http://kariera.mk

Presidenti ndërhyn në debatin për Skënderbeun: Është simboli i unitetit të kombit

para 10 muajve - Koha Jone

Presidenti i Republikës, Ilir Meta ka shfrytëzuar ceremoninë e betimit të ministrave të rinj të qeverisë “Rama 2” për të ndërhyrë në debatin që ka ngjallur në opinionin publik çështja e “mbulimit” të monumentit...

Meta ndërhyn në debatin për Skënderbeun, i prerë në mesazhin që përcjell

para 10 muajve - BalkanWeb

Presidenti i Republikës, Ilir Meta ka shfrytëzuar ceremoninë e betimit të ministrave të rinj të qeverisë “Rama 2” për të ndërhyrë në debatin që ka ngjallur në opinionin publik çështja e “mbulimit” të monumentit...

Heroi ynë kombëtar Skënderbeu, simboli i unitetit e fuqisë së kombit

para 10 muajve - BalkanWeb

Nga Ilir META I nderuar Z. Kryetar i Kuvendit, I nderuar Z. Kryeministër, Të nderuar antarë të Qeverisë, Të nderuar përfaqësues të Institucioneve Kushtetuese, Dëshiroj që në këtë moment të rëndësishëm...

Dalin fotot/ Qeveria Rama2 dhe Presidenti Ilir Meta

para 10 muajve - Gazeta Express

Presidenca ka publikuar fotot zyrtare të bëra pas përfundimit të ceremonisë së betimit të qeverisë Rama2. Përmes njoftimi të zyrës së shtypit janë dhënë gjithashtu edhe fotot, ku qeveria Rama2 është e...

Meta porosit qeverinë për luftën kundër paligjshmërisë dhe diplomacinë

para 10 muajve - Illyria

(Rishkruar) Presidenti Ilir Meta tha se beson te puna e qeverisë për dialog me opozitën, eurointegrimin dhe forcimi i rolit kyç të Shqipërisë në Ballkan Denion Ndrenika Kryeministri Edi Rama dhe qeveria...

Heroi ynë kombëtar Skënderbeu, simboli i unitetit e fuqisë së kombit

para 10 muajve - Medial

Nga Ilir META I nderuar Z. Kryetar i Kuvendit, I nderuar Z. Kryeministër, Të nderuar antarë të Qeverisë, Të nderuar përfaqësues të Institucioneve Kushtetuese, Dëshiroj që në këtë moment të rëndësishëm...

Pas dekretimit të qeverisë ‘Rama 2’, Meta: Sfidë anëtarësimi në BE, bashkëpunoni me opozitën

para 10 muajve - BalkanWeb

TIRANE- Pas dekretimit të qeverisë ‘Rama 2’ presidenti i Republikës së Shqipërisë, Ilir Meta u uroi suksese kabinetit të ri. Nga institucioni që ai drejton, Meta pohoi se tashmë shqiptarët dhe Shqipëria...

Meta uron qeverinë "Rama 2": Suksese dhe rezultate sa më pozitive

para 10 muajve - Albeu

Presidenti i vendit Ilir Meta ka pershendetur edhe me nje fjale rasti kabinetin e ri qeveritar pas betimit ne Presidence. Duke iu uruar suksese qeverise se re, ai i ka kerkuar të përshpejtohet zbatimi...

Mesazhet e Presidentit Meta për qeverinë “Rama 2”

para 10 muajve - Koha Jone

Kreu i shtetit, Ilir Meta në ceremoninë e betimit të kabinetit “Rama 2” ka theksuar rëndësinë që ka avancimi i Shqipërisë në rrugën e Bashkimit Europian. Fjala e plotë e kreut të Shtetit: I nderuar Z....

Qeveria e re betohet në presidencë, Meta: Bashkëpunoni me opozitën

para 10 muajve - Mapo

Foto 1 nga 3 Pas dekretimit të qeverisë ‘Rama 2’ presidenti i Republikës së Shqipërisë, Ilir Meta i uroi suksese kabinetit të ri. Nga institucioni që ai drejton, Meta u dha një mesazh të qartë kryeministrit...

Dekretimi i qeverisë “Rama 2”, ja mesazhi i Metës për Ramën dhe ministrat

para 10 muajve - Sot News

Presidenti i Republikës Ilir Meta pas dekretimit të qeverisë “Rama 2” i uroi suksese kabinetit të ri. Meta u dha një mesazh të qartë kryeministrit Edi Rama dhe skuadrës së tij, duke shtuar se tashmë shqiptarët...

Meta dekreton ministrat e rinj: Të zbatohet sa më parë reforma në drejtësi

para 10 muajve - Opinion

Presidenti Ilir Meta ka dekretuar të gjithë ministrat e rinj të kabinetit qeveritar të drejtuar nga kryeministri Edi Rama. Pas himnit të flamurit, sekretari i Përgjithshëm i Presidencës ka deklaruar se...

Ky është mesazhi i Presidentit Meta pas shtrëngimit të duarve me Ramën

para 10 muajve - Gazeta Express

Qeveria Rama2 është betuar zyrtarisht në Presidencë. I pari që është betuar ka qenë kryeministri Edi Rama, i cili ka shtrënguar duart me Presidentin Ilir Meta. Në përfundim të betimit të gjithë kabinetit...

Qeveria e re betohet në presidencë/ Meta: Bashkëpunoni me opozitën për Reformën në Drejtësi

para 10 muajve - Syri

Kryeministri Edi Rama dhe ministrat e kabinetit të ri, kanë kryer betimin në presidencë gjatë një ceremonie moderne. Në fjalën e tij presidenti i Republikës, Ilir Meta duke i uruar qeverisë së re, punë...

Qeveria e re betohet në presidencë/ Meta: Bashkëpunoni me opozitën për Reformën në Drejtësi

para 10 muajve - Opozita

Kryeministri Edi Rama dhe ministrat e kabinetit të ri, kanë kryer betimin në presidencë gjatë një ceremonie moderne. Në fjalën e tij presidenti i Republikës, Ilir Meta duke i uruar qeverisë së re, punë...

Meta ndërhyn në debatin për Skënderbeun, i prerë në mesazhin që përcjell

para 10 muajve - Gazeta Telegraf

Presidenti i Republikës, Ilir Meta ka shfrytëzuar ceremoninë e betimit të ministrave të rinj të qeverisë “Rama 2” për të ndërhyrë në debatin që ka ngjallur në opinionin publik çështja e “mbulimit” të monumentit...

Qeveria Rama betohet para Presidentit, Meta: të përshpejtohet reforma në drejtësi, bashkëpunim pozitë-opozitë

para 10 muajve - Te Sheshi

Qeveria “Rama2” është betuar para Presidentit të Republikës, duke përmbyllur në këtë mënyrë proçedurën ligjore. Tashmë ajo nis zyrtarisht detyrën. Qeveria u miratua me 78 vota pro në Kuvend, ndërsa kundër...

Ceremonia e betimit në Presidencë, mesazhi që Meta i dha Ramës dhe ministrave të rinj​

para 10 muajve - Gazeta Telegraf

Pas dekretimit të qeverisë ‘Rama 2’ presidenti i Republikës së Shqipërisë, Ilir Meta i uroi suksese kabinetit të ri. Nga institucioni që ai drejton, Meta u dha një mesazh të qartë kryeministrit Edi Rama...

Qeveria Rama betohet para Presidentit, Meta: të përshpejtohet reforma në drejtësi, bashkëpunim pozitë-opozitë

para 10 muajve - AlbPress

Qeveria “Rama2” është betuar para Presidentit të Republikës, duke përmbyllur në këtë mënyrë proçedurën ligjore. Tashmë ajo nis zyrtarisht detyrën. Qeveria u miratua me 78 vota pro në Kuvend, ndërsa kundër...

Pas dekretimit të qeverisë ‘Rama 2’, Meta: Sfidë anëtarësimi në BE, bashkëpunoni me opozitën

para 10 muajve - Gazeta Telegraf

Pas dekretimit të qeverisë ‘Rama 2’ presidenti i Republikës së Shqipërisë, Ilir Meta u uroi suksese kabinetit të ri. Nga institucioni që ai drejton, Meta pohoi se tashmë shqiptarët dhe Shqipëria presin...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK