http://kariera.mk

Basha-Ramës: Ora juaj ka filluar numërimin mbrapsht, është koha e qytetarëve

para 10 muajve - Gazeta 55

Kryetari i PD, Lulzim Basha i tha Edi Ramës se ora e qeverisë së tij ka filluar numërimin mbrapsht. Nga foltorja e Kuvendit se seancën maratonë të programit qeverisës, Basha i përsëriti edhe njëherë Edi...

Basha në Kuvend: Krimi dhe droga janë ndryshimi mes 2013 dhe 2017

para 10 muajve - Top Channel

Kreu i Partisë Demokratike Lulzim Basha gjatë fjalës së tij në Parlament në orët e vona të seancës, duke iu drejtuar kryeministrit Edi Rama tha se kriminalizimi dhe droga janë e reja, ndryshimi mes 2013...

Replika e mëngjesit/ Basha i përvishet Ramës: Erdhe në pushtet me “qelbësirat”, katër vjet më vonë…

para 10 muajve - BalkanWeb

Kryedemokrati Lulzim Basha ka replikuar në orët e para të mëngjesit në Parlament me kryeministrin e vendit Edi Rama. Duke i treguar se ku ndryshon Shqipëria e 2017 me atë të 2013, ai tha që: “Nuk kam...

Basha replika Ramës

para 10 muajve - Indeks online

Punimet në parlament kanë vazhduar deri në orët e para të ëngjesit dhe, pavarësisht orarit, nuk kanë munguar replikat. Ka qenë kreu i opozitës, Basha, ai që me jë fjalim të gjatë i ka drejtuar pyetje dhe...

Replikat Basha-Rama në orët e para të mëngjesit: Erdhe në pushtet me aleancën e qelbësirave, ja ku ndryshojmë ne

para 10 muajve - Gazeta Express

“Nuk kam nevojë ta përmbledh në 10 pika, se kush janë ndryshimet e mëdha mes 2013 e 2017". Keshtu i eshte drejtuar kreu i opozites kryeministrit Edi Rama ne replikat qe kane shkembyer ne oret e para te...

Basha replika Ramës

para 10 muajve - Gazeta Monitor

Punimet në parlament kanë vazhduar deri në orët e para të ëngjesit dhe, pavarësisht orarit, nuk kanë munguar replikat. Ka qenë kreu i opozitës, Basha, ai që me jë fjalim të gjatë i ka drejtuar pyetje dhe...

Basha-Rama, replikat në seancën maratonë: ja ku ndryshojmë ne…

para 10 muajve - AlbPress

Kryeministri Edi Rama dhe kreu i PD-së, Lulzim Basha, janë përfshirë në replika dhe debate gjatë seancës parlamentare, që zgjati rreth 24 orë. Rama në fjalën e tij, në mbyllje të debatit parlamentar mbi...

Basha-Rama, replikat në seancën maratonë: ja ku ndryshojmë ne…

para 10 muajve - Te Sheshi

Kryeministri Edi Rama dhe kreu i PD-së, Lulzim Basha, janë përfshirë në replika dhe debate gjatë seancës parlamentare, që zgjati rreth 24 orë. Rama në fjalën e tij, në mbyllje të debatit parlamentar mbi...

Basha-Ramës: Ora juaj ka filluar numërimin mbrapsht

para 10 muajve - Ora news

Kryetari i PD, Lulzim Basha i tha kryeministrit Rama se ora e qeverisë suaj ka filluar numërimin mbrapsht. Nga foltorja e Kuvendit se seancën maratonë, shefi i opozitës i përsëriti edhe njëherë Edi Ramës...

Basha: Rama, ora juaj ka filluar numërimin mbrapsht

para 10 muajve - Illyria

Kryetari i PD, Lulzim Basha i tha kryeministrit Rama se ora e qeverisë suaj ka filluar numërimin mbrapsht. Nga foltorja e Kuvendit se seancën maratonë, shefi i opozitës i përsëriti edhe njëherë Edi Ramës...

“Zotërisë i duhet krimi, për t’ia çuar kreut të PD-së për…”, habit komentuesja e Berishës: A është kërcënuar Basha?

para 10 muajve - BalkanWeb

TIRANË- Ish-kryeministri Sali Berisha nuk i ka munguar as sot seancës parlamentare. Edhe pse jo si herët e tjera, nuk ka munguar një fjalim i gjatë i tij. Ndër të tjera, Berisha ka folur edhe për situatën...

Lulzim Basha: Qeveria aleancë me krimin, Rama të flasë për premtimet e pambajtura

para 10 muajve - Sot News

Prezantimi i programit qeverisës nga ana e kryeministrit Rama, ditën e djeshme, nuk është pritur mirë nga ana e Partisë Demokratike. Vetë kreu i kësaj force, Lulzim Basha, në një prononcim për mediat,...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK