http://kariera.mk

Hillary Clinton shpjegon ‘Cfarë Ndodhi’ në zgjedhjet presidenciale të 2016-tës

para 10 muajve - Opinion

Meqenese libri i Hillary Clintonit ‘Cfare Ndodhi’ doli dje me shume buje ne librarite amerikane, mendova te paraqes nje permbledhje te shkurter per te dhe rendis disa momente me interes qe kam hasur deri...

Dita e fundit e “teknikëve”

para 10 muajve - Vizion Plus

E mërkura shënon fundin e detyrës per ministrat teknike dhe ministri i brendshëm Dritan Demiraj ka shkuar per here te fundit ne zyre. Prej 22 majit Dritan Demiraj mori drejtimin e nje ministrie te rëndësishme,...

Horoskopi, 13 shtator 2017

para 10 muajve - Opinion

Dashi Merkuri do sjelle mjaft ndryshime sot ne jetën tuaj ne çift. Do flisni me tepër me te dhe do merrni disa vendime te rëndësishme. Beqaret qe kërkojnë te ndërtojnë një lidhje serioze do e realizojnë...

E pabesueshme çka thotë horoskopi për ju sot

para 10 muajve - GazetaBlic

Lexo shenjën tënde Dashi Ata qe janë ne nje lidhje do mendojne t’i cojne gjerat edhe me tej. Mund te planifikojne sot fejesa apo edhe martesa. Pritet nje periudhe e mrekullueshme. Beqaret do kene flirte...

Horoskopi për ditën e sotme

para 10 muajve - Indeks online

DASHI 21. mars - 20. prill Ata qe jane ne nje lidhje do mendojne t’i cojne gjerat edhe me tej. Mund te planifikojne sot fejesa apo edhe martesa. Pritet nje periudhe e mrekullueshme. Beqaret do kene flirte...

Horoskopi për datën 13 shtator Çfarë parashikojnë yjet për ju sot

para 10 muajve - Shqiptarja

Mësoni si parashikohet të jetë fati juaj për ditën e sotme. DASHI Ata qe jane ne nje lidhje do mendojne t’i cojne gjerat edhe me tej. Mund te planifikojne sot fejesa apo edhe martesa. Pritet nje periudhe...

E pabesueshme çka thotë horoskopi për ju sot

para 10 muajve - Gazeta Express

Lexo shenjën tënde Dashi Ata qe janë ne nje lidhje do mendojne t’i cojne gjerat edhe me tej. Mund te planifikojne sot fejesa apo edhe martesa. Pritet nje periudhe e mrekullueshme. Beqaret do kene flirte...

Horoskopi për ditën e sotme, e mërkurë 13 shtator 2017

para 10 muajve - Opozita

Dashi Ata qe janë ne nje lidhje do mendojne t’i cojne gjerat edhe me tej. Mund te planifikojne sot fejesa apo edhe martesa. Pritet nje periudhe e mrekullueshme. Beqaret do kene flirte dhe takime me shumice...

Horoskopi për ditën e sotme

para 10 muajve - Arbresh

Dashi Ata qe janë ne një lidhje do mendojnë t’i çojnë gjerat edhe me tej. Mund te planifikojnë sot fejesa apo edhe martesa. Pritet nje periudhe e mrekullueshme. Beqaret do kenë flirte dhe takime me shumice...

Horoskopi për ditën e sotme

para 10 muajve - Gazeta Monitor

DASHI 21. mars – 20. prill Ata qe jane ne nje lidhje do mendojne t’i cojne gjerat edhe me tej. Mund te planifikojne sot fejesa apo edhe martesa. Pritet nje periudhe e mrekullueshme. Beqaret do kene flirte...

Horoskopi për ditën e sotme, e mërkurë 13 shtator 2017

para 10 muajve - Syri

Dashi Ata qe janë ne nje lidhje do mendojne t’i cojne gjerat edhe me tej. Mund te planifikojne sot fejesa apo edhe martesa. Pritet nje periudhe e mrekullueshme. Beqaret do kene flirte dhe takime me shumice...

Bledi Mane: 20 meshkujt më të pushtetshëm në Shqipëri

para 10 muajve - Opozita

20 meshkujt më të pushtetshëm në Shqipëri Shkruan: Bledi Mane I vogel si vend eshte Shqiperia por kurre nuk i kane munguar trimerite, allishverishet, intrigat, mendjet e bukura apo kataklizmat e medha...

Lefter Koka bën dorëzimet si ministër, por stafi i kishte rezervuar një surprizë

para 10 muajve - Gazeta Express

​Ne diten e fundit si minister i Mjedisit, Lefter Koka eshte surprizuar nga stafi me te cilin punoi 4 vjet. Zedhenesja e ministrise Ana Kekezi ka publikuar ne profilin e saj ne Facebook edhe nje dhurate...

Horoskopi ditor, e mërkurë 13 shtator 2017

para 10 muajve - Portalb

Dashi Ata qe jane ne nje lidhje do mendojne t’i cojne gjerat edhe me tej. Mund te planifikojne sot fejesa apo edhe martesa. Pritet nje periudhe e mrekullueshme. Beqaret do kene flirte dhe takime me shumice...

Horoskopi për datën 12 shtator Çfarë parashikojnë yjet për ju sot

para 10 muajve - Shqiptarja

Mësoni si parashikohet të jetë fati juaj për ditën e sotme. DASHI Ne përgjithësi lidhja juaj do jete e qëndrueshme dhe nuk priten probleme te mëdha. Mos neglizhoni asgjë qe do iu thotë ai. Beqaret do jene...

Horoskopi, 12 shtator 2017

para 10 muajve - Arbresh

Dashi Ne përgjithësi lidhja juaj do jete e qëndrueshme dhe nuk priten probleme te mëdha. Mos neglizhoni asgjë qe do iu thotë ai. Beqaret do jene me te privilegjuar se te tjerët dhe do përjetojnë emocione...

Horoskopi për ditën e sotme, e martë 12 shtator 2017

para 10 muajve - Syri

Dashi Ne përgjithësi lidhja juaj do jete e qëndrueshme dhe nuk priten probleme te mëdha. Mos neglizhoni asgjë qe do iu thotë ai. Beqaret do jene me te privilegjuar se te tjerët dhe do përjetojnë emocione...

Horoskopi, e martë 12 shtator 2017

para 10 muajve - Syri

Dashi Ne përgjithësi lidhja juaj do jete e qëndrueshme dhe nuk priten probleme te mëdha. Mos neglizhoni asgjë qe do iu thotë ai. Beqaret do jene me te privilegjuar se te tjerët dhe do përjetojnë emocione...

Horoskopi ditor, e martë 12 shtator 2017

para 10 muajve - Portalb

Dashi Ne përgjithësi lidhja juaj do jete e qëndrueshme dhe nuk priten probleme te mëdha. Mos neglizhoni asgjë qe do iu thotë ai. Beqaret do jene me te privilegjuar se te tjerët dhe do përjetojnë emocione...

Horoskopi javor, 11 - 17 shtator 2017

para 10 muajve - Syri

Dashuria Çastet e lumtura do mbizotërojnë gjatë gjithë kohës këtë javë ne jetën tuaj sentimentale. Do merreni vesh për çdo gjë me atë qe keni ne krah dhe nuk do debatoni për asgjë. Perspektivat janë te...

E pabesueshme çka thotë horoskopi për ju sot

para 10 muajve - Indeks.mk

Lexo shenjën tënde Dashi-Jeta juaj ne çift do shkoje me se miri gjate kësaj dite. Do ndiheni për mrekulli ne krahët e te dashurit te zemrës dhe nuk do dëshironi te ndaheni për asnjë çast prej tij. Ai ka...

Horoskopi për ditën e sotme

para 10 muajve - Indeks online

Lexo shenjën tënde Dashi-Jeta juaj ne çift do shkoje me se miri gjate kësaj dite. Do ndiheni për mrekulli ne krahët e te dashurit te zemrës dhe nuk do dëshironi te ndaheni për asnjë çast prej tij. Ai ka...

Horoskopi, 11 shtator 2017

para 10 muajve - Arbresh

Dashi-Jeta juaj ne çift do shkoje me se miri gjate kësaj dite. Do ndiheni për mrekulli ne krahët e te dashurit te zemrës dhe nuk do dëshironi te ndaheni për asnjë çast prej tij. Ai ka menduar t’iu beje...

Horoskopi për ditën e sotme, e hënë 11 shtator 2017

para 10 muajve - Syri

Dashi-Jeta juaj ne çift do shkoje me se miri gjate kësaj dite. Do ndiheni për mrekulli ne krahët e te dashurit te zemrës dhe nuk do dëshironi te ndaheni për asnjë çast prej tij. Ai ka menduar t’iu beje...

Haradinaj nuk e shet kurrë Kosovën që e mbrojti me gjakun e familjarëve të tij

para 10 muajve - Fol

Urim SALIHU Ramush Haradinaj mund te gaboje ne politike sepse eshte e pamundur kjo mos ndodhe te cdokush qe merr persiper te drejtoje nje vend , por nje njeri qe ka pare me syte e tij vdekjen e njerezve...

Haradinaj nuk e shet kurrë Kosovën që e mbrojti me gjakun e familjarëve të tij

para 10 muajve - AlbPortali

Loading... Urim SALIHU Ramush Haradinaj mund te gaboje ne politike sepse eshte e pamundur kjo mos ndodhe te cdokush qe merr persiper te drejtoje nje vend , por nje njeri qe ka pare me syte e tij vdekjen...

Horoskopi ditor, e hënë 11 shtator 2017

para 10 muajve - Portalb

Dashi Jeta juaj ne çift do shkoje me se miri gjate kësaj dite. Do ndiheni për mrekulli ne krahët e te dashurit te zemrës dhe nuk do dëshironi te ndaheni për asnjë çast prej tij. Ai ka menduar t’iu beje...

Horoskopi, e diel 10 shtator 2017

para 10 muajve - Opinion

Dashi Edhe gjate kësaj dite jeta juaj ne çift do jete e bukur dhe mjaft harmonike. Do e kuptoni me se miri atë qe keni ne krah dhe do e toleroni me tepër. Disa mund te vendosin ta zyrtarizojne lidhjen....

Lexoje shenjën tënde të horoskopit

para 10 muajve - Gazeta Monitor

Lexoje shenjën tënde Dashi Edhe gjate kësaj dite jeta juaj ne çift do jete e bukur dhe mjaft harmonike. Do e kuptoni me se miri atë qe keni ne krah dhe do e toleroni me tepër. Disa mund te vendosin ta...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK