënë se partia që drejton ai nuk do të bashkëpunon me persona të inkriminuar. Ky qëndrim sipas tij nuk është vetëm karshi VMRO-DPMNE-së, por karshi gjithë partive...

Kasami: BESA ka fitore të sigurta në katër komuna, në të gjitha komunat kalojmë në raundin e dytë

para 9 muajve - Almakos

Bilall Kasami tha se BESA synon të kalojë në raundin e dytë në të gjitha komunat. Në katër komuna ai tha se partia e tij është fitues dhe në katër janë në epërsi. Ai shtoi se BESA nuk do të lejojë më që...

Kasami: Pa plotësuar kushtet ekologjike, Jugohrom me ne nuk do të hapet përsëri

para 9 muajve - Almakos

Sa i përket çështjes së mbeturinave në Tetovë, Kasami tha se ka di opsione për zgjidhjen e këtij problem, njëra është riciklimi i mbeturinave dhe ndërtimi i një fabrike e cila do të digjte këto mbeturina....

Bilall Kasami: Jemi fitues në rundin e parë në katër komuna!

para 9 muajve - Fakti Ditor

Numri një i Lëvizjes BESA, Bilall Kasami ka thënë në intervistën për TV21 se partia e tij do të jetë fitues në katër komuna që në rundin e parë…!

KASAMI: Do të garojë për Tetovën

para 9 muajve - Medial

Kryetari i Lëvizjes BESA, Bilall Kasami ka thënë se do të garojë për kryetar komune në Tetovë për disa arsye, ku tashmë ai shpalos pjesë të programit të tij politik. “Sot jetojmë në një qytet i ngulfatur...

Kasami, unë jam kandidat i Lëvizjes Besa për Komunën e Tetovës

para 9 muajve - Gazeta Express

Lideri i Lëvizjes BESA, Bilall Kasami ka pranuar për RTK-në, se do të jetë kandidat për kryetar komune në Tetovë. Ai thotë se këtë e ka pranuar pasi e ka kërkuar dega e Tetovës për tu futur në garë si...

Bilall Kasami: Unë jam kandidat për kryetarë komune në Tetovë

para 9 muajve - Albeu

Lideri i Lëvizjes BESA, Bilall Kasami ka pranuar për RTK-në, se do të jetë kandidat për kryetar komune në Tetovë. Ai thotë se këtë e ka pranuar pasi e ka kërkuar dega e Tetovë s"> Tetovë s për tu futur...

Kasami e vulos për Tetovën, ja kusha i’a kërkoi kandidimin

para 9 muajve - Ina

Lideri i Lëvizjes BESA, Bilall Kasami ka pranuar për RTK-në, se do të jetë kandidat për kryetarë komune në Tetovë. Ai thotë se këtë e ka pranuar pasi e ka kërkuar dega e Tetovës për tu futur në garë si...

Kasami e vulos për Tetovën, ja kusha i’a kërkoi kandidimin

para 9 muajve - Ina

Lideri i Lëvizjes BESA, Bilall Kasami ka pranuar për RTK-në, se do të jetë kandidat për kryetarë komune në Tetovë. Ai thotë se këtë e ka pranuar pasi e ka kërkuar dega e Tetovës për tu futur në garë si...

Bilall Kasami: Unë jam kandidat për kryetarë komune në Tetovë

para 9 muajve - Almakos

Lideri i Lëvizjes BESA, Bilall Kasami ka pranuar për RTK-në, se do të jetë kandidat për kryetarë komune në Tetovë. Ai thotë se këtë e ka pranuar pasi e ka kërkuar dega e Tetovës për tu futur në garë si...

Bilall Kasami: Unë jam kandidat për kryetarë komune në Tetovë

para 9 muajve - Lajm

Lideri i Lëvizjes BESA, Bilall Kasami ka pranuar për RTK-në, se do të jetë kandidat për kryetarë komune në Tetovë. Ai thotë se këtë e ka pranuar pasi e ka kërkuar dega e Tetovës për tu futur në garë si...

Bilall Kasami: Unë jam kandidat për kryetarë komune në Tetovë

para 9 muajve - Tetova Sot

Lideri i Lëvizjes BESA, Bilall Kasami ka pranuar për RTK-në, se do të jetë kandidat për kryetarë komune në Tetovë. Ai thotë se këtë e ka pranuar pasi e ka kërkuar dega e Tetovës për tu futur në garë si...

Kasami e vulos për Tetovën, ja kush i’a kërkoi kandidimin

para 9 muajve - Fol

Lideri i Lëvizjes BESA, Bilall Kasami ka pranuar për RTK-në, se do të jetë kandidat për kryetarë komune në Tetovë. Ai thotë se këtë e ka pranuar pasi e ka kërkuar dega e Tetovës për tu futur në garë si...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK