http://kariera.mk

Bekim Fazliu kandidat i PDSH-së për Shkupin

para 9 muajve - TV Koha

Ish deputeti i PDSH-së, BekimFazliu do të jetë kandidat për kryetar në qytetin e Shkupit, bën të ditur burime nga kjo parti Ai një mandat ka drejtuar komunën e Sarajit, kurse në për dy mandate ka qenë...

Edhe PDSH me kandidat për Qytetin e Shkupit

para 9 muajve - Ina

Ish deputeti i PDSH-së, BekimFazliu do të jetë kandidat për kryetar në qytetin e Shkupit, bën të ditur burime nga kjo parti. Ai një mandat ka drejtuar komunën e Sarajit, kurse në për dy mandate ka qenë...

Bekim Fazliu kandidat i PDSH-së për Shkupin

para 9 muajve - Gazeta Express

Ish deputeti i PDSH-së, BekimFazliu do të jetë kandidat për kryetar në qytetin e Shkupit, bën të ditur burime nga kjo parti Ai një mandat ka drejtuar komunën e Sarajit, kurse në për dy mandate ka qenë...

Bekim Fazliu kandidat i PDSH-së për Shkupin

para 9 muajve - Fol

Ish deputeti i PDSH-së, BekimFazliu do të jetë kandidat për kryetar në qytetin e Shkupit, bën të ditur burime nga kjo parti Ai një mandat ka drejtuar komunën e Sarajit, kurse në për dy mandate ka qenë...

Lëvizja BESA do të garojë me kandidat në Qytetin e Shkupit

para 10 muajve - Ina

Lëvizja Besa do të garojë me kandidatin të saj ne zgjedhjet lokale te 15 tetorit, për Qytetin e Shkupit. Lajmin e keille per “Zhurnal” e ka konfirmuar shefi i kabinetit të Lëvizjes Besa, Faton Fazliu....

Idriz Orana kandidohet për komunën e Çairit

para 10 muajve - RTV 21

Thaçi theksoi se PDSH garon me kuadro të përgatitur profesionalisht dhe të formuar kombëtarisht PDSH- dega Çair e zyrtarizoi kandidaturën e Idriz Oranës për kryetar të komunës së Çairit për zgjedhjet e...

Edhe BESA në garë zgjedhore për “timonin” e Qytetit të Shkupit

para 10 muajve - TV Koha

Lëvizja Besa do të garojë me kandidatin të saj ne zgjedhjet lokale te 15 tetorit, për Qytetin e Shkupit. Lajmin e keille per “Zhurnal” e ka konfirmuar shefi i kabinetit të Lëvizjes Besa, Faton Fazliu....

Lëvizja BESA do të garon për të parin e Qytetit të Shkupit

para 10 muajve - Zhurnal

Shkup, 13 shtator - Lëvizja Besa edhe oficialisht do të kandidojë me kandidat të saj për qytetin e Shkupit. Këtë për Zhurnal e ka konfirmuar edhe shefi i kabinetit të Lëvizjes Besa, Faton Fazliu. Ai shkurt...

IDRIZ ORANA KANDIDOHET PËR KOMUNËN E ÇAIRIT

para 10 muajve - TV21

PDSH- dega Çair e zyrtarizoi kandidaturën e Idriz Oranës për kryetar të komunës së Çairit për zgjedhjet e 15 tetorit, kurse për bartës së listës së këshilltarëve u zgjodh, Qemal Neziri. Punimet e kuvendit...

Lëvizja Besa do të garojë me kandidatin e saj në Shkup

para 10 muajve - Albeu

Lëvizja Besa do të kandidojë me kandidatin të saj për qytetin e Shkupit . Shefi i kabinetit të Lëvizjes Besa , Faton Fazliu ka konfirmuar këtë lajm. " Lëvizja Besa do të kandidojë me kandidatin e saj për...

Lëvizja BESA do të garojë me kandidat në Qytetin e Shkupit

para 10 muajve - Fol

Lëvizja Besa do të garojë me kandidatin të saj ne zgjedhjet lokale te 15 tetorit, për Qytetin e Shkupit. Lajmin e keille per “Zhurnal” e ka konfirmuar shefi i kabinetit të Lëvizjes Besa, Faton Fazliu....

Edhe BESA në garë zgjedhore për “timonin” e Qytetit të Shkupit

para 10 muajve - Lajm

Lëvizja Besa do të garojë me kandidatin të saj ne zgjedhjet lokale te 15 tetorit, për Qytetin e Shkupit. Lajmin e keille per “Zhurnal” e ka konfirmuar shefi i kabinetit të Lëvizjes Besa, Faton Fazliu....

Idriz Orana kandidohet për Komunën e Çairit

para 10 muajve - Lajm

PDSH- dega Çair e zyrtarizoi kandidaturën e Idriz Oranës për kryetar të komunës së Çairit për zgjedhjet e 15 tetorit, kurse për bartës së listës së këshilltarëve u zgjodh, Qemal Neziri. Punimet e kuvendit...

Lëvizja Besa do të garojë me kandidatin e saj në Shkup

para 10 muajve - Almakos

Lëvizja Besa do të kandidojë me kandidatin të saj për qytetin e Shkupit. Shefi i kabinetit të Lëvizjes Besa, Faton Fazliu ka konfirmuar këtë lajm. “Lëvizja Besa do të kandidojë me kandidatin e saj për Qytetin e Shkupit”...

PDSH zyrtarizon kandidatin për kreun e Çairit

para 10 muajve - TV Koha

Në mbledhjen e mbrëmshme të degës së Çairit, PDSH-ja ka zyrtarizuar kandidaturën e Idriz Oranës për kryetar të Komunës së Çairit në zgjedhjet lokale të 15 tetorit, kurse si bartës së listës së këshilltarëve...

Dr.Idriz Orana, kandidat nga PDSH për komunën e Çairit

para 10 muajve - Zhurnal

Shkup, 12 shtator - PDSH-dega në Çair, mbajti Kuvendin zgjedhor për zgjedhjet locale ,  kur njëzëri për kandidat të mundshëm për Komunën e Çairit  u vendos të jetë , Idriz  Orana, ndërkaq bartës i listës...

PDSH zyrtarizon kandidatin për komunën e Çairit

para 10 muajve - Telegrafi

Dega Çair e Partisë Demokratike Shqiptare në mbledhjen e sotme e zyrtarizoi kandidaturën e Idriz Oranës për kryetar të komunës së Çairit për zgjedhjet e 15 Tetorit, kurse për bartës së listës së kēshilltarëve...

Ky është kandidati i PDSH-së për Çairin

para 10 muajve - Albeu

Partia Demokratike Shqiptare , dega Çair në mbledhjen e mbajtur sonte ka e zyrtarizuar kandidaturën e Dr. Idriz Oranës për kryetar të komunës së Çairit për zgjedhjet e 15 Tetorit. Ndërsa për bartës së...

Dr.Idriz Orana kandidat i PDSH-së për komunën e Çairit

para 10 muajve - Portalb

Partia Demokratike Shqiptare – dega Çair  në mbledhjen e sontme e zyrtarizoi kandidaturën e Dr.Idriz Oranës për kryetar të komunës së Çairit për zgjedhjet e 15 Tetorit, kurse për bartës së listës së kēshilltarëve...

PDSH zyrtarizon kandidatin për kreun e Çairit

para 10 muajve - Gazeta Express

Në mbledhjen e sotme të degës së Çairit, PDSH-ja ka zyrtarizuar kandidaturën e Idriz Oranës për kryetar të Komunës së Çairit në zgjedhjet lokale të 15 tetorit, kurse si bartës së listës së këshilltarëve...

PDSH zyrtarizon kandidatin për Çairin, ja kush është

para 10 muajve - Ina

Partia Demokratike Shqiptare – dega Çair sonte në mbledhjen e mbajtur e zyrtarizoi kandidaturën e Dr.Idriz Oranës për kryetar të komunës së Çairit për zgjedhjet e 15 Tetorit, kurse për bartës së listës...

Ky është kanidati i PDSH-së në Çair

para 10 muajve - Aktuale

Partia Demokratike Shqiptare – dega Çair sonte në mbledhjen e mbajtur e zyrtarizoi kandidaturën e Dr.Idriz Oranës për kryetar të komunës së Çairit për zgjedhjet e 15 Tetorit, kurse për bartës së listës...

Edhe BESA me kandidat për Shkupin

para 10 muajve - Zhurnal

Shkup, 12 shtator - Lëvizja BESA në zgjedhjet lokale të 15 tetorit do të garojë me kandidatin e saj edhe në Qytetin e Shkupit. Siç mëson Zhurnal.mk kryesia e Lëvizjes BESA do të vendosë midis dy kanidatëve,...

Edhe BESA me kandidat për Shkupin

para 10 muajve - Ina

Lëvizja BESA në zgjedhjet lokale të 15 tetorit do të garojë me kandidatin e saj edhe në Qytetin e Shkupit. Siç mëson Zhurnal.mk kryesia e Lëvizjes BESA do të vendosë midis dy kanidatëve, deputetit Afrim...

Idriz Orana kandidat i PDSH-së për komunën e Çairit

para 10 muajve - Tetova Sot

Partia Demokratike Shqiptare – dega Çair sonte në mbledhjen e mbajtur e zyrtarizoi kandidaturën e Dr.Idriz Oranës për kryetar të komunës së Çairit për zgjedhjet e 15 Tetorit, kurse për bartës së listës...

Dr.Idriz Orana kandidat i PDSH-së për komunën e Çairit

para 10 muajve - Fakti Ditor

Partia Demokratike Shqiptare – dega Çair në mbledhjen e sontme e zyrtarizoi kandidaturën e Dr.Idriz Oranës për kryetar të komunës së Çairit për zgjedhjet e 15 Tetorit, kurse për bartës së listës së kēshilltarëve...

PDSH zyrtarizon kandidatin për Çairin, ja kush është

para 10 muajve - Fol

Partia Demokratike Shqiptare – dega Çair sonte në mbledhjen e mbajtur e zyrtarizoi kandidaturën e Dr.Idriz Oranës për kryetar të komunës së Çairit për zgjedhjet e 15 Tetorit, kurse për bartës së listës...

Ekskluzive: PDSH zyrtarizon kandidatin edhe në Komunën e Çairit

para 10 muajve - Medial

PDSH edhe zyrtarisht ka vendosur që ti përmbyllë edhe dy komunat e fundit, në të cilat nuk kishin dominuar kandidat, njoftn medial.mk Burimet zyrtare flasin se PDSH dhe lideri i sajë Menduh Thaçi kanë...

Ekskluzive: Besa nominon Bekim Salin dhe Kastriot Rexhepin në një funksion tjetër

para 10 muajve - Medial

Lëvizja Besa në Komunën e Çairit, pasi zgjodhi për kandidat për kryetar të Komunës së Çairit ta nominon Zeqirija Ibrahimi, ka vendos edhe kandidimet tjera, njofton medial.mk Sipas burimeve të sigurta,...

BESA  do të garojë me kandidatin e saj edhe në Qytetin e Shkupit

para 10 muajve - Fol

Lëvizja BESA në zgjedhjet lokale të 15 tetorit do të garojë me kandidatin e saj edhe në Qytetin e Shkupit. Siç mëson Zhurnal.mk kryesia e Lëvizjes BESA do të vendosë midis dy kanidatëve, deputetit Afrim...

Ekskluzive: PDSH konkretizon kandidaturën për Komunën e Sarajit

para 10 muajve - Medial

Partia Demokratike Shqiptare edhe përfundimisht ka mbyllur dilemën e kandidatit për Komunën e Sarajit, njofton medial.mk Në bazë të informacioneve zyrtare të cilat I kemi siguruar vetëm pak minuta para...

Azbi Nuredini, kandidat i ASH për komunën e Sarajit

para 10 muajve - Zhurnal

Saraj, 12 shtator - Kandidaturat për kreun e komunës së Sarajit nga partitë politike për zgjedhjet lokale 2017 që pritet të mbahen më 15 tetor duket se po dalin tashmë në dritë të gjitha, njofton Zhurnal.mk...

Ja kandidatët e Lëvizjes Besa për këshilltarë në Studeniçan

para 10 muajve - Lajm

Pas që zyrtarizimi i Dr.Rexhep Memedit kandidat për kryetar të komunës së Studenicanit është bërë më herët dhe ai unanimisht është propozuar nga gjitha këshillat vendor, mbrëmë është bërë edhe zyrtarizimi...

Kandidatura e Zekirja Ibrahimit për Çairin është produkt i marrëveshjes VMRO – BESA

para 10 muajve - Fol

Artin Spahiu Befasia e zgjedhjeve të fundit parlamentare (2016) në Maqedoni ishte Lëvizja Besa. Në forma të ndryshme, përmes blerjes së votës; manipulimit me segmentet sensuale jetësore, -siç është feja...

Spahiu i BDI-së: Kandidatura e Zekirja Ibrahimit për Çairin është produkt i marrëveshjes VMRO – BESA

para 10 muajve - Lajm

Befasia e zgjedhjeve të fundit parlamentare (2016) në Maqedoni ishte Lëvizja Besa. Në forma të ndryshme, përmes blerjes së votës; manipulimit me segmentet sensuale jetësore, -siç është feja dhe nacionalizmi-;...

Kandidatura e Zekirja Ibrahimit për Çairin është produkt i marrëveshjes VMRO – BESA

para 10 muajve - Tetova Sot

Artin Spahiu Befasia e zgjedhjeve të fundit parlamentare (2016) në Maqedoni ishte Lëvizja Besa. Në forma të ndryshme, përmes blerjes së votës; manipulimit me segmentet sensuale jetësore, -siç është feja...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK