http://kariera.mk

Kasami: LSDM nuk do të fitojë Haraçinën, Memedi fiton në Studeniçan

para 9 muajve - Almakos

Duke folur për Studeni¬çanin, Kasami tha se mjeku Rexhep Memedi futet si fituese në këtë garë. “Mjeku është një kuadër i rëndësishëm i cili u ka ndihmuar banorëve të Karshiakës. Ata edhe vet ma kanë thënë...

Kasami: LSDM nuk do të fitojë Haraçinën, Memedi fiton në Studeniçan

para 9 muajve - InfoShqip

Duke folur për Studeni¬çanin, Kasami tha se mjeku Rexhep Memedi futet si fituese në këtë garë. “Mjeku është një kuadër i rëndësishëm i cili u ka ndihmuar banorëve të Karshiakës. Ata edhe vet ma kanë thënë...

Kasami: Në Gostivar futemi në raundin e dytë, shpresojmë në fitore në raundin e parë në Çair

para 9 muajve - Almakos

Kryetari i Lëvizjes BESA Bilall Kasami tha se përvoja e Asaf Ademit dhe bartësi i Listës Arafat Shabani për të cilin tha se ka vlerësim maksimal, bën që BESA të jetë kandidate serioze për tu futur në balotazh...

Kasami: Në Gostivar futemi në raundin e dytë, shpresojmë në fitore në raundin e parë në Çair

para 9 muajve - InfoShqip

Kryetari i Lëvizjes BESA Bilall Kasami tha se përvoja e Asaf Ademit dhe bartësi i Listës Arafat Shabani për të cilin tha se ka vlerësim maksimal, bën që BESA të jetë kandidate serioze për tu futur në balotazh...

Kasami: Taravari një kandidat i fortë për Gostivarin!

para 9 muajve - Fol

Duke komentuar kandidatet për kryetarë komunash, kryetari i Lëvizjes BESA, Bilall Kasami ka thënë se Arben Taravari është një kandidat mjaft serioz për Gostivarin. Ai më tej ka thënë se në këtë komunë...

Taravari i bindur në fitore : Nëse nuk fitoj do ta shes shtëpinë dhe do të shpërngulem nga Gostivari!?

para 9 muajve - Aktuale

Kandidati për Kryetar Komune i Gostivarit nga Aleanca për Shqiptarët, Arben Taravari ka thënë se nëse i humb zgjedhjet në Gostivar ai do të shpërngulet nga ky qytet. Ai këtë e ka thënë gjatë kuvendit zgjedhor...

Taravari: Nëse i humb zgjedhjet, do të shpërngulem nga Gostivari

para 9 muajve - Albeu

Kandidati për kryetar Komune i Gostivarit nga Aleanca për Shqiptarët , Arben Taravari ka thënë se nëse i humb zgjedhjet në Gostivar, ai do të shpërngulet nga ky qytet. Këtë deklaratë, Taravari e ka bërë...

Taravari paralajmëron edhe një hap tjetër: Nëse humbi zgjedhjet, do të shpërngulem nga Gostivari

para 9 muajve - Ina

Kandidati për Kryetar Komune i Gostivarit nga Aleanca për Shqiptarët, Arben Taravari ka thënë se nëse i humb zgjedhjet në Gostivar ai do të shpërngulet nga ky qytet. Ai këtë e ka thënë gjatë kuvendit zgjedhor...

Taravari paralajmëron: Nëse humbi zgjedhjet, do shpërngulem nga Gostivari

para 9 muajve - Lajm

Kandidati për Kryetar Komune i Gostivarit nga Aleanca për Shqiptarët, Arben Taravari ka thënë se nëse i humb zgjedhjet në Gostivar ai do të shpërngulet nga ky qytet. Ai këtë e ka thënë gjatë kuvendit zgjedhor...

Taravari paralajmëron edhe një hap tjetër: Nëse humbi zgjedhjet, do të shpërngulem nga Gostivari

para 9 muajve - Tetova Sot

Kandidati për Kryetar Komune i Gostivarit nga Aleanca për Shqiptarët, Arben Taravari ka thënë se nëse i humb zgjedhjet në Gostivar ai do të shpërngulet nga ky qytet. Ai këtë e ka thënë gjatë kuvendit zgjedhor...

Arben Taravari paralajmëron: Nëse humbi zgjedhjet, do të shpërngulem nga Gostivari

para 9 muajve - Almakos

Kandidati për Kryetar Komune i Gostivarit nga Aleanca për Shqiptarët, Arben Taravari ka thënë se nëse i humb zgjedhjet në Gostivar ai do të shpërngulet nga ky qytet. + VIDEO/ Arben Taravari paralajmëron:...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK