http://kariera.mk

LSDM në Kumanovë bën publike listën e këshilltarëve, garojnë dhe dy shqiptarë

para 9 muajve - Zhurnal

Kumanovë, 13 shtator - LSDM-ja në Kumanovë në zgjedhjet lokale që pritet të mbahen më 15 tetor ka bërë publike listën e këshilltarëve komunal, transmeton Zhurnal.mk Ajo që ka rënë në sy në këtë listë është...

Ja kush është kandidati i Aleancës që do të përballet në Shkup

para 9 muajve - Ina

Naim Bajrami, kandidati i Aleancës për Shqiptarët është shqiptari i vetëm që do tu bëjë ballë Shilegovit dhe Trajanovskit për kreun e komunës së Shkupit I lindur në Shkup, vend ku jeton dhe vepron. Me...

LSDM në Kumanovë bën publike listën e këshilltarëve, garojnë dhe dy shqiptarë

para 9 muajve - Ina

LSDM-ja në Kumanovë në zgjedhjet lokale që pritet të mbahen më 15 tetor ka bërë publike listën e këshilltarëve komunal, transmeton Zhurnal.mk Ajo që ka rënë në sy në këtë listë është kandidimi i dy shqipatrëve...

ASH-ja zyrtarizon listat e kandidatëve për kryetarë komunash

para 9 muajve - Aktuale

Aleanca për Shqiptarët ka prezantuar kandidatët për kryetarë komunash, në kuvendin qendror të kësaj partie. Kryetari i kësaj partie, njëherësh kandidat për Strugën, Ziadin Sela, shpalli listën përfundimtare...

Ja kush është kandidati i Aleancës që do të përballet në Shkup

para 9 muajve - Tetova Sot

Naim Bajrami, kandidati i Aleancës për Shqiptarët është shqiptari i vetëm që do tu bëjë ballë Shilegovit dhe Trajanovskit për kreun e komunës së Shkupit I lindur në Shkup, vend ku jeton dhe vepron. Me...

ZYRTARIZOHET LISTA E ASH-së

para 9 muajve - TV21

Aleanca për Shqiptarët ka prezantuar kandidatët për kryetarë komunash, në kuvendin qendror të kësaj partie. Kryetari i kësaj partie, njëherësh kandidat për Strugën, Ziadin Sela, shpalli listën përfundimtare...

Naim Bajrami në Shkup, Bashkim Osmani në Kumanovë, ja kandidaturat e ASH-së

para 10 muajve - Zhurnal

Shkup, 13 shtator - Në mbledhjen e fundit të kuvendit qendrorë të Aleancës për Shqiptarët që po mbahet sonte janë miratuar edhe kandidaturat e deritanishme të shpallura për kandidatë për kryetar komune...

Shqiptari që do i bëj ballë Shilegovit dhe Trajanovskit për kreun e Shkupit

para 10 muajve - Gazeta Express

Naim Bajrami, kandidati i Aleancës për Shqiptarët është shqiptari i vetëm që do tu bëjë ballë Shilegovit dhe Trajanovskit për kreun e komunës së Shkupit I lindur në Shkup, vend ku jeton dhe vepron. Me...

ASH mbledh kuvendin qendror, ja kandidaturat që janë miratuar

para 10 muajve - Albeu

Në mbledhjen e fundit të kuvendit qendror të Aleancës për Shqiptarët që po mbahet sonte janë miratuar edhe kandidaturat e deritanishme të shpallura për kandidatë për kryetar komune në zgjedhjet lokale...

EKSKLUZIVE/ Maxim Dimitrievski i prinë luftës së LSDM-së për Kumanovën, në listë ka dy kandidatë shqiptarë

para 9 muajve - InfoShqip

Deputeti nga radhët e LSDM-së, Maxim Dimitrievski do të jetë kandidatë për të udhëhequr me komunën e Kumanovës, njoftojnë burime partiake nga kjo parti për InfoShqip. Maxim Dimitrievski është përzgjedhur...

LSDM në Kumanovë me dy kandidatë shqiptarë për këshilltarë

para 9 muajve - Lajm

LSDM- Kumanovë në zgjedhjet komunale të caktuara për 15 tetor në listën e kandidatëve për këshilltarë komunal ka përfshirë edhe dy shqiptarë, shkruan gazeta Lajm. Hana Xheladini është e renditur si e 8ta...

Aleanca për Shqiptarët me kandidatë të saj për Shkupin dhe Kumanovën, ja kush janë?!

para 10 muajve - Ina

Aleanca për Shqiptarët do të garojë me kandidatë të saj për kryetar të Qytetit të Shkupit dhe për kryetar të komunës së Kumanovës. Ky vendim doli nga mbledhja e rregullt e Kuvendit qendror të ASH, ku u...

LSDM në Kumanovë bën publike listën e këshilltarëve, garojnë dhe dy shqiptarë

para 9 muajve - Gazeta Max

LSDM-ja në Kumanovë në zgjedhjet lokale që pritet të mbahen më 15 tetor ka bërë publike listën e këshilltarëve komunal, transmeton Zhurnal.mk Ajo që ka rënë në sy në këtë listë është kandidimi i dy shqipatrëve...

Fillojnë pazaret për kandidatët e përbashkët

para 10 muajve - Gazeta Express

Në 24-orëshin e fundit të afatit për dorëzimin e kandidaturave, partitë politike po bëjnë pazare mes veti që në rrethin e parë të zgjedhjeve të shpallin kandidat të përbashkët nëpër disa komuna. Kandidati...

NISIN PAZARET PËR KANDIDATË TË PËRBASHKËT, VMRO: BASHKOHEN ATA QË S’KANË VETËBESIM

para 10 muajve - TV21

Në 24-orëshin e fundit të afatit për dorëzimin e kandidaturave, partitë politike po bëjnë pazare mes veti që në rrethin e parë të zgjedhjeve të shpallin kandidat të përbashkët nëpër disa komuna. Kandidati...

Shqiptari që do i bëj ballë Shilegovit dhe Trajanovskit për kreun e Shkupit

para 10 muajve - Gazeta Max

Naim Bajrami, kandidati i Aleancës për Shqiptarët është shqiptari i vetëm që do tu bëjë ballë Shilegovit dhe Trajanovskit për kreun e komunës së Shkupit I lindur në Shkup, vend ku jeton dhe vepron. Me...

ALEANCA tregon “MUSKUJT”, ja kandidatët për Shkup dhe Kumanovë

para 10 muajve - Fol

Aleanca për Shqiptarët do të garojë me kandidatë të saj për kryetar të Qytetit të Shkupit dhe për kryetar të komunës së Kumanovës. Ky vendim doli nga mbledhja e rregullt e Kuvendit qendror të ASH, ku u...

BDI konfirmon bisedimet për koalicion me LSDM-në, BESA rrumbullakon listën e kandidatëve për kryetarë

para 10 muajve - Shenja

BDI edhe zyrtarisht konfirmon se janë afër koalicionit me LSDM-në për mbështetje të dyanshme dhe për kandidat të përbashkët në disa komuna, përfshirë edhe qytetin e Shkupit. Zëdhënësi i BDI-së, Bujar Osmani,...

Zgjedhja e Maksimit për Kumanovën, shkakton “turbulenca” dhe “paqartësi” në LSDM?!

para 10 muajve - Zhurnal

Kumanovë, 12 shtator - Rivaliteti i madh ndërmjet kandidatëve për kryetar të Kumanovës nga radhët e Lidhjes Social Demokrate të Maqedonisë (LSDM), i deputetit Maksim Dimitrievski dhe kryetarit aktual të...

“Cunami” në LSDM-në e Kumanovës, pakënaqësi ndaj kandidatit pë kryetar

para 10 muajve - Ina

Rivaliteti i madh ndërmjet kandidatëve për kryetar të Kumanovës nga radhët e Lidhjes Social Demokrate të Maqedonisë (LSDM), i deputetit Maksim Dimitrievski dhe kryetarit aktual të Kumanovës Zoran Damjanovski-CIC,...

Gjykata e Kumanovës po krijon huti, ankohen kandidatët për këshilltarë komunal nga ASH-ja

para 10 muajve - Medial

Disa kandidatët të Aleancës për shqiptarët të cilët do të jenë në listat e këshilltarëve komunal në Kumanovë, po ballafaqohen me probleme të ndryshme në kompletimin e dokumentacioneve. Sipas këtyre kandidatëve,...

Zgjedhja e Maksimit për Kumanovën, shkakton “turbulenca” dhe “paqartësi” në LSDM

para 10 muajve - Lajm

Rivaliteti i madh ndërmjet kandidatëve për kryetar të Kumanovës nga radhët e Lidhjes Social Demokrate të Maqedonisë (LSDM), i deputetit Maksim Dimitrievski dhe kryetarit aktual të Kumanovës Zoran Damjanovski-CIC,...

Dimitrievski mposhti Cicin, kandidat i LSDM në Kumanovë

para 10 muajve - Almakos

Deputeti i LSDM, Maksim Dimitrievski do të jetë kandidat I LSDM –së për kryetar komune në zgjedhjet lokale. Kryesia qendrore e kësaj partie, ka vendosur për të, në mesin e 6 kandidatëve, ku kundërshtarë...

Dimitrievski mposhti Cicin, kandidat i LSDM në Kumanovë

para 10 muajve - Ina

Deputeti i LSDM, Maksim Dimitrievski do të jetë kandidat I LSDM –së për kryetar komune në zgjedhjet lokale. Kryesia qendrore e kësaj partie, ka vendosur për të, në mesin e 6 kandidatëve, ku kundërshtarë...

“Cunami” në LSDM-në e Kumanovës, pakënaqësi ndaj kandidatit pë kryetar

para 10 muajve - Fol

Rivaliteti i madh ndërmjet kandidatëve për kryetar të Kumanovës nga radhët e Lidhjes Social Demokrate të Maqedonisë (LSDM), i deputetit Maksim Dimitrievski dhe kryetarit aktual të Kumanovës Zoran Damjanovski-CIC,...

Dimitrievski mposhti Cicin, kandidat i LSDM në Kumanovë

para 10 muajve - Fol

Deputeti i LSDM, Maksim Dimitrievski do të jetë kandidat I LSDM –së për kryetar komune në zgjedhjet lokale. Kryesia qendrore e kësaj partie, ka vendosur për të, në mesin e 6 kandidatëve, ku kundërshtarë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK