http://kariera.mk

Dhunoi gruan dhe u arratis nga shtëpia, arrestohet 33 vjeçari nga Mati

para 10 muajve - NOA

Dhuna fizike dhe psikologjike që ushtroi ndaj bashklëshortes së tij nuk mbeti pa u ndëshkuar, pavarësisht arratisjes së nga vendi i ngjarhjes. Burime nga polciia bën me dije se një person i shpallur i...

Degjeneron sherri në një familje në Kavajë, 36-vjeçari rreh keq nënën, gruan dhe vëllain (Emri)

para 10 muajve - BalkanWeb

KAVAJË- Një sherr në familje për arsye ende të panjohura ka nxjerrë nga kontrolli një 36-vjeçar, i cili siç bën me dije policia e këtij qyteti, nuk është mjaftuar vetëm me aq por ka dhunuar fizikisht dhe...

Një tjetër rast dhune, arrestohet 36-vjeçari në Kavajë, ushtroi dhunë ndaj nënës dhe bashkëshortes

para 10 muajve - Sot News

Një 36-vjeçar është vënë në pranga nga Policia e Kavajës me akuzën e dhunës në familje. Mësohet se shtetasi Xhevahir Hallullin ka dhunuar fizikisht dhe psikologjikisht nënën, vëllanë e vet dhe bashkëshorten....

Një tjetër rast dhune, arrestohet 36-vje1#ari në Kavajë, ushtroi dhunë ndaj nënës dhe bashkëshortes

para 10 muajve - Sot News

Një 36-vjeçar është vënë në pranga nga Policia e Kavajës me akuzën e dhunës në familje. Mësohet se shtetasi Xhevahir Hallullin ka dhunuar fizikisht dhe psikologjikisht nënën, vëllanë e vet dhe bashkëshorten....

Xhevahiri i Kavajës rreh gjithë familjen, nënë, vëlla e grua, por e mbyllin në qeli

para 10 muajve - Koha Jone

Rrahu gjithë familjen, nënën 59 vjeçe, vëllanë 38 vjeç dhe në fund edhe gruan e vet, 33 vjeçe, por duket se kupa u mbush dhe ata e paditën në Polici. Komisariati i Kavajës i vuri prangat dje Xhevahir Hallullit,...

Dy burra në pranga – njëri rrahu nënën, tjetri vajzën

para 10 muajve - Klan

Dy burra janë arrestuar për dhunë fizike dhe psikologjikë ndaj familjarëve të tyre. Sipas policisë, 57-vjeçari nga Vlora Albert Selimaj përfundoi në pranga për dhunimin e së ëmës 75-vjeçare me iniciale...

36 – vjeçari terrorizon familjen e tij në Kavajë

para 10 muajve - Klan

Një person ka përfunduar në pranga, pasi terrorizoi familjen e tij. Bëhet fjalë për Xhevahir Hallullin, një 36 – vjeçar nga fshati Vorrozen i Kavajës. Hallulli, sipas policisë, ka ushtruar dhunë fizike...

Kavajë: Dhunoi të gjithë anëtarët e familjes, arrestohet 36-vjeçari

para 10 muajve - Mapo

Një 36-vjeçar është arrestuar nga policia e Kavajës pasi akuzohet për dhunë në familje. Xhvahri Hallulli ka dhunuar fizikisht dhe psikologjikisht nënën, vëllanë e vet dhe bashkëshorten. “Arrestimi i tij...

Dy burra në pranga – njëri rrahu nënën, tjetri vajzën

para 10 muajve - Mapo

Dy burra janë arrestuar për dhunë fizike dhe psikologjikë ndaj familjarëve të tyre. Sipas policisë, 57-vjeçari nga Vlora Albert Selimaj përfundoi në pranga për dhunimin e së ëmës 75-vjeçare me iniciale...

“ÇMENDET” I RIU, PAS GRUAS DHUNON NËNËN DHE VËLLAIN E MADH

para 10 muajve - NOA

I akuzuar për dhunë në familje, një 36 vjeçar nga Kavaja ka përfunduar në prangat e policisë. Xhevahir Hallulli, banues në fshatin Vorrozen, Kavajë, është denoncuar nga familjarët e tij konkretisht nga...

?Çmendet? 36-vjeçari, dhunon barbarisht nënën, vëllain dhe nusen

para 10 muajve - Albeu

Policia ka vënë në pranga një 36- vjeç ar banues në fshatin Vorrozen Kavajë. Ai është arrestuar pasi ka dhunuar fizikisht dhe psikologjikisht nënën , vëllanë e vet dhe bashkëshorten . Ngjarja ka ndodhur...

“Çmendet” kavajasi, rreh nënën, vëllain dhe gruan

para 10 muajve - Gazeta Express

Një 36-vjeçar është arrestuar nga policia e Kavajës pasi akuzohet për dhunë në familje. Xhvahri Hallulli ka dhunuar fizikisht dhe psikologjikisht nënën, vëllanë e vet dhe bashkëshorten. “Arrestimi i tij...

Xhevahiri i Kavajës rreh gjithë familjen, nënë, vëlla e grua, por e mbyllin në qeli

para 10 muajve - Syri

Rrahu gjithë familjen, nënën 59 vjeçe, vëllanë 38 vjeç dhe në fund edhe gruan e vet, 33 vjeçe, por duket se kupa u mbush dhe ata e paditën në Polici. Komisariati i Kavajës i vuri prangat dje Xhevahir Hallullit,...

Dhunoi të gjithë anëtarët e familjes, arrestohet 36-vjeçari

para 10 muajve - Ora news

Një 36-vjeçar është arrestuar nga policia e Kavajës pasi akuzohet për dhunë në familje. Xhvahri Hallulli ka dhunuar fizikisht dhe psikologjikisht nënën, vëllanë e vet dhe bashkëshorten. “Arrestimi i tij...

Arrestohen 3 burra të dhunshëm: dy persekutonin fëmijët, njëri nënën plakë

para 10 muajve - Indeks online

Një 39-vjeçar nga Peshkopia është arrestuar nga Policia për shkak të dhunës psikologjike dhe fizike ndaj bashkëshortes dhe fëmijëve të mitur. L. J, 39 vjeç, u prangos në banesë. Një tjetër baba i dhunshëm...

Dhunoi familjarët, kush është "i tmerrshmi" nga Kavaja

para 10 muajve - Shqiptarja

Dhuna në familje vijon të mbetet një problem mjaft shqetësues në vend. Raste të shumta denoncohen çdo ditë nga qytete të ndryshme, duke krijuar jo pak panik në opinion publik. Një rast mjaft i rëndë është...

ANKTH DHE FRIKË PËR NJË GRUA, PËRNDIQET DHE KËRCËNOHET NGA NJË BURRË

para 10 muajve - NOA

Në fillim nisi si një ngacmim i thjeshtë, por me kalimin e kohës u kthye në një makth për të. Një grua në Durrës, është paraqitur në polici për shkak se ndihej e frikësuar, prej përndjekjeve dhe kërcënimeve...

Vlorë, Sarandë dhe Dibër, arrestohen tre persona për dhunë në familje

para 10 muajve - Albeu

Policia ka vënë në pranga tre persona të cilat u arrestuan për dhunë në familje ndaj bashkëshortes, nënës dhe vajzës. Dhuna në familje , e kthyer tani në një fenomen po përhapet cdo ditë e më tepër në...

Arrestohen 3 burra të dhunshëm: dy persekutonin fëmijët, njëri nënën plakë

para 10 muajve - Koha Jone

Një 39-vjeçar nga Peshkopia është arrestuar nga Policia për shkak të dhunës psikologjike dhe fizike ndaj bashkëshortes dhe fëmijëve të mitur. L. J, 39 vjeç, u prangos në banesë. Një tjetër baba i dhunshëm...

Dibër, ushtron dhunë ndaj gruas dhe fëmijëve, pranga 39-vjeçarit

para 10 muajve - Shqiptarja

Një 39-vjeçar është arrestuar nga policia e Dibrës pasi ka ushtruar dhunë psikologjike dhe fizike ndaj bëshkëshortes dhe fëmijëve të mitur. Policia bën me dije se në pranga ka rënë 39-vjeçari me inicialet...

Një burrë në Peshkopi dhunon bashkëshorten, godet edhe fëmijët e mitur

para 10 muajve - NOA

Shfryu gjithë mllefin ndaj saj, e rrahu egërsisht dhe sikur të mos mjaftonte kjo ka dhunuar edhe fëmijët e mitur. Lulzim J., 39 vjeç, banues në Peshkopi, akuzohet se pas një debati me të shoqen R.J.,  ka...

Dhunë ndaj bashkëshortes, nënës dhe vajzës, në pranga tre shtetas

para 10 muajve - Gazeta Express

​Tre shtetas kanë rënë në pranga të policisë pasi kanë ushtruar dhunë në familje. Policia njofton se ka arrestuar në flagrancë, shtetasin A.S, 57 vjeç, banues në Vlorë. Ky shtetas në banesën ku jeton me...

Arrestohen 3 burra të dhunshëm: dy persekutonin fëmijët, njëri nënën plakë

para 10 muajve - Syri

Një 39-vjeçar nga Peshkopia është arrestuar nga Policia për shkak të dhunës psikologjike dhe fizike ndaj bashkëshortes dhe fëmijëve të mitur. L. J, 39 vjeç, u prangos në banesë. Një tjetër baba i dhunshëm...

Arrestohen 3 burra të dhunshëm: dy persekutonin fëmijët, njëri nënën plakë

para 10 muajve - Opozita

Një 39-vjeçar nga Peshkopia është arrestuar nga Policia për shkak të dhunës psikologjike dhe fizike ndaj bashkëshortes dhe fëmijëve të mitur. L. J, 39 vjeç, u prangos në banesë. Një tjetër baba i dhunshëm...

Arrestohen 3 burra të dhunshëm: dy persekutonin fëmijët, njëri nënën plakë

para 10 muajve - Gazeta Max

Një 39-vjeçar nga Peshkopia është arrestuar nga Policia për shkak të dhunës psikologjike dhe fizike ndaj bashkëshortes dhe fëmijëve të mitur. L. J, 39 vjeç, u prangos në banesë. Një tjetër baba i dhunshëm...

Arrestohen 3 burra të dhunshëm: dy persekutonin fëmijët, njëri nënën plakë

para 10 muajve - Sovrani

Një 39-vjeçar nga Peshkopia është arrestuar nga Policia për shkak të dhunës psikologjike dhe fizike ndaj bashkëshortes dhe fëmijëve të mitur. L. J, 39 vjeç, u prangos në banesë. Një tjetër baba i dhunshëm...

Prangoset 36-vjeçari dhunues i të gjithë anëtarët e familjes në Kavajë

para 10 muajve - Illyria

Një 36-vjeçar është arrestuar nga policia e Kavajës pasi akuzohet për dhunë në familje. Xhvahri Hallulli ka dhunuar fizikisht dhe psikologjikisht nënën, vëllanë e vet dhe bashkëshorten. “Arrestimi i tij...

Arrestohen 3 burra të dhunshëm: dy persekutonin fëmijët, njëri nënën plakë

para 10 muajve - Gazeta Monitor

Një 39-vjeçar nga Peshkopia është arrestuar nga Policia për shkak të dhunës psikologjike dhe fizike ndaj bashkëshortes dhe fëmijëve të mitur. L. J, 39 vjeç, u prangos në banesë. Një tjetër baba i dhunshëm...

Arrestohen 3 bura të dhunshëm: dy persekutonin fëmijët, njëri nënën plakë

para 10 muajve - ElbasaniPlus

Vazhdojnë rastet e dhunës brenda familjes në Shqipëri. Gjatë 24-orëve të fundit janë regjistruar edhe 3 raste të tjera ku të ashtuquajturit burra ka vënë dorë mbi femrat e shtëpisë. Loading... Një tjetër...

Dhunë ndaj bashkëshortes, nënës dhe vajzës, në pranga tre shtetas

para 10 muajve - Gazeta Telegraf

Tre shtetas kanë rënë në pranga të policisë pasi kanë ushtruar dhunë në familje. Policia njofton se ka arrestuar në flagrancë, shtetasin A.S, 57 vjeç, banues në Vlorë. Ky shtetas në banesën ku jeton me...

​Dhuna në familje, arrestohen 3 shtetas

para 10 muajve - Te Sheshi

Dhuna në familje vijon të mbetet një fenomen shqetësues. Policia në 24 orët e fundit ka arrestuar 3 shtetas, të cilët akuzohen se kanë ushtruar dhunë ndaj pjesëtarëve të familjes, përfshi këtu edhe fëmijëve...

I vihen prangat fierakut, ju kthye në makth ish-bashkëjetueses 21-vjeçare

para 10 muajve - Gazeta Express

Një djalë 23-vjeçar u arrestua nga Policia e Fierit pasi ishte shpallur në kërkim për përndjekjen e një vajze 21-vjeçare me të cilën më herët kishte bashkëjetuar. Specialistët për Hetimin e Krimeve në...

Durrsaku 11 vjet më i vogël dhunon bashkëjetuesen...I vihen prangat

para 10 muajve - Gazeta Express

Një 28-vjeçar me banim në Durrës u arrestua nga Policia, pasi akuzohet se ka dhunuar bashkëjetuesen e tij 11 vjet më të madhe në moshë. Specialistët për Krimet në Komisariatin e Policisë Durrës arrestuan...

“Burri i dehur me thotë ‘do të vras'”/ Gruaja kërkon mbrojtje, por Gjykata…

para 10 muajve - BalkanWeb

TIRANE – Prokuroria dhe Gjykata e kryeqytetit kanë refuzuar të hetojnë padinë e një gruaje, e cila konfliktohet prej katër vitesh me bashkëshortin për shkak se ai pi alkool dhe luan bixhoz. Gruaja ka shkuar...

"Burri më thotë ‘do të vras e do shes shtëpinë" / Gruaja kërkon mbrojtje, por Gjykata…

para 10 muajve - Gazeta Express

Prokuroria dhe Gjykata e kryeqytetit kanë refuzuar të hetojnë padinë e një gruaje, e cila konfliktohet prej katër vitesh me bashkëshortin për shkak se ai pi alkool dhe luan bixhoz. Gruaja ka shkuar në...

“Burri më thotë ‘do të vras e do shes shtëpinë” / Gruaja kërkon mbrojtje, por Gjykata…

para 10 muajve - Opozita

Prokuroria dhe Gjykata e kryeqytetit kanë refuzuar të hetojnë padinë e një gruaje, e cila konfliktohet prej katër vitesh me bashkëshortin për shkak se ai pi alkool dhe luan bixhoz. Gruaja ka shkuar në...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK